Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120951) Redneck válasza Dinomano (#120949) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem a WD anno nem jött be, de a Sleeping Dogs nagyon. Lehet teszek majd egy próbát az Ubisoft játékával is. Érdemes sorrendben tolni őket, vagy nincs jelentősége?

Bár lehet Pinokkióra kéne már fókuszálnom, annyian dicsérik, plusz kapott egy kis könnyítést souls amatőröknek. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#120952) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Köszönöm az infót aki írt ezzel kapcsolatban de akkor nem lettem előrébb így.

Csé

(#120953) AMD Power válasza beyruth82 (#120934) üzenetére


AMD Power
titán

Nem volt az rossz. Én végigtoltam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#120954) homerhamm válasza Redneck (#120951) üzenetére


homerhamm
addikt

Nincs jelentősége. Én a 2-1-Legion sorrendbe játszottam végig.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#120955) Buster17


Buster17
addikt

Hali! Series s-hez lehet csatlakoztatni one kinectet?

(#120956) ρσгτσ válasza Buster17 (#120955) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem kompatibilis a Kinect ezzel a generációval.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120957) ferni


ferni
őstag

Sziasztok.

Öcsémnek most lett egy Series X.
Nekem van egy PC-m máshol.

Elő szeretnék fizetni az Ultimate GamePass-re úgy, hogy én is tudjam használni gépen az előfizetést, illetve hogy főleg ő a Series X-en tudja használni.

Nem volt soha senkinek XBOX-a, csak PS.

Kinek és milyen fiókjára kell előfizetni, hogy mind a ketten tudjuk használni egyszerre az előfizetést? Hogy lehet megosztani?

(#120958) SaGa59 válasza ferni (#120957) üzenetére


SaGa59
őstag

A héten már többször volt róla szó. Mivel neked van PC-d, neki meg Xboxa, neked kell előfizetned a GPU-ra a te XBOX fiókoddal, majd az ő xbox-át home-olni a te fiókodhoz. Magyarul beállítod, hogy az az xbox a te elsődleges játékplatformod.
Akkor ő (vagy bárki más) a saját azonosítójával belépve a nevedre home-olt xboxra eléri a te GPU-dat és a megvásárolt programjaidat, te pedig a PC-n a saját fiókoddal belépve ugyanazokat, csak a PC-s verziót, ha van.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#120959) beyruth82 válasza AMD Power (#120953) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem is backlog listámon van csak eléggé hátul. Most játékok terén teljesen lefoglal a Lies of P és a Gotham Knights. AC:Mirage és az idén év végén megjelenő szintén ubis Avatar amikkel idén még játszani akarok.Game pass is tele van jó címekkel, szóval el vagyok/vagyunk látva jó stuffokkal ebben az évben. Egyszer a Sleeping Dogs is sorra kerül. :)
Ráadásul decemberben indul a suliban a vizsgaidőszak és jó lenne arra is tanulgatni, hogy hozzam a jó átlagot ami az államilag támogatott hely alapkövetelménye. Durva lenne ha xboxozas miatt a következő félévre átsorolnának az önköltségesre és fizethetném a súlyos százezreket :DDD

(#120960) Dinomano válasza Redneck (#120951) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nincs jelentősége. Nekem az első WD jobban tetszett, a felnőttesebb setting miatt. A másodikban a hipster színes-szagos bohóckodás fárasztó volt.
Az első részt lehet hogy újrázom PS3-on.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#120961) ferni válasza SaGa59 (#120958) üzenetére


ferni
őstag

Magyarul akkor én használhatom azt a Microsoft fiókomat, amin megy a Windows is és azzal a fiókkal előfizetni. (Vagy be kell külön regisztrálni, mint Xbox fiók PCn az XBOX appban? Nincs köze a Microsoft fiókhoz amin fut a PCn a Windows?)

Illetve akkor kell csinálni egy teljesen új fiókot a Series X-re neki, saját email címmel, saját usernévvel stb, amit majd hozzá kell adnom az accountomhoz és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#120962) gianni85 válasza ferni (#120961) üzenetére


gianni85
veterán

Persze, ms accountot kell használni, arra veszel gpu-t, azzal jelentkezel be mind xbox-on mind pc-n. Haverod is (meglévő) ms accountot tud használni a boxon, ha van neki.

(#120963) Norb79 válasza ferni (#120961) üzenetére


Norb79
őstag

Saját Windows accountod lesz az Xbox account, azzal belépsz öcséd xboxán, és azt mondod az a te xboxod (home), öcsédnek csináltok egy Xbox accountot, ő is belép az xboxon és azt mondja az az ő xboxa is, így a saját accountjával eléri a te gamepassod , míg te a PCn a saját accoddal a saját gamepassod, egyszerre.
Öcséd annyira figyeljen a te accountoddal sose lépjen be az xboxon, véletlenül se, mert akkor téged PCn kidob mindenből.

(#120964) zohan echte


zohan echte
tag

Sziasztok,

Adott egy Series X és Lg oled b7 (hdmi 2.0) amit 1080p, 120hz, használnám.
Mi a helyes videómód és videóminőség (színmélység, színtér) beállítás konzolon? :R

(#120965) Döglött Róka válasza zohan echte (#120964) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Amit a google kidob. Viccen kivul ott hamarabb talalsz valaszt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#120966) Frod válasza beyruth82 (#120884) üzenetére


Frod
addikt

Javaslom a Surge részeket!
Nekem bejön ez a disztópikus jövő vonal, meg az exoskeleton-ok, mindkettő platinázva van a kék oldalon (mint itt az ezrezés)
Szerintem nem annyira nehezek.

Do you see the white shadow?

(#120967) beyruth82 válasza Frod (#120966) üzenetére


beyruth82
veterán

Megvettem bundleba mindkettőt tegnap :D

(#120968) KoNZoLik@ válasza beyruth82 (#120967) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az a két játék 3600ft-ért ajándék...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#120969) Levente1991


Levente1991
tag

Sziasztok!

3 napja elégedett Series S-tulajdonos vagyok, életem első konzolja 32 évesen, egy kéthetes 360-használatot nem számítva.

Lenne két kérdésem, mivel én szinte nullkilométeres felhasználó vagyok, a gyakorlottabbaknak megmosolyogtató lehet, nekem viszont nem szégyen a jobbaktól tanulni. :)

1. A kontroller ugye Bluetoothon keresztül kapcsolódik a konzolhoz, de van benne két elem. Ezek ha lemerülnek, akkor anélkül is fog működni Bluetooth-kapcsolattal, vagy mindenképp szükséges hozzá új elem?

2. Ha bármilyen előfizetést veszek, akkor meddig érvényesíthető a vásárlás után kapott kód? Most venni fogok 300 forintért kéthetes próbaként, ami be lesz aktiválva, ha ezután veszek még valamilyet, de nem váltom be azonnal, hanem megvárom a 300 ft-os lejárati idejét, és később váltom be, meddig tehetem ezt meg?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#120970) NB2 válasza Levente1991 (#120969) üzenetére


NB2
aktív tag

1. Elem nélkül nem megy. Vagy összedugod kábellel vagy teszel bele elemet. Illetve érdemes tölthető elemeket venni.

(#120971) icemad válasza Levente1991 (#120969) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

1. Semmilyen Bluetooth nincs a konzolban. A kontrollerben van, de PC-hez, telefonhoz, ilyenekhez. Konzolhoz saját xbox szabványt használ. Nyilván a működéshez kell valamilyen energiaforrás. Nem is értem, hogy ez miért kérdés. Szóval vagy új elem, vagy tölthető aksi vagy kábeles megoldás van.

2. Szerintem pár év minimum van a beváltásra. Ha használod a 300 forintos akciót, akkor figyelj rá, hogy az automatikus előfizetés hosszabbítást kapcsold ki. Nehogy meglepetés érjen.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#120972) beyruth82 válasza KoNZoLik@ (#120968) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen de most más is nagyon jó árban van ms storeban. Nem is merek nézelődni mert félek elkapna a gépszíj és összevásárolnák egy csomó jatekot aminek a felét sose játszanám ki utána. 😀

[ Szerkesztve ]

(#120973) gianni85 válasza beyruth82 (#120972) üzenetére


gianni85
veterán

Pedig milyen jó is az. Van vagy 20 játék az accounton amiket csak tologatok. Game pass-nál is inkább már a “távozó a konzol”-t nézem, ha valami ott érdekel és hónapok óta csak húzom, akkor esetleg kikerülés előtt még szakítok rá időt :)

(#120974) ferni


ferni
őstag

Segítsetek, mert neten összevissza van írva minden, meg hogy az EA Playt meg az Ubisoftot nem lehet megosztani stb.
A fő lényeg, hogy XBOXon minden is elérhető legyen.

Most én vettem Ultimate GamePasst PC-re, itt van előttem az account, beléptem stb.

Most nekem itt pontosan mit kell csinálnom, hogy ő el tudja érni teljesen az XBOX GamePass Ultimatet máshol a Series X-en?
Ha jól értem, akkor itt a Microsoft Store-fiók módosítására kell katintani.
Majd kijelentkezni a saját PC-semből és bejelentkezni az ő xbox series x accountos emailjével?

Vagy pont fordítva kéne és most a PC-men bejelentkezni az övével és ahhoz hozzáadni ugyanitt a sajátomat?

Kiszoktam ezeken igazodni, de most teljes katyvasz az egész, amilyen infókat találok.

[ Szerkesztve ]

(#120975) beyruth82 válasza gianni85 (#120973) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez nem is rossz ötlet, lehet átveszem :)

(#120976) skroy válasza ferni (#120974) üzenetére


skroy
senior tag

A konzolon kell bejelentkezned azzal a fiókkal, amelyen az előfizetés van, és beállítani a konzolt otthoninak. Azután már a másik fiók is hozzáfér a gpu-hoz.

(#120977) Levente1991 válasza NB2 (#120970) üzenetére


Levente1991
tag

NB2, icemad: köszönöm szépen, minden világos! :R

(#120978) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Lejárt az egy éves GPU-m. Megy még a külföldön live vásárlás majd GPU ráaktivàlás? :R

(#120979) skroy válasza bigdady (#120978) üzenetére


skroy
senior tag

Megy, csak már nem a teljes időre váltja át, hanem 3:2 arányban.

(#120980) KoNZoLik@ válasza beyruth82 (#120972) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem ne mond, most költöttem el 100K-t😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#120981) sityuka80


sityuka80
tag

Sziasztok.
Olyan problémám lett,hogy bekapcsolás után legtöbbször nem indulnak a játékok.
Csak áramtalanítás után.
Mitől lehet ez?

(#120982) GeronimoTama


GeronimoTama
tag

Sziasztok!
Billentyűzet és egér combo-val használnám a series x-em usb-n keresztül és játék közben lekapcsol mindkettő aztán vissza, mintha kihúznám és visszadugnám, pár hónappal ezelőtt még nem volt ilyen probléma. Keresgéltem az interneten de csak annyit találtam több mint fél évre visszamenőleg hogy ismert probléma... :W
Esetleg valaki járt így és sikerült megoldania a problémát? :F

GTAO: tamadotcom

(#120983) icemad válasza sityuka80 (#120981) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy quick resume probléma. Zárd be a játékokat, mielőtt kikapcsolod a konzolt. Talán az megoldja.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#120984) fila


fila
senior tag

Tanácsot szeretnék kérni, le vagyok maradva, de nagyon.

Van egy xbox 360-am kinecttel 12 éve,
van hozzá több vásárolt lemezes, és jópár digitális XBOX piactérről vásárolt játékom,
illetve volt pár évig goldom, amikor is behúztam több játékot XBOX One-ra az aktuális havi ingyenesek közül. (Nem volt sose XBOX One konzolom)

Most vettem egy XBOX Series X-t emagos akcióban, karácsonyra kapják majd meg a gyerekek.
Családi csoportot létrehoztam már korábban Onedrive miatt, MS Family Satefy beállítva,
viszont másik e-mail címet használok ehhez(gmail-es), nem azt amit a 360-hoz. A 360-hoz regisztrált e-mail címet gyakorlatilag már máshoz nem is használom (hotmailes).

Mind a két xbox használatban lesz, a 360-as a kinect miatt. (Kinectes játék van lemezes, és digitális is.)

A korábban digitálisan vásárolt játékok közül lesznek olyanok amellyel tudunk játszani a series x-en? Kell ehhez valamire figyelnem? Hogyan tudom a jelenleg családi csoportban használt e-mail címemmel ezt megoldani? Az annó One-ra behúzott játékokat tudom majd használni? Hol tudom megnézni melyik játékokat húztam be One-ra?

Köszi előre is a javaslatokat :R

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#120985) parandroid válasza fila (#120984) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minden digitálisan vett játékodat fogod tudni használni, csak be kell jelentkezned a konzolra azzal a profillal, amire vetted őket, és beálljtani neki home konzolnak (első bejelentkezéskor elvileg automatikusan megtörténik, ha a profilnak még nincs home konzolja). Innét kezdve bárki használja azt a konzolt, eléri az arra a profilra vett játékokat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#120986) fila válasza parandroid (#120985) üzenetére


fila
senior tag

köszi,
akkor a régi e-maillel bejelentkezek, és az újjal is, mind a kettőnek beállítom, hogy ez a home konzol?
az x360-on ugyanúgy tudom használnia profilokat ugye?

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#120987) parandroid válasza fila (#120986) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, és igen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#120988) beyruth82 válasza KoNZoLik@ (#120980) üzenetére


beyruth82
veterán

Mennyit? :Y
A brutális.

(#120989) fila válasza parandroid (#120987) üzenetére


fila
senior tag

:R

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#120990) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Brazil játék kódot vpn-el ugyanúgy tudom aktiválni a profilomra?

(#120991) HKorn válasza icemad (#120983) üzenetére


HKorn
addikt

Hogy lehet bezárni a játékot?

Run&Ride

(#120992) NB2 válasza HKorn (#120991) üzenetére


NB2
aktív tag

Kimész a főmenübe, ott rányomsz a játékra (talán A-val) és ott ki lehet lépni a játékból. Forzánál most sokszor kellett :(

(#120993) Steve1207 válasza NB2 (#120992) üzenetére


Steve1207
veterán

Menü gomb a játék ikonján, kis menüből kilépés.

(#120990) Oistrakh1: ugyanúgy

.

(#120994) beyruth82


beyruth82
veterán

Elsősorban lies of p szakértőket kérdezném, hogy fórumtárs írta itt topicban a P-Organ újra osztható. Azt hogy kell? Nekem sehol nem jön fel ilyen opció. Magára a menüre se tudok felmenni, nemhogy újra osztani bármit is... :F

(#120995) KoNZoLik@ válasza beyruth82 (#120994) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ha eljutsz a játékban egy bizonyos helyre, ott fog megnyílni a lehetőség, hol tartasz a játékban? Szóval a menüből nem lehet hiába is keresed...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#120996) Wesder válasza beyruth82 (#120994) üzenetére


Wesder
félisten

Ha jól emlèkszem a Watchmant győzted le legutóbb, akkor mèg 3 főbosst kell leverni hogy utána bármit respecelhess. V. fejezet vègèn nyílik meg a lehetősèg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120997) KoNZoLik@ válasza Wesder (#120996) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Konkrétan Victor után, ő fogja dobni a kulcsot a helyhez miután legyőzted... Szerintem még több van addig mint 3 boss, és Victor a 7. fejezetben van ha jól emlékszem 🙄

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#120998) beyruth82


beyruth82
veterán

Most vagyok a gyártelepen (Workshop Union Calvert). Akkor még nem tudok újraosztani az a lényeg . Köszi srácok! :R

(#120999) KoNZoLik@ válasza beyruth82 (#120998) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szívesen, még nagyon az elején vagy akkor, mit akarnál újra osztani?😅 Ha nem jön be a build, akkor inkább kezd újra a játékot, mert a gyártelepre eljutni kb 1 óra, tehát sokat nem veszítesz 👍 Újra osztásnak kb lvl100 felett van értelme...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#121000) Wesder válasza KoNZoLik@ (#120997) üzenetére


Wesder
félisten

Az Eldest of the Black Rabbit Brotherhood után már az aranyfánál a kertben újraoszthat bármit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.