Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120851) beyruth82 válasza batai15 (#120849) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálam meg épp az a baj, hogy mindenre bekapcsol (távirányító, füles, minden). :)
Minden kb 10. bekapcsolasnál pedig 2-3 masodperccel a bekapcsolas után levágja magát hirtelen, minden ok nélkül. Újra bekapcs és semmi gond. Ezt már azóta csinálja mióta megvettem.

(#120852) batai15 válasza beyruth82 (#120851) üzenetére


batai15
félisten

Nekem ez volt azt hiszem az első . Olyan volt már hogy Xbox füles csatlakoztatva volt ,és mikor ki kapcsoltam akkor újra be kapcsolt.

(#120853) parandroid válasza Wesder (#120850) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Basszus, ez lesz az, amit hiába vettem meg steamen teljes áron, kelleni fog xboxra is. Pláne, hogy PC-n is kontrollerrel játszom. Azért megpróbálok türelmesen kivárni valami akciót rá. A képminőségre kíváncsi leszek, PC-n elég jól összerakták (sokadik patchre), remélem, hogy xboxon is megmutatja a larian, hogy kell egy szerepjátéknak kinéznie…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#120854) eL Geri


eL Geri
őstag

Megjelentek a magyar store-ban is a BF árak!

Első ránézésre nem látok semmi best buy-t.

[ Szerkesztve ]

(#120855) Steve1207 válasza eL Geri (#120854) üzenetére


Steve1207
veterán

Fölös lentebb vinni, ami már amúgy is olcsó volt, az új címeknél meg hozzák a szokásos 30-40%-ot, ami ott tart megjelenési időben. Amúgy egy-kettő van a szokásosokon kívül, Remnant Complete, akinek kimaradt 4e-ért elég korrekt, DR2 teljes csomag szintén 4e-ért, egy bő éve nem volt akcióban kb, Mafia Trilogy 7e-ért a 3 cím vagy ott a Surge 1-2 pack 3e-ért, nem csak goldosoknak már. De én pl a Greedfallt is nagyon bírtam (igaz a Gold verzó ott jobb áron fut még épp) vagy egy Outriderst is, az is megéri a 4e-et szerintem. Annak persze jobban megéri, aki sajnált 24e-et, de 14e-et már nem.

(#120853) parandroid: mennyire gáz ez kontrollerrel? Sose tudtam elképzelni ezeket és nem is vitt rá a lélek, de pl egy kevésbé pörgős, szimpla Desperados 3-at is gyötrelmesnek éltem meg kontrollerrel, ahogy egy Diablo-ért se rajongok azzal.

[ Szerkesztve ]

.

(#120856) parandroid válasza Steve1207 (#120855) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem abszolut nem állt kézre billentyűzettel, szenvedtem csak vele. Aztán rádugtam a kontrollert, és minden a helyére került. Diabloval ugyanígy voltam. Egyetlen negatív pontja az inventory, meg a skillek kezelése, az egyszerűbb lenne billentyűzettel, de az sem vészes, illetve valami hibrid megoldást el tudnék képzelni, hogy a quick barok is megmaradjanak alul kontrolleres irányítás esetén valahogy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#120857) .LnB


.LnB
titán

Az Assetto Corsa Competizione milyen állapotban van Series X-en? Mert látom, hogy sokszor 2000 körül van leárazva. Gondoltam megnézem majd kormánnyal. 2000-et gondolom mindenképp ér, de úgy általánosan van vele gond?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120858) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Emagon van egy csomo Series kontroller 16.999 es ingyen viszik easyboxba, uzletbe.
a feher csak 15k

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120859) Csigavair


Csigavair
tag

Series x emagon 160k ha valakit érdekel

(#120861) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok
jol látom, hogy az eaplay kínálatból kikerült az ingyenes játékokból a fifa23? Gamepass ultimate előfizetésem van.

(#120862) IntelKiller7 válasza Gergőke88 (#120861) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Szia.
Még a nyár elején került be :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120863) ferni válasza Csigavair (#120859) üzenetére


ferni
őstag

Ennyiért kár kihagyni, nem?

mondjuk hasonló értékben mint a COD bundleben, de az úgyse lett az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#120864) Csigavair


Csigavair
tag

Ennyiért újonnan sosem lehetett kapni, még infláció előtt sem. Ha jól emlékszem az induló ára volt 180k, amikor megjelent.

[ Szerkesztve ]

(#120865) IntelKiller7 válasza Csigavair (#120864) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

185.
És igen, ez az eddigi legalacsonyabb ára itthon.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#120866) Pistu_ válasza .LnB (#120857) üzenetére


Pistu_
tag

Kunos szerint azonos a szimuláció a pc-s verzióval. Patchek, dlc-k több hónapos késéssel kerülnek portolásra, de a legutolsó nagy frissítés 1,5 hónap után elérhető volt. UE miatt vannak micro laggok, kisebb akadások, de azok minden platformon benne vannak a pakliban. Multiból hiányzik valami olyan szervezettség mint az LFM pc-n.

Én imádom, de a vezetői hibákat könyörtelenül bünteti. Ha az AI-val dodzsemezel karrierben, vagy custom game-ben ugyanúgy rombolod a safety ratinged mintha multiban mennél. Safety rating pedig kell mert anélkül nem enged fel bármleyik multis szerverre.

Ha nem kötne le a WRC még mindig köröznék vele naponta.

(#120867) HunChris válasza IntelKiller7 (#120865) üzenetére


HunChris
senior tag

Visszanéztem, tényleg. 10% kuponnal 166 ezer volt megjelenéskor. (edigital)

(#120868) .LnB válasza Pistu_ (#120866) üzenetére


.LnB
titán

Köszi. Pont erre lenne jó nekem. Körözgetni, valami értelmesebb fizikával. De semmi komoly, talán multiplayer se. WRC is megvan, de majd karácsony után, kormánnyal akarok nekiállni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120869) ferni


ferni
őstag

Meg is rendeltem, reméljük ideér.

Agyaltam a Series S-en is, de 4k TV mellé jobb lesz ez.

Kell ehhez valami jobb fajta HDMI kábel? Mire kell itt Series X-nél figyelni HDMI kapcsán?

(#120870) .LnB válasza ferni (#120869) üzenetére


.LnB
titán

Hogy be legyen dugva a tv-be és a konzolba is (egyidejűleg).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120871) Csigavair válasza ferni (#120869) üzenetére


Csigavair
tag

Gyárilag 2.1-hez passzoló kábelt adnak hozzá.

(#120872) ferni válasza .LnB (#120870) üzenetére


ferni
őstag

Akkor a gyári elég amit adnak hozzá magyarul ha jól értem :DDD

(#120873) Pistu_ válasza .LnB (#120868) üzenetére


Pistu_
tag

Próbáld csak ki, 2,2k-ért ajándék, de az eddig megjelent dlc-k is most pakkban 8,6k. Első kormány lesz?

(#120874) .LnB válasza ferni (#120872) üzenetére


.LnB
titán

Jól. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120875) .LnB válasza Pistu_ (#120873) üzenetére


.LnB
titán

Megnézem majd, hogy mik a DLC-k. Nekem nem első. Én versenyeztem alap Assetto-ban is a GTR MAsters-ben PC-n. Jó rég volt. Most a gyerek kapja. Nem is komoly, csak egy TM T248. (Majdnem Fanatec lett, de sikerült lebeszélnem magam róla. :DDD )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120876) Pistu_ válasza .LnB (#120875) üzenetére


Pistu_
tag

Akkor neked ez nem idegen, nem ajánlok valami könnyebbet belerázódásnak. :D

Tizen x éve szerettem volna a GTR Mastersben versenyezni, de amikor kormányom volt akkor elég erős pc-m nem, aztán lett pc, de kormánynak semmi hely. Most van kormány xbox-al és pc ami vinné legalább a régebbi címeket elfogadható képsebességgel megint nincs. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#120877) gianni85 válasza ferni (#120872) üzenetére


gianni85
veterán

Ha elég a 2 méter akkor minden ok.

(#120878) Scholes9 válasza ferni (#120869) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ennyiért jó vétel volt :K :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#120879) .LnB


.LnB
titán

Meg tudja valaki nekem mondani, hohy Series S-en ha le van töltve a Flight Simulator, akkor mennyi hely marad még egyéb játékoknak?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#120880) Rogiii


Rogiii
aktív tag

Sziasztok!
Hátha vakaki tud segíteni, mert az Xbox+Samsung tv páros ki idegel.
Van a fiamnak egy Series X és hozzá egy qn91a samsung tv.
A tv minden bekapcsoláskor bekapcsolja az xboxot is.
Mindkét eszközön már minden beállítást átnéztem és ahol kell kikapcsoltam ezt a funkciót és mégis bekapcsolja a boxot.
Ötlet esetleg mit kellene tenni, hogy ne tegye?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#120881) ρσгτσ válasza Rogiii (#120880) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt is megcsináltad?

Természetesen a TV -n.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#120882) Steve1207 válasza .LnB (#120879) üzenetére


Steve1207
veterán

Alapból 100GB (97), de így utánakeresve ez azért növekszik erősen. Konzoltól függetlenül 150GB környékét látok sok helyen a fő játéknál (van, akinél 250 :D ), de ami érdekesebb, hogy a save data is baromi sok embernél 80-120GB nagyságrendű. Hogy ez most pontosan mi okozza, mennyi mindent lehet letölteni hozzá az passz. [link]

.

(#120883) Rogiii válasza ρσгτσ (#120881) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Ez volt a probléma.
Ezt a beállítást nem ismertem.
Köszönöm.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#120884) beyruth82


beyruth82
veterán

Sikeresen túl vagyok a 2. bosson is a lies of p-ben szépen fejlesztgetem a karaktert, mellék feladatokat is csináltam már. Gondoltam kipróbálgatok más soulslike játékokat is (sose gondoltam volna ezt magamról) és láttam leértékelve a The surge 1-2 dual packban potom áron. Néztem vidiket és tetszik a sci fis-horroros stílusa. Nehézségben hol helyezkedik el a soulslikeok tengerében? Hozzám hasonló kezdőknek is ajánlott?

(#120885) homerhamm válasza beyruth82 (#120884) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha már soulslike ajánlom a Stray Bladet, van benne nehézségi szint választás, és hétvégén ingyen lehet nyomni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#120886) beyruth82 válasza homerhamm (#120885) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen látom. Próbaverziót már telepítem is. Köszi! :R
Surgeról mi a véleményed?

(#120887) ThorsHUN válasza Rogiii (#120883) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Francba, mar ajanlottam volna a cseret a 10+ eves 42 colos samumra ami nem csinalja :D

(#120888) homerhamm válasza beyruth82 (#120886) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez a második soulslike amit elindítok életembe. Az első a Wo Long volt, de a legelején otthagytam.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#120889) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!
1000 mbites neten van és nagyon szenvedek az Fc24-ben (ex FIFA!). A net alapján elvileg nem kellene gond legyen, de óriási a delay amit a meccseken tapasztalok. Nyilván a szerverektől való távolság, ami a leginkább számít, de mégis bosszantó. Jelenthet erre megoldást ha esetleg veszek egy minőségibb utp kábelt a router és a konzol közé? Jelenleg egy sima CAT 6 van ott. A távolság a két eszköz között kb. 1 méter.

(#120890) persil válasza beyruth82 (#120884) üzenetére


persil
nagyúr

A surge kurva jo, en siman ajanlom. Az elso kicsit sotetebb hangulatu, nehol szinte nyomaszto, a masodik sokkal szinesebb, "elobb". Nekem mindketto bejott.

Konnyueknek mondanam oket, de en nem ma kezdtem a souls-ozast, szoval lehet atverlek akaratom ellenere.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#120891) raziel01


raziel01
veterán

[link] Xbox Wireless Controller Carbon Black 15 890 Ft alzán
Alapból 2 év garival adják de +3 ezer Ft-ért adnak még 3 év garit.

(#120892) beyruth82 válasza persil (#120890) üzenetére


beyruth82
veterán

Oksi köszi! Nagyon olcsó most, meg is veszem :R

(#120893) Wesder válasza persil (#120890) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem annyira nem jött be, igaz akkor mèg nem volt Ezrezve az Elden meg a Lies of P. Lehet hogy most jobban menne. Le is töltöm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120894) Bad Pritt válasza Wesder (#120893) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk én a P meg ER után nem állnék már neki egy Surge-nek, akkor már inkább DS3, Wo Long vagy odaát a Bloodborne, Nioh 1-2.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120895) consono válasza Bad Pritt (#120894) üzenetére


consono
nagyúr

Bloodborne :K Az még a hangulatát is adja.

"In God we trust. All others must bring data"

(#120896) Döglött Róka válasza Kristof_94 (#120889) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sávszel <> latency. Lehet 10gbps-ed is ha az ISP nem tud rendesen routolni.

Ui: ha a kábel nincs megtaposva/törve akkor nem számít.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#120897) Wesder válasza Bad Pritt (#120894) üzenetére


Wesder
félisten

Wo Long megvolt, nagyon tetszett.
BB, Niohra már nem lesz időm mert hètvègèn elkerül tőlem a PS5.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#120898) Kristof_94 válasza Döglött Róka (#120896) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

És mivel próbálkozhatnék még?

(#120899) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Új Lords of the fallen? Én még nem próbáltam, de jókat hallani róla.

Go Gunners!

(#120900) vonSux válasza Bad Pritt (#120894) üzenetére


vonSux
őstag

Ilyen is van, meg olyan is, hogy a Bloodborne után a Lies of P egy kilúgozott Bloodborne, ami mindentől mentes, amitől egyedi egy soulsborne játék :D Plusz egy szavazat a The Surge-re.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.