Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) emre válasza diegho (#44597) üzenetére


emre
veterán

Próbáld ki az FCM-et is. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44602) KisApám válasza diegho (#44600) üzenetére


KisApám
addikt

Véleményed van már? Gondolom legalább 10 meccsen túl vagy, és voltál TIER X-ben is, városban...
Mérete? Ammo rack? Lepattanók?
Én még mindig az FV 4202 (P)-n gondolkodom... AMX CDC sincs meg.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44603) diegho válasza KisApám (#44602) üzenetére


diegho
nagyúr

Eddig live-on 2 csata van csak 1 T8 és 1 T9. Ammorack nem sérült még, már pattantak rólam többször is, pl másik CDC golddal, a 7-es VK is, T44 is.

(#44604) vgabri1 válasza diegho (#44590) üzenetére


vgabri1
tag

De azért vannak bizonyos esetek amik nem a játékosokon múlik hanem a játék 'jó vagy rossz indulatán', függetlenül a játék tudástól.

(#44605) Fandango


Fandango
veterán

Akkora foshalom számomra az utóbbi hetekben a játék, hogy 2 meccs után az életkedvem elmegy, és olyat ba*ok az alt+F4re, hogy a kezem belefájdul. :((( :((( :(((

(#44606) h1mpi


h1mpi
nagyúr

néha működik a páncélja az M103-nak :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44607) diegho válasza vgabri1 (#44604) üzenetére


diegho
nagyúr

Tehát a +-25% az jóindulat kérdése, ez aztán bitang jó megközelítés.

(#44608) KisApám


KisApám
addikt

Mostanság nagyon imádom azokat, akik a csata során pingelnek mint állat és parancsokat osztogatnak, néha tök értelmetleneket.
Mert ő már mindent IS tud... :N És már narancs...

Más:
A YouTube-on szoktam nézni tank bemutatókat (melóhelyről csak ez megy, nem tudok letölteni wotreplay-t, hogy azt nézzem). Az alapján próbálok jó párszor például prémium tankot vásárolni.
DE!!! A legtöbb tankot bemutató "YouTuber" - természetesen - NEM igazán rak fel olyan csatát, amikor legalább +1 TIER-rel feljebb van az adott tankkal, főleg nem +2 TIERrel feljebb... :(((
Mert ügye a tankoddal szinte mindig a saját TIERedben játszol... ja...
No ezért jó a tesztszerver ;)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44609) h1mpi válasza KisApám (#44608) üzenetére


h1mpi
nagyúr

M103-al sebeztem majd 4000-et az ellen T32 először goldal lőtt, mivel 3x pattant átváltott HE-re. Sebzett összesen 150-et rajtam, majd kicsontoztam és amikor 4-en estek rám beírja, hogy végre meghalt ez a noob.
Ilyenkor elgondolkozom, hogy ezt tényleg komolyan gondolja? :DD Elképesztő magas szinten van az óvoda a WoT-ban most.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44610) lacibacsi válasza KisApám (#44608) üzenetére


lacibacsi
addikt

A legszebb, amikor az elsőként és értelmetlenül hősi halált halt csapattársak osztják az észt végig, hogy hogy is kellene csinálni. Gondolom, hogy ők is így csinálnák, ha még élnének...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#44611) galervin93 válasza diegho (#44603) üzenetére


galervin93
őstag

Ammod lesz idővel, de közel sem annyira rossz a helyzet, mint ahogy sokan állítják... (spec a T-54 ebben sokkal zavaróbb számomra) Pattintani is fog olykor, de az sem meglepő, ha a lövegpajzsot ütik be. Nagyszerű gép, nagyon eltalálták, te sem fogod megbánni.
Szerk.: az overall statom sajnos elég gyenge vele, de mostanában már jobban tudom kezelni. 1100+ csatám van benne. Élvezetes a játék vele, pörgős, és nagyon jól keres. Legénységképzésre tökéletes, nekem három garnitúra 3-4 skilles legényt adott eddig, és fog is még, mert a heavy ágnak még nem kezdtem neki, de tervben van.
Szerk.2: a legénységképzést mindig úgy csinálom, hogy az FCM Pak-ban kihúzom a hatodik érzéket (többieken meg álcát), ők mennek a CDC-be, így rögtön van lámpám. :-) Inkább T3-ban (egy mocsop op géppel) játszok gyenge legényekkel, mint fentebb...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#44612) vgabri1 válasza diegho (#44607) üzenetére


vgabri1
tag

Ha az a bizonyos 25% pont egy kritikus esetben szól közbe az nagyon kellemetlen tud lenni.

(#44613) emre


emre
veterán

[link]

katt a szövegre

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44614) diegho


diegho
nagyúr

fatcat14 egy magyar bot gondolom látott valahol és beállt direkt blokkolni... úgy látom megint ideje lesz accountot váltani.

(#44615) h1mpi válasza diegho (#44614) üzenetére


h1mpi
nagyúr

mindig is lesznek botok, ahogy unicumok is akik gyökerek, tovább kell menni, a streamereket is lövik rendesen saját csapatból

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44616) diegho válasza h1mpi (#44615) üzenetére


diegho
nagyúr

Veszek egy tomato accot, azon legalább nem fog keresni senki.

(#44617) h1mpi válasza diegho (#44616) üzenetére


h1mpi
nagyúr

de az unicum lesz megint, vagy veszel egy 50K csatás tomato accot? Ahhoz legalább idő kell mire feljavítod :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44618) diegho válasza h1mpi (#44617) üzenetére


diegho
nagyúr

Már van 2 narancs, barátomé.

(#44619) h1mpi válasza diegho (#44618) üzenetére


h1mpi
nagyúr

haha lehet meglepi, amikor a narancs player osztja a 4-5K dmg-et :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44620) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szóval T54 mod.1 nem játszik senkinél ? Angol medet nem akarok arra ott a nyeremény Chieftean95, ingyé jó az is. Olvasgatom itt , hogy a cdc ,milyen jó ,de azok a francia ágyúk ,hát na.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#44621) KisApám


KisApám
addikt

És majd nemsoká mondják, hogy REROLL noob ;]

(#44620) jozefgucci1
Az elmúlt kb. 1 évben kb. 1 (EGY) alkalommal játszottam, VÉLETLENÜL. :DDD
T54 First Protoype volt. TIER IX-be rakott, 3700 WN8-al végeztem. Jó kis tank.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44622) diegho


diegho
nagyúr

14 kör a CDC-ben eddig, szerintem nagyon jó tank. Élvezetes vele a játék, sajnos nincs egy ehhez hasonló nem prém 8-as sem. Igazából azért akartam 8-as prémet, mert T8-ban nem volt egyetlen normális lövegű gyors tankom sem, ez pedig egyelőre mindenben megfelel. T10 csatában sem éreztem kevésnek, sőt. Goldot egyáltalán nem lőttem vele eddig, mert mindent átütött, amit kellett. A löveg kicsit franciás, a camo nem valami jó, de a mobilitás és a gun depression mindenért kárpótol. Jelenleg pedig, aki venni akar, vegyen akciós csomagban 9.5k-ért 7k goldot, meg 30 nap prémet, így éri meg a legjobban.

jozefgucci1 a löveg sokkal kevésbé tűnik franciásnak, mint mondjuk a 30B lövege. Eddig egy csatában szórakozott, akkor Tiger2 aljáról 3 pattant, de a többiben minden oké. Az STA-2 is jó, de az nekem túl lassú. A mod1 pedig azzal a pennel kevés T10-ben szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#44623) h1mpi válasza jozefgucci1 (#44620) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De Nekem az egyik kedvencem a T-54 mod1, 1600-as az átlag sebzésem Vele és ma is jól ment csak a win nem jött Vele:

A CDC azért jobb farmolni mert tényleg nem kell gold bele, míg a T-54 mod1-el kell azért lőni

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44624) jozefgucci1 válasza diegho (#44622) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi az infót srácok . Lehet akkor cdc-lesz nekem is még nem tudom .Ami melette szól az én esetemben is , hogy jó az átütés és nem kell bele a gold. A T54mod.1 183-as alap átütése pedig T10-ben nagyon kevés lehet. Ugye ott a Typ59 és ott 181 az alap átütés és bizony T9 gépek ellen el is lövöm azt az 5 goldot ami van benne.

H1mpi : A Tvp, nem lesz jobb fullosan sajnos.Majd a kilences kárpótol érte .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#44625) Emu


Emu
őstag

Mai gyöngyszem :DDD Az elejéről az anyázást nem vágtam be, de ilyen kitartóan írogató embert rég találtam, általában az anyázásnál végeznek...

(#44626) lacibacsi válasza Emu (#44625) üzenetére


lacibacsi
addikt

Amikor így rámírnak, akkor elsőre azt válaszolom, hogy "Have a nice day to you and your family!". Ezen tízből nyolcan úgy bepöccennek, hogy haikukban szórják rám az átkot. A lényeg: minden válasznál valami szépet és jót kell nekik kívánni. Magyarokra ez nem vonatkozik. Belőlük általában úgy folyik a sz@r, hogy egyszerűen letiltom őket a Πcsába...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#44627) Patrick76496 válasza Enzolord (#44542) üzenetére


Patrick76496
őstag

Sorry. :D Amúgy igen, lehet nem ártana neki egy buff. Manapság már csak arra jó, hogy csak a low tier kis szarokat szívasd vele, amúgy más minden átüti az egyetlen értékét, a páncélját. A heavy-k ugye alapból, egyébként meg egyre inkább nagyobb átütésű T8 medeket hoznak be, amik simán átfossák a Type páncélját. Csak az a baj, hogy ettől függetlenül ugyan úgy egy lassú fos, horribilis gun handling statokkal. Régen még nem volt ilyen rossz, amikor még csak a T-44, a Pershing és a Panther II voltak a T8 medek. Abból kettőnek alapból kevés a penje (+ régen normalizáció sem volt), a Panther II-nek meg nem túl kiemelkedő. A Type 59 egy dísztank. Annak viszont nagyon szép. :D

(#44543) zolika15, (#44548) zolika15: Igen, megvan neki az egyéni játékstílusa az biztos. :) Gratula egyébként a 3 csíkhoz. :D Nekem legutoljára nem nagyon adta (T10-ben mondjuk nem igazán van T8 med, ami jó és nagyrészt olyan meccseket kaptam csütörtökön), szóval egyszer szívesen megnézném, mit csinálsz vele élőben. :D

(#44546) jano_77: Mert eredetileg ez a kép úgy indult, hogy csak az én garázsomban lévő tankokat hasonlítom össze, melyekkel viszonylag többet is mentem. Plusz a Mutz amúgy sem elérhető mindig és viszonylag ritka is. De mivel beleültetted a magot a fülembe és szeretem ilyen baromságokkal eltölteni az időmet, ezért csináltam egy kibővített táblázatot:

Próbáltam az XVM színek alapján kiszínezni, remélem áttekinthető. :D Szerintem látszik, hogy én melyeket gondolom jobbaknak, persze ez a táblázat csak a löveg kezelhetőségét veszi figyelembe. A top 5 egész kényelmesen játszható, plusz az M46KR is említést érdemel, mert durván jó szoft statjai vannak. Önmagában a CDC sem lenne rossz, csak baromira rosszak a szoft statjai. Itt látszik, hogy nem minden a célzásidő, pont mint a fajlagos teljesítmény-talajellenállás történetnél. Legjobb választást nem tudok mondani, mert nagyon játékstílus függő is az egész sztori. Annyi viszont biztos, hogy az STA-2 és a CDC a legjobb T8 medek között van jelenleg (nem csak prém). Prémek közül nekem most az STA-2 a kedvencem.

Nem akarlak megbántani, de valszeg azért, mert nagyon alacsony vele az átlagsebzésed és a win rated is. Így nem meglepő, hogy mindig leoltottak. Tény, én sem vagyok a legjobb Type 59 player (1700 átlag nem minden), de arra már nem is lehet mondani, hogy user error. De az is lehet, hogy ráuntak az emberek fórumon, hogy nem egy overhypeolt tankot szidok és szimplán hidegen hagyták. ;]

(#44549) diegho: Ezt hol találtad?

(#44551) zsolthee: Köszi! :R Csak a Pershing kapott, a SuperPershing nem, és ez csak a prémeket veszi figyelembe. Ugyanebben a hsz-ben találsz egy kibővített változatot, abban már minden benne van ebből a kategóriából. Az M4 Rev-et és a T-34-3-mat direkt hagytam ki.

(#44569) Atti777: Először én is azt hittem, mert papíron tényleg nagyon drága (főleg a kisebb alfához képest). Ez viszont gyakorlatban annyira nem észlelhető. Ha pl ellövök 20 AP lőszert, az még mindig csak 13600 kredit. Tény, más medeknél olcsóbb lenne, de még ez sem vész. Valamivel balanszolni kell az óriási pent és kicsi pen drop-ot.

(#44570) diegho: Én ha most T8 prém medet vennék, akkor az FV4202, az STA-2 és a CDC közül választanék. A legjobb lövege az FV-nek van, viszont az nagyon lomha az alacsony max sebesség miatt. A DPM-je is kicsi viszonylag, de a pontosság, a jó gun handling és a nagy pen (=kevesebb lövés vész kárba) valamennyire kompenzálja.

A CDC gyors és a lövege is jó, viszont a rossz szoft statok miatt az én játékstílusomhoz túl lassan céloz. Plusz ugye HE-vel is könnyen beütik és ammo racket is viszonylag könnyen kap, ahogy észrevettem.

Van az aranyközépút, amit STA-2-nek hívnak. Nem túl gyors, de az FV-nél így is fürgébb. Annyi páncélja van, hogy HE-vel ne üssék be szemből, plusz elvileg ha ki van használva teljesen a gundep, akkor elvileg a tornya is tud pattintani. Random pattanók is születhetnek néha, nem úgy, mint a CDC-nél. Itt is megvan a jó pen (bár a pen drop egy picivel rosszabb, mint a CDC-nél), viszont itt a jó szoft statok miatt nem kell évekig várni, hogy beszűküljön a célkör. És a DPM sem rossz. Ennél a tanknál viszont a lőszer sebességével van a baj, de hozzá lehet szokni. Plusz a mozgékonysága sem az igazi, a Type 59-nél egy fokkal jobb. Ez nem ammo rackes. Inkább a motort lövik el a váltó miatt néha, de nem annyira gyakran, hogy zavaró legyen.
Számomra jelenleg ez a tökéletes prém tank, ezzel farmolok SH-ban és fogok főleg randomban is. Ma vettem egyet (akkor van másnap, amikor felkel a nap). Sokan még mindig lenézik ezt a prém tankot, pedig buff óta nagyon jó lett. SirFoch szerint is ez a legjobb jelenleg.

A regényhez kiegészítésként érdemes megtekinteni a (kibővített) löveg kezelhetőség összehasonlító táblámat.

- - - - - - - - - - - -

Yaaaay, de imádom az ilyen retard vadbarmokat (chatet kell nézni). Találjátok ki, hogy ki volt a Platoon 2-ben.

El nem tudom képzelni, hogy hogy fognak rám reagálni az ellenségek, ha megleszek nemsoká lila, ha már most van ilyen. Biztos szoktak ilyet máskor is írogatni, csak azt nem közösbe.. A baj az, hogy az csak egy szín. Lélekben én még mindig 2200 körül érzem magam, mert megesik, hogy baromságot csinálok. :B Lehet mégsem lenne rossz, ha csatán belül nem lehetne XVM-et használni.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44628) ako001


ako001
aktív tag

Egy kis vasárnap délutáni,tutorial :DD :))
[link]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#44629) zolika15 válasza Patrick76496 (#44627) üzenetére


zolika15
tag

Leginkabb hatrebb szoktam vele maradni meg hull down-ogazni ,erre a kettore jo maskepp bedaralnak ,3 gun markos kor elott spotoltam vele 3600 at meg 3000 korul sebeztem, neha spotolni is jo :) 10-es meccsben is sokra eleg az atutese, 2-3 ezret siman ossze let vele lovoldozni csak ott meg ovatosabban kell mozogni!

Zoli

(#44630) #43783936


#43783936
törölt tag

Egy kis hétvégi hentelés ;]

(#44631) vgabri1 válasza ako001 (#44628) üzenetére


vgabri1
tag

Ja most néztem én is,szerintem bevan rúgva. Mi lesz ha klánt alapít és ő lesz a taktikus.B-)

(#44632) lacibacsi válasza ako001 (#44628) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jajj! A sz@rnak is vannak fokozatai. Ez nagyon magas fokozaton van!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#44633) ako001 válasza lacibacsi (#44632) üzenetére


ako001
aktív tag

Ez lvl99 mester szint:-D:-D

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#44634) Atti777


Atti777
senior tag

487 xp-s ász a Toldival

Путин, иди нахуй!

(#44635) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Visszavettem az S-51-et, mert eléggé úgy haladok, hogy meglesz a T55-A és kell az arty küldi is. Hát már értem miért lőnek szitává. Aki kicsit is nem bot simán tud vele lőni 2-3 fraget+2K dmg-et. Alig lő mellé gyakorlatilag. Ja és ez elvileg egy pontatlan arty. A kis gunnal használom AP-val, mert a nagy feleslegesen sokat tölt.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44636) jano_77 válasza ako001 (#44628) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez miiii, te atya ég! Ez a csávó honnan pottyant ide közénk Úristen!? :C :Y
"M-el lehet eltüntetni, minek az, csak úgy is zavar!" - attól tartok nagyon sokan vannak ezzel hozzá hasonlóan! ;]
"Győztünk! lehet, hogy azért, mert felderítettem!?" - Azért hát **zd meg! LOL

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44637) [HUN]Dani válasza h1mpi (#44635) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Valami jobban sikerült replayt rakhatnál fel róla. :K

magyarsrac

(#44638) h1mpi válasza [HUN]Dani (#44637) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké este rakok már elindultam melóba

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44639) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok a hatos OI-t érdemes kihúzni ? Küldi miatt érdekelne csak , mert a HT ágon van az a küldi ahol 5 legényt-vagy modulsebzést kell okozni . Esetleg vegyem meg a KV2+troll gun és az is jó ? Utóbbi ugye ki van húzva és legénység is lenne bele .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#44640) Enzolord válasza jozefgucci1 (#44639) üzenetére


Enzolord
addikt

Simán érdemes..
troll gunnal iszonyat OP, főleg, ha tier 6 csatába dobnak...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44641) #43783936 válasza jozefgucci1 (#44639) üzenetére


#43783936
törölt tag

Bő 100 csatát szívtam ezzel a küldetéssel, mire megvilágosodtam, és megvettem a KV-2-t.
Harmadik nekifutásra beadta vele.
Persze megtartottam, mert olcsóbb ezzel csillagrombolni, mint a 10-es FV td-vel. ;]

(#44642) munnergep


munnergep
senior tag

Hétvégén megvettem a tier 6-os T21 murika könnyű tankot.
Ez valahogy teljesen kimaradt nekem a felderítők sorából.

Sebessége nincs, páncélt hírből sem ismeri (nem képes pattintani semmit, nem úgy mint az mt25 vagy lttb mágikus páncéljai). De az a gun depression az akkorát dob rajta, hogy 70 csata alatt meglett a 2nd mark,
80 csatánál járok és 93%-os a mark of excellence. Nincs olyan jó, mint a chaffee a saját tierjében, de közelíti.

Mt-25-el csak 9es csatákat és városi pályákat látok és a t-54-et nem fogom cicrle of death-el garázsba küldeni. LTTB egy fokkal jobb, ott nem csak X-be tesz fel, úgyhogy azzal is lehet aprítani. De ezzel a t21-el 9-es csatában voltam vagy 5x, folyamatosan 7-8-ba dobál.

Szóval aki wn nyócat és embereket, pénzt akar húzni annak nagyon ajánlom. (de lehet, hogy ez az egész csak most hétvégére szólt :) )

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44643) szbalogh válasza h1mpi (#44635) üzenetére


szbalogh
őstag

Pedig a nagy ágyúval lehet Tiger II-t egyhitelni ;]

Nick: HE_Storm

(#44644) KisApám válasza ako001 (#44628) üzenetére


KisApám
addikt

A végén kérdezi, hogy lesz-e igény további WoT-os videókra. Szerintem LEGYEN ;]
Régen röhögtem ilyen jól, meg tátottam a számat meglepetésemben :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44645) h1mpi válasza h1mpi (#44638) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Itt egy replay ahol szinte minden talált S-51 Hányok amikor vissza nézem ;] ;] :C :C

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44646) #84221696


#84221696
törölt tag

Ez még egy nyamvadt 3. osztáyt sem ér? :F

(#44647) szallasi007 válasza h1mpi (#44645) üzenetére


szallasi007
őstag

Majd a 8-as artinál miket fogsz te anyázni. ;]

(#44648) diegho válasza #84221696 (#44646) üzenetére


diegho
nagyúr

600xp miért érne bármit is?

(#44649) h1mpi válasza szallasi007 (#44647) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem fogom megvenni elég ez is :DDD küldiket megcsinálom aztán kuka :P

(#44646) meunier: nem volt epic medálod, így a sima vesztes xp-t kapod. Ha van tup gun vagy high caliber, akkor valószínűleg többet kapsz

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44650) emre válasza #84221696 (#44646) üzenetére


emre
veterán

Kicsit régi, de E1, vereség, ász...... (csak viszonyításként)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.