Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120401) AMD Power válasza beyruth82 (#120380) üzenetére


AMD Power
titán

Látom nem haladsz a Gotham Knight-al... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#120402) IntelKiller7 válasza YxVs (#120400) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

G920-at játszok ACC-t, a saját topicjában azt írják, hogy a PC-s verzióhoz képest elég fapad beállítás terén a konzolos verzió. A többiben nem kéne különbségnek lenni. :)

Én most akarom majd váltani Fana szettre.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120403) eL Geri válasza raziel01 (#120397) üzenetére


eL Geri
őstag

Oh, kár mert én szeretem a COD kampányokat.
De a BF kampányokat is akkor hagytam abba, amikor multis jellegű pályámat fűztek egymás mögé, hogy “kampány” :W

(#120404) beyruth82 válasza AMD Power (#120401) üzenetére


beyruth82
veterán

De csinálom csak most kevesebb időm volt. Hétvégén dolgoztam, jövő héten pedig kezdődik a havi 1 sulis hét, ami azt jelenti hétfőtől-csütörtökig reggel 8-19-ig a padot koptatom. Utána viszont több mint 1 hétig nem kell mennem dolgozni se és lesz időm folytatni. Azért ma is egy- két bűntényt megakadályoztam és nyomokat gyűjtöttem. :)
Easyn játszok de már ez is haladás mert van benne very easy fokozat is de elhatároztam, hogy minden játéknál ezentúl soha nem a legkönnyebb fokozatot, hanem mindig az egyel nehezebbet választom, így edzem magam a soulslikeokra. :DDD
Lies of P-t is folytatni akarom majd a közeljövőben valamikor.

(#120405) ρσгτσ válasza raziel01 (#120397) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én most tolom a Black Ops 3 campaign -t, ami nagyon bejön. Ez az egyetlen oka annak, hogy várom a régebbi részek bekerülését a Game Pass -ba. Mert amúgy a multi egyáltalán nem érdekel.

Ebből a szempontból elég elszomorító, hogy elgányolták. De hát nem ebben a játékmódban van a pénz...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120406) S e t h válasza D1L1ZS (#120395) üzenetére


S e t h
nagyúr

NB1 vs megye III.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120407) Redneck válasza S e t h (#120406) üzenetére


Redneck
veterán

Azért ez szerintem kicsit erős. NB1 vs NB2 lesz az inkább. Oké hogy jobb a DS, de nagyjából ugyanaz a feeling mint 15 éve, így aki párszor lenyomta korábban, nem esik úgy hasra.
A Callistot még csak havernál láttam anno, de azért nem volt az sem gagyi.

Ha azt a minőséget általában tudnák a megjelenő játékok, nem lenne a fórumon annyi sírás. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120408) AMD Power válasza beyruth82 (#120404) üzenetére


AMD Power
titán

Haladj vele és egyre jobb lesz. Fő Boss-ok nem problémàsok? :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#120409) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

pénteken pontosan mikor indul az mw3 multiplayer?

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#120410) S e t h válasza Redneck (#120407) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Callisto szép.
Nagyon szép.
És mást nem is nagyon tudok mellette felsorolni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120411) beyruth82 válasza AMD Power (#120408) üzenetére


beyruth82
veterán

Easyn még nem de a soulslikeokkal ellentétben itt ha nem megy valami akkor még mindig le lehet venni a nehézséget akár very easyre is egy-egy harc erejéig. :DDD
Ezért szeretem az olyan jétékokat ahol lehet állítani a difficultyt. Nem lehet végleg elakadni benne.

(#120412) AMD Power válasza beyruth82 (#120411) üzenetére


AMD Power
titán

Még agyvérzést sem kell kapni egy játék miatt. Érthető.... :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#120413) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Xbox Series X + Diablo IV + Call of Duty: Modern Warfare III
195.000Ft

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120414) oriic válasza IntelKiller7 (#120413) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez is remek bundle.

Live-Die-Respawn

(#120415) AMD Power válasza IntelKiller7 (#120413) üzenetére


AMD Power
titán

Komoly kis kombó. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#120416) Steve1207 válasza IntelKiller7 (#120413) üzenetére


Steve1207
veterán

Még az alapára is jó érte, nem még így.

.

(#120417) Golyo69


Golyo69
senior tag

Tesómmal Home-olok már nagyon régen, minden faszán megy is.

megvettem vagyis előrendeltem a COD MW 3-at és nekem ment is a early kampány de neki azt írja vegye meg..ez vmi hiba vagy csak vagy csak én nyomhatom a kampányt?
A multi az gondolom menni fog...mert eddig minden cod ment.

Early kampány nem homeolható?

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#120418) oriic válasza Golyo69 (#120417) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope, nálunk sem megy home társnak. Early access nem home-olható, anno ez volt Diablo IV-gyel is. Péntektől már ő is tud vele játszani, meg te is.

Live-Die-Respawn

(#120419) AxBattler válasza IntelKiller7 (#120413) üzenetére


AxBattler
félisten

Komoly csomag, SS 1TB-ra várok hasonlót!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#120420) Golyo69 válasza oriic (#120418) üzenetére


Golyo69
senior tag

Koszi :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#120421) NemMo


NemMo
őstag

A mordhau-t játszák elegen érdemes megvenni?

(#120422) Redneck


Redneck
veterán

Pontos típus miatt majd a pendriveos topikban érdeklődök. Szeretnék venni egy 1TB-os USB 3.2-es driveot, amit legalább két partícióra szednék. Az egyikre mennének az Xboxos képek és videók.
Az Xboxnak kell majd megformáznia a partíciókat, vagy simán megcsinálhatom PC-n?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120423) darkstreet89


darkstreet89
tag

Meg vettem ma az Achilles: Legends Untoldot, eze 800at simán ért. Néha olyan mint ha egy kis Titan Quest keveredne Diabloval. :D Plusz a Steelrisingel elkezdtem a DarkSouls felé nehézséget, talán egy alapnak jó lesz. :D

(#120424) beyruth82


beyruth82
veterán

Úgy döntöttem veszek a héten egy xbox wireless fejhallgatót és most az egyik áruházban majdnem egy árban van a sima feketével a starfield limited edition. A kinézeten kívül az ég világon semmi különbség nincs köztük? Semmivel se tud többet vagy jobb a strafield limited edition? Egyik típus száma TLL-00002 a masiké TLL-00014 ezért vagyok bizonytalan...

[ Szerkesztve ]

(#120425) IntelKiller7 válasza beyruth82 (#120424) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nincs semmi. Csak más a festés.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120426) beyruth82 válasza IntelKiller7 (#120425) üzenetére


beyruth82
veterán

Ok köszi, akkor nem éri meg még azt a 4 ezres felárat se igazábol. :R

(#120427) nincsnév007


nincsnév007
őstag

series s ki írta a cyberpunknál hogy nem tud menteni mert elfogyott a tárhely. ez mi? találkoztatok már ilyennel? néztem kb 780 mb a mentési fájl

[ Szerkesztve ]

(#120428) pzstm


pzstm
titán

Get all the details on #ForzaMotorsport Update 2, all in one place. Yas Marina, the Prestige Tour, fresh Spotlight cars, reward cars, Car Pass cars, new fixes and improvements, and so much more – all beginning on November 14! Hit the blog: aka.ms/FMUpdate2

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#120429) beyruth82 válasza nincsnév007 (#120427) üzenetére


beyruth82
veterán

Találkoztam series X-en is. Azt hiszem 20 manuális mentés lehet max utána már felül kell írnod egy régit.

(#120430) nincsnév007 válasza beyruth82 (#120429) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi. most törölgettem, így most jó.

(#120431) Steve1207 válasza Redneck (#120422) üzenetére


Steve1207
veterán

A képeknek pc-n elég megformázni ntfs-re úgy emlékszem, de írja, amikor rádugod, hogy mire akarod használni akkor mit is csinálj vele. Partíciókra szedni is fölös, van egy mappa kb, amibe menti a dolgait és kész vagy minek akarsz másik partíciót egy sima ntfs drive-nál?

Ettől függetlenül a kezdetekben baromi jól működött ez a funkció, mára meg kiszámíthatatlanul és rosszul megy úgy háromnegyed éve az updatektől külsőre. Nekem nvme-nél is kiírja, hogy lassú, pedig más liga, 1 órás időlimit lecsökkent 4 percre bármilyen eszközzel, értelmetlen lett számomra.

.

(#120432) eL Geri válasza darkstreet89 (#120423) üzenetére


eL Geri
őstag

Hol lehet 1800 Ft-ért Achilles: Legends Untold-ot venni?

Most néztem meg, tetszik… kár hogy végtelen így is a blaclogom.

[ Szerkesztve ]

(#120433) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Kellene egy kis segítség:
Honnan tudnék most legolcsóbban Game Pass - t venni? :DDD

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#120434) Steve1207 válasza ridiculous (#120433) üzenetére


Steve1207
veterán

Rendezés ár alapján és a legolcsóbbat kiválasztod :D Core? Ultimate? Mennyi időtartamra?
Szerintem innen apróról amúgy, 22e körül van egy év és le van tudva. Nem is találok megérőset külföldön, max a nem halmozható 1 hónaposat olcsón, de abból előre bevásárolni azért kérdéses, meg mindig szüttyögni vele szintén.

.

(#120435) ridiculous válasza Steve1207 (#120434) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Már írt egy aprós eladó (gondolom látta a kérdésem) privátban árakkal.
Nem tudom még hogy vegyek éves Ultimate - et.. lehet veszek Core - t és ráaktiválom a 300FT - os Ultit próbának mert fogalmam sincs mennyire játszanék GPU - s játékokkal. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#120436) IntelKiller7 válasza ridiculous (#120435) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Csak figyelj, hogy most már nem 1:1 vált. Hanem 3:2-be.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120437) ridiculous válasza IntelKiller7 (#120436) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Láttam, nemrégiben pont szó volt itt róla. :D

#120434 Steve1207
A halmozható 1 hónaposat lehet olyan fiókra is amin már volt előfizetve? (nem úgy mint a trial - nál)
Annak csak annyi a hátránya hogy amíg aktív előfizetésem van addig nem aktiválhatom rá az újat?

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#120438) IntelKiller7 válasza ridiculous (#120437) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A trial kivételével mindegyiket tudod olyan fiókra aktiválni, amin korábban volt már előfizetés.
Aktív előfizetés esetén azért nem célszerű ráaktiválni, mert még kevesebb időbe konvertálja mintha, először aktiválnád mondjuk a Core-t, majd utána megveszed rá a Ultimatet. Legalábbis régen még így volt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120439) darkstreet89 válasza eL Geri (#120432) üzenetére


darkstreet89
tag

Én platin vettem ( 3 betűs) volt.

(#120440) Ronam


Ronam
addikt

Elfelejtettem lemondani az Ubisoft+ előfizetést, és reggel levonták a kártyáról az árát. Van esetleg valami mód arra, hogy visszamondjam, vagy ez bukta már? AC Mirage miatt fizettem elő amúgy, de borzalmasan gagyi az a játék..

(#120441) NemMo válasza NemMo (#120421) üzenetére


NemMo
őstag

Megvettem. Kértem refund-ot, de elutasították. (elértem az idei korlátot, pedig szerintem nem kértem idén visszatérítést)
A chivarly 2 képest a harcrendszere sokkal komolyabb, de ennyi amiben jobb. Hangulat, prezentáció, pályák és feladatok tekinteténen klasszisokkal jobb, mint a mordhau. Én nem gondoltam volna, hogy ennyire beszippant ez a játék. Game pass-ban elérhető, mindenkinek ajánlom kipróbálásra

(#120442) Redneck válasza Steve1207 (#120431) üzenetére


Redneck
veterán

Elmehetnek a fenébe. Mi értelme így a funkciónak? :(((
Ez is olyan mint az akadozós youtube. Vicc hogy még mindig nem működik megfelelően.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120443) Steve1207 válasza Redneck (#120442) üzenetére


Steve1207
veterán

Engem az 1 órás limit zavar, itt pl mutatja, simán így ment egy mezei pendrive-val is megjelenés után sokáig, amire tudtál folyamatosan 30mb/s írni, max a sebesség miatt néha voltak microlagok a felvételben, de kb végezte a dolgát. Nekem azóta viszont nincs ilyen, ha jól is működik és 4 perc a limit itt is. Lehet egy FR megoldaná, de többször dobálta az említett üziket a sebességről minden eszközön és egyből bosszantóbb lett, mint tovább bohóckodni. Ha 4 percnél hosszabb klipet szeretnék akkor tolom twitch-re, onnan meg letöltöm és törlöm, az 1 perceseket és screenshotokat meg alkalmanként lemásolom, amire szintén nem kell egy sebességbajnok drive és megy a pc-re (vagy lehetne onedrivera is már feltölteni kapásból). Úgyhogy tesztelni lehet, azt se mondom, hogy nem itt van valami gondja, de nekem kb azóta nem megy rendesen, amióta ráncfelvarrták a capture részt.

.

(#120444) gorgocska


gorgocska
tag

Srácok valaki Próbálkozott már xbox on működésre bírni az xbox dev modot? És futtatni a Retroarch programot?ha igen tudna kocsit segíteni. :C

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#120445) Döglött Róka válasza gorgocska (#120444) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Retail-el csináltam de ingoványos talaj mostanában. Ne csináld.

A kocsi dologban segíteni nem tudok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#120446) gorgocska válasza Döglött Róka (#120445) üzenetére


gorgocska
tag

rendben köszi

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#120447) freddirty válasza beyruth82 (#120424) üzenetére


freddirty
senior tag

Nekem van starfieldes füles. Ki-bekapcsra custom hang van benne a simához képest. (Zűrhajó indítás-leállítás)
Jól néz ki azt a 4k pluszt szerintem megéri. De mivel műbőr 4-5 év és kuka. De mondjuk igaz ez a sima xbox fülesre is.

fred

(#120448) beyruth82 válasza freddirty (#120447) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem koszolódik nagyon hamar mert fehér?

(#120449) Wesder válasza freddirty (#120447) üzenetére


Wesder
félisten

"De mivel műbőr 4-5 év és kuka. De mondjuk igaz ez a sima xbox fülesre is."

Egy 99€-s vezetèkmentes fejhallgatótól nem lenne rossz èlettartam. Nekem lassan három èves, ès tárcsák sajnos kezdik megadni magukat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120450) axlfsi válasza Pistu_ (#120148) üzenetére


axlfsi
veterán

Egy haverom ott van az egyik (a legnagyobb) COD (Zen) script belső tesztelői között, sokat kommunikálnak dc-n. Állítása szerint sosem fogja tudni detektálni a konzol (hitelesen, bizonyítékokkal alátámasztva). PC-n is csak akkor és úgy, ha a hátterfolyamatok között fut kapcsolódó szolgáltatás vagy alkalmazás :U Ez van... persze, várjuk ki a végét, de amennyire én belátok (műszerész szemmel), simán hiszem, hogy úgy tudják hw-esen emulálni, hogy undetected marad. Persze, ha akarják, már most megállapíthatják játékokon belül, hogy mely mozgások "nem emberiek" (ezeket sokszor szemmel is látni,... és most nem a pc-n futó cheat/hackekre gondolok, hanem "csak" egy zen-re, ami "csupán" egy szkriptelt gombkombinációl sorát emulálja a konzol felé...), de más kérdés, hogy ezzel "jogilag" mihez kezdhetnek.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.