Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121101) bpmcwap válasza Dinomano (#121095) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Most kíváncsiságból kipróbáltam - vagy magyarstoreban veszem vagy musztiiitól szoktam venni ha kell valami... Ez nekem is új. Én rámentem számítógépen #121083elder troll linkjére, ott jobb felső sarokban belépés, majd automatikusan visszadobott a fenti izlandi linkre linkre(de már bejelentkezve), ott pedig játék vásárlás. Ki választottam a magyar címemet és tovább, utána már a vásárlás ugrott fel. Se VPN se egyéb mókolás. Gondolom ha kattintok a vásárlásra, akkor tölthetem le xboxon. Én ennyit tudtam segíteni, szerintem tényleg nem bonyolult, de én se tudtam erről - mondjuk olyan messze vagyok a gamerségtől mint Makó Jeruzsálemtől... :D

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#121102) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, mást érdekel-e még a Dirt 5, valszeg kevesen vannak, akik még nem játszották végig azok közül, akiknek affinitása van az ilyesmihez, de én pont félbehagytam, aztán meg kikerült Game Passból. Azóta vártam rá akciót, jó régóta nem volt. Most 16 EUR a nyugati MS Store-ban a Year One Edition (gyakorlatilag fullos csomag), 6280 a magyar oldalon, és 1689 helyi valuta Izlandon, ami 4200 Ft körül van. Teljes áron valami röhejes 25k-t kérnek érte forintban, ami egy vicc, de ennyiért már teljesen rendben van. Én behúztam, olcsóbb nem lesz, és a maga együgyűségében egy egészen szórakoztató valami...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#121103) parandroid válasza oriic (#121098) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

MS Store-ban már a kiegészítő megjelenése óta van egy ilyen verzióban: [Cyberpunk 2077 & Phantom Liberty csomag]. Ez most miben újdonság ahhoz képest?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#121104) Bad Pritt válasza parandroid (#121103) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem digitálisan ezt fogják átnevezni és kap lemezes megjelenést is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121105) KoNZoLik@ válasza bpmcwap (#121101) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen ez tényleg tök jó, most vettem így meg én is a Lords of Fallent 11K-ra jött ki, azért nem mindegy, magyaron 17K most akciósan...simán engedte megvenni, utána csak installra klikk és már jön is lefelé a konzolra :C Mondjuk ahogy néztem még mindig Argentína a legolcsóbb ott 7K lett volna😜

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121106) frankdelgado válasza oriic (#121098) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nekem már megvan :) Én még 2020 elején lecseréltem az onex emet egy kiberpánkos kiadásra és ahhoz volt egy előrendelői kód is. A játék szépen megjelent és xar is volt, úgyhogy félreraktam. Nemrég nekiálltam újra, hogy jött a 2.0-ás verzió és a letöltést követöen örömmel közölte a játék, hogy megkaptam a fantom szabadság kiegészítőt is. :DDD

(#121107) elder troll válasza Dinomano (#121095) üzenetére


elder troll
senior tag

A magyar store-ba lépve átírom a címsorban a "hu-hu" részt "is-is"-re. Valami oknál fogva nem minden kapható az izlandi store-ban, és így szoktam ellenőrizni. Aztán csak nyomkodom a zöld gombokat. Nyilván az aktuális árfolyammal kiszámolom, hogy megéri-e vagy sem, de általában minden olcsóbb ott.

[ Szerkesztve ]

(#121108) icemad válasza elder troll (#121107) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Már nem emlékszem pontosan, de vagy az is-en, vagy az en-is kódra angolul jön be. Így talán egyszerűbb. Lehet, hogy működik is-hu vagy hu-is kóddal is, akkor elméletileg magyar nyelvű lesz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#121109) ThorsHUN válasza elder troll (#121107) üzenetére


ThorsHUN
őstag

jaja pl a Fifa... aizé mármint az EA Sport FC 24 sem kapható

(#121110) elder troll válasza icemad (#121108) üzenetére


elder troll
senior tag

Nálam "is-is" esetén angol a leírás és a vásárlás gomb, viszont a keresés menü és a bejelentkezés izlandi. Szerintem bőven jó így is, nálam nem működött egyik általad írt verzió sem, mindig hibát dobott, és a végén a "hu-hu" után írta be még "is-is"-ről indulva is, hiába a helyére illesztettem be.
Szóval nálam a "hu-hu" -> "is-is" váltás működik megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#121111) homerhamm


homerhamm
addikt

Micsoda értelmes achievement. :))

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#121112) Wesder válasza homerhamm (#121111) üzenetére


Wesder
félisten

Nèzd meg a Gears 5 achikat, aztán gyere vissza.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121113) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Mi ez a háromszögben felkiáltójel a játéknál jobb alul, ilyennel még nem találkoztam :F

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121114) elder troll


elder troll
senior tag

Off-ba írom, amiért a pc-s verziót is érinti a témakör (hír link):
"A Bethesda játéka kapott hideget-meleget a PC-s teljesítménye miatt, és a dolgon az sem segített, hogy Todd Howard szerint egyszerűen jobb gépet kell venni hozzá. Az egyértelmű optimalizálatlanságon a fejlesztők azóta is dolgoznak."

Ezt annak a csörtének a margójára írnám, amelyiknél le mertem írni, hogy optimalizálatlan és félkész játékot adtak ki. De ennek ellenére örülök a hírnek, mert akkor jó eséllyel már "csak" bő 1,5 év kell, hogy vállalható szintet érjen el a játék.
Mondjuk utólag a CDPR 1000x korrektebb volt, amiért elnézést kért a játékosoktól.

Ebben a hsz-ben írtam le CP2077 és Starfeld megjelenésével kapcsolatos észrevételem:
"Annyi a különbség, hogy CDPR nem foglalkoztat bértrollokat, és az MS/Bethesda nem kért bocsánatot a játékosoktól."

Ennél tökéletesebb konklúziót utólag sem tudnék írni.

[ Szerkesztve ]

(#121115) vg válasza KoNZoLik@ (#121113) üzenetére


vg
addikt

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/weird-symbol-has-been-popping-up-next-to-my-game/d39a1684-b770-48f4-92e1-b2715dc4493e

azt írják h hiba

(#121116) Agent_007 válasza elder troll (#121110) üzenetére


Agent_007
tag

Bocs ha bugyuta a kérdés: van olyan lehetőség, hogy az Xbox oldalán valahol begépelek egy játéknevet és kilistázza nekem, hogy melyik országban mennyi, hogy tudjam hol a legjobb az ár/érték arány? :DDD

Home is where the heart is. - JH/LU

(#121117) Wesder válasza Agent_007 (#121116) üzenetére


Wesder
félisten

(#121118) elder troll válasza Agent_007 (#121116) üzenetére


elder troll
senior tag

Xbox-Store-Checker-t néztem régebben, de nem minden régióban lehet trükközés nélkül vásárolni. Nekem az izlandi store a legkényelmesebb ilyen téren, nem fogok VPN-ezni és giftcard-ozni sem. Utóbbira volt példa, illetve egyszer az argentin store-ban lehetett enter-re tenyereléssel vásárolni (talán RDR 2-t vettem akkor).

[ Szerkesztve ]

(#121119) KoNZoLik@ válasza vg (#121115) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm, amit ott is írnak egy gép újra indítás megoldotta, már nincs ott :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121120) Agent_007 válasza elder troll (#121118) üzenetére


Agent_007
tag

Wesder, elder troll -- köszi szépen! :R

...és ahogy olvasgattam már korábban is, Izland és Argentina kifejezetten szép természeti adottságokkal rendelkező országok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Home is where the heart is. - JH/LU

(#121121) Redneck válasza Agent_007 (#121120) üzenetére


Redneck
veterán

A különbség csak annyi, hogy az egyikhez trükközni kell, a másikhoz nem. ;)

Alan Wake 2 izlandi boltban elég jó áron kapható. 14k vs 21k a hazaival szemben. Lehet megveszem. Nem hiszem, hogy nagyobb akciót kapna egy hónap múlva itthon.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#121122) l.skywalker válasza KoNZoLik@ (#121113) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Néha van, hogy lassan fogja fel a játék, hogy egy játék az adott fiókon elérhető-e. Pl. én rendszeresen látom ezt a gyerekek fiókjában amikor Game Pass játékkal akarnak játszani és kell egy kis idő a rendszernek mire végigfut minden ellenőrzés stb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#121123) bpmcwap válasza Agent_007 (#121116) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Persze! Sőt még olyan is van, hogy melyik vpn bővítményt töltsd le az adott böngészőhöz, és milyen oldalon vegyél kupont amit ott be tudsz váltani... Srácok fel életüket áldozzák arra, hogy a magamfajta gamersüketek fillért basszanak... Adjunk már némi tiszteletet... Én kérek elnézést! Adminra bízom, hogy törli vagy marad.... elnézést, hosszú napon volt és ma éppen az én munkám se tisztelték és becsületèk...

Túrista vagyok

(#121124) elder troll


elder troll
senior tag

Elite 1 kontrollernek kell a gyári adapter, hogy pc-vel is működjön wireless?
Bluetooth-szal nálam nem ment, feltételezem, hogy ez ilyen gyárilag.

(#121125) Wesder válasza elder troll (#121124) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs benne BT.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121126) elder troll válasza Wesder (#121125) üzenetére


elder troll
senior tag

Köszi, gyors guglizás nem adott értelmes találatokat.
Találtam aprón egy gyári adaptert, ezzel lehet használni a kontrollerben lévő jack csatlakozót, bár nekem inkább az elite 1 + ms wireless headset miatt érdekes, egyszerre tudja kezelni mindkettőt.

(#121127) Wesder válasza elder troll (#121126) üzenetére


Wesder
félisten

Az adapter egyszerre 8 controllert tud kezelni, illetve 2 wireless headsetet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121128) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!
Kis segítség kellene.
Megvettem az FC24-et és felraktam a One S-re.
Ma megjött a series X és áttelepültem rá, játékokat felraktam, mindnél visszajöttek a mentések, de az FC24-nél semmi.
Valamit rosszul csináltam?
Néztem már mindent is szerintem, de nem jövök rá, h miért nincs meg a játékon belüli profiljaim :F

(#121129) Wesder válasza fenergie84 (#121128) üzenetére


Wesder
félisten

Az Xbox One verziót telepítetted SX-re?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121130) fenergie84 válasza Wesder (#121129) üzenetére


fenergie84
addikt

Nem, az SX verziót.

(#121131) Wesder válasza fenergie84 (#121130) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a baj. Külön mentès van a kèt verzióhoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121132) fenergie84 válasza Wesder (#121131) üzenetére


fenergie84
addikt

Na, akkor ez a baj.
Nem tájékozódtam előtte.
Köszönöm az infót :R

(#121133) sityuka80 válasza icemad (#121099) üzenetére


sityuka80
tag

Belső tárhely.
Egyébként egy hónapja van kb.
Arra az időszakra tehető amikor az utolsó frissítése volt a konzolnak.
Próbáljak egy gyári visszaállítást?

[ Szerkesztve ]

(#121134) Dinomano válasza icemad (#121100) üzenetére


Dinomano
senior tag

PC-n bejelentkezve böngészőből nem működik? :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#121135) icemad válasza sityuka80 (#121133) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld meg, sokat nem veszítesz rajta

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#121136) icemad válasza Dinomano (#121134) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogynem. Ha van pc-d.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#121137) MrPeekaboo válasza oriic (#121098) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Azon folyik a beszélgetés/problémázás ott, hogy vajon a kék oldali lemez miért nem tartalmazza a DLC-t, mint ahogy a zöld igen. Ugyanis csak letöltő kódra futotta ott. A gyűjtők emiatt megvenni sem akarják.

(#121138) IntelKiller7 válasza MrPeekaboo (#121137) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Így jártak. :DDD

Bekapcsolom a TV-t, erre pont az Xbox vs. Ps rész megy a South Parkból. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#121139) persil válasza KoNZoLik@ (#121113) üzenetére


persil
nagyúr

Nincs megveve/kivettek a gamepass-bol/megkecsmeredett a fiokod/pillanatnyi elmezavar az ms reszerol stb

A rovid lenyeg, hogy valamiert, valameddig megszunt a hasznalati jogod az adott jatekhoz, ezt jelenti a kis ikon.

Ha megvetted es biztosan tudod, hogy mennie kell, akkor restart, vagy ki- es belepes segithet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#121140) Dinomano válasza bpmcwap (#121101) üzenetére


Dinomano
senior tag

Oké, köszönöm az infót! Olyan kérdésem lenne, hogy szoktam gamivo-n kódot venni néha. Legutóbb nem fogadta el a magyar Visa kártyát. (Úgy néztem, hogy Gamivo-n külsős boltok árulnak. Előfordul, hogy valamelyik nem támogatja a magyar kártyával vásárlást?)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#121141) HKorn


HKorn
addikt

Botrány ez a Dead Space a játék második felében tele van bugokkal. Lefagy, mentést 2-3 mentéssel korábbról tölti be, mentési pontokon nem ment, volt olyan is hogy FPS lett a játék egy mentés betöltés után. Már nem tudom hányszor mentem át olyan szakaszokon amit már korábban megcsináltam.

Run&Ride

(#121142) icemad válasza Dinomano (#121140) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az én véleményem az, hogy nem is érdemes kártyával fizetni ilyen oldalakon. Én paypal-t javaslok. Egyébként igen, vannak olyan oldalak, ahol pl Maestro kártyával nem tudsz fizetni. Debit és credit kártya között is különbséget tesznek. Ritka, de van ilyen. Olyanról is hallottam már, hogy valaki a lejárt kártyája helyett újat kapott a banktól, de a website-on még külön aktiválni kellett az online vásárlást.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#121143) Redneck válasza HKorn (#121141) üzenetére


Redneck
veterán

2 végigjátszás (26 óra) alatt nem tapasztaltam ilyesmit. Egyszer mentés közben kidobott a dashre a bányászati szekció közben, de ennyi. Sajnálom hogy nálad ilyen genyó!

Az viszont zavart, hogy a vége felé, a nagyobb akcióknál, meg néha csak fordulás vagy ajtónyitás közben, elég sokat megakadt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#121144) KoNZoLik@ válasza HKorn (#121141) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

2x vittem végig, semmi ilyen nem volt nálam...bezzeg a Lords of Fallen, na az tényleg gyalázatos 🙄 Nem hittem el amit írtak róla, hogy Xboxon rosszabb mint ps5, hát nem rosszabb hanem gyakorlatilag játszhatatlan! A tüzes részig még azt mondom elment, de onnantól 5fps és folyamatosan mintha egy lassított felvétel menne, vicc...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121145) HKorn válasza Redneck (#121143) üzenetére


HKorn
addikt

Játék első felében vajsimán futott, itt a vége felé meg állandóan genyózik. 11. chapternél vagyok, már nemsokára vége.

Van értelme másodikra is végigtolni, valami más olyankor?

Run&Ride

(#121146) Frod válasza HKorn (#121145) üzenetére


Frod
addikt

New Game+ -ban érhető el az új, alternatív befejezés, de ha akarod, ezt egy Youtube kereséssel megspórolhatod magadnak.

Do you see the white shadow?

(#121147) pzstm


pzstm
titán

Ezt a Cyberpunkot még mindig nem sikerült megcsinálni???? most éppen kiírta a főképernyőre hogy nincs megfelelően telepítve a Phantom liberty.....telepítsem újra.....mert a mentésem így hibás....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#121148) KoNZoLik@ válasza pzstm (#121147) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az soha sem lesz teljesen kész/javítva 😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121149) beyruth82 válasza pzstm (#121147) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem is csinálta párszor. Nem kell újra telepíteni. Nem frissít éppen a játék? Akkor csinálta ezt nálam. Ha nem frissít akkor lépj ki belőle teljesen és indítsd újra.

(#121150) pzstm válasza beyruth82 (#121149) üzenetére


pzstm
titán

Game ikonjára katt, manage, pipát a kieg elöl kivettem és vissza, csak ekkor lett jobb. sima game újraindítás nem segített :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.