Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52301) ooloo válasza ooloo (#52300) üzenetére


ooloo
őstag

Mmmm... egyre jobb. ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52302) e-newsee válasza ooloo (#52301) üzenetére


e-newsee
addikt

Az M44... az egy latin lover. :D
Ha több kettőnél a játékban, és törleszteni akarok, akkor előszedem.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52303) ooloo válasza e-newsee (#52302) üzenetére


ooloo
őstag

A Svéd IKv a kedvenc csemegéje ... párat már kiszedtem full hp-ról . :K

Tulajdonképpen a tököm játszana a tüzérekkel , de kíváncsi vagyok valamire .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52304) ooloo válasza ooloo (#52303) üzenetére


ooloo
őstag

Jesszus mariska... ;]

A legények még a 100%-ot sem érték el ..... :Y

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52305) ooloo válasza ooloo (#52304) üzenetére


ooloo
őstag

Töretlen a "mesterlövész" széria . A sejtésem beigazolódni látszik ..... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52306) ooloo válasza ooloo (#52305) üzenetére


ooloo
őstag

Milyen eseményért járt arany ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52307) ooloo válasza ooloo (#52306) üzenetére


ooloo
őstag

Gondoltam veszek arty nerf matricát ... ha jobban megnézem , akkor valóban levágtak az S-51 csövéből . A levágás után lesz belőle a 203mm-es kályhacső ... :DDD

Én nem tudom (dehogynem ;] ) , hogy mi van a wégével ... 90%-ban faxa csaták arty-val . Mióta abbahagytam a direkt és szándékos mélyrepülést , azóta szinte töretlen a tüzéreim sikere . Csak azokkal játszok. Gondolom , ha visszaáll az 1300 körüli wéennyóc , akkor visszavesz a szerver a lendületből . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52308) ooloo válasza ooloo (#52307) üzenetére


ooloo
őstag

Hmmm..... :U
Csak arty játékkal 39 csata 1658wn8/64.1% győzelmi arány .

Gyorsan hozzátenném , hogy eddig egy-egy csatát leszámítva nem igazán voltam sikeres a tüzérekkel .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52309) tankos50


tankos50
tag

most se igazán vagy az
tüzérrel pocséklás a prémium lőszer

[ Szerkesztve ]

(#52310) ooloo válasza tankos50 (#52309) üzenetére


ooloo
őstag

Persze , hogy nem .... de nem is ez a lényeg . A prémium lőszerhez hozzá sem nyúltam .... ha használnám , az meglátszana a bevételen .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52311) #21346560


#21346560
törölt tag

Konkrétan ez az a tank, amivel nem tudok játszani! :B
Kifejlesztve a X-es, és eladva a béla!

(#52312) jano_77 válasza #21346560 (#52311) üzenetére


jano_77
nagyúr

hááát az az átlag dmg tényleg egészen karcsú :B ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52313) #21346560 válasza jano_77 (#52312) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mondtam, hogy nem megy nekem ezzel! :DDD

Ma meg tudom, hogy a fasz szarabbik oldalát tolta oda nekem a wg a csapatkiosztás terén...
Szinte folyamatosan ilyen csapatokat kapok...

17 csata, 6 győzelem... :DD

[ Szerkesztve ]

(#52314) #21346560


#21346560
törölt tag

Mai hobbijátékos:

Konkrétan miután kimúltam, azt figyeltem, hogy megy erre-arra a pályán, megnézi a virágokat, be akar állni a sátorba a tankkal, szétlövi a légvédelmi ütegeket.... Értem én, hogy tetszik neki a játék, de akkor miért nem megy a gyakorlóba?! :U

Annyira sajnálom, hogy nincs már TK ban... pár havonta lenne 3 hónap nyugim! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52315) emre


emre
veterán

Russia's Victory Day Parade 2020 in Moscow - Russian Hardware Is On Display - 234 Vehicles

Russia's Victory Day Parade 2020 in Moscow - The Best Airplanes & Helicopters On Display

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52316) #21346560 válasza emre (#52315) üzenetére


#21346560
törölt tag

Jó a grafikája! :DDD

(#52317) tankos50


tankos50
tag

azt kéne látni amit nem mutatnak meg
az tuti érdekesebb :K

ha a medvét megharagítják akkor elindul s a harckocsi parancsnokok a francia vagy spanyol partoknál állnak meg lábat mosni az Atlanti óceánban

(#52318) #21346560


#21346560
törölt tag

Ez már tényleg nem szól másról, csak a kempelésről... ez előtti csatában a T-57 az artym mögé állt, és nem értette, miért küldöm el a jó büdösbe... 3 csillag volt a csövén, de nem azért, mert jó játékos, hanem mert jó sokat sebez hátulról... :W

(#52319) #21346560


#21346560
törölt tag

(#52320) ooloo


ooloo
őstag

Szegény Cromwell... :-) [link] most nem jött össze neki . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52321) ooloo


ooloo
őstag

A csigazabálók tüzér fejlesztési ága szó szerint egy fos ... ellenben a többi egy álom . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52322) ooloo válasza ooloo (#52321) üzenetére


ooloo
őstag

Jó ez a képesség nélküli amcsi legénység ..... :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52323) ooloo válasza ooloo (#52322) üzenetére


ooloo
őstag

Ellen-tüzérségi támadás , bombavető .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52324) ooloo válasza ooloo (#52323) üzenetére


ooloo
őstag

Vége a pünkösdi királyságnak ... most szopás van .
A játék lényege , ha úgy tetszik a veleje roppant egyszerű ... szopás - szopatás - szopás - szopatás és így tovább és így tovább. :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52325) ooloo válasza ooloo (#52324) üzenetére


ooloo
őstag

Pünkösdi királyság indul ... ;] (vagy nem :DDD )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52326) #21346560 válasza ooloo (#52325) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hajrá! :DDD
Én már több, mint 1 hete nem indítottam el a játékot. Leszokóban vagyok!
Érdekes, hogy annyira nem is hiányzik! :U

(#52327) ooloo válasza #21346560 (#52326) üzenetére


ooloo
őstag

Tegnap átvillant egy olyan gondolat , hogy eladok minden kifejlesztett tankot és beváltom kólára , zsíros kenyérre stb . A maradékot prémium lőszerre . Mindezt elfüstölöm a tüzérekkel . Ha elkopott , akkor a bolti tankokat is elpasszolom és "elfüstölöm" ... eltartana egy darabig amíg lefonnyasztom a fiókot . A végén csak 1 arty maradna . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52328) #21346560 válasza ooloo (#52327) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem megbánnád! :DDD
Már csak azért is, mert tudom, hogy az arty arany szinte semmivel sem jobb a normálnál.. Nagy artista vagyok, tapasztalatból beszélek! ;]

(#52329) ooloo válasza #21346560 (#52328) üzenetére


ooloo
őstag

Én is tapasztaltam .... nem is használom . A lényeg az lenne , hogy lenullázzam a fiókot . Habár erre a lépésre még nem vagyok felkészülve . Jelenleg poénosra veszem a figurát .... amolyan minden mindegy csak csikorogjon a lánctalp . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52330) ooloo


ooloo
őstag

Szerencsétlen ..... zokon vette , hogy a garázsba küldtem . Isten lássa lelkem , csak törődni akartam vele . Ne érezze már úgy , hogy levegőnek nézik ! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52331) #21346560 válasza ooloo (#52330) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az ilyenektől egyébként meg szoktam kérdezni, hogy "ugyanmár", ő nem szokta használni az egérgombot?! :DDD

(#52332) ooloo válasza #21346560 (#52331) üzenetére


ooloo
őstag

Az xvm skálán kék a szentem .... az , hogy egyeseknek jó a játékon belüli taktikai érzéke és a motoros képessége , az nem hozza magával a veleszületett intelligenciát . Felhúzta az orrát mert a fagyi visszanyalt... ;]

Én soha nem írtam rá az engem garázsba küldőre . Soha. Azért néhanapján elmondok egy "imát" a lelki üdvösségéért annak aki kilőtt , de szigorúan csak gondolatban . :B

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52333) e-newsee válasza ooloo (#52332) üzenetére


e-newsee
addikt

De te halmozottan hátrányos helyzetű voltál a szemében, mert nem elég, hogy kilőtted, de mindezt artyval. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52334) ooloo válasza e-newsee (#52333) üzenetére


ooloo
őstag

Én úgy gondolom , hogy nem a felhasználó a potenciális "ellenség" a tüzérfóbiások esetében , hanem a feddhetetlen , patyolattiszta wégé...
Ha van a tesztszerver , ott lehetne futtatni olyan csatákat , ahol nincs tüzér és kerekes fos . Az ottani tapasztalatok alapján eldönthető lenne , hogy változik e pozitívan a játékélmény . Ez a játék úgy szar ahogyan van .... de mit lehet tenni ? Függők vagyunk (még ) .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52335) #21346560 válasza ooloo (#52334) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem, nem vagyunk függők! :P

Runo Player's last battle: 29/06/2020

(#52336) e-newsee válasza #21346560 (#52335) üzenetére


e-newsee
addikt

Erről Woody Allen jut eszembe:
"A dohányzásról nagyon könnyű leszokni. Magam is már számtalanszor megettem."
:D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#52337) #21346560 válasza e-newsee (#52336) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem azt mondom, hogy többet sosem fogok játszani, de már nem vagyok függő! ;)

(#52338) kchryss válasza e-newsee (#52336) üzenetére


kchryss
addikt

Így talán még viccesebb is, de amúgy valószínűleg nem evett dohányt. :)
*megtettem

(#52339) ooloo


ooloo
őstag

Röptében a legyet.... ;]
Más ...

Mivel a kötvényért vásárolható tankok közül egyik sem hoz lázba , a kötvényeket fejlesztett felszerelésre költeném . Azon vacillálok , hogy tüzérekre mit érdemes rakni ... zárt küzdőtér esetén a fokozott szellőzés tűnik jó választásnak . Nyitottnál a célzásgyorsító . A töltésgyorsító nem tűnik annyira vonzónak , inkább a löveg rászűkülése a célra .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52340) ooloo


ooloo
őstag

A Lynx 6x6 a szaros hátsóra gerjed ... vesztére ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52341) ooloo


ooloo
őstag

Ez annyira vicces.... :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52342) peterson79 válasza ooloo (#52341) üzenetére


peterson79
őstag

:D:D:D:C

(#52343) ooloo


ooloo
őstag

Mmmmm... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52344) ooloo


ooloo
őstag

Azért na....

Mondjuk az a 212A wéennyóc kicsit meredek . ( elírás lehet ) :DDD

Megy ez kérem így is .... pár nap eredménye:

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52345) peterson79 válasza ooloo (#52343) üzenetére


peterson79
őstag

Menj már..M40/43-al megcsináltad a War Gods küldit, ráadásul kitüntetéssel?? Itt csalást érzek :C :R :DDD

(#52346) ooloo válasza peterson79 (#52345) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi csalás nincs benne .... tettem azt amit eddig is csak most jobb volt a "szóráskép" .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52347) jano_77 válasza ooloo (#52343) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt hogyan lehet megcsinálni, hogy az ilyen előre összeállított festésekkel - mint Neked ezen az artyn - egyszerre felraksz matricákat is, amik látszódnak is? Próbáltam már több tank esetében is, de nekem a matrica nem látszódott mikor felraktam rá. :F :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52348) ooloo válasza jano_77 (#52347) üzenetére


ooloo
őstag

Csak előfizetőknek van ez a lehetőség .... ;]

Hivatalosan: az álcafestés/saját stílust válaszd és láss csodát . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#52349) jano_77 válasza ooloo (#52348) üzenetére


jano_77
nagyúr

De az a festés, ami Neked is fent van az artyn, az nem saját stílus, hanem Előre összeállított!? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52350) ooloo válasza jano_77 (#52349) üzenetére


ooloo
őstag

Nem tudok mást mondani csak azt amit az előbb .... saját stílus van a tüzéren + matrica . Majd más megerősíti vagy megcáfolja .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.