Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120251) TomPack válasza parandroid (#120223) üzenetére


TomPack
őstag

Ez rendben van, majd átállítom teljes kikapcsolásra, de az normális hogy ennyire melegszik 'félig' kikapcsolt állapotban?

(#120252) parandroid válasza TomPack (#120251) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, az enyém is diszkréten fűti a sarkot. Fogyasztani nem nagyon fogyaszt, illetve nem állandóan. Ha kikapcsolod, még egy ideig hűti magát, illetve a letöltéseket is ilyenkorra időzíti (játék-, és rendszerfrissítések). Ha indításnál megnézed a download queue-t, a felső sorban mindig van egy-két játék, ami az utolsó alkalom óta frissítve lett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#120253) beyruth82 válasza AMD Power (#120250) üzenetére


beyruth82
veterán

A fejlődési rendszere és skillfa meg craftolás tetszik mert végetelenül egyszerű, nincs túlbonyolítva és a grafikája is szép (szerintem). Jó kis akciók, átvezető videók, szórakoztató harcok. A nyomozós részek is jól meg vannak csinálva. Amit sajnálok, hogy a játszható karakterek között csak a kinézetük a különbség meg a monument képességük, minden más ugyan az, igazából mindegy melyiket választod. Ezt nagyon megúszósra csinálták. Szerintem coopra tervezték a játékot elsősorban azért nem foglalkoztak ezzel. Igyekeztek ugyan külön kidolgozott háttértörténetet rakni mögéjük de ha játszol velük akkor nem érzed, hogy bármi különbség lenne köztük. A térképet nagyon üresnek találom eddig a fősztorin kívül 2 fajta feladatba futottam bele. Egy AC vagy CP2077 után ez elég gyérnek tűnik. Viszont az eddigiek alapján közel se olyan rossz mint amilyen kritikákat kapott, igaz én a Redfallal is elvoltam tehát lehet én vagyok túl igénytelen játékok terén :DDD
Pár óra után viszont még korai lenne teljes kritikát írnom. :)

(#120254) Steve1207


Steve1207
veterán

A rewards oldalon Diablo IV-es battle pass-os akármikre is be lehet már váltani a pontokat, van szintugrás, premium bp meg accelerated bp belőle. 1,5 hónap alatt összeszedhető egy premium bp a keresésekkel szimplán, ami szerintem nem rossz arányban, de fogalmam sincs mit ér meg amúgy ez.

.

(#120255) Döglött Róka válasza Wesder (#120241) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Csak vissza kéne nézni, haverral rá voltunk gyógyulva rendesen.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#120256) Redneck


Redneck
veterán

Az új WRC-hez van 5 órás trial GPU esetén? Megnézném milyen lett, aztán karácsonyi akcióban rámegyek, hátha addigra a patchek is kijavítják.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120257) .LnB válasza Redneck (#120256) üzenetére


.LnB
titán

Van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120258) Pistu_ válasza Redneck (#120256) üzenetére


Pistu_
tag

Van, de én a helyedben várnék a triallal az első patchig, ha minden igaz a héten jön is.

(#120259) NoMagix válasza Pistu_ (#120258) üzenetére


NoMagix
addikt

Xbox-ra is van trial?
Tegnap kerestem, de nem találtam vagy nem jól kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#120260) Oistrakh1 válasza Steve1207 (#120254) üzenetére


Oistrakh1
tag

Ez tök jó!Nekem megéri egy battlepassért ,pár perc alatt megvagyok vele.Köszi!

(#120261) Steve1207 válasza Oistrakh1 (#120260) üzenetére


Steve1207
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy CoD-hoz lesz-e ilyen BP, points vagy hasonlók később.

.

(#120262) icemad válasza NoMagix (#120259) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mintha az ea playben láttam volna.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#120263) Pistu_ válasza NoMagix (#120259) üzenetére


Pistu_
tag

Ahogy nézem benne kell lennie, legalább is sehol sem írják hogy valamilyen platform exkluzív lenne az 5 órás próba lehetőség. Nálam mivel elő volt rendelve csak indítanom kellett.

(#120264) Steve1207 válasza Pistu_ (#120263) üzenetére


Steve1207
veterán

Teljes könyvtár, EA Play és ott baromi nagy ikonnal próbaverziók. Vagy böngészőben az adatlapján a próbaverzió. Kb eltéveszteni se lehet, ugyanúgy van, mint minden más EA címnél szokás szerint.

.

(#120265) AMD Power válasza beyruth82 (#120253) üzenetére


AMD Power
titán

Én sem mondom azt,hogy huh de jó egy játék. De a kritikák azok szerintem túlzóak voltak vele kapcsolatban.

Most megnézem ezt a Like a Dragon: Ishin-t. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#120266) NoMagix


NoMagix
addikt

Köszi srácok este megnézem :R :R
Áruház, kereső, WRC és ott nem mutatott semmilyen prróbaverziót, ha rámentem a progira ott sem ugrott fel.

[ Szerkesztve ]

(#120267) IntelKiller7 válasza NoMagix (#120266) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jatekok menuben az EA Play fulon is ott van.

Egyebkent jobban jartok, ha vartok egy patch-ig.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120268) .LnB válasza NoMagix (#120266) üzenetére


.LnB
titán

Megkeresed a Store-ban, az alap verziót. Kiválasztod. Ott van, hogy vásárlás vagy próbaverzió.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120269) Redneck válasza Pistu_ (#120258) üzenetére


Redneck
veterán

Megvárom, nem sürgős, köszönöm az infót! Még az FH5 Rally DLC-t sem indítottam el, egy darabig az is jó lesz. Na meg az újat is el kéne kezdeni...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120270) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ELőrendelőknek indult a Call of Duty: Modern Warfare III kampánya, jó szórakozást!

Live-Die-Respawn

(#120271) jansky1


jansky1
senior tag

Sziasztok. Eddig ment a Minecraft a gyereknél, úgy hogy tudott multizni gamepass nélkül, de most vmi microsoft fiókbeállítás és gamepass miatt nyíg a játék. Tényleg kell multihoz a pass, vagy vmi beállítási hiba van?

(#120272) Wesder válasza jansky1 (#120271) üzenetére


Wesder
félisten

Kell hozzá GamePass Core vagy Ultimate.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120273) jansky1 válasza Wesder (#120272) üzenetére


jansky1
senior tag

Köszönöm. Akkor valami próbaidőszak miatt mehetett eddig pass nélkül?

(#120274) Wesder válasza jansky1 (#120273) üzenetére


Wesder
félisten

Ha volt Gold előfizetès, amiből nemrèg GamePass Core lett, akkor lehetett online játszani. Fizetős játékhoz mindig kell előfizetès.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120275) Wesder


Wesder
félisten

Ez fogad ha bekapcsoljuk a boxot:

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120276) persil válasza Wesder (#120275) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem multkor a forzat adta igy be. Mondjuk nyugodtan beszuntethetnek ezeket, mert a francot sem erdekli a reklam. Ha meg valakit erdekel az adott jatek, akkor mar ugyis koveti/megvette stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#120277) l.skywalker válasza persil (#120276) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vagy legalábbis lehessen kikapcsolni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#120278) icemad válasza l.skywalker (#120277) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Keresni kell valami xboxos adblockert. ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#120279) homerhamm válasza icemad (#120278) üzenetére


homerhamm
addikt

Nyugi majd jönnek a gyógyszerreklámok is. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#120280) icemad válasza homerhamm (#120279) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valamelyik nap rossz gombot nyomtam meg a kocsiban, elkezdett magyar rádióadást adni. Reggel. Magyarországon tényleg ennyi vashiányos, hüvelygombás ember van?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#120281) Mrdevil válasza oriic (#120270) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jesszus early Access kampány, bravó. Azt a kB öt órás kampányt még earlybe is kell rakni. Milyen világ lett ez..... :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#120282) Wesder


Wesder
félisten

Új háttér Xboxra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120283) jansky1 válasza Wesder (#120274) üzenetére


jansky1
senior tag

Nem volt semmiféle előfizunk eddigi. Eddig ment. Na mindegy.

(#120284) icemad válasza jansky1 (#120283) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy volt előfizetésetek vagy homeoltatok valakivel. Esetleg használtan vettetek gépet, amin aktív volt a home, most meg már nem. Előfizetés biztosan kellett hozzá.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#120285) oriic válasza Mrdevil (#120281) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem újdonság már jó ideje.

Live-Die-Respawn

(#120286) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120287) Scholes9 válasza Mrdevil (#120281) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szomorú világ :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#120288) Mrdevil válasza oriic (#120285) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát nem tudom nekem az. Nekem eddig ennyire nem tűnt fel, hogy az arcba lenne tolva, hogy early, early kampány. Főleg tényleg egy ilyen rövid xarnál. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#120289) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

"Leaving November 15

The following games are leaving the Game Pass library soon, so be sure to jump back in and wrap up from where you left off. Remember to use your membership discount to save up to 20% on games before they go!

Coffee Talk (Cloud, Console, and PC)
Exapunks (PC)
Ghost Song (Cloud, Console, and PC)
Gungrave G.O.R.E (Cloud, Console, and PC)
Football Manager 2023 (PC)
Football Manager 2023 Console (Cloud, Console, and PC)
Lapin (Cloud, Console, and PC)
Townscaper (Cloud, Console, and PC)"

Van szerintem egy-két játék, amit érdemes elindítani kilépés előtt. Már ha eddig nem volt meg.

Gungrave sorozat például annyira nem népszerű, de szerintem egyszer érdemes ránézni. Én kedvelem a régi részeket is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120290) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#120289) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Townscaper-ből egyébként 15 perc alatt kifarmolható az 1000/1000G.
YouTube-on van videó.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120291) Norb79 válasza ρσгτσ (#120289) üzenetére


Norb79
őstag

FM23ak nem most kerültek be októberben?!

(#120292) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#120290) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, ha valaki ki szeretné belőle szedni. Pl. Maka is rakott fel róla videót.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120293) IntelKiller7 válasza Norb79 (#120291) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Tavaly októberben került be. Most jön a helyére a 24. a 23-at meg kiveszik.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120294) Norb79 válasza IntelKiller7 (#120293) üzenetére


Norb79
őstag

Akkor azzal kevertem, Sry, csak rémlett, hogy most volt róla kép, hogy jön, de akkor év váltás van, logikus, én vagyok a hülye. :DDD

(#120295) Zoli1222 válasza zozika84 (#120147) üzenetére


Zoli1222
őstag

Szia!

Van olyan, ami az xbox engedélyével készült? Karácsonyra terveztem venni a fiamnak egy series x-et. És ha már van, akkor szeretnék én is játszani vele havonta egy órácskát! :D Viszont nekem a kontroller nem pálya. A fiam az keni vágja, de én még egér+bill kombón nőttem fel! :R

(#120296) IntelKiller7 válasza Zoli1222 (#120295) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezek mind illegal cuccok. Akar bann is jarhat erte.

Van par jatek ami tamogatja gyarilag az eger-billt. Ott barmilyen racsatlakoztatsz, mukodik.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120297) Zoli1222 válasza IntelKiller7 (#120296) üzenetére


Zoli1222
őstag

Kezdem kapisgálni.Viszont részemről akkor felejtős a xbox mert főleg a battlefield és társait szeretem, amit az egér+bill nélkül nem tudom játszani.

(#120298) Fox Mulder válasza Zoli1222 (#120297) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Cod-ban van támogatás, azt tudod játszani vele

(#120299) l.skywalker válasza Zoli1222 (#120297) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tudod azt csak nagyon sok gyakorlás. Én a BF1-el léptem be a konzolos multi FPS világába és két hónapig nem tudtam még esni-kelni sem, de utána nagyon szépen belejöttem. Utána egér+billentyűzetre volt nehéz újra visszaszokni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#120300) persil válasza Zoli1222 (#120295) üzenetére


persil
nagyúr

"de én még egér+bill kombón nőttem fel! :R"

Ezzel rengetegen vagyunk igy, megis sikerult "megszokni" 15-20-25 ev eger hasznalat utan. Sot ugyanolyan jova valni, ha nem jobba kontival. Nem kifogas. :U
Ma mar konkretan sokkal jobb vagyok kontival multi fps-ekben, mint amilyen szinten egerrel alltam. Az a szokatlan, meg a furcsa, ha a melohelyemen egerrel kell baszakodni.

Csak szimplan nem akarod. Amivel semmi baj nincsen, viszonylag sok jatekban van eger tamogatas, azokat lesz erdemes kiprobalnod.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.