Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45051) szbalogh


szbalogh
őstag

Ja meg van,

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#45052) vJokka


vJokka
aktív tag

Éjjeli móka E-50M-el, kár hogy sikerült a csata végét elcsesznem :W [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#45053) kchryss


kchryss
addikt

(#45054) h1mpi válasza kchryss (#45053) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nincs ott semmi gond csak suckmai vita :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#45055) Antonius1978 válasza Patrick76496 (#45045) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem van, es turheto benne a legenyseg is, es fel is van szerelve.Miert kerded ?

(#45056) rlazol válasza #36268800 (#45046) üzenetére


rlazol
addikt

robot21 - viszonylag gyorsan el lehet jutni T10-be. Veszel egy hónap prém accot meg egy T8-as prémtankot. Nyomod a Tigrist, amikor bennmarad a csatában kihozod a prémet. Így lesz kredited és XPd is.
De nem érdemes. Nem az a játék célja, h mielőbb eljuss T10-be, mert kellő tapasztalat nélkül ott csak free dmg leszel a többieknek. Érdemes alacsonyabb szinten megállni, ott a legénységet is húzni és legfőképp pályákat, tankokat, taktikákat tanulni, megismerni. Én 2 éve játszom, gyenge átlag vagyok, és nagyon ritkán megyek T10es tankkal, mert érzem, h nem az én szintem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45057) #36268800 válasza rlazol (#45056) üzenetére


#36268800
törölt tag

Játszogatok én is egy ideje, a jelenlegi accountommal durván december óta, ennek ellenére megragadtam a Tier8-nál. Sőt, el kellett adnom és vettem a Tiger2 helyett két darab Tier6-os tankot, hátha jobban tudok majd pénzt keresni velük.

Alapvetően nem az a célom, hogy akkor Tier10 és durr bele, de már kezdem unni, hogy semmit nem haladok a játékkal. Végül is már azon is gondolkoztam, hogy veszek egy Xbox-ot és inkább végigjátszok több játékot, ahelyett, hogy pl. ezt az egyet gyűrjem egy alap grafikán a laptopomon. :) Nem vagyok már közel sem akkora fanatikus, mint annak idején mondjuk a CoD2-ben. :)) A kikapcsolódáshoz pedig ez túlságosan is időigényes és túlságosan is sűrűn felb*szom magamat. (Nem vagyok egy flame-elős játékos, nem szoktam cheater-ezni és próbálok megfontoltan játszani, de néha a csapat végett siralmas az eredményem és csak felidegesítem magamat.) :W

[ Szerkesztve ]

(#45058) diegho válasza #36268800 (#45057) üzenetére


diegho
nagyúr

Ne ess abba a hibába, hogy azzal hitegeted magad, hogy a csapat miatt rossz az eredményed. A saját eredményed az a saját tudásod. Minél gyengébb a csapatod, annál könnyebb jobb eredményt elérned, hiszen kevesebb sebzést lopnak el előled.

(#45059) #36268800 válasza diegho (#45058) üzenetére


#36268800
törölt tag

Amikor az ellenfél 10-0-ra vezet, és azon kapod magadat, hogy egyszerre öten lőnek rád, akkor mégis mit tudsz csinálni? Ha szerencséd van, egy-kettőt kilősz, aztán annyi.

(#45060) diegho válasza #36268800 (#45059) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha T8 tankban 2500at sebzel úgy, hogy 15-0ra nyersz, arra pont ugyanaz a teljesítmény jár, mintha 0-15re buknál. A probléma az, hogy nem sebzel eleget ahhoz, hogy eltartsd magad t8-ban. Ez azt jelenti, hogy a tankod hpját meg sem közelíted átlagban és ez a legnagyobb gond.

(#45061) rlazol válasza #36268800 (#45057) üzenetére


rlazol
addikt

T8ban már könnyű negatívra futni, igen, a T5-6 tankok jobban hozzák a pénzt. Feljebb ez még inkább így van. Az imént mentem JpzE100-val egy csatát, 4800-at sebeztem, nyertünk, így lett 8 k plussz. Szóval, hacsak nem tudsz konstansan, vesztesz csatában is sokat sebezni, mindenképp szükséged lesz pár alacsonyabb tiees tankra a kredit miatt. Praktikusan húzol egyszerre több ágat. Az egyéni küldikkel is sok pénzt lehet kaszálni.
Érdemes nem egy ágat nyomatni, hanem többet. Az orosz nehéz ág pl elég hálás, a német TDk is tudnak szórakoztatóak lenni, ha rájuk érzel.
Ebben a játékban nem az a haladás, ha kifejlesztesz egy új tankot, hanem ha konstansan egyre többet tudsz sebezni.

diegho - WN8ban igen, de kredit tekintetében csak akkor igaz, ha megkapja vmelyik csata hőse medált.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45062) emre


emre
veterán

végre működik a többsoros garázs :))
már szinte csapágyas lett a görgő az egeremben

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45063) kchryss válasza rlazol (#45061) üzenetére


kchryss
addikt

Győzelemért alig jár kredit bónusz. Nagyságrendileg hasonló kreditet kapsz vesztes és győztes csatára is.

(#45062) @emre:
Tegnap olvastam nightly changelogban, be is kartam írni, de kiment a fejemből. Pár órája adtak hozzá gunmark rendezési feltételt is, statbuzik rendezhetik a tankokat a kiválósági jel százalék alapján. :)

(#45064) szbalogh válasza emre (#45062) üzenetére


szbalogh
őstag

Látod nekem az összes tank elfér az eredeti garázssorban :DDD

Az szívás ha benyomom az egyéni xp bónuszt ezek meg egyszerre indítják újra mindkét szervert? :U
De lehet hogy foltoznak is valamit.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#45065) szbalogh


szbalogh
őstag

Igen, update.

Nick: HE_Storm

(#45066) zodo válasza szbalogh (#45065) üzenetére


zodo
nagyúr

Kezdődhet a módolgatás :) 0.9.15.1.1

Ikon pack és damage panel-en kivül nem volt fent más de van baj.

(#45067) emre válasza zodo (#45066) üzenetére


emre
veterán

én már végeztem is vele :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45068) h1mpi válasza zodo (#45066) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Soha nem mondtam még, hogy vártam a patchet, de most ráfért a játékra nagyon...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#45069) SoulReaver válasza h1mpi (#45068) üzenetére


SoulReaver
veterán

Van valami peccs notesz, hogy mit javítottak?

(#45070) csapee


csapee
senior tag

Amikor azt hiszed hogy az artyk majd jól kicsapnak, mert a köcsög MM kiszúrt veled.

Nem foglalkozol velük csak megnyered a csatát. :)

Az külön érdekes hogy 8 artyból egy se tudott maradandót alkotni. :K

Csapee

(#45071) GoTReX válasza rlazol (#45061) üzenetére


GoTReX
őstag

Germán TD a fő vonalam nekem is, mellette van egy szintén Német tüzér Grille is ,amit nagyon szeret a barátnőm. Egyre inkább látom át ,mit is kell csinálni az aktuális Tankommal, és nem is megyek bele túl forró helyzetekbe vele,inkább törekszem a túlélésre és sebzésre. Azon gondolkozom ,hogy mit érdemes még fejleszteni TD mellett. Elkezdtem a Német Pzkf I könnyű tankkal. Teljesen más világ persze,de annak is meg van a szépsége. Jó párosítás ez így?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#45072) diegho válasza csapee (#45070) üzenetére


diegho
nagyúr

Visszasírjuk még a régi 29 artys csatákat...

(#45073) csapee válasza diegho (#45072) üzenetére


csapee
senior tag

Olyanom még nem volt, gyógyítható? :D

Csapee

(#45074) Enzolord válasza diegho (#45072) üzenetére


Enzolord
addikt

HA Te voltál a maradék egy egy régi Lightban, akkor az hibátlan volt...
Ha Maus-ban, akkor meg voltál sexuálva.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45075) rlazol válasza GoTReX (#45071) üzenetére


rlazol
addikt

én szeretek lightozni, de nehéz ügy. az amerikai light vonal talán a legélvezetesebb. mivel kevés csatát futottál még, az orosz nehéz ágat javasolnám. ha bírod a lassú tankokat esetleg a japán nehéz vagy a brit felső TD.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45076) szbalogh


szbalogh
őstag

Van még ez a respawnos zászlós játékmód amiben a T-22-t lehetett megszerezni? A legnagyobb tankom egy 8-as. Jó lenne ott húzni de nem látom.

Nick: HE_Storm

(#45077) jozefgucci1 válasza szbalogh (#45076) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nincs már egy pár hónapja !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45078) szbalogh válasza jozefgucci1 (#45077) üzenetére


szbalogh
őstag

Az fasza. Nem akar valaki behívni SH-ba vagy csapatba Aladárt húzni? :D

Nick: HE_Storm

(#45079) jozefgucci1 válasza szbalogh (#45078) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálunk SH verseny van , így esténként megy 3 csapat , szóval ha van hely akkor majd rád írok .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45080) diegho válasza Enzolord (#45074) üzenetére


diegho
nagyúr

Én az egyik arty voltam és egy IS7 jött be még csatába, mindez Lakeville-en, érdekes csata volt, rövid de érdekes.

(#45081) Enzolord válasza diegho (#45080) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, ha maradt valami feljegyzés a végeredményről, vagy írnál egy pár sort, hogy ki hogy alakult a csata, az nem lenne rossz.. Szeretek nosztalgiázni néha.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45082) #15106560


#15106560
törölt tag

Jól sikerült a mai mikropöcs. Egy ideje mod nélkül játszom, ennek ellenére kivágott az asztalra csata közben. Majd a másik csatában olyan mikrolagg tenger volt kamera mozgatás közben, hogy ihaj. Pedig az fps számláló stabilan 127-es állt.

Mobilról vagyok és kicsit érthetetlen számomra, hogy amikor írni akarok vagy válaszolni a fórumban, a mobil nézet helyett átvállt asztalira. Ez mitől lehet?

(#45083) Patrick76496 válasza #15106560 (#45050) üzenetére


Patrick76496
őstag

Így már érthető a dolog. Ahogy érzed, arról már nem faggatózok, hogy miért. :)

(#45055) Antonius1978: Meg tudnád nézni, hogy csatában milyen a legénység sorrendje a damage panelen? Mert eredetileg így lenne: Parancsnok-Lövész-Vezető-Rádiós-Töltő, de 1-2 patch-e a vezető és a rádiós helyet cserélt. A garázsban viszont normálisan van. Biztos nem a modok okozzák, mert Jingles egyik videójában is benne volt ez a hiba és ő nem használ modokat. Előre is köszi! :)

(#45062) emre: Szépen lassan majdcsak minden elkezd működni. :) Remélem a micropatch a mappa átnevezésén kívül nem kíván komolyabb frissítést.

(#45079) jozefgucci1: Mármint 3 SH skirmish egy időben? :Y

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#45084) diegho válasza Enzolord (#45081) üzenetére


diegho
nagyúr

Mivel akkor még nem lehetett a vízbe hajtani, ezért középen a kis úton volt némi torlódás a roncsoktól. Az IS7 nagyon kevés HP-val túlélte a dolgot, az ellenfél nyert.

(#45085) Enzolord válasza diegho (#45084) üzenetére


Enzolord
addikt

Nocsak.. Senki nem ment a völgybe? Régen ott voltak a nagy csaták, ha jól rémlik.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45086) jozefgucci1 válasza Patrick76496 (#45083) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah igen . Mint írtam is most verseny van , hogy ki tud több SH csatát menni egy hónap alatt és ezt 70%+ WR-el . Az első 15 játékos kap valamiféle jutalmat . Nyilván az elsők tankot míg lentebb goldot kapnak. Nekem nincs ennyi szabadidőm , hogy ezzel foglalkozzak ,de nem rossz kezdeményezés , mert tényleg aktívak a srácok .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45087) galervin93 válasza #15106560 (#45082) üzenetére


galervin93
őstag

Másnál meg megy hiba nélkül... Nálam spec micropatch előtt-után megy, egyetlen apró bug, hogy a large panelról csak úgy tudok a medium2-re váltani, hogy előtte valamelyik másikra is kattintok, majd utána a med2-re. Ezenkívül semmi hiba. Modok nincsenek.
Olyan ez, mint a W10...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#45088) #15106560


#15106560
törölt tag

Meg lett erre is. :) Kezdem megszeretni ezt a tankot. :)

(#45089) sith7 válasza #15106560 (#45088) üzenetére


sith7
nagyúr

mennyi volt a dmg/spot ?

(#45090) #15106560 válasza sith7 (#45089) üzenetére


#15106560
törölt tag

3018/1124

(#45091) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Na ez már nem volt rossz :D

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#45092) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Az utóbbi időben sokan hiányolták Storm bácsi velős válaszait a WGtől . Hát visszatért . Most csak a legjobbat rakom be ide .

"-Player complains that Storm treats players like cattle and the fact that in EU and NA people have more benefits (Discounts and prizes/contests, etc) and that they are “dignified, intelligent and educated” while in the RU server everyone is or “timelessly drunk or schoolboys or any other kind of loser” and that only 2% of players in RU are good.

-Storm: “Bye Bye, go write a complaint to the UN and the League of Nations.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45093) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Yolo...

Jó az új patch!

Kivették azt a pingelős vackot a térképről? :)

(#45094) Greentea


Greentea
senior tag

Jövőhéten várható tier 10-es akció.
Húzom a PTA ágat, akcióra pont kitudom fejleszteni a Leopard 1-et.
A PTA-val 2 bajom van:
-gundep hiány, ami viszont a Leo1-en jobb lesz.
-Folyamatos mellélövések.

Szórás tekintetben Leo1 papíron jobb mint a PTA de a valóságban is?

E100 mennyire fun?:D Régóta kivan fejlesztve de még nem vettem meg soha..

(#45095) Midway válasza #15106560 (#45088) üzenetére


Midway
senior tag

Mi lett meg?? A prémium tank?
Azt nem venni kell?

(#45096) SoulReaver válasza Greentea (#45094) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez mennyire igaz, hogy a leo ág lesz az akciós? Mert addig nem veszem meg a RU-t, vagy nem arról lesz akciós? :)

(#45097) Greentea válasza SoulReaver (#45096) üzenetére


Greentea
senior tag

Jövőhéten Gamescom! :)
[tavaly ez volt]

(#45098) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Végén a kv-5 -el megszenvedtünk :D

kellett volna pár db prém lőszer.

[ Szerkesztve ]

(#45099) jim bcs válasza SoulReaver (#45098) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Jó az kolléga, a sok retardhoz képest nincs min szomorkodni :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#45100) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerintetek mi nagyobb fun? Az E5 vagy a cseh 9-es?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.