Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52701) peterson79 válasza joergie (#52700) üzenetére


peterson79
őstag

Gratula.

(#52702) skopy válasza Midway (#52685) üzenetére


skopy
tag

Szétb..szott rendesen ma is a wg. közel 37 k csatával, a JGPZ ágat húzám, de ma a wg nem akarja, hogy haladjak vele. 20 csatából már 2 győzelmem van. :(((

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#52703) skopy válasza emre (#52667) üzenetére


skopy
tag

Nem vág teljesen a témába, de úgy hallottam az idén a kecskeméti repülőnap megrendezésre kerül. Nyilván a vírushelyzet áthúzhatja még, de a kecskeméti repülőnapnak nem igen volt párja. Szegeden szokott lenni mostanában, de a hely adottságai miatt azért messze elmarad tőle.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#52704) ooloo


ooloo
őstag

Már az arany is "diszkont" áron van ..... ;] Nem rémlik , hogy az aranyra adtak volna bárminemű kedvezményt .. eddig .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52705) peterson79 válasza ooloo (#52704) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem volt rá korábban is, csak nem mindegy mennyit veszel...szerintem

(#52706) #21346560 válasza peterson79 (#52705) üzenetére


#21346560
törölt tag

Jaja, nagyobb tételnél volt mindig!

(#52707) ooloo válasza peterson79 (#52705) üzenetére


ooloo
őstag

Hmmm..... nekem úgy rémlik , csak a tartósan a bazárban megvásárolható tankokra , prémium fiókra és más apróságokra lehetett igénybe venni . Nem is csoda , hogy elfelejthettem ... két éve nem vettem aranyat . A mostani karácsonyi dobozokból sem vettem egyetlen egy darabot sem . Eddig ez elképzelhetetlen volt , de most a késztetés , hogy dobozokat vegyek egyenlő volt a nullával . Tavaly nyáron nagyon berágtam rájuk ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52708) h1mpi válasza ooloo (#52707) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem van 60 000 gold az accomon, de nem nagyon lehet mire elkölteni.. esetleg free xp-t váltani...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#52709) Djuree válasza h1mpi (#52708) üzenetére


Djuree
félisten

:Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#52710) emre válasza h1mpi (#52708) üzenetére


emre
veterán

Dehogynem, tárazz be prém lőszerre, meg fullozd ki a legénységed.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52711) ooloo válasza h1mpi (#52708) üzenetére


ooloo
őstag

Tavaly március végére 1100 körül volt az egyenleg . Az idén is eljött a március .... és még mindig van belőle 1007 arany .
Most van a feketepiac ... talán bedobnak valamit amire elköltheted .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52712) h1mpi válasza ooloo (#52711) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem hiszem... nem sok tank érdekel, igazából a játék sem csak gondoltam visszanézek kicsit, játszogatok... de nem szippantott vissza hála istennek.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#52713) ooloo válasza h1mpi (#52712) üzenetére


ooloo
őstag

Rád rohad az arany ..... :DDD

Pár hónap kihagyás után én is újra játszok , de már elengedtem . Ha jó kört megyek , jó ... ha nem , az is jó . Tét nélkül egész kellemes a játék .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52714) h1mpi válasza ooloo (#52713) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pontosan ugyanez... nem érdekel a stat, rájöttem az hogy zöld vagy kék vagyok senkit nem érdekel... superunicum sose leszek már :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#52715) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Két lövés, 2x1700 dmg :DDD Ez volt a legjobb BM vétel még korábbról. :CMeglett a TD11-es küldi is a 260-hoz :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#52716) ooloo válasza h1mpi (#52715) üzenetére


ooloo
őstag

Szép ... Nekem is garázsban ez a rettenet . Igaz , hogy a csaták 80%-ban értékelhetetlenek vele , na de a maradék 20% ... ;] Osztom , hogy a legjobb vétel volt a feketepiacon ... :DD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52717) Veatta


Veatta
aktív tag

A su 130 szerintem beverte a monitort az hétszentség!
[link]
Hárman kaptunk a csapatban spártai kitüntetést
Velünk volt az RNG

Azt nem néztem meg, hogy kinek lehetett ilyen kevés a győzelme, hogy ezt is megnyerette velünk a játék..

(#52718) Djuree válasza ooloo (#52716) üzenetére


Djuree
félisten

persze hogy az, foleg a he nerf utan milyen jo lesz. nekem megvan a tech treebol meg, sose volt jo semmire. neha volt vele fun kor de a legtobb csataban hasznalhatatlan volt. is-7 seggebe full hp-rol kuldtem a garazsba az mondjuk emlekezetes. :D
a fos155 hasznalhatobb...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#52719) ooloo válasza Djuree (#52718) üzenetére


ooloo
őstag

Mit bánom én ... felőlem leszerelhetik róla a löveget is . :DDD Max megy a bontóba . Vicces pillanatokra maradnak a tüzérek ... tegnap a német top tüzérrel 1900-at hasítottam a borzból ... motorháztetőn találtam el és gyújtottam . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52720) ooloo válasza ooloo (#52719) üzenetére


ooloo
őstag

Elnézést .... csak 1664-et sikerült levennem büdöskéről ... meg egy kis apró a kábításért . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52721) ooloo


ooloo
őstag

Ez az új 3D stílus valami pazar ...... főleg a T54 frontján az az izé .. Mintha valaki említette volna , hogy úgy néz ki , mint a punci .... ja , csak ennek fogai is vannak . :DDD Van még lejjebb is végé... és jó az irány . ;] :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52722) SyMbioTe

Hali! Lehet hogy sokaknak elég evidens, de egy olyan kérdésem lenne, hogy prémium nap akkor is fogy, ha mondjuk egy hétig nem lépek be?
sose volt hosszabb prémium fiókom, max 1 hét, pont emiatt nem is figyeltem rá nagyon.

Direkt az OFF-ba kérdezem, feleslegesnek tartom ezt a főtopikba írni. :))

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#52723) emre válasza SyMbioTe (#52722) üzenetére


emre
veterán

Persze, különben mi motiválna a belépésre? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52724) SyMbioTe válasza emre (#52723) üzenetére

Játékélmény? :DDD

Nem tudom, olvastam mindenfélét, azért is kérdeztem rá. :D Köszi. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#52725) Enzolord válasza SyMbioTe (#52724) üzenetére


Enzolord
addikt

Sokan próbálták már jelezni a WGnek, hogy legyen olyan prémium, amit te szabályzol, hogy mikor peregjen, de természetesen nemmel válaszoltak. Illetve nem foglalkoznak ezzel.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52726) e-newsee válasza Enzolord (#52725) üzenetére


e-newsee
addikt

Volt egyszer egy kísérlet egy-két éve, páran vehettek olyan prémiumot (itt is volt egy-két emberke, aki kapott ilyen lehetőséget, de tök random volt), ami úgy volt dinamikus, hogy ha beléptél, és lejátszottál egy csatát, akkor onnantól indult az egy nap. És, ha jól tudom, akkor az egész 30 napra volt talán 45, vagy 60 napod elhasználni, vagy valami ilyesmi.
Arra gondoltunk, hogy kísérlet a bevezetésre, de azóta semmi hír róla, szóval valószínűleg nem jött be.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52727) ooloo


ooloo
őstag

Aszongya a végé , hogy epikus csatáért epikus jutalom ... ebben a hónapban a sokadik , mármint a hozzám vágott kuponok . Egy könnyen felejthető csata , amiben volt 4 kritikus találatom - amit a hajra is lehet kenni - és zéró damage .... ez aztán epikus csata . :DDD Még azt is mondta , hogy kényeztessem magam a shopjában a 30% kuponjával . Kuponnal :U ??? Na jó , mondom .... a prémiumnapok hamarosan lejárnak , arra még hajlandó vagyok áldozni , de másra már nem . Fizetném a cechet , erre benyögi , hogy akadt egy kis technikai probléma és később próbáljak rá újra ... ezt műveli 3 napja , a sokadik kísérlet után is . Úgy látszik nem kell a pénzem ... vagyis kéne , de valami haszontalanabb dologra kéne költenem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52728) Veatta


Veatta
aktív tag

Elértem a Battle pass 30. szintjét, itt valami jégtörő stílus 3. szintjét kellett volna kapni, nem nagyon találom, hogy hol lehet!

Ötletek?

(#52729) ooloo válasza Veatta (#52728) üzenetére


ooloo
őstag

Majd a fejezet végén kapod meg egyben ..... azaz , ha teljesíted az 50 szakaszt . Ez a stílus 4 darabra van szedve , és mind a négyet meg kell szerezned , hogy megkaphasd magát az álcastílust . Most a harmadik darabnál tartasz , ha jobban megfigyeled a jutalomra vitt egérnél felugrik az információ .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52730) peterson79 válasza Veatta (#52728) üzenetére


peterson79
őstag

Az elején ki kellett választani, hogy melyik tankra szeretnél álcát. E3, az obj705 vagy a...121? Utolsót nem tudom.

Amelyiket kiválasztottad, annak a tanknak menj az külső, optikai tuning változtató menüjébe - tank alatt a jobb oldali menüpont - és ott keresd meg az álca stílust. Ha nincs ilyen tankod, akkor szerezd meg :)

(#52731) peterson79 válasza ooloo (#52729) üzenetére


peterson79
őstag

Az álca már az elejétől megvan, csak 4 szintre bontották és egyre több mindent aggatnak a tankra ahogy lépdelsz felfelé.

(#52732) Veatta


Veatta
aktív tag

Köszönöm!

(#52733) peterson79 válasza Veatta (#52732) üzenetére


peterson79
őstag

Azt tudod melyiket választottad?

(#52734) Veatta válasza peterson79 (#52733) üzenetére


Veatta
aktív tag

Tudom, a 121-et!
Jó fáradt voltam már az este, láttam, hogy kompatibilis jármű:121 de nem esett le, hogy az nem db, hanem a neve...

(#52735) ooloo válasza peterson79 (#52731) üzenetére


ooloo
őstag

Ezt nem tudtam ... mondjuk az én esetemben lényegtelen . A három felcicomázható tank közül egyik sincs a garázsomban . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52736) ooloo


ooloo
őstag

Ász vagyok , hogy én ? Ááááá dehogy . :DDD

Mindenesetre elég indok ez arra , hogy hozzám vágjon egy 15%-os kupont . Az előző kuponnal is megszenvedtem ... az istennek sem akarta elfogadni , hogy bankkártyával perkáljam le a cucc ellenértékét . Végül a PayPal-os fizetést zokszó nélkül benyelte ... ma sem értem miért nem volt ínyére a bankkártyás fizetés . :U

Ja... és az eddigi összes csatában megszerzett páncél által felfogott sebzés jelentős részét ebben az egy csatában szerezte Luigi . (119 csatánál járok )

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52737) ooloo


ooloo
őstag

Az én Skorpio G páncélvadászom miért nem tud ilyet ? Kinéz , lő ... kinéz , lő ... de abban a pillanatban amint kinézett , ráadásul 2x. Száműzte a játékos a löveg szűkülését ? Bezzeg én ... ha nincs csutkára beszűkülve a löveg , akkor mindent - is - eltalálok , csak az ellenséges tankot nem . Persze , az is lehet , hogy annyira érezte a fickó a tankot , annyira profi volt , hogy a rendszer nem tudta hátráltatni a szórásképpel . :DDD videó

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52738) Midway


Midway
senior tag

Unfear wg (Én) a szolgáid így szeretnek.

[ Szerkesztve ]

(#52739) ooloo válasza Midway (#52738) üzenetére


ooloo
őstag

Nemtucc jáccani .... ennyi . Mert mint tudjuk , a játékban a tudás számít . Nem is lehet másképp. Halkan megjegyezném ... én sem tudok . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52740) ooloo


ooloo
őstag

Kapta a genyóka.... :DDD videjóóó

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52741) ooloo


ooloo
őstag

Jólesett volna egy tank ász ... persze , nem lehet mindig szerencsém . :DDD

Még a vesztes féltől is kalapot emelt az egyik tag ... :K

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52742) Midway válasza ooloo (#52739) üzenetére


Midway
senior tag

Nem mondtam, hogy tudok, de a játék ugye nincs manipulálva egyáltalán ? ;]

(#52743) Midway válasza ooloo (#52739) üzenetére


Midway
senior tag

Amúgy ő , tud , csak hobbiból fizet több száz eurót egy ingyenes játékra.
Amíg sz@r van addig veréb is lesz. Azt mondják erre. :D

(#52744) ooloo válasza Midway (#52743) üzenetére


ooloo
őstag

Ahhoz , hogy kellemes szórakozás legyen a tankos játék , ahhoz minden esetben elengedhetetlen a jó statisztikai mutató ? Aligha .... A belinkelt játékos minden bizonnyal megteheti , hogy költ a játékra . Ez nem bűn , sőt . Gondolj bele ... ha mától senki nem vásárolna a végétől , akkor rövid időn belül mi történne ? Bezárna a bazár ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52745) #21346560 válasza Midway (#52743) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát igen, az észt és ügyességet nem pénzben mérik...

(#52746) ooloo válasza #21346560 (#52745) üzenetére


ooloo
őstag

Azért messzemenő következtetéseket ne vonj le a játékbeli tudással kapcsolatban ... az ész és az ügyesség nem mindig jár kéz a kézben .... talán , de nem feltétlen . :N

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52747) #21346560 válasza ooloo (#52746) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem is ezt mondtam! :U

(#52748) Midway válasza ooloo (#52744) üzenetére


Midway
senior tag

"Gondolj bele ... ha mától senki nem vásárolna a végétől , akkor rövid időn belül mi történne ? Bezárna a bazár ...."

Ezt te sem hiszed el? Olyan , mintha holnaptól nem lenne bűnözés. :DDD
Nem azon múlik , hogy megteheti -e .
Úgy látom aki egyszer fizet érte, az utána is fog...

(#52749) ooloo válasza #21346560 (#52747) üzenetére


ooloo
őstag

Jóvanna.... eszküzi moá ! :DDD Csak gondoltam , ha a tankos játék topikban említed meg , akkor ide vonatkoztatod .. tévedtem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52750) ooloo válasza Midway (#52748) üzenetére


ooloo
őstag

Addig a gondolatig el sem jutsz (?) ... ha ezek az emberek nem költenének ennyit a játékra - akár úgy is vehetjük , hogy helyetted is - , akkor nem lenne tankos játék . Tudom , hogy ezt nehéz elfogadni , de ez attól még így van . Én nem becsmérelném azokat , akik költenek a játékra ... inkább elismerésem , hogy ezáltal lehetőségem van kvázi ingyen tolni a tankos játékot .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.