Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) xAttilax válasza ughhh (#53450) üzenetére


xAttilax
őstag

tényleg soha nem szabadulok innen...
Az vipera és nem cobra. A cobra ingyen is megszerezhető tank kb bárkinek. (gondolom ha ennyire vagy képbe a tankokkal, akkor ennyire vagy képben a szűkölés + pontoság témakörben is) De dobd fel a replay-t és szívesen megnézem :). Bár van egy sejtésem, de ne legyen igaz a replay-el kapcsolatban.
Te vagy az állításodra az ellenpélda: #53153 Itt azt írtad, hogy 300k költöttél a játékra, szóval az elméleted szerint akkor neked is pozitívan "csalt" a WG egy időben, majd 4 éve semmi és azóta 100-200 csatád volt. Gondolom ez az acc az #53318, de ez full szar akarom mondani ez egy "kezdő" stat, 200 csata alatt nem lehet nagyon lerontani, szóval nagy eséllyel neked mindig ilyen szar "kezdő" volt. Akkor neked mikor segített? :F hisz bőven megvetted az "élményt" de 993 wn8-al az kurva élet, hogy túl sok élmény a tájnézegetésen kívül nem ért.
De van egy deal-em neked ;) Te úgysem játszol most vagy 1 évig, add oda az accod kölcsön és melóban egy szűzgépen 1-2 hónapig játszok vele(ott soha nem volt WOT így nem tudják az ip-t) :B nem vagyok pro vagy unikum de a 2000wn8-at és 50% WR felett szerintem hozni fogom és küldöm mjad a replayeket, hogy Viperát és a Cobrát is penelem. Kredit vagy u.a vagy több lesz rajta. semmit nem adok el max veszek, de annak ki is termelem az árát. így frankó? Accodnak nem lesz baja, WN8 kuka, gondolom semmi értelmes vagy ritka tank nincs rajta, így ha akarnám akkor sem tudnám eladni, értéktelen. Max belépek egy klánban a boosterek miatt de a végén onnan is kilépek.
Igazából tartalmat veszel, de nevezhetjük azt élménynek is, hisz más tankkal játszol. De a sikerélmény az nem igaz, megveszed a viperát mitől leszel sikeresebb? ugyanúgy megvan jó és szar kezdő játékosoknak is. De te vagy a fentebb példa, szerinted ha neked meglenne akkor jobb játékos lennél? :U
Kész vagyok ettől a példától. Őszintén, én örültem, hogy el tudtam adni a game pass hónapokat amiket kaptam a hardware-ek mellé, nekem az nem kell, nem érdekkel. így is sok sok játékom van PC-re és ami kell még azt megveszem. DE nem azt mondom, hogy nem éri meg, én azt mondom NEKEM nem éri meg a Game pass mert kurvára nem játszok a WOT-on meg kb 3 játékon kivül mással és nem is akarok. PONT. Akkor minek ketyegjen?? ÉRTED? nem vagyunk egyformák! Ami neked megéri lehet másnak nem és fordítva. (kajak, ez hányszor kell még leírni?)
" függők figyelmét próbálom felhívni az instant öröm hátrányaira"
Ha tényleg segíteni akarsz másoknak akkor nagyon sok ingyen karitatív munka van, és szerintem az tényleg segítség és nemes dolog. Ez sajnos kicsinyes irigykedésnek tűnik, hogy te valamiben szar kezdő vagy és próbálod mindenhogy mocskolni. [ez volt az első ON hozzászólásod] utána is sok személyeskedés és csalással vádolás kísérte az utad, majd innen írogattál neki/ünk.
De mind1 is az a múlt, amúgy itt tök pozitívan csalódtam benned és hiszem, hogy leszünk mi még közös nevezőn :K Küld az accod és csináljunk meg a nagy tesztet ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#53452) xAttilax


xAttilax
őstag

ughhh kollégának GIGA respect!!!! :R :R :R :R
ismételni tudom magam: "amúgy itt tök pozitívan csalódtam benned" :B
Szerdától indul a nagy teszt! majd szépen beszámolok róla és ha nektek lesz igazatok, ergo ha 1-2 hónap alatt nem tudom hozni amit mondtam akkor megkövetem magam :K
De szerintem már minda2en nyertünk, ahogy indult itt a kapcsolatunk és ahol most tart... a végén még itt közös platoonozás lesz :))

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#53453) ughhh válasza xAttilax (#53452) üzenetére


ughhh
senior tag

Ne feledd első 50 csata kedvcsináló lesz a wot részéről. :K

(#53454) ughhh válasza xAttilax (#53452) üzenetére


ughhh
senior tag

Szakasz az mehet vásár és ünnepnapokon :D egy ismerős van a fiókban, az a kis régi acc. :))

(#53455) ooloo válasza ughhh (#53454) üzenetére


ooloo
őstag

Na... ismét tiszta a levegő ! :))

Lesz szakasz és prémnap ? Még a végén Te is az on topikban posztolod a vigaszdíjként felkínált fantasztikus köröket . Mindenesetre a 2+2 maradjon 4 .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53456) ughhh válasza ooloo (#53455) üzenetére


ughhh
senior tag

Semmi nem lesz elmarad a teszt, pedig kölcsönadtam volna a rozsdás virtuális tárgyakat.
Decemberben mikor repkednek a prémnapok és nem lesz jobb dolgom majd tolok pár kört.

(#53457) ooloo válasza ughhh (#53456) üzenetére


ooloo
őstag

Nocsak ... elmarad ?

A múltkor belenéztem egy szerencsétlen tartalomgyártó (?) tankos közvetítésébe. Úgy nevezte magát , hogy xilence ... vagy valami hasonló . A pali minden csatában letiltotta a csapat zömét . A saját csapattársak közül azokat , akik nem úgy helyezkedtek vagy sebeztek ahogyan a zavarodott agyában megfogalmazódott Az ellen közül azt , aki rálőtt vagy csak ránézett . Ja igen ... még azokat is akiket nem talált el vagy nem tudta megsebezni . Az a pali egy idegbeteg .... hogy pszichés problémái vannak az az arcára van írva .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53458) xAttilax válasza ooloo (#53457) üzenetére


xAttilax
őstag

Igen! elmarad :)
Privátban beszélgetünk Csabival és szerintem nincsenek olyan messze azok a vélemények. Nem lenne értelme itt tovább izomzni, senki nem nyerne az eredményen. Inkább abban maradtunk, hogy majd játszunk együtt és ott remélem te is felbukkansz mint vendékszereplő :D
Témához: Sok ilyen tryhardos bolond van aki annyira rá van feszülve mint állat.
[itt találsz sokat] De, hogy szokásosan védjem is a témát. ez a forma játszik mással ahol még vadabb :D , szóval ez egyáltalán nem WOT specifikus. A videójáték és a multi már csak ilyen, nehezen tudnak veszíteni az emberek. Ezért kell mindent a helyén kezelni.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#53459) ooloo válasza ughhh (#53456) üzenetére


ooloo
őstag

Szerencsére csak kacsának bizonyult ( remélem így is marad ) , hogy a végé felhasználja ÖCSI nevét az egypálcás céllövöldei bóvli játékához . Az , hogy Csák Norisz és Svarcenegger a nevét adta , az rendben van ... mindkettő mém figura . Ráadásul svarci még politizált is .... brrrr.. :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53460) ughhh válasza ooloo (#53459) üzenetére


ughhh
senior tag

Bicskanyitogató lenne Puskás Ferencet, Öcsit így ábrázolni.

(#53461) ooloo válasza ughhh (#53460) üzenetére


ooloo
őstag

Valami buzgómócsing tréfának szánta .... szerencsére!

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53462) ughhh


ughhh
senior tag

[lángszórós tankok] tier 1-ben gondolom egy disznóperzselő lesz felszerelve egy bádogdobozban :D
Hogy fogják megoldani a nem költekezők copatását, ez nem tud lepattanni és mellé is nehezen megy :D

(#53463) ooloo válasza ughhh (#53462) üzenetére


ooloo
őstag

Lángszórós tank ... ez kell a népnek ! És mivel a cél a folyamatosan fenntartott érdeklődés , ezért még ennél is furcsább húzásokkal is előállhatnak a fizetőképes réteg pénztárcájának megcsapolására . Az már mellékes , hogy az előre elrendeltetett teljesítményét az új masinákkal sem tudja túlszárnyalni . Mindegy , csak fizess . Én is fizettem , nem is keveset , de így visszatekintve nyugodtan rajzolhatnék egy szamárfület magamnak .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53464) ughhh válasza ooloo (#53463) üzenetére


ughhh
senior tag

Romhányi József Szamárfül, 1983 Gyermekkönyv, Szakkönyv - XIV. kerület,  Budapest

Ha a bot jó végén vagy szórakoztató a játék: [https://www.youtube.com/watch?v=yNZSb5Q3cAQ]

[ Szerkesztve ]

(#53465) ughhh válasza ooloo (#53463) üzenetére


ughhh
senior tag

December wot beszámoló off :D
[Cyberpunk topik] 10K ért vettem, 100+ óra szórakozás a tulajdonos beavatkozása nélkül :D
a topik végén postolok párat

(#53466) ooloo válasza ughhh (#53465) üzenetére


ooloo
őstag

Helyes ....

A steam fiókom tele nagy nevekkel , de az offline játékok max 10 percig tudnak lekötni . Pedig régebben a Dead Island , Dead Space 1-2-3 valósággal beszippantott .

Most próbálom az alacsonyabb tier tankokra rátenni a 3. jelet , amire évekkel ezelőtt rákerült a 2. jel , de a játék azt mondja nem ... ha nem , hát nem . :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53467) ughhh válasza ooloo (#53466) üzenetére


ughhh
senior tag

Dead Space 1, régen kimaradt (wot miatt :D ) most fogják a grafikát felújítani, beugrok remélem game pass ingyenes lesz, csak jót olvastam róla, beleállok végig tolom :D

(#53468) ooloo válasza ughhh (#53467) üzenetére


ooloo
őstag

Told végig , nem fogsz csalódni ! Jó a sztori , jó a grafika és az atmoszféra pazar . Ha javasolhatom , akkor sötétben és szigorúan fejhallgatóval . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53469) ughhh válasza ooloo (#53468) üzenetére


ughhh
senior tag

Csak úgy tolom, család megköveteli :D

(#53470) ughhh válasza ughhh (#53469) üzenetére


ughhh
senior tag

Nem csak a wotban vannak fanatikusok :O
Cyberpunk 2077 - PROHARDVER! Hozzászólások
Eltörlő kultúra mindenhol, nevetséges. Még az a szerencse, hogy csak fórumokon csinálják az 40-50kg-os fiucskák :DD
Élőben még nem megy :DD

[ Szerkesztve ]

(#53471) Dewri válasza ughhh (#53470) üzenetére


Dewri
aktív tag

Pedig lehetne élőben is felkeresni a kommentelőket, pl így:

[link]

:DDD

(#53472) ughhh válasza Dewri (#53471) üzenetére


ughhh
senior tag

:)) :DD Vágom, nagy kedvenc :D

(#53473) ooloo válasza ughhh (#53470) üzenetére


ooloo
őstag

Olyan "sápadt" lettél a linkelt topikban .... ;]

Látod .... minden út a tankos off-topikhoz vezet . :D

Viszont ami igaz , az igaz .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53474) ughhh válasza ooloo (#53473) üzenetére


ughhh
senior tag

:C :C :C
Érdekes, hogy csak olyan tobikokban akad probléma ahol a huszárok a gaméba több ezer munkaórát beleöltek ;]

(#53475) ughhh


ughhh
senior tag

Megmondták a tutit, kell venni 4 legeslegnagyobb láda pakkot 4x71k-ért és nem kell költeni 12 hónapig a játékra, hülyének is megéri. Rendben lesz a célzás, rng és mm.
ooloo mennyit vettél?

[ Szerkesztve ]

(#53476) ooloo válasza ughhh (#53475) üzenetére


ooloo
őstag

A kérdésed felháborító , de egyben kíváncsivá is tett ... mit szívsz ? Jóféle mariska lehet . ;]
Azonban , hogy mégiscsak választ kapj , elárulom , egyet sem ... :DDD

Csak nem gondolod , hogy a topikban taglalt manipulatív játékmenet okán pénzt tömök a zsebébe azoknak , akik átbasznak , és a reklámszövegeikkel még hülyének is néznek ? Na nem .... azok az idők elmúltak .

Más ..

Manapság csak álmosítónak kapcsolok a tankos tartalomgyártók csatornájára ... ugyanis 2 perc után ragadnak is le a szemeim . Nem vicc , tényleg !!! :K Az egyik alkalommal szőr fos hitler bajuszos , oldalra nyalt hajú fejét pillantottam meg ... nyilván vállalta hitbéli hovatartozását . :U Unott , rezzenéstelen arccal nyomta a tankos játékot , amiről nem is olyan régen úgy nyilatkozott , hogy többé soha és vissza sem néz . Ja ... van az a pénz ... ;] "Szegény" Szakács Tibi is bekerítette önmagát ... sőt , a nézőit is szemen köpte ... így kell ezt "tartalomgyártók" (?) .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53477) ughhh válasza ooloo (#53476) üzenetére


ughhh
senior tag

Anno TS ször fos sztori bejelentése buzgómócsingtól:
-Atyaég szőr fos abbahagyja!!!
-Mi a f@szt rikácsolsz?
-szőr fos abbahagyja, összebalhézott a WG-al
-Ki az a szőr fos, mit hagy abba???
-jézusom, tök hülyék vagytok...

Most már tudom, ször fos megélhetésistream bűnöző :D

(#53478) ooloo válasza ughhh (#53477) üzenetére


ooloo
őstag

"Most már tudom, ször fos megélhetésistream bűnöző :D"

Bizonyos ( cca. 300-500 ) nézőszám alatt csupán exhibicionisták vagy álmodozók , hogy talán egyszer ez lehet a fő bevételi forrásuk . Változnak az idők ... ez már nem az a világ amiben én szocializálódtam . Annak idején , aki a fél életét a monitor előtt ülve töltötte azt naplopónak hívták ... ma ünnepelt sztárok ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53479) ooloo


ooloo
őstag

Egyszemű barátom ,

Segíts nekem abban , hogy mi a facért csökken a kreditem minden nap cca. 300.000 -rel ? Tegnap 15.323.000 volt a záró egyenlegem ... Ma belépve csak 15.007. 725 volt a "kasszában" .. Nem hinném , hogy sutyiban vonnának le . Valószínűleg csak annyi történt , hogy nem olvastam el az apró betűs részt , szokásomhoz híven ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53480) ooloo válasza ooloo (#53479) üzenetére


ooloo
őstag

Megvan ....

Kikapcsolom ..... a facnak kell a nyamvadt kristály . :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53481) ughhh válasza ooloo (#53480) üzenetére


ughhh
senior tag

passz, f@sz, még nem tudtam magam rávenni a gaméra idén január óta :O

(#53482) ooloo válasza ughhh (#53481) üzenetére


ooloo
őstag

Irigyellek .... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53483) ughhh válasza ooloo (#53482) üzenetére


ughhh
senior tag

A fórum két részre szakadt, sugárhajtású kínai tulajok vs áldozatok.
Hogy állsz a technikával?
Mi lesz jövőre? -sugárhajtás plusz négy 152 -es cső gatling mechanikával,
esetleg jön egy sztori, hogy az AT-AT lépegetőket lucas is egy orosz levéltárból szerezte, de most megvannak az eredeti tervrajzok és birodalmi lépegetők jönnek, kiváló lesz hull down-ozni :DD

(#53484) ooloo válasza ughhh (#53483) üzenetére


ooloo
őstag

Egyet tudomásul kell venni .... a tankos "játék" elsősorban egy pénzszerzési vállalkozás . Ennek tükrében nem várható el a tulajdonosoktól , hogy a játékosok jól érezzék magukat , ellazuljanak a "játék" során . Egy egészséges világban ez a játék - ha manipulált - nem éli meg a másnapot .
Utoljára cca. két éve költöttem pénzt a játékra , és ezt azóta makacsul tartom . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53485) ughhh válasza ooloo (#53484) üzenetére


ughhh
senior tag

Aki fizet az lazul, sugárhajtás, snapshot 800dmg, ammo rack :D
A másik tankos játékkal lazán játszom, szórakoztat, ajándékoz.. (míg be nem fut, ők is szeretnének keresni)

(#53486) ooloo válasza ughhh (#53485) üzenetére


ooloo
őstag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok egyszemű barátomnak , és minden elvetemült ill. kevésbé elvetemült játékosnak ! Csák Norisz legyen veletek ... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53487) ughhh válasza ooloo (#53486) üzenetére


ughhh
senior tag

Képtalálat a következőre: merry christmas
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok DriverKéptalálat a következőre: commando anold Barátomnak!

(#53488) ughhh


ughhh
senior tag

Napokban jön új verzió, vége lesz az a karácsonyi dilinek és a jókedvnek, 1 év kihagyás után benézek és az önjáró lövegekkel csak a kínai, hiteles, II. WW korabeli sugárhajtásos tartáljrokra fogok lőni :D

(#53489) ooloo válasza ughhh (#53488) üzenetére


ooloo
őstag

Mosmáá ebbűl elégWOT... Mindig megetetsz , hogy visszatérsz , aztán ebből semmi nem lesz . Menjél pár csatát , aztán szinkronban szidjuk a rendszert ..... ;]

Mondjuk , annak jobban örülnék , ha elő sem vennéd ezt a ....... már nem azért , csak na .

Ja ... Boldog Új Esztendőt !!

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53490) ughhh válasza ooloo (#53489) üzenetére


ughhh
senior tag

BUÉK!
kliens frissítve, de nem visz rá a lélek, hogy indítsam :D, pedig bent van nagyon sok prém tank, sok pénzért megvásárolva amit idővel avultattak a hozzájárulásom nélkül ;]
Valszeg itt a vége a játéknak részemről, de soha ne mond, hogy soha :))

(#53491) ooloo válasza ughhh (#53490) üzenetére


ooloo
őstag

Ismerős az érzés ..... azt hiszem fél éve volt egy rövidke hónap , amikor nem éreztem késztetést , hogy csatát indítsak . Ezek után elég volt egy csatát mennem , és már be is szippantott .

Más .

Aszongya egy ifjú titán a tviccsen , hogy csak rossz játékos veti a végé szemére a csalást . A jó játékos nem mondja , hogy csal a játék . Hallottál Te olyanról , hogy a korrupció haszonélvezői lázadnának a korrupció ellen ? ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53492) ughhh válasza ooloo (#53491) üzenetére


ughhh
senior tag

Ma tényleg meg akartam próbálni, de előtte beleolvastam a fősodorba, hányas a cipő:

ma játszott valaki a BZ-176-al? Nekem ma semmit nem talál el es 10/1 a win rate. Olyan mintha nerfelték volna… :(

7 nap 134 csata EU3-on és 21. szint elérve.
Ez volt a cél, elég is ennyi.

ez a tetü wg miér szopat mindig amikor elérem a 92% gmo t? baromra idegesít , hogy 4 napja nem tudok elmozdulni róla mert vagy folyton T10 vagy ha jó tiert kapok akkor szart nem talál el , szart sem visz be , mindenki lát mindenki belő minden gyújt és minden elbassza a lőszerrekeszt. érdekes 92% ig pillanatok alatt felértem a felsorolt problémák nélkül. eszem megáll. az ellenfél mindig pont akkor pont oda indul ahol 5 perce nincs ssenki és én elindulok. mindig fokuszban lőnek az artyk. de rohadtul elegem van.

Van a wargaming prèmium shop-ban olyan tank amivel nem kell menekülni ha be kerülök a X - be.
Élvonalba papír vagyok, lomha nem tudok sebezni T32; AMX 65t.
Úgy döntöttem megterhelem a kasszát, egy tankkal.

12 éve játszom és nálam most volt az utolsó csepp a pohárban. A wotot hobbinak tekintettem ezért voltam hajlandó költeni rá. Ez megváltozott. Türelmes voltam velük szemben nem rinyáltam. Nem akarnak változtatni ez nyilvánvaló. Szal mostantól a pénzemet más játékokra fogom költeni.

ELMEGY A WG A Q.........

[ Szerkesztve ]

(#53493) ooloo válasza ughhh (#53492) üzenetére


ooloo
őstag

A végé üzleti modell olyan egyszerű , mint egy pofon . Aki nem csak néz , hanem lát is , az előbb utóbb felismeri .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53494) Dewri


Dewri
aktív tag

Bementem a tesztszerverre, mert a sima játékkal nem tolom, gondoltam legalább ott szétnézek. Tét nélküli game, 100 millió xp, 100 millió kredit, 20ezer arany, ebből mindent is ki lehet fejleszteni ugye.

A "tesztszervernek" egyébként semmi köze nincs a teszteléshez, mert annyi az egész, hogy minden gyökér arannyal megpakolt t10 járművekkel halomra lövi egymást... Már egy t9 vasat se lehet megnézni, nemhogy kisebbeket, szóval ezt aki "tesztnek" hívja, az se normális... Na mindegy...

Szóval megvettem pár t10 tankot, amik soha nem voltak meg (és nem is lesznek...), mentem velük. Érdekes módon itt is ugyanaz megy, mint a rendes játékban: csak amíg elmegyek a pálya szélén a helyemre amit kinéztem, 8-1 az ellenfélnek... És még semmit nem csináltam, csak odaértem a helyre (az ilyenekből tisztán látszik, hogy mennyire rajtam múlik bármi is, mennyire számít az én játékom...)... 4 csatát mentem 2 napban, mind a 4 ilyen jellegű volt, 3x az ellenfél nyert, 1x mi (t10 Pattonnal voltam, 2 killel zártam, de szinte végig egy helyben spotolgattam, mert nem tudtam mozdulni, szóval nem volt nagy szám a köröm...)... A vesztes körökben szintén ugyanaz van, mint a rendes játékban: rommá lőnek 2 perc alatt láthatatlan játékosok, lövést nem tudok leadni egy szénné fullozott t10 tankkal (teljesen mindegy milyen a látótávom, vadász vagy medium tank, 100as legények periszkóp, távcső, extrán fejlesztett tank, akkor is MINDIG jobban lát nálam az ellenfél...)... Mellé még szaggat is a játék, mert 800 fölött van a ping...

Szóval ez is úgy járt, mint a rendes játék: uninstall... Régen azért legalább a teszten lehetett menni néhány kört, meg lehetett nézni a t10 tankokat, több videót is csináltam anno több tesztszerveres játékomról. Most meg lényegében folyamatos 15-4 szintű bukták, teljesen esélytelen, lövés nélküli meccsek...

Elképesztő, hogy ezzel a rakás sz*r játékkal még mindig játszanak az emberek... :Y

[ Szerkesztve ]

(#53495) ughhh válasza Dewri (#53494) üzenetére


ughhh
senior tag

Ismerősöm SZTE Pszichológiai Intézethez csinál valami anyagot, tanácsomra a wot topikból.
Van miből merítenie :D

(#53496) kisharsany


kisharsany
tag

Szeretem, mikor nulla killel benne vagyok minden körben a csapat top 3-ban. Jól jellemzi az értelmi színvonalát a játékosoknak és a nagyszerű csapatelosztásokat.

8 kör, 1 győzelem.

(#53497) kisharsany


kisharsany
tag

12-2...

(#53498) ughhh válasza kisharsany (#53497) üzenetére


ughhh
senior tag

Ha bosszant engedd el, régen költöttem erre a fosra és szórakoztatott.
Leálltam a költéssel és onnantól kezdve inkább bosszantott a fos wg.
Benne volt sok költés és munkaóra ami nagyon szánalmas így visszatekintve.
1+ éve nem léptem be, ha egyszer kedvem támadna :O és emlékszem a jelszóra gurítok pár csatát aztán ha valami nem tetszik leteszem megint pár évre.

(#53499) kisharsany válasza ughhh (#53498) üzenetére


kisharsany
tag

Soha egy forintot nem költöttem rá, nem is fogok, gondolom ezért is rak fel rendszeresen a sz*pórollerre.

(#53500) Dewri válasza kisharsany (#53496) üzenetére


Dewri
aktív tag

Most hogy kijött az új frissítés, játszhatatlan lett a tier5 IS. Eddig legalább ott lehetett normális/akár még jó köröket is menni, mert ugye t6-tól fölfelé nincs értelme bemenni a csoda t8 BZ-176 és egyéb fantasy tankok miatt... Az eddig félisten KV-1 kalap szart nem ér, minden t4-t5-t6 ellenfél full gold lőszerrel lő akkor is, ha simával is lazán be tud ütni. 23 csatából 7 győzelem a tegnapi mérleg, ebből ha 3x túl is éltem akkor sokat mondok, ma 13 körből 3 győzelem... 15-2, 15-4 körök oda vissza, de többnyire oda, ha véletlenül nyerünk egyet, akkor nálunk is így, tehát még győzelemnél sem lehet semmit lőni, mert mire bármire ránéznék, már nincs mire ránézni...

Mielőtt még megkapom, hogy minek tolom ezt a szemetet: haverral indítottunk egy ilyen toborzásos meghívást, én vagyok a kisprofilos újonc, hogy ő tudjon majd kapni egy t8 prémium tankot a végén. A feladatok amikért pont jár: nyerj csatát - esélytelen. Sebezz annyit amennyi a saját hp-d - esélytelen. Nyerj medálokat, de persze csak az értékesebbeket, mint nagy kaliber, acélfal, ilyesmi - esélytelen... Ha szakaszban vagyunk haverral, akkor +100% kredit és xp jön (egyedül +50%). Namost prémium t5 tankkal, prémium fiók mellett, a szakaszbónusszal, meg ezzel a 100% extrával kaptam az egyik szokásos 15-4 vereségre 262 xp-t... Minden nélkül ez mennyi lenne?? És még így is 4en voltak alattam, akik ennyit se kaptak, t7 körben természetesen... Szerencsére mivel egy fos alap accounton vagyok, így messzemenőkig nem érdekel az egész stat/haladás/fejlesztés, mert ha sikerül végigmenni a feladatokon és meglesz a t8 tank, akkor jó eséllyel nem játszok tovább ezzel az accal, mert minek...

Szóval, bár nem gondoltam volna, hogy ez lehetséges, de sikerült még jobban tönkretenni a játékot. Szerintem ezek az idióták ezért kapják a bónuszt a fejlesztőknél... Mostmár tökéletesen pay to win a játék, mert vagy veszed a végtelen mennyiségű aranyat és prémium napot, hogy legyen bevételed is, vagy semmit nem tudsz haladni még alacsony tierben sem, nemhogy följebb...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.