Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52851) ughhh válasza ooloo (#52850) üzenetére


ughhh
senior tag

Igen most töröltem a játékot. ConGC 100 méterről kitöltött célkeresztnél, 1mm volt körbe üres rész, megtalálta a lövedék. Én ezt nem viselem, pont ingyenes az Alien Isolation az Epic store-ban.
Év végén visszanézek addig elfelejtem, hogy mennyire megsértett a WG :DD

(#52852) ooloo válasza ughhh (#52851) üzenetére


ooloo
őstag

Sajnálom ... jövőre Veled ugyanitt ! :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52853) ughhh válasza ooloo (#52852) üzenetére


ughhh
senior tag

Igen, de ezt a topikot azért olvasgatom és ha kell hozzászólók ;]

(#52854) #21346560 válasza ughhh (#52853) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ugyanígy én is már egy ideje! Last battle: 29/06/2020 21:52
Jó olvasni más szenvedését! :DD

(#52855) h1mpi válasza #21346560 (#52854) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha nem lenne az a buzi statisztika senki nem idegeskedne...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#52856) ooloo


ooloo
őstag

A célnak megteszi , ha elfoglaljuk a bázist ... ja , hogy nem a sajátunkat ? Ha ezt hamarabb tudjuk .. de így bukta . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52857) ughhh válasza #21346560 (#52854) üzenetére


ughhh
senior tag

Szenvedésnek nyoma sincs :D
3/4 év kihagyás után borítékolva van 100 normális csata, nem a nyerésre vagy vesztésre gondolok, csak nem nyúl bele ordenáré átlátszó módon a játékmenetbe.

(#52858) ooloo


ooloo
őstag

Kis táras aranyos ....

A végén 1V1... az utolsó felvillanásánál látszott , hogy az obj. 705A foglalásra játszik . Mondom ezt én is kipróbálom ... futásban ráverek 100m-en 200-at ;] befoglaltam még mielőtt a saját bázisomra ért volna . Visszafordult ... gondolta könnyű préda . ;] Hamarabb villantottam , és ismét nyúlcipő ... átkozhatott rendesen , mert a csapatom 1/3 részét a skalpgyűjteményében tudhatta , és HP ügyileg is rendesen megszedte magát . A döntetlen nem jó "üzlet" volt neki ... nekem megtette . :DD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52859) ooloo


ooloo
őstag

Az idejét sem tudom , hogy mikor gurultam tank ászt a futrinkával .. most engedte . Az alkalmi szakasz jól összedolgozott ... én villantottam , ők daráltak . ;] A végén egy nekifutásból lerohantuk a maradékot .... csak csont maradt utánunk .... :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52860) ooloo


ooloo
őstag

Aszongyaja végé az általános napi küldetéseknél , hogy nyerj egy csatát ... ez az első feltétel . Ha ez megvan , akkor még négyet ... :U Ezzel elleszek reggelig ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52861) #21346560 válasza ooloo (#52860) üzenetére


#21346560
törölt tag

:DDD

(#52862) Gyuri27 válasza ooloo (#52860) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnap az első 20 meccsen 20-30% közt mozogtam. Aztán 30 csatára meglett az isteni 40. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#52863) ooloo válasza Gyuri27 (#52862) üzenetére


ooloo
őstag

Hmmm.... nekem a Battle Pass kezdete óta töretlen a mélyrepülés

Vesztes csatával lassabban haladsz .... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52864) ooloo


ooloo
őstag

Nem szólhatok egy szót sem... már van 2 győzelem! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52865) ooloo válasza ooloo (#52864) üzenetére


ooloo
őstag

Éssssss.... a 19. csatára megvan a 4 győzelem ! Hozzátenném , és még nincs reggel ... :C Érdekesség .... az összes kötvény 0 :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52866) #21346560 válasza ooloo (#52865) üzenetére


#21346560
törölt tag

A kötvénymentesség pedig csakis egyet jelent, a győzelmek hiánya rajtad múlott! ;]

(#52867) ooloo válasza #21346560 (#52866) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván .... hiába sorolnám a furcsábbnál furcsább csatajeleneteket , nem hinnének nekem . Az a fránya algoritmus ... de ez már istenkáromlás . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52868) #21346560 válasza ooloo (#52867) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igazából hiszek, - nem véletlen nem játszom -, csak olyan jó volt mondani ezt! :DDD

(#52869) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd - Radeon - Ryzen

(#52870) ooloo válasza Gyuri27 (#52869) üzenetére


ooloo
őstag

Figyi .... jobb lesz , ha elkezded összeszedni magad , különben kénytelen leszek átadni Neked a legszarabb játékosnak járó kitüntetést . :U Én ezért a címért rengeteg időt beletettem a játékba ... nem szeretném elveszíteni . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52871) Gyuri27 válasza ooloo (#52870) üzenetére


Gyuri27
félisten

28 csatára kiszenvedtem az 50%-ot. 20 csatánál már 40 környékén jártam. 28 meg 50.
Abba is hagytam mára.

Amd - Radeon - Ryzen

(#52872) ooloo válasza Gyuri27 (#52871) üzenetére


ooloo
őstag

A mai nap is a vártnak megfelelően alakul .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52873) ooloo


ooloo
őstag

A kis sunyi genyó .... néha engem is meglep . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52874) ooloo


ooloo
őstag

Gondoltam megyek pár kört olyan tankkal , amit nem érint a battle pass .... és láss csodát ! Három kör ... zsinórban három győzelem . A kis genyó végé ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52875) Midway válasza e-newsee (#52799) üzenetére


Midway
senior tag

A link nem mutat sehova.
Amúgy egy újabb "pay to play" wg szolga csak.

[ Szerkesztve ]

(#52876) e-newsee válasza Midway (#52875) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindegy, asszem a hírt akartam belinkelni, amiben az volt, hogy meddig lehetett megvenni a shopban. A lényeg, hogy össze tudta hozni, hogy csak az a tankja legyen meg.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52877) ooloo


ooloo
őstag

Mai feladat .... nyerj egy csatát ! Az is valami ? :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52878) ooloo


ooloo
őstag

A játék elkényeztet ... kezdem magam zavarban érezni . :DDD

Na jó ... az összkép ennél árnyaltabb... :DDD

Ez a játék olyan mint a kártya .... ha nem osztanak lapot , akkor baxhatod ( szóráskép , páncélátütés , inkompetens csapattársak ) Az osztót kell(ene) jól eltángálni , mert cinkeli a lapokat . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52879) Midway válasza ooloo (#52878) üzenetére


Midway
senior tag

Nem kéne talán fizetni az "osztónak" az ingyen munkáért....

(#52880) ooloo válasza Midway (#52879) üzenetére


ooloo
őstag

Nem mondanám .... tegyék zsebre a profitot , hiszen megdolgoztak érte . Maga a játék egy unikum és azért a részéért - grafika , összkép - megérdemlik a zsetont . A játékmenet már más lapra tartozik , abban gennyládák . De , ha nagyon őszinte akarok lenni , akkor nekem sem lenne jobb ötletem arra vonatkozólag , hogy hogyan lehetne minél több játékost megtartani . Itt már régen nem a "terjeszkedésről" van szó ... a megmaradt játékosokat szeretnék minél hosszabb időre marasztalni .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52881) ughhh válasza ooloo (#52880) üzenetére


ughhh
senior tag

Nem bírtam tovább, 7 éves eldobott fiókkal beléptem, tier 1-2 fekete wn8, grille-t céloztam, meglett, erre ezt kapom :)

[ Szerkesztve ]

(#52882) ooloo válasza ughhh (#52881) üzenetére


ooloo
őstag

Ejnye .... kár volt megszakítani a 7 éves sikersorozatot . ;] Nem tudom őszintén mondani , hogy jól tetted . Látod ? A hősük vagy .... csak fizess. :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52883) ughhh válasza ooloo (#52882) üzenetére


ughhh
senior tag

Ki van zárva, Én arra fogadtam, hogy bezárják :D
Nem fizetek, adják ki egy játéknak free2pay nélkül, megveszem, különben nem zavar mint a makikat (gyűjtői tank LOL) ha bezár és nem tudják megnézni a gyűjteményüket :))
Semmi kép nem veszem meg a kihagyhatatlan akciós terméket, ez freetopay acc, jól szórakozom, pancelauto_IGEN

(#52884) #21346560 válasza ooloo (#52882) üzenetére


#21346560
törölt tag

:C

(#52885) ooloo válasza ughhh (#52883) üzenetére


ooloo
őstag

Arra fogadtál , hogy bezárják ? Nyertél ! Kérdés , hogy mikor ? Látod .... most ért véget a Battle Pass IV. szezon és mintha Júniusban jönne a következő . Csak így tudják fenntartani az érdeklődést szélesebb körökben . A "gyűjtői" tankokat én is megmosolygom ... amíg van lószar , addig van veréb is . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52886) ooloo


ooloo
őstag

Eszméletlen ez a töltési idő .... láncolni (is) tökéletes . De ismerve a végét , egy kis idő múlva azt sem találja el , ami az orra előtt van . Így szokott lenni ... :DDD De most még friss - ropogós . ;] Szegény ELC még javított is ... ilyen helyzetben én már nem javítok . :N

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52887) ughhh válasza ooloo (#52886) üzenetére


ughhh
senior tag

Wot gazdasági osztály:
- Főnök, van egy kis gond, akik költenek a játékra a progettot már megvették, többet nem lehetett eladni belőle.
- Csináljatok egy erősebb tankot!

(#52888) ooloo válasza ughhh (#52887) üzenetére


ooloo
őstag

Félő , hogy lassan kihozzák a lézerágyút , ami folyamatosan veszi le a HP-t ;] De miket beszélek .... a célzás nélküli 300+ méterről leadott páncélátütést - ráadásul gyenge pontra - már behozták a játékba . Nem is értem , hogy minek adnak meg a töltési időn kívül egyéb paramétert .... (?) köze nincs a játékban történtekhez . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52889) Midway válasza ooloo (#52886) üzenetére


Midway
senior tag

Melyik tank az? csak én nem látom? :F

(#52890) ooloo válasza Midway (#52889) üzenetére


ooloo
őstag

klikk a pirossal szedett "töltési idő"-re ... egyébként a Kampfpanzer 07 RH .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52891) ughhh válasza ooloo (#52890) üzenetére


ughhh
senior tag

Hány doboz sör ára volt? :DD (Én a semmirekellő dolgokat ebben mérem) :)) :)) :))

(#52892) ooloo válasza ughhh (#52891) üzenetére


ooloo
őstag

Ritkán iszok alkoholt .... tetszik a töltési idő , de az ágyúval , illetve a pontosságával nem vagyok megelégedve . Azt lehet mondani , hogy minden második és harmadik lövés talál és még ennél is kevesebb az átütő találat . Semmi kétségem ... személyre/regisztrációra szabott szóráskép .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52893) Midway válasza ooloo (#52890) üzenetére


Midway
senior tag

Láttam a videót, de abból nekem nem derült ki.
Köszi

(#52894) ooloo válasza Midway (#52893) üzenetére


ooloo
őstag

Nincs mit .. szívesen .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52895) Midway válasza ughhh (#52891) üzenetére


Midway
senior tag

13k csomagban :Y

Nekem 3k-t sem ér. ;]

(#52896) ughhh válasza Midway (#52895) üzenetére


ughhh
senior tag

Az armored warfare EU/NA fenyítésben van, nem költünk.
Egyből tolták a kérdőívet mi a baj?
Elkezdtek javítani :D https://aw.my.games/en/news/general/development-ghost-field-improvements
A wotnál lenne egy kis költekezés megvonás egyből nem de kettőből már átgondolnák mire van igény :))
ooloo kolléga megmondta, illetve köztudott HEROIN
Kis önfegyelem pár hónapig és lesz jó MM.

(#52897) Midway válasza ughhh (#52896) üzenetére


Midway
senior tag

Amíg szar van, veréb is van!
Nem várok változást. ;]

(#52898) ughhh válasza Midway (#52897) üzenetére


ughhh
senior tag

Alap bölcsesség :DD

(#52899) Midway válasza ughhh (#52898) üzenetére


Midway
senior tag

Amíg tier 10 meccsen 30 játékosból 28 fizető ,addig nem lesz itt semmi.
Inkorrekt csapat elosztás , manipulált kövések és sebzések ,stb.
A map rotáció a mai napig nem jó. Bár esküdtek , hogy jó lesz.
Pont tegnap mentem 2x ugyanazon a pályán egymás után. Akkor miről beszélünk.
Sajnos elszaladt a ló ezekkel nagyon.

(#52900) e-newsee válasza Midway (#52899) üzenetére


e-newsee
addikt

Szegény szerencsétlen 13 játékos, akiket a két nem fizető mellé sorsol a szopóágra... :(
Fizetnek, és mégsem jár nekik a pontosabb löveg.

Amúgy én mindig is legyekkel ismertem. Na azok tényleg lesznek, amíg sz@r is lesz. :)
Valahol olyat is hallottam, hogy két állat mindig lesz a világon: moszkitó és coyote. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.