Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) ooloo válasza zodo (#52450) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52452) #21346560 válasza ooloo (#52451) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én már bevettem! :DDD

(#52453) ooloo válasza #21346560 (#52452) üzenetére


ooloo
őstag

Neeeee , nem a kéket kellett volna !! :W ( ;] )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52454) e-newsee válasza ooloo (#52451) üzenetére


e-newsee
addikt

Boccsss... :B ;] :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52455) ooloo válasza e-newsee (#52454) üzenetére


ooloo
őstag

Ne pirulj .... ez az off topik . Itt szinte mindent szabad . ;] A rendszert is szidhatod ... :DDD melyiket ? A tankos játék WN8-WR rendszerét .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52456) ooloo


ooloo
őstag

Elkerülte egy dolog a figyelmemet ... Felvillan egy arty ... én odapörkölök neki egy keveset és egyben kábítom . Még a kábítás alatt ki is szedik a csapattársak , de a kábításra nem kapok közreműködő sebzést . Ez már sokszor előfordult . Nyilván nem jár érte , de ilyenkor mi zárja ki az asszisz sebzés ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52457) jano_77 válasza ooloo (#52456) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez jó kérdés! Nekem tegnap volt pont egy hasonló szitum, amikor igaz nem artyval, de track-eltem Malinovkán a középre beszaladó ELC EVEN-t az enemytől , amit ki is lőttek a többiek, de nem ugrott fel az asziszt sebzés, hogy mennyit kaptam érte!? :F :U Konkrétan nem kaptam semmit. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52458) peterson79 válasza jano_77 (#52457) üzenetére


peterson79
őstag

Nálad nem tudom mi volt, de ooloo-nál talán az, hogy ha előtte másik arty már kábította, akkor neki nem adja meg.

Mivel Te azt írtad,hogy Te trackelted ezért nem tudom mi lehetett. Mert egyébként track-nél is ez van, csak az először trackelő kapja az assist-ot. Erre rakott be Khryss anno videót, skill pont így járt és el is magyarázta.

(#52459) jano_77 válasza peterson79 (#52458) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én lőttem el először a track-ét és abba bele is halt szegényke. :U és nem is javította közben :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52460) peterson79 válasza jano_77 (#52459) üzenetére


peterson79
őstag

Talán egy replay-t megér és egy reklamációt, hátha elmagyarázza valamelyik indiai, hogy mi történt. Még lehet kapsz aranyat kompenzálásként. :D

(#52461) ooloo válasza jano_77 (#52457) üzenetére


ooloo
őstag

Na ... előbányásztam az ominózus csatát , illetve a kérdéses mozzanatot . Nyilván nem jár közreműködői sebzés , de jó lenne tudni , hogy miért ... (?)
A jelenet

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52462) e-newsee válasza ooloo (#52461) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez tényleg furcsa, és csak egy esetet tudok elképzelni, amikor ilyen lehetne. Ha épp, mielőtt kilőtték, gyógyított. Bár nem tudom minek egy artyba gyógypakk, de mást nem nagyon tudok elképzelni. Amúgy a videóban is, mintha épp, mielőtt felrobban (8mp-nél), eltűnik a kábítás számlálója. De ez lehet, hogy csak a szerver késése miatt látszik így, valójában a kilövése miatt tűnt el, nem tudom.
Vagy tényleg bug, akkor viszont lehet, hogy érdemes jelenteni, és elküldeni a replayt. Hátha nem te vagy az egyetlen.
A csatajelentő "Részletes" fülén mit ír kábítás általi sebzésre?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52463) ooloo válasza e-newsee (#52462) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Dehogy írok nekik ... nem kardinális kérdés . Amúgy lehet , hogy Neked van igazad abban , hogy nyomott egy eü csomagot . Ami azt illeti nekem is van eü csomag (nagy) a tüzéreimen . Sőt ... nagy javító és automata tűzoltó készülék is . Az eü csomag jól jön , ha vakon betalál az ellen tüzére és viszi a csapat felét . Ha a végszónál talál el és már veszett az ügy én nem javítok . Viszont a csata elején történik , akkor érdemes . Sőt ... kötelező . Amúgy is egy örökkévalóságig töltenek , szűkülnek , haladnak . Képzeld el ezt megspékelve kilőtt töltővel , kilőtt lövegkezelővel és vezetővel ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52464) #21346560


#21346560
törölt tag

Hogyhogy minek az artiba gyógypakk? Ennyiből minek javító, vagy tűzoltó?! :U

(#52465) notika77 válasza #21346560 (#52464) üzenetére


notika77
senior tag

Tűzoltót nem teszek, mert nem lövik, ha mégis, akkor spoton van vagyis már meg is halt. Azért meg, hogy 10k kreditet bukjak az automatán beinduló tűzoltón, nem teszek bele.
Gyógyítót és javítót teszek, de igyekszem megfékezni a reflexet, hogy használjam is őket. A gyógyító plusz védettséget ad a legénységnek, a javító pedig gyorsabban javít, ezért vannak az arty-n. Nagyrészt a blind lövések miatt, mert az arty tracer megkívánja, hogy lövés után elmozogjon, nem?

(#52466) ooloo


ooloo
őstag

A mai első csata és a mai első borstörés közvetlenül a bajusz fölé ..... ;]
Zokon vette .... vegye is . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52467) #21346560 válasza notika77 (#52465) üzenetére


#21346560
törölt tag

Sosem mozgok el artival... Általában olyan helyre állok, ahol nem keresnek! :DDD

(#52468) peterson79 válasza ooloo (#52466) üzenetére


peterson79
őstag

hú, nekem tegnap volt egy olyan lövésem. Kharkov, a szokásos hely az épület és bokros rész a dombokon, ahol vagy TD vagy valami más lapul, csak úgy odalőttem. Olyat sikerült lőni, hogy eltűnt a lövedék..magyarán tuti, hogy valamibe betalált, közvetlen. Utána nem sokkal később az épület másik oldalán fel is villant egy 60TP - mondjuk speciel nem értettem, hogy az mit keres ott, de mindegy -, villanás után átcammogott a másik oldalra, de aztán eltűnt, azért nem voltam rest, odapörköltem neki...eredmény: egy T100lt elhullott :D

Utána megnéztem a jelentőbe, mind az 1500 HP-t Én szedtem le róla. Kicsi esélyt látok arra, hogy egy lövésből kiszedtem, valószínűbb, hogy Ő kapta az első szeretet-csomagot is :)
Nem írt rám amúgy, de ez vicces volt :)

(#52469) ooloo válasza peterson79 (#52468) üzenetére


ooloo
őstag

Ezért érdemes a csata első percében megszórni a kedvenc bokrokat ... ;]
És akkor is érdemes odapörkölni az ellenséges tankok vélt rejtekhelyére , ha kerülik a csapatok a kontaktot és éppen senki nem villan . Az is igaz , hogy rend szerint csak akkor ad be "vaklövéseket" , ha pozitív az rng . Ha éppen negatív rng van soron , akkor alig van ezekből a lövésekből sebzés ( ha van egyáltalán ) . De mindegy is ... a sok érdekes jelenség között ez is elfér . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52470) Jadro válasza #21346560 (#52467) üzenetére


Jadro
veterán

Be a tó közepébe? 🤣

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#52471) #21346560 válasza Jadro (#52470) üzenetére


#21346560
törölt tag

Bizony olyan is volt már nem egyszer! :P

(#52472) #21346560


#21346560
törölt tag

Ma nagyon unatkoztam... Gondoltam itt nem érhet meglepetés! :DDD
Azon röhögök, hogy van, aki tier X-ben nem sebez ennyit... ;]

(#52473) jano_77 válasza #21346560 (#52472) üzenetére


jano_77
nagyúr

pfffuuujjjj PEDO! :DDD ;]
De miért takartad ki a nevedet?!? Vagy nem a Te acc-oddal toltad? Csak nem a fateréval, esetleg muter? ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52474) #21346560 válasza jano_77 (#52473) üzenetére


#21346560
törölt tag

Á a szülők nem adják az ő accukat! :DDD
Csináltam ezt a meghívós baszást, aztán most tier 1-ben arannyal nyomom! ;]
Mondjuk nincs szégyenérzetem, mert csupa ilyenekkel találkozom:

(#52475) ooloo válasza #21346560 (#52474) üzenetére


ooloo
őstag

Azért az durva .... 5565 csata bölcsődei szinten . :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52476) ooloo


ooloo
őstag

Két poénos lövés egy csatában .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52477) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Tegnap néztük a reneszánsz ember című filmet.

Háttérben:

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#52478) ooloo


ooloo
őstag

Milyen kedves , hogy bőven lehet válogatni a cserére felajánlható tankok között , de a cserébe megkapható páncélosoknál a felhozatal igen szegényes . Ja ... és mellé még perkálj . Én a listát pont fordítva képzelném el . Na .... annak lenne értelme és vennék is mint a cukrot .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52479) ooloo


ooloo
őstag

Aszongya , hogy 16 lövésből 1 találat és 1 HP sebzés (tüzér) .... :Y :C :C :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52480) vJokka válasza ooloo (#52479) üzenetére


vJokka
aktív tag

Bárcsak így működne mindegyik ;]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#52481) Enzolord válasza Stigma.HC (#52477) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52482) ooloo


ooloo
őstag

Műkedvelő ...... nem s.arral gurít a pali . :C

Ennyi csataszámhoz komoly elhivatottság kell . :R :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52483) ooloo


ooloo
őstag

Személyes pattintási csúcs tüzérrel 1530 ....... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52484) ooloo


ooloo
őstag

Nem fogsz hinni a szemednek , hogy mi történt az ellenséges Leopard 1 harckocsival .... hihetetlen :Y ( a sajtó után szabadon ;] )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52485) e-newsee válasza ooloo (#52484) üzenetére


e-newsee
addikt

:C:C:C

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52486) ooloo válasza e-newsee (#52485) üzenetére


ooloo
őstag

Csak poénból raktam be ... a mai hírhajhász világban , a kattintások korát éljük . Ez csak egy fricska akart lenni az általam nagyon megvetett sajtó felé . A hányinger kerülget a ma használatos szalagcímek láttán . A legborzasztóbb az , hogy működik . :U Manipulálva vagyunk az élet minden területén . :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52487) e-newsee válasza ooloo (#52486) üzenetére


e-newsee
addikt

Értettem a "célzást"! Érted, CÉLZÁS! Artyval! :DDD;]
A tapsom a blindnak szólt. Néha jó büntetni véletlenül a fűszállá változó lightokat. :R

Ui.:
Az ilyen clickbait címeket én is rühellem... :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52488) ooloo válasza e-newsee (#52487) üzenetére


ooloo
őstag

Szerencsétlen áldozat .... talán 2000 csatával a háta mögött már tier XI-es szinten szerencsétlenkedik . Ő tudja.
Köszönjük a tapsot , én és a "szóráskép" ! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52489) jano_77 válasza ooloo (#52482) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem is az FV4005 a durva, sokkal inkább a Csillagromboló csataszáma. :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52490) ooloo válasza jano_77 (#52489) üzenetére


ooloo
őstag

Elnézést ... én is arra gondoltam , csak valamiért az FV4005 sorára tévedt a kurzor . Nem mondom , vannak vicces jelenetek azzal a páncélvadásszal , de az esetek többségében meszeltek a felhasználójának . Nekem a legmagasabb csataszámom úgy cca. 5000 a Skorpion G-vel van . Imádom azt a páncélvadászt ... relatíve gyors , szépen szakít . Viszont a pontosságát vitatnám ... az én példányomnak 0.27/100 ami igencsak jónak számít(ana) , ha a gyakorlat is ezt mutatná . Természetesen - leszámítva azt a néhány kapáslövést hébe-hóba - teljesen beszűkült állapotban eresztem útjára a malacod , de hiába . Nagyon sok a nagyon mellé lövés . És érzésre mintha jóval kevesebb kreditet hozna mostanában , mint hajdanán .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52491) peterson79 válasza ooloo (#52490) üzenetére


peterson79
őstag

Tegyél fel rá új felszerelést, azt amitől kisebb a célkereszt. Az FV-n is sokat dobott célzás ügyileg.

(#52492) ooloo válasza peterson79 (#52491) üzenetére


ooloo
őstag

Igazad lehet ... A Német X-es tüzérre szereltem fel kötvényes töltésgyorsítót és célzásgyorsítót . Egy leheletnyit javult a teljesítménye .
Te milyen felszerelésekkel használod a Skorpion G-t ?
Az álca szinte elengedhetetlen ... szintúgy a töltésgyorsító . A harmadik helyen a csigaszem van . Melyiket áldozzam be a három közül ? Érzésem szerint mindháromra szükség van .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52493) ooloo


ooloo
őstag

Lesz Leopard PT A nerf ? Helyes ! Az utóbbi időben volt időm behatóbban szemlélni bizonyos páncélosok helyezkedését a csaták során . Konkrétan a Progetto 46-65 , Leopard PT A . Azt kell mondjam a tapasztalataim alapján , hogy a felsorolt tankokat zömében TD üzemmódban használják . Elvétve akad olyan játékos , aki a szerepkörének megfelelően használja . Ha annyira szeretnek páncélvadász szerepkörben játszani , akkor miért nem TD-vel nyomják ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52494) peterson79 válasza ooloo (#52492) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem nincs meg a Skorpion, de Én a töltésgyorsítót vettem el az FV-től. Igaz, hogy kisebb a DPM, de legalább többször találsz... szerintem megéri.
Ha van rá lóvéd, akkor cseréld ki most, de ha nincs, akkor várj vele leárazásig.
Nekem az a terv, hogy várok, mert egy pár cuccot, már így is megvettem. Az a pár tank javult szerintem, de a többire majd ráér később. Van rengeteg leszerelő készletem is, szóval lehet variálni majd a dolgokat. A valódi teszt mutatja meg mit érnek a cuccok. Nekem skill videója segített az FV4005-nél. Fokozatosan adagolják majd, ahogy ők is tesztelik. Dezgamez is sokat variál, neki is jó példái vannak.

(#52495) Jadro válasza ooloo (#52492) üzenetére


Jadro
veterán

Én az álcát áldoznám be. Mozgékony a tank, sokat lehet vele helyezkedni és az álcaháló ilyenkor semmit nem ér. Lövéskor szintén világít a tank. Használni kell a bokrokat keményen, az segít. Ha már az álca gyenge alapból, legalább legyen minél pontosabb a löveg.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#52496) peterson79 válasza Jadro (#52495) üzenetére


peterson79
őstag

Tessék, másik példa. Mondom, itt most variálni kell, menni 10-20 kört, minél többet, mert abból tudsz valami infót meríteni. 2-ből nem lehet..
Lehet, hogy teljesen más felszereléssel most sokkal jobban adja.

(#52497) Jadro válasza peterson79 (#52496) üzenetére


Jadro
veterán

Így van, játékstílus függő is, illetve nekem már 4+ -os legények vannak benne, mindegyik generális. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#52498) ooloo válasza peterson79 (#52494) üzenetére


ooloo
őstag

Neked nincs meg a Skorpion G ? :Y :Y :Y Az a tankvadász semmihez nem hasonlítható ... életérzés . Biztos vagyok abban , hogy csak nálam . Max pár elvetemültnél .
Végtére is mit veszíthetek ? Max kreditet , de az van bőven .
Lássunk is neki .... felrakom a javasolt felszerelést és 30 csata után kiértékeljük .
Sajnos az elmúlt napok statisztikája már nem áll rendelkezésre - Skorpion G- , de úgy nagyjából 1750 környékén volt az átlagsebzés .
De mégis ... azt hittem a frissítéssel eltűnt az is de nem .

Szóval ... 56 csata és értékelés .

Jadro: Igazad van , hogy ez a tankvadász nem statikus játékot igényel . Én sem így használom . Viszont végjátékban jól jött az az 1-2 méter előny ami az álcahálónak köszönhető .
Legyen az álcaháló beáldozva ... de lelked rajta . :DDD ( ;) )

A kiosztás ... a leányzó és követői .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52499) tankos50


tankos50
tag

üdv ,
hát ahogy elnézem a skilleket elég össze-vissza rakod nekik
meg nő a parancsnok s férfi legénység
már működik így is a "bajtársak " skill ?
én úgy tudom még
hogy csak azonos nemű legénységnél működik

(#52500) #21346560 válasza tankos50 (#52499) üzenetére


#21346560
törölt tag

Jaja, sokkal jobban működnének, ha nem össze-vissza lennének rakva, hanem sorban... :U
Egyébként már elég régóta működnek együtt...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.