Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44751) Antonius1978 válasza mcwolf79 (#44748) üzenetére


Antonius1978
addikt

Pontosan, fogadjatok meg a tanacsokat, hogy okulhassatok belole, es elerjetek a mesteri fokozatot.Ha megteszed, beveszlek a klanba :DD

(#44752) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Rég mentem a Lövével, hogy ennek milyen kreditszorzója van brutál

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44753) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Patch után alap lett a gold ammo? Mindenki azzal lő ha kell ha nem...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44754) szbalogh


szbalogh
őstag

Ma megcsináltam az LT-15-öt a Stughoz és az Obj 260-hoz is ;]

replay

Nick: HE_Storm

(#44755) h1mpi válasza szbalogh (#44754) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És erre nem adott ászt??? :DDD az hihető :U szép kör volt, megjegyzem azt a bokrot ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44756) Kiki18 válasza benvolio (#44742) üzenetére


Kiki18
őstag

Nem bántásként mondom, és értem is a logikádat, de ez nettó baromság szerintem.

(#44757) szbalogh válasza benvolio (#44742) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem is hiányzik :K

Nick: HE_Storm

(#44758) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Azt hittem rekord sebzés lesz, de nem voltam elég bátor... Nem bízok én már a csapatokban..

(#44759) SoulReaver válasza SoulReaver (#44758) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kempleős karika :) Azért voltak jó jelenetek :D

(#44760) csapee válasza SoulReaver (#44759) üzenetére


csapee
senior tag

5,5k dmg 13-90-re mar elfogadhato? Sajnos a vegere kiurultem igy dontetlen lett.

Csapee

(#44761) SoulReaver válasza csapee (#44760) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem értem ezt a kérdést.

(#44762) csapee válasza SoulReaver (#44761) üzenetére


csapee
senior tag

Bocsi, nem ide lett volna... :U

Csapee

(#44763) szallasi007


szallasi007
őstag

Ha valakit érdekel CentX ász



replay

(#44764) Atti777


Atti777
senior tag

Kíváncsi vagyok, mi lett volna, ha egy héttel előbb jön ki a patch, így is tele van bugokkal:
- az utóbbi két csatában azt csinálta, hogy a visszaszámlálás megállt 0-nál, és csak az után tudtam bármit is csinálni, hogy nyomtam egy entert, az egérre nem reagált. A második esetben a számláló 13:40 körülről indult...
- időnként felugrik egy kis fekete ablakocska, mintha rávittem volna a kurzort a javítócsomagra, de nem. Csak escappel tudom eltűntetni
- a játék átállítja a felbontást, ha nyitva hagyok egy böngészőablakot, akkor a játékból kilépéskor 1024*768 vagy valami hasonló méretű lesz, és időnként a windows sem tudja ezt lekezelni, és összekeveri az ikonokat az asztalon
- a múltkor egy visszajátszás megnézése után ahogy kilépéskor rákattintottam az Ok gombra, a kurzor elugrott középre, de nem lépett ki, ezt eljátszotta vagy 5x, aztán enterrel léptem ki

Szóval jó ez az actionscript 3, csak még kicsit dolgozni kellett volna vele

Путин, иди нахуй!

(#44765) diegho válasza Atti777 (#44764) üzenetére


diegho
nagyúr

185 csatám van a patch óta, semelyik hibát nem tapasztaltam.

(#44766) h1mpi válasza Atti777 (#44764) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Alt+tab után csinálja, valamelyik mod miatt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#44767) SoulReaver válasza Atti777 (#44764) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az utolsó hibát tapasztaltam én is.

(#44768) jim bcs válasza Atti777 (#44764) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Töröld az összes modot, utána jó lesz, már 1 után is harap, bekeményítettek ami nem is baj.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#44769) kchryss válasza Atti777 (#44764) üzenetére


kchryss
addikt

Ezek közül egyiket sem tapasztaltam. A szakasz viszont bugos, szakaszban mentem senkit nem hívtam meg csata közben és csomószor beadta a dinamikus szakaszmeghívó hangot és úgy jelölte a szakasztársam mint ha ő hívott volna épp meg.

(#44768) @jim bcs:
Ezt a bekeményítetteket fejtsd már ki. Te vagy már kb a 4. aki ezt írja itt prohardveren, de én sehol semmi ilyenről nem olvastam. Áttértek egy fejlettebb script tecnhológiára ennyi történt. Idő kell amíg a modokat is átírják erre, de utána éppen könnyebb lesz modolni. Az áttérésnek semmi köze nincs ahhoz hogy a WG bármilyen lépést tett volna a modok ellen.

[ Szerkesztve ]

(#44770) benvolio válasza kchryss (#44750) üzenetére


benvolio
őstag

Ha nem látjátok a fától az erdőt jelen esetben, tényleg kár bármit is írnom, hogy ez miért is lenne hasznos számomra. Mindegy, béke mindenkinek! :)

(#44771) kchryss válasza benvolio (#44770) üzenetére


kchryss
addikt

Naa ne hagyj meghalni hülyén én tényleg kíváncsi vagyok rá mit lehet a 445m feletti körrel viszonyítani. :)

(#44772) jano_77 válasza kchryss (#44769) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt a szakaszos bug-ot mi is tapasztaltuk. Haver ki is volt tőle bukva rendesen. :K

Volt egy jó köröm a kis amcsi Scorpio-al, de sajnos a végén csak elveszítettem. :O Nem értem, hogy a nyomi T29, hogyan vett észre, hiszen direkt jóval a bokor mögött mentem és álltam, hogy ne lásson meg!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44773) jozefgucci1 válasza kchryss (#44769) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Más fórumon is olvastam már ezt a "Konteo"-t , hogy most a WG jól kicsesz a mód gyártókkal és nem lesz kompatibilis .Vicces volt , hogy pach előtt írkálták , hogy na most milyen jó lesz xvm nélkül aztán már játék indítás után két órával volt működő xvm :DDD
Az a bug pedig , hogy nem számol vissza valós jelenség. Több klántásam is aki nem használ modokat tapasztalta.
Páran arra panaszkodtak , hogy bár látszik a tank sziluetje ,de nem tudják belőni többszöri próbálkozásra sem , mert lehúz a lövedék jócskán. Van itt baj .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#44774) Kiki18 válasza benvolio (#44770) üzenetére


Kiki18
őstag

Én értettem a gondolatmenetedet,de ez nem így működik szerintem. De ha tudod bizonyítani akkor elhiszem.

(#44775) diegho válasza benvolio (#44770) üzenetére


diegho
nagyúr

Sosem néztem azokat a köröket. Semmi értelme ilyen szarokkal foglalkozni, a játék alap térképét használom bekapcsolva a plusz funkciókat és tökéletesen jó így. Lehet, hogy a profiknak kellenek gabonakörök, de just for fun szinten minél több felesleges infó van, annál zavaróbb.

(#44776) galervin93 válasza diegho (#44775) üzenetére


galervin93
őstag

Megoldás a kolléga problémájára: ha tudjuk hol a 445 m (tudjuk, mert az alap játékban is benne van), valamint tudjuk a saját látótávunkat (tudjuk, mert minden tankra megvan az effektív érték), akkor már csak némi szemmérték az egész... Amit ráadásul segít a rácsháló. Szóval nem értem a problémát.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#44777) diegho válasza galervin93 (#44776) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van, én mindig a rácsot nézem.

(#44778) jano_77 válasza jozefgucci1 (#44773) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csata közbeni csata idő vissza számláló sem működik - vagy van akinél igen? - így nem lehet tudni, hogy mennyi van még hátra a csatából!? Ez mondjuk egy védő modban nem lenne hátrány, hogy tudjam, meddig kell még kitartani! :F
FPS és PING jelző sincs!? Nem értem miért kell ekkora trógernek lennie a WG-nek!
A kis hazánk kormányát tudnám hasonlatként felhozni, mert kb ugyan ezt csinálják!
Dugó díjat vezetünk be, meg autókat tiltunk ki, de hogy a lehetőségét megoldanák, hogy az emberek akik autóval járnak dolgozni, le tudják tenni a kocsit kulturált, védett parkolókban, arra nincs ész!
WG ugyan ez: ellehetetlenítik a mod gyártókat illetve mod használókat - nem mondom, hogy a csaló modokat OK - de arra nincs eszük - illetve tudom, hogy elkezdődött már vmi - hogy a legnépszerűbb, NEM csaló modokat alapból beültessék a játékba, hogy ingame lehessen beállítani ezt-azt! Az alap játék egy rakás fos, nem lehet élvezni és totál uninformative!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#44779) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nice :D

(#44780) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#44779) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mi itt a lényeg a sok arty ? Tegnap este Proharovka 5-5 arty volt oldalanként t10-ben :) Volt öröm és boldogság elhiheted

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#44781) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#44780) üzenetére


SoulReaver
veterán

JA, hogy nálad normális az, hogy az ellenfélnél szinte csak medek vannak? :D Hagyjad csak... Az artyk lőttek egyet egyet és vége is volt a csatának...

5-5 arty oldalanként ritka, de kb 100 csatából egy, ha olyan.

[ Szerkesztve ]

(#44782) szbalogh


szbalogh
őstag

Gulyásleves közben beesett egy Pool meg Naidin a VK-P-vel ;]
replay

Nick: HE_Storm

(#44783) SoulReaver válasza szbalogh (#44782) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nálam meg csupa agyhalott csapattársak vannak, pedig én is gulyáslevest ettem... :)

(#44784) Antonius1978 válasza szbalogh (#44782) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na ezt mar szeretem, nem hiaba kertelek fel, hogy lepj be a klanba :P :DD
Amugy ez a tank nekem is az egyik kedvencem, regebb asszem ezzel vezettem a statisztikamban a legtobb csata/kilott tank aranyt.Majd ha kepes leszek jatszani - a laptop ossze van dobva, csak baj van a grafikai kartyaval, valami inkompatibilitas, es kell egy masik kartyat szerezzek - akkor majd megyunk ketten ezzel a tankkal, vagy jon valaki 3-iknak is.

UI : priviben meg tudod irni, hogy hogyan kell gulyast kesziteni ? a roman tarsam szereti, es szeretne kesziteni, de nem igazan tudjuk, hogy hogyan kell.

(#44785) szbalogh válasza Antonius1978 (#44784) üzenetére


szbalogh
őstag

Azt én se tudom a feleségem csinálja :D
Még néhány kör és eladom ezt a fos VK-t.

Nick: HE_Storm

(#44786) Antonius1978 válasza szbalogh (#44785) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor megkerdezned tole, amikor tudod, hogy hogyan kell, es mik kellenek hozza ?
Igaz hogy kisse lomha a tank, de jo legenyseggel kisse feljebb lehet tornaszni az ertekeit.
Az egykori legenyseg ha jol emlekszem az, amelyik most az 50M-ben csucsul.

(#44787) Patrick76496 válasza zolika15 (#44708) üzenetére


Patrick76496
őstag

Megesik. :D Most viszont felkeltette az érdeklődésemet, hogy milyen lehet vele. Egyszer lehet megpróbálom én is a teszten, elvégre a szórása már alapból baromi jól a tanknak, inkább a célzásidőn van mit javítani.

(#44710) jimmy74: Nem rossz, de van nála jelenleg jobb T8-as med, amit megvehetsz (itt mondjuk megjegyezném, hogy nagyon játékstílusfüggő, hogy neked mi a jó). Annyi biztos, hogy az eredeti Type 59-nél sokkal jobb. Hiába van egy óriási weakspot a tetején, a lövege így is sokkal jobban használhatóbb a teljesen kínai testvéréhez képest. Egyszer szívesen kipróbálnám T8 SH-ban.

(#44764) Atti777: Ezekkel konkrétan nem találkoztam, de a klánban nem egy ember találkozott új bugokkal. Bírom, hogy mindig mondják, hogy biztos a modokkal van a baj, pedig olyan embereknél is ugyan úgy előjönnek, akik egyáltalán nem is használnak modot. ;]

Egyik az, hogy a minimap telespammelődik, hiába csak 1-2x kattintasz rá. Másiknál a számláló végig 00:00-t mutat, viszont a csata normálisan elindul (1-2x volt olyankor túl magas pingem olyankor, de szerencsére eltűnt és a számláló is megy most már). Mások arra panaszkodnak, hogy random újraindul vagy kidobja őket a játék.
Ami viszont előző patch óta megvan (bár mostanára szerencsére ritkult) az az, hogy egyszerűen nem tudok invet küldeni, mert szürke az invite gomb. Legyen szó SH-ról, trainingről vagy platoonról (esetleg Team Battle).

(#44782) szbalogh: Szép kör. :) Bár nem tudom miért érte meg a reroll.
- - - - - - - - -
- Amikor eldurvul az SH: 10 db T-54 Obl. vs Retard camp :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#44788) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Megint tele van óvodással az egész game, jobb lesz lepihenni, ennek így nincs értelme, se védeni se lőni nem tudnak, gyönyörű egy nap ez is, hála istennek hamarosan kezdődik az iskola és eltűnnek.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#44789) SoulReaver válasza jim bcs (#44788) üzenetére


SoulReaver
veterán

Agyhalottak mindig is lesznek :D Ezen az nyári szünet vége sem segít sajna...

(#44790) zodo válasza szbalogh (#44782) üzenetére


zodo
nagyúr

Szép menet! :C

Kár a senkiházi SU-100Y végett aki ráadásként Magyar.
Nem tudom mi értelme volt de szintén ékes példája hogy mennyi agyhalott "játszik", bocs szórakozik.

(#44791) munnergep válasza jozefgucci1 (#44780) üzenetére


munnergep
senior tag

Bezzeg nekem nem akar ilyen MM-et beadni amikor felderítek. Még csak 32 pascucci's medálom van, jó lenne háromszor ennyit összehozni. Imádom az ellen arty-t cseszegetni :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#44792) jozefgucci1 válasza szbalogh (#44785) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Emre tud gulyást főzni , nocsak nocsak ? :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#44793) Antonius1978 válasza jozefgucci1 (#44792) üzenetére


Antonius1978
addikt

Baszki, nofene, Emre ferjnel van, ezt eddig nem is tudtam :Y :DD

(#44794) jr1994 válasza jozefgucci1 (#44773) üzenetére


jr1994
addikt

Várjuk a Módos ember véleményét a témában :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#44795) Enzolord válasza jr1994 (#44794) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem áll Módomban nyilatkozni.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44796) emre


emre
veterán

Mi van nép hiányzok?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44797) Antonius1978 válasza emre (#44796) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nagyon, es a Stalker forumban sem irtal vissza...nekiugrottal valamelyik modnak ?

(#44798) emre válasza Antonius1978 (#44797) üzenetére


emre
veterán

Hízelgő... :B :R

Még nem, de a Stalkernek hamarosan neki akarok ugrani, igaz még le sem töltöttem semmit.....

Mikor írtam utána több napos szántóföldi munkám volt, nem sokkal utána meg szólt a kőműves, hogy akkor mennénk bontani a kéményt. Most meg azt heverem ki. :D

Itt meg nézegetem milyen modok vannak és próbálgatom replayekkel. De egy ideje nem játszottam ezzel sem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44799) Antonius1978 válasza emre (#44798) üzenetére


Antonius1978
addikt

Most hevered kiii ?! Mi a fene, rad dolt a kemeny kapalas kozben ? :DDD

Azert a Stalker modoknak ugorj neki, hidd el megeri, sokkal jobb szorakozas, mint duhongeni a csapattarsak miatt, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#44800) szbalogh válasza Patrick76496 (#44787) üzenetére


szbalogh
őstag

45 ezer Forintért ;]

Zodo: Ráadásul veszprémi... :U

Emre én 4 szobát festek.... közben a Tiger P is meg lett :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.