Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53351) emre válasza Dobi 562 (#53349) üzenetére


emre
veterán

Erről hallottál?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53352) Dobi 562 válasza emre (#53351) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jó, az én emberem is hasonló stattal rendelkezik, megnéztem hogy legyen összehasonlítási alap azzal akit linkeltél.

Akkor ő sem szellemi fogyatékos ahogy a fő topikban írtàk, csak nem érti a játékot. :C

Mondjuk durva a 75 csata IS3-A-val 24 óra alatt. Nincs neki átlagban 1 sebző lövése sem csatánként pedig az egy táras tank. Amikor egy csapatban voltunk akkor sem lőtt pedig lett volna rá lehetősége. Lehet pacifista.

[ Szerkesztve ]

(#53353) #21346560


#21346560
törölt tag

Igazán OFF-ba tehetnétek, ami nem az OFF témája! ;]

(#53354) ooloo válasza #21346560 (#53353) üzenetére


ooloo
őstag

Ott a pont... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53355) ughhh válasza ooloo (#53350) üzenetére


ughhh
senior tag

Nincs itt szó lebecsmérlésről, de aki csapattársnak kapja top tierként, ott a bukó game.(20k csata 0,5 találati arány), ezért lenne jó rang alapú mm vagy jogosítvány felső tierekben.

(#53356) ooloo válasza ughhh (#53355) üzenetére


ooloo
őstag

A játék ingyenes .... igényt sem lehet támasztani a játékos összetételre vonatkozólag . De azért igen , igazad van . És az is jó ötlet .... rang alapú MM .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53357) emre válasza #21346560 (#53353) üzenetére


emre
veterán

majd én azt eldöntöm mit teszek offba

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#53358) ughhh válasza ooloo (#53356) üzenetére


ughhh
senior tag

Star Craft II ligák vannak, vért izzadtam mire felkerültem diamondba, ott már bántam is :) aztán helyretettek az ügyesebbek visszakerültem goldba ott jól érzem magad mert az a szintem.

(#53359) #21346560 válasza emre (#53357) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez egyértelmű, mindössze utaltam valamire. Nem volt ma p!na, vagy mi van? ;]

(#53360) kisharsany


kisharsany
tag

4 kör, 4 sima vereség, hát elmehetnek a jó ***** mutterjukba... és minden nap ez megy. Mikor fél napot kell ******** hogy meglegyen a napi küldetésben a nyerj meg 2 csatát, hát remélem megpukkad a szomszédjukban egy atombomba ezeknél az Urálon túli bennszülötteknél.

Amúgy csodás ez a nap! :)

(#53361) ooloo válasza ughhh (#53358) üzenetére


ooloo
őstag

Ez a pöcs végé még az ünnepnapi garázsban a háttérhangokon sem változtatott sokat .... a picsa - pár másodperccel a garázskép megjelenése után - most is az " ez az igazság" szöveget nyomja .... :DDD

És nem csaták vannak , hanem mészárlás ..... 4-5 perces mészárszék , hatalmas fölénnyel . Hol ide , hol oda osztva a pontos találatot ... de inkább oda .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53362) ughhh


ughhh
senior tag

Most csináltam raid 0 -t, ssdre nem teszem sima lemezen meg lassú ez a fos. 3060-am undervoltoltam 800mV -ra, hogy áramot se költsek erre a fosra :DD elkerülhetettlen az install, ha beüt az eső 7végén tolom a fost :DD

(#53363) ughhh válasza ooloo (#53361) üzenetére


ughhh
senior tag


ez legendás, biztos jó lesz. ? :DD

(#53364) ughhh


ughhh
senior tag


települ, slip raid 0, ssd-ről sajnálom a helyet a wotnak ;]

(#53365) ooloo válasza ughhh (#53363) üzenetére


ooloo
őstag

Legendás volt .... ezt még elképzelhető . Volt , múlt időben . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53366) ughhh válasza ooloo (#53365) üzenetére


ughhh
senior tag

Fősodorban találtam [link] hasonló volt már t10 ben, F4 uninstall,
azóta rá se néztem, most ha bead hasonlókat nem törlöm, hagyom rohadni a lemezen és 1 év múlva ránézek.

(#53367) ooloo válasza ughhh (#53366) üzenetére


ooloo
őstag

Úgy gondolom , ha majd végleg lehúzzák a redőnyt , akkor egy volt alkalmazott - akármilyen okból kifolyólag - kiborítja a bilit . Az emberek leszoktak arról , hogy higgyenek a saját szemüknek , a saját tapasztalataiknak . Inkább beveszik azt amit beadnak nekik . ;]

Ez sem semmi
És ez így megy csatáról csatára ... aztán pár körre ugyan ezt eljátssza a túloldaliakkal . Tudja a köcsög végé , hogy a függőséget kihasználhatja .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53368) ughhh válasza ooloo (#53367) üzenetére


ughhh
senior tag

Ez bicskanyitogató, hasonlót velem 1 évben egyszer tud megcsinálni. Egy ilyen után ha mindenki tartana 1 év fegyelmezett szünetet akkor kivennék ezt a formulát az mm-ből. Azért nem nevezem rng-nek mert ebben a játékban a wg részéról nincsennek véletlenek.

[ Szerkesztve ]

(#53369) ughhh


ughhh
senior tag

World of Tanks - MMO - PROHARDVER! Hozzászólások
kolléga 63 csatát tolt egy nap :Y
jelzem 30°C fok volt gyönyörű strandidő
ez hogyan van??? :F

[ Szerkesztve ]

(#53370) WoodrufF válasza ughhh (#53369) üzenetére


WoodrufF
tag

Egy átlagos munkanap, viszont az a stat elég durva hozzá.

(#53371) ughhh válasza WoodrufF (#53370) üzenetére


ughhh
senior tag

Igen, látszik, hogy sokat gyakorolt :)

(#53372) ughhh válasza ooloo (#53367) üzenetére


ughhh
senior tag

Tegnap éjjel lefekvés előtt 1 órát játszottam, 5 csata. Teljesen középszerű volt minden, nyoma se volt mm okoskodásnak. 2 csatát nyertünk, 3 bukó volt. Az egyik bukó szoros 1-1 küzdelem volt a végén a 15. percben. lettem top 3, last 3, minden rendben, ha így maradna a játék akkor részemről marad.

(#53373) ooloo válasza ughhh (#53372) üzenetére


ooloo
őstag

Ne máááááá...... azt hittem "tiszta" maradsz . :DDD

Más ... Honnan tudok beszerezni olyan programot , amivel lassítva tudom megnézni a felvett anyagot ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53374) ughhh válasza ooloo (#53373) üzenetére


ughhh
senior tag

Tegnap este már jó idő volt be se kapcsoltam, pedig ömlik a prémium :)
Szerintem a VLC a legjobb média player.
https://www.videolan.org/vlc/index.hu.html

[ Szerkesztve ]

(#53375) ooloo válasza ughhh (#53374) üzenetére


ooloo
őstag

A látott videókat is ezzel kockázták ki ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53376) ughhh válasza ooloo (#53375) üzenetére


ughhh
senior tag

Passz.

(#53377) ooloo válasza ughhh (#53376) üzenetére


ooloo
őstag

Közben megvizsgáltam a saját lejátszómat ( SPLASH ) , az is képes kockánként léptetni .... a folyamatos , lassított lejátszásra nem alkalmas .

A fő sodorban kérdezte valaki , hogy mikor lesz a következő Battle Pass ? Írtam volna , hogy folyamatosan van , mert anélkül nyekk a játéknak , de inkább nem zavarom a mestereket . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53378) ughhh válasza ooloo (#53377) üzenetére


ughhh
senior tag

Ez kell neked: [4 Methods to Make Slow Motion Videos - VideoProc]

A másik játékba AW már nem tolom, de ránéztem a hírekre.
1 leárazás Tier10 lootbox 89EU only
2 karbantartás
3 ajándék matrica - leárazás Tier10 lootbox 89EU only
4 karbantartás
5 leárazás Tier10 lootbox 89EU only
6 batle path esemény, közelgő esemény hírek
GOTO 1

(#53379) ooloo válasza ughhh (#53378) üzenetére


ooloo
őstag

Megnéztem a programot ... elég borsos az ára . Pár videó kedvéért nem éri meg .

A leárazások , a mindennapi nyeremény meglebegtetése már a végjáték . Persze ez a végjáték elhúzódhat pár évre , de ez a lejtő aljának az előszobája .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53380) ughhh válasza ooloo (#53379) üzenetére


ughhh
senior tag

video editor forumban ha van ilyen kérdezz rá, de lehet az MS video editor is tud ilyet

(#53381) ooloo válasza ughhh (#53380) üzenetére


ooloo
őstag

Áááá , hagyd . Már letettem róla . A meglévő lejátszó is elég lesz kikockázni a végé , a játékélmény fokozása érdekében tett erőfeszítéseit . Érdekes .... ahogyan haladunk felfelé az elért egyéni teljesítmények vizsgálatával , úgy egyre csökkenőben van a a "játékélmény" faktor . Sajnálom a "jó" játékosokat ... velük szemben a végé szűkmarkúan bánik a "játékélménnyel" .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53382) Gyuri27


Gyuri27
félisten

20 game 5 win. Köszönjük wg ismét.
Tudom, tudom. Tanuljak meg játszani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#53383) ooloo válasza Gyuri27 (#53382) üzenetére


ooloo
őstag

Ne aggódj .... én is az 1500 csatával a hátam mögötti teljesítményt hozom mostanában . Régi szép idők .... akkor még nem nyúlt bele ennyire a játékba .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53384) ughhh válasza Gyuri27 (#53382) üzenetére


ughhh
senior tag

Kis önfegyelem, nem kell órákat tolni mint egy függő, meg is érdemled ;]
Egy héten 2-3 óránál aki többet tol, az időmilliomos és függő, azokkal szeret packázni a wg ;]
Nincs ott semmi amivel többé válhatsz.
Ha sokat tolod az olyan mint sajtreszelővel recskázni :DD

(#53385) Gyuri27 válasza ughhh (#53384) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kb mindegy. Mert ha a wg szopóra akar rakni oda is rak. Mindegy hogy napi fél vagy 2 órát játszom. Többet nem szoktam. Azt is ritkán. De hagytam én már ki hónapokat és évet is.
Egyébként 20 csata 3-5 perces átlaggal nem sok idő. Nem úgy van már mint régen.
10 + perc. A nagy túróst.

Amd - Radeon - Ryzen

(#53386) ughhh válasza Gyuri27 (#53385) üzenetére


ughhh
senior tag

Idén tegnap előtt toltam először, minden rendbe volt.
1 ász, 2 nyertes, 2 bukó, 1v1 utolsó majdnem nyertünk de bukó.
Erre a napra egy rossz szavam nincs az mm-re.
Visszajött a jó idő nem játszom, ha bejön a hideg tolni fogom míg a sz. rollerra rá nem akarnak ültetni és utána egy év pihi.
Ez csak így működik normálisan sajnos.

(#53397) Dewri válasza ooloo (#53373) üzenetére


Dewri
aktív tag

Üdv! A tisztaságról jut eszembe, az utolsó csatám a wn8 mutató oldal szerint:

"Utolsó csata: 2020. 07. 31. 01:37 CEST"

És jelenleg nincs a gépen wargaming játék egyáltalán. A hajós is kuka lett, egy ideig még ment a wot blitz, ami bár sokkal jobb mint a nagy wot, de ott is ugyanaz a szar megy, oda-vissza nullás körök, mellélövések, stb... Szóval már az sincs...

Jár ezért valami offtopikos plecsni? :DDD

(#53398) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ma is sikerült a wg-nek egy laza 25%-os win rátét produkálni.Szép óvatósan csökken.
Igaz 40% kürül volt eddig. Majd 30 környéke. De az a 25 azért fáj kicsit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#53399) ooloo válasza Gyuri27 (#53398) üzenetére


ooloo
őstag

Nagyon sajnálom , hogy Neked sem megy a játék , de engem soha nem überelhetsz.

A mai termés :

A 17% nem sok , de még annyi sem .... :C

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#53400) ughhh válasza ooloo (#53399) üzenetére


ughhh
senior tag

ÜDV újból :D
30 nap bann alatt kb annyi csatát toltam mint amit Te postoltál, de jobban sikerültek :DD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.