Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) ooloo válasza #21346560 (#52798) üzenetére


ooloo
őstag

Na .. erre mérget lehet venni ..... a halál után a második dolog , ami elkerülhetetlen . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52802) ughhh válasza ooloo (#52786) üzenetére


ughhh
senior tag

[IN DEVELOPMENT: SU-152 TARAN] ha kamázod a régi tankokat mostanában ajándékba fog érkezni obj 120 tier 5 prémium td az armored warfare-ba. Igazi II. WW utáni szovjet szörnyeteg.

[ Szerkesztve ]

(#52803) ooloo


ooloo
őstag

Tegnap este volt egy hozzászólásom ... reggelre eltűnt . Az utolsó bejegyzés volt , így még hézag sincs a hozzászólások között , ami nyilvánvalóvá teszi a "ritkítást" .... vagy el sem ment . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52804) #21346560 válasza ooloo (#52803) üzenetére


#21346560
törölt tag

Valszeg "el se ment" :DDD

(#52805) ooloo válasza #21346560 (#52804) üzenetére


ooloo
őstag

Neked lesz igazad ..... :DDD

Csak annyi volt , hogy Matula Bácsi a játék közben "galambokat" is reptet ... :Y élő , egyenes adásban .... ;] [link]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52806) ooloo


ooloo
őstag

Bélával egész egyszerűen nem lehet bírni .... iszonyatosan jól beforgatható ... az ellenség kezében . Az én Bécimet a veréb is beszarja frontból . :DDD Ott porosodik a garázsban , de úgy veszem észre , hogy sokan hanyagolják ... pedig papíron - és az ellen oldalon - remek páncélos .

Próbáltam láncot lőni , hogy a többiek kényelmesebben célozhassanak , de egy lövés kivételével mellé vitte a szórás . Ez van .... :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52807) Gyuri27 válasza ooloo (#52806) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ma vettem meg. Mentem vele egy próbakört. T9 volt a meccs és nem lőttek be. Jó oldalról persze igen, de szemből nem. Egy meccs alapján tetszik. Aztán majd ha indul a szopóroller nem fog. :DDD
Azért a wg bekaphatja. Mert az e75 ágyuját buffolták. Ezt ugye elfelejtették.

Amd - Radeon - Ryzen

(#52808) ooloo válasza Gyuri27 (#52807) üzenetére


ooloo
őstag

Lehet vele jó köröket menni , de az kérdéses , hogy több csatán átívelő sikereket tudsz e produkálni vele . Ez nem az a tank ... habár a paraméterei elég jók , a sikereket tekintve a végé kezében vagy .....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52809) peterson79 válasza ooloo (#52806) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem Bélával lett meg a pattintós küldi, még a Maus-nál is hatékonyabb, pedig az is bírja, ha jól használod.

(#52810) Gyuri27 válasza peterson79 (#52809) üzenetére


Gyuri27
félisten

Arra kell nekem is. De nem lesz egyszerű úgy érzem. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#52811) peterson79 válasza Gyuri27 (#52810) üzenetére


peterson79
őstag

Mai metában, ahol boldog-boldogtalan premium lőszert köpköd elég nehéz lesz...
Esetleg még a VK100-at gondold meg, bár nem tudom melyik küldihez kell.

(#52812) Gyuri27 válasza peterson79 (#52811) üzenetére


Gyuri27
félisten

A t55a pattintóshoz.
Azokat próbálgattam. De ehh.
A kicsi maussal egy pattintás hijján meglett. De a wg nem így akarta.

Amd - Radeon - Ryzen

(#52813) ooloo válasza peterson79 (#52809) üzenetére


ooloo
őstag

A pattintós küldetéseket az egérkével csípőből kivágtam .... a X-es VK ha nincs mellette szupport , a legritkább esetben tud érvényesülni . Balszerencsémre a csatákban - amit toltam vele - rendre egyedül indultam el a kiszemelt oldalra .... a többit te is tudod . :DDD Így eladásra került . Sajnálom , mert kinézetre , játékstílusra nagyon bejön , de lomhasága és a fokozott másokra utaltsága - úgy általában - játszhatatlanná teszi .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52814) peterson79 válasza ooloo (#52813) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem, most hogy már az Obj.260 meglett arty küldetésekkel és ki lett váltva a többi 15-ös, beállítottam pár régi küldetést, hogy meglegyen a másodlagos része is. Pénz, premium nap, kötvény, miegymás, jól jön az.
Nem nézem, hogy mit kell csinálni, de egyre másra adja be őket, hogy teljesítve. AE Phase 1 és E75, valamint nemrég megvettem az AMX m4 51, elég jól adják az ívet :)

[ Szerkesztve ]

(#52815) ooloo válasza peterson79 (#52814) üzenetére


ooloo
őstag

Legalább valakinek jól megy .... :C én folyamatosan szopóágon vagyok .


Ennyit a sokak által hangoztatott random történésekről a játékban . Random csapat-összeállítás , random páncélátütés , random szóráskép , igen . Ja... nem . :N Esek - kelek .... abbahagyhatnám , de a - szerintem - csodás grafika , a hanghatások , a jól lemodellezett tank mozgások még marasztalnak .

Épp az imént futottam egy kört ... jó a csapatleosztás . Főleg a közepeseknél ..... :DDD

Mondanom sem kell , a balszárny elesett ... a csata is . Jó nagy zakót kaptunk . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52816) peterson79 válasza ooloo (#52815) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem is ugyanúgy van, mint Neked.

Hétvégén csúcson voltam, tegnap poklok-poklában :DDD
Ettől függetlenül nem értem el rossz eredményeket, legalábbis WoT értékelés szerint megint jóval többet nyújtottam, mint az eddigi átlagom, de ezt belül nem így éltem meg :((
Konkrétan volt vagy 3 vagy 4 olyan meccsem, hogy semmit nem adott be, pattant, földbe ment, égbe ment...mindenhova, de a tankokat nem találtam el...

(#52817) ooloo válasza peterson79 (#52816) üzenetére


ooloo
őstag

Azt olvastad , hogy jönnek a játékba a droid ellenfelek ? Szerencsétlenek .... már nem tudják hogyan osszák szét úgy a HP-t , hogy mindenkinek jó legyen . Hiányzik a játékból a friss regisztrációs , kezdő játékos . Szerintem ezzel még mélyebbre ássák magukat .... ne legyen igazam . Éppen azt a varázst veszítik így el , amit a PVP játékok nyújtanak . Az is kérdéses , hogy egy gép által irányított tank , hogyan tud együttműködni egy hús-vér játékos tankjával . (?)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52818) h1mpi válasza ooloo (#52817) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sehogy, egyik játékban sem "okos" a bot max 100%-ra céloz

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#52819) peterson79 válasza ooloo (#52817) üzenetére


peterson79
őstag

Én raktam be a hírt a rendes topikba :D :D :D

Egyelőre tier 1 és 5 között vannak, de ki tudja mi lesz később. Valamilyen szinten érthető, kevesen nyomják olyan kis tierben.

(#52820) Gyuri27 válasza ooloo (#52815) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]
A wn8 viszonylag állandó. Elég kis területen mozog.
Ugyanakkor a winrate zuhan.
Ma is az első 10 mecs 2 win 1 döntetlen.
Az első 20 meccs 40% alatt. 30 meccsre mentem fel 43-45%-ra. Ennyi.
Az tisztán látszott, hogy az első 10 meccsen a bukók full bot csapatokkal.
A szokásos. Light hátul. Vagy heavy soron a papir medekkel stb-stb.
Az ilyeneket nem lehet megnyerni.

Most is vannak botok magasabb tierben.
Szoktam csata után statot nézni olykor olykor.
Aztán top light aki full szar helyen van az 40% körül szokott lenni pl. Sorolhatnám.
Sokszor látod, hogy forgolódik csak. Hülyén mozog stb-stb. Azok mind botok. Ez fix.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#52821) ooloo válasza peterson79 (#52819) üzenetére


ooloo
őstag

Rendes topik ? Az off is rendes topik .... sőt . :DDD
És az a tankos "játékos" is az lehet aki a tápláléklánc csúcsán van , de legmesszebb helyezkedik el az arcvonaltól ? Rendre "beszari" csapattársakat fogok ki .

Jó lenne egy friss fejlesztésű tankos játék .... szerintem csak idő kérdése . Az sem igaz , hogy a végé tankos játékát nem lehet überelni... mindent lehet .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52822) #21346560 válasza ooloo (#52821) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szoktam is csodálkozni, hogy ide főleg ontopik dolgok kerülnek! ;]

(#52823) ooloo válasza #21346560 (#52822) üzenetére


ooloo
őstag

Én úgy gondolom , hogy mindenkinek joga a véleménynyilvánításhoz... az on-ban ez megengedhetetlen . A véleményvezérek azon nyomban lecsapnak rád ..... az mégsem járja , hogy nekik nem tetsző , ellentétes véleményed van a játékról . Itt legalább leírhatom azt , amit gondolok a játékról . Nincs bennem csordaszellem , így a magam útját járom , egyéni véleménnyel ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52824) ooloo


ooloo
őstag

Jobb később , mint soha ... már évekkel ezelőtt védeni kellett volna a stathuszárok zaklatásától az alacsonyabb tierben , a játékot még csak kóstolgató kezdőket . A veszett fejsze nyele jut eszembe erről a húzásukról (is) .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52825) h1mpi válasza ooloo (#52824) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor hogy fogok trollkodni a Pz II J-vel? :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#52826) ooloo válasza h1mpi (#52825) üzenetére


ooloo
őstag

Érdekes lelki világa lehet az olyan embernek , aki rendszeresen keresi azt a közeget , ahol minimális ellenhatás mellet tetemes erőfölénnyel tud érvényesülni . Ez nem produktum . Az ilyen helyzetek torz képet mutatnak az egyén képességeire vonatkozólag , ami káros lehet az énkép fejlődésében . Azt hiszi faxa játékos , pedig nem az ... A faxa játékosnak akkor van sikerélménye , ha vele azonos , vagy nála jobb játékost tud legyőzni egy tisztességes párharcban . A végé tankos játéka nem erről szól . Én az idejét sem tudom , hogy mikor játszottam utoljára tier VIII alatt ... persze képletesen szólva ... a Dicker Max-ot és a Krupp-Steyr Waffenträger-t néha kigurítom hátha adja és rákerülne a 3. kiválóság jel.... de nem adja .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52827) ooloo válasza h1mpi (#52825) üzenetére


ooloo
őstag

Most kapcsolok .... nehogy magadra vedd! Nem Téged akartalak minősíteni ... Te jó arc vagy .. eszküzi moá ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52828) h1mpi válasza ooloo (#52827) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja nem gond, tudom hogy akkor amikor pedózok beteg vagyok :DDD Akkor szoktam oda lemenni, amikor a mindenkikrvaanyját érzés elfog ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#52829) #21346560 válasza ooloo (#52823) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ó igen, ezt én is észrevettem! Mondhatni le is tiltottam azt a topikot! :DDD

(#52830) ooloo válasza #21346560 (#52829) üzenetére


ooloo
őstag

Én nem tiltottam le ... az észosztókon kívül vannak lelkes rajongók , akik hasznos információval is megszórják a másik topikot . Én a helyedben nem tiltanám le ... max nem posztolnék abba a topikba . A pár fő " ki ha én nem" emberke miatt nem vonom meg magamtól a többi jó arc bejegyzéseit .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52831) ooloo


ooloo
őstag

Nyilván véletlen egybeesés , de Március 15.-én kezdődő Battle Pass porondra lépésével egyidőben kezdődött a bőven átlag alatti győzelmi arány ... mármint , ami a személyes statisztikámat illeti . A véennyóc mélyrepülése - ami szintén ehhez a dátumhoz köthető - említésre sem méltó ... :DDD Az köztudott , hogy nem tudok játszani ... de hogy ennyire ? Ezek szerint ... :B

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52832) ooloo


ooloo
őstag

Ritka pillanatok ... adja .

Szárnysegéd defenderrel ... a felderítő is kijárt volna . :U ( ;] )

Pillanatkép a csata negyedik percében , két bátor oroszlánnal a háttérben !

Na ... ez megy mostanság .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52833) ooloo


ooloo
őstag

Azt hiszem pár órát elszöszmötölök a napi - nyerj 3 csatát - küldetéssel . A Defender páncélja is jól dolgozik ... átlag 256hp felfogott sebzés .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52834) ooloo


ooloo
őstag

Na ... még 3 órába sem tellett , és kevesebb mint 12 csata alatt megvan a 3 győzelem . Megy ez , mint az ágybaszarás ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52835) #21346560 válasza ooloo (#52834) üzenetére


#21346560
törölt tag

:DD

(#52836) Gyuri27 válasza ooloo (#52834) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] halkan mondom ugyanazokkal, ugyanúgy játszom.
Annyi a különbség, hogy nem botokkal rak össze. És így nem tiltelek.
Nyilván ez azért nem én vagyok. De nem is az a piros bot amiket adogat napok óta.

Amd - Radeon - Ryzen

(#52837) ooloo válasza Gyuri27 (#52836) üzenetére


ooloo
őstag

Annyira nyilvánvaló a kontroll ... csak a vakoknak nem tűnik fel . Tankos játék ... mi így szeretünk. ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52838) ughhh válasza ooloo (#52834) üzenetére


ughhh
senior tag

Címeres BOLOND vagy, hogy ennyit baszakodsz a játékkal. :DD
Értem én, hogy jó a grafika meg a zene, pont ezért gurítok az első OKOS csatáig, ez legjobb esetben 3 party, de az első csatában is ott az ALTF4 lehetősége mikor ÁTLÁTSZÓ.

Tegnap meglett 12K kötvény, FB vel szemezek, de megvárom a legénység 2 eposzt :)

(#52839) ooloo válasza ughhh (#52838) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan már , lazíts .... nem kell és nem is lehet komolyan venni a játékot . Aki vérre megy ebben a játékban , ott komoly mentális problémák lehetnek . Apropó ... milyen tankot takar az FB és mi az a legénység 2 eposz ? Nem vágom ( ezt sem ) :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52841) ooloo válasza ughhh (#52840) üzenetére


ooloo
őstag

Ja ... az FB az tulajdonképpen az FV ... így már stimmel . ;]

Legénység ? Az a nüansznyi előny - ha egyáltalán létezik - , amit háromnál több képesség nyújt , azt elviszi a szórásképbe való belenyúlás és a többi végé által elvégzett "háttérmunka" . Nekem a Skorpio G ugyan úgy muzsikál 2 legénységi képességgel , mint 6 kifejlesztett képességgel . A lényeges , tömegeket érintő problémák a szőnyeg alá söpörve ... a legénységi képzés és hasonló csip-csup ügyekre fordított energia .. na ez a végé .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52842) ooloo


ooloo
őstag

Na... ez is ritka , sőt .... ez az első alkalom , hogy egy csatával letudva a napi általános küldetés mindhárom feltétele .

A jó öreg 88-as jagdtiger jóvoltából .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52843) ughhh válasza ooloo (#52842) üzenetére


ughhh
senior tag

Pajszer a Norris matrica télen mikor ez ment nem toltam a wotot.

(#52844) ooloo válasza ughhh (#52843) üzenetére


ooloo
őstag

Én nem tudom mi lelte ebben az egy csatában a Jagdtigert .... pattant mindenki a csata utolsó percéig aki célba vette . A csata végén magamra maradtam , mert ugye a báziskörön belülről kell megnyerni a csatát , de én másképp gondoltam . Vesztemre , mert támogatás nélkül halott ügynek bizonyult . Egy boroskóla a kis barátaival , egy t28 és egy Skorpion G kivéreztetett ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52845) ooloo


ooloo
őstag

A kis kerekes gec... , akarom mondani kotonszökevény ... Azt hiszi zavartalanul grasszálhat le , s föl . NEM .... Chuck ökle mindenkire (is) lesújt... ;] Likvidálva

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52846) ughhh válasza ooloo (#52845) üzenetére


ughhh
senior tag

Próbáltam tovább tolni a csatákat az első jelek után mint Te. Kár volt 4 zakó, illetve ezek a kis kerekesek külön dimenzióban játszanak, a mi dimenziónkba csak a lövedékük ér át. Ha mérgemben letörlöm megint 1 év pihi lesz :)

(#52847) ooloo


ooloo
őstag

És tessék ... a játék egyik elfeledett tankvadásza húz ki a szarból . Miféle algoritmusok dolgozhatnak a háttérben ? Talán jobb nem firtatni , mert ha kiderülne nagyon sokan sarkon fordulnának és vissza sem néznének a játékra .

Fényévekkel jobb tankokkal sem ment ennyire jól , mióta tart a battle pass ( talán okkal ) .

Chuck Norris ökle a nap (is) .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52848) ooloo válasza ooloo (#52847) üzenetére


ooloo
őstag

Most 76.45%-on áll .. nem hinném , hogy engedi rávarázsolni a 2. jelet .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52849) ughhh válasza ooloo (#52848) üzenetére


ughhh
senior tag

Első és majdnem utolsó vásárlásaim közt volt,T25E4, T-34, JT8.8 FCM50.
1-2 évig jók voltak, akkor megbaszták mindet egyszerre, kb tier 4 paramétereket kaptak.
Azóta nem költök a wotra és ott mérgemben 2 év szünetet tartottam.
Jött egy unalmas hideg tél, install, pont karácsonyi jó szorzók voltak, kirántottam F2P az összes artyt, azóta azzal bosszantom a nagyérdeműt :DD

(#52850) ooloo válasza ughhh (#52849) üzenetére


ooloo
őstag

Ez egy üzleti modell ... ne tudd meg , hogy a kanonejagdpanzer 105 milyen eredményeket hozott a vásárlását követő pár hétben . Az átlag 2000-3000 lesebzett HP-s körök ... az első pár csatában 2db tank ász . Természetesen pünkösdi királyság volt ez is . Manapság az 1500-as kör és a II. osztály már remek eredménynek számít.

Mérgemben én is elkezdtem a tüzér ágakat fejleszteni ...minden nemzetnél ahol van kihúztam tízesig . A X-es német a kedvencem . Fejlesztett szerkóval elég gyorsan tölt . Az angol szafaládét kiherélték ... szarabbnál szarabb köröket ad .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.