Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45701) emre válasza Enzolord (#45700) üzenetére


emre
veterán

Ahol ezt is. :D

Általában egy csomó csatornába belenézek, de csak kevésen akad meg a szemem. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45702) Enzolord válasza emre (#45701) üzenetére


Enzolord
addikt

Kis huncut macskanő... :) Kár, hogy egy kukkot nem értek belőle.. De bejövős... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45703) szbalogh válasza emre (#45701) üzenetére


szbalogh
őstag

Lennék a hetedik plüssálata :D (Remélem asszony nem olvassa a topicot) :)

Nick: HE_Storm

(#45704) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jagdtiger akkor is jó ha oldalra van borulva :DDD Azt ne kérdezzétek miért vagyok ilyen helyzetben :B

youtube

(#45705) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ma összeakadtunk Linkin csapatával a cw-n. Hát na van amit nem lehet WN8-al kompenzálni .Inteligencia nem jár az e-pénisz mellé.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45706) munnergep


munnergep
senior tag

Segítséget kérnék:

Random csatákra T57 vagy T110E5?
Teszten most próbáltam ki őket és a T57-tel a második köröm 6k+ sebzés és ász lett gold nélkül.

A T110E5-tel is sebeztem én rendesen viszont egy felfogott lövésem sem volt. Pillanatok alatt szétszedtek a cseh csodák vagy épp ami szembe jött. Lehetett az alja eldugva, lehettem beforgatva, tökmindegy.
De gondolom azért mert mindenki golddal lövöldöz.

Normál szerveren is ennyit ér az E5 páncélja?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#45707) Papooo válasza munnergep (#45706) üzenetére


Papooo
senior tag

Nem az E5 páncélja kevés, hanem amint szembe jön, azonnal tölti mindenki rá a goldot.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#45708) Enzolord válasza emre (#45701) üzenetére


Enzolord
addikt

[itt is egy]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45709) emre válasza Enzolord (#45708) üzenetére


emre
veterán

na fuss neki még egyszer :P vagy segítsek? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45710) Enzolord válasza emre (#45709) üzenetére


Enzolord
addikt

[link] :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45711) emre válasza Enzolord (#45710) üzenetére


emre
veterán

nem tetszik
ha már plasztik akkor inkább ez

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45712) Enzolord válasza emre (#45711) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát nem tudom..
A képein sokkal jobban néz ki, mint most az élő közvetiitésen
Most elég lelakottnak tűnik.. És csak AMD-s gépe van.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45713) emre válasza Enzolord (#45712) üzenetére


emre
veterán

Jaja, igaz, no de ez tuti
Igaz nem az eddigi szempontok alapján. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45714) Enzolord válasza emre (#45713) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez meg ki a bánat? ;] ;] ;]

Ezt találtam, ez is tutajos... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45715) emre válasza Enzolord (#45714) üzenetére


emre
veterán

már néztem, túl sokat dumál, szinte be sem áll a szája :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45716) csapee


csapee
senior tag

3500 dmg-re tankász az E100-al. :Y

Csapee

(#45717) Enzolord válasza csapee (#45716) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha magasabb tierű tankokat sebzel, elég ennyi is.. ;) ;) ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45718) rlazol válasza Enzolord (#45717) üzenetére


rlazol
addikt

pl T11-eseket... ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45719) Enzolord válasza rlazol (#45718) üzenetére


Enzolord
addikt

Például... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45720) kchryss válasza jozefgucci1 (#45705) üzenetére


kchryss
addikt

VAD-dal is jóban vannak. Épp most dobálják egymásra a sarat hivatalos wot fórumon: Magyarok klánháborúban
Valószínűleg a moderátorok majd törlik az egészet szóval aki bele akar kukkantani az gyorsan tegye. :D
Szép képet festenek a magyarokról ... :(((

[ Szerkesztve ]

(#45721) Enzolord válasza kchryss (#45720) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem mentetted le? Sajnos mar nem elérhető..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45722) csapee válasza kchryss (#45720) üzenetére


csapee
senior tag

Dzsatuben is puffogtak a VAD-ra, azt hiszem ez egy gyonyoru baratsag kezdete.:U

Csapee

(#45723) mcwolf79 válasza kchryss (#45720) üzenetére


mcwolf79
veterán

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#45724) jozefgucci1 válasza kchryss (#45720) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az egéssz ment tovább a wotinfon.Elég dúrva dolgok derültek ki eddig. Az egéssz onnan indúlt , hogy állítólag CW előtt pár percel a VAD DDOs túlterhelte a Daily ts szerverét , hogy ne tudjanak cw alatt beszélni egymással . Erről raktak fel képet is ami állítólag nem is a cw kezdetekor kezdődött hanem 8 percel később amikor már javában ment , szóval tiszta x-akták. :DDD Aztán persze jött az is , hogy két csatát riggelt volna a Linkin csapata stb. ;]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45725) diegho


diegho
nagyúr

Panther 2-vel megint 4k felett sebeztem 4 kill és 1000 base xp... én ezt nem értem. Megnéztem a többi 8-as medemet, azokkal 4k dmg-re 1300+ base xp járt, ennél meg 1000, már másodszor, ráadásul az elsőnél volt 3k spot is.

(#45726) rlazol válasza diegho (#45725) üzenetére


rlazol
addikt

tudod nagyon jól: nem mindegy, mit sebzel, nem mindegy saját spot-e, nem mindegy, milyen messziről.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45727) kchryss válasza Enzolord (#45721) üzenetére


kchryss
addikt

Véletlen lementettem, akinek kell írjon privit. ;]

(#45728) diegho válasza rlazol (#45726) üzenetére


diegho
nagyúr

És úgy gondolod, hogy ha ezeket nem tudnám és nem vettem volna számításba, akkor írnék ide?

(#45729) Enzolord válasza kchryss (#45727) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem mindenképpen kell... :)

(#45728) diegho Hagyd, nem tudja, mit cselekszik.. :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45730) Enzolord


Enzolord
addikt

Ezt találtam a wotinfo-n.. :) L3lkesz nevezetű egyén accja mellett.. :) Másak ott a modik, mint itt.. :)

Kitiltás oka: Nyomorék hazudozó csíra

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45731) mcwolf79


mcwolf79
veterán


Na elmegy a WG a faxomba ezzel a nyomorék MM-el :(((
Mondanom sem kell, hogy a med-ek felspotolak,utána még 10 másodpercig éltem :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#45732) jr1994 válasza kchryss (#45727) üzenetére


jr1994
addikt

Jöhet ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#45733) szallasi007


szallasi007
őstag

Vki írja le pls hogy hogy lehet az hogy stat reset után van az embernek egy fcm-je meg egy t54 meg egy t54 ltwt-je rögtön két skilles crew-val?

Addig értem hogy kérek stat resetet elvesznek mindent csak a prém tankok maradnak alap legénységgel, bár ezt sem tudom csak gondolom.De hogy a retekbe jut el egyből az előző két tankhoz? Hiába van 2 tonna goldja hogy lesz free xpje amit fel tud használni?

[ Szerkesztve ]

(#45734) kchryss válasza szallasi007 (#45733) üzenetére


kchryss
addikt

FCM-en nem kapcsolja be a legénység gyorsítást. Megy vele jó sok kört. A gyűjtött xp-t átváltja free-re.

(#45735) csapee válasza kchryss (#45734) üzenetére


csapee
senior tag

Magyarul, ha fizetsz barmit megvehetsz.:)

Csapee

(#45736) galervin93 válasza szallasi007 (#45733) üzenetére


galervin93
őstag

Fames mocskolódó kolléga? Röviden: undorító. Nem ez, hanem amit megenged magának. Minap belenéztem par percre streamébe, de gyorsa ki is kapcsoltam... Arc van...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#45737) rlazol válasza diegho (#45728) üzenetére


rlazol
addikt

szallasi007: goldból vehetsz free XP-t, abból akár legénységet, akár tankot tudsz fejleszteni

diegho: ha tudod, miért teszel fel egy ilyen kérdést ráadásul a vonatkozó screenshotok/replayek nélkül? :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45738) szallasi007


szallasi007
őstag

Ahha, fcm a titok nyitja, meg akkor a végtelen gold az esl cup-okból :)
Az hogy a FAME-s kolléga meg hogy mekkora arca van nem izgat mert hang nélkül nézem (egyébként is majdnem minden 3800+ streamernek botrány kiejtés mellé botrány mikrofonja van). Köszi a választ urak :R

(#45739) robogo81 válasza mcwolf79 (#45731) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nem semmi,jól teleszorta az ellent tizes medekkel,nektek meg a lassúbb tizes nehezekkel,nekik az 1 nehezük egy félheavy t10-es.Balansz az van...

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#45740) diegho válasza szallasi007 (#45738) üzenetére


diegho
nagyúr

Pár napja egyik csatában szóltam egy baromnak, hogy csináljon már valamit top tankban. Válaszolt, hogy kussoljak el nem vagyok FAME-es. Mondtam neki, hogy nem is vagyok annyira szar, hogy oda kelljen mennem, úgyhogy ne sértegessen ezzel. Nem válaszolt...

(#45741) szallasi007 válasza diegho (#45740) üzenetére


szallasi007
őstag

Hehe :) helyes, én egyébként azért nézem a streamereket hogy tanuljak tőlük, bár nem életcél hogy unicum legyek. Ha lehet akkor annak a bizonyosnak a jobbik felén szeretek lenni.
Lehetne már rendes neted hogy tudj streamelni az az egy amit tőled láttam végig vicces volt (nem kapkodtál, értettem mit miért csinálsz csak nekem nem megy úgy mint neked).
Orzanel valószínűleg hasonlóan játszik mint te (nincs tank típusra ráállva) szóval nálam most ő az első számú streamer.

(#45742) diegho válasza szallasi007 (#45741) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem célom a jobb net, szóval ne számolj azzal, hogy valaha is látni fogsz streamelni. Egyszerűen az időmbe se férne bele.

(#45743) h1mpi válasza szallasi007 (#45741) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem még Dyaebl tetszik a FAME-ből nem nagy arc és nem spammolja a goldot... és szintén megy mindennel vegyesen

[ Szerkesztve ]

(#45744) Kiki18


Kiki18
őstag

Nem tudom láttátok -e ,de QB összefoglalta milyen most a 9.16-os tesztszeró, és nagyon tetszik. Rengeteget fog dobni a játékán azoknak, akik amúgy sem használnak modot.
És nagyon nagyon örülök, hogy a spotrendszer is logikusan fog működni végre. :R

(#45745) csapee válasza Kiki18 (#45744) üzenetére


csapee
senior tag

Éljen a kempelés :C

Csapee

(#45746) h1mpi válasza Kiki18 (#45744) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem nagyon fura a spot rendszer, mondjuk ami pozitív, hogy a lightok nem fognak hetekig spotolni és lövöldözni a bokrokban, mert azonnal villannak...

(#45747) kchryss válasza h1mpi (#45746) üzenetére


kchryss
addikt

Aki eddig tudott villanás nélkül lődözni bokor mögül az ezután is fog tudni. Magát a spot rendszert nem voltoztatták meg csak a technikai hátterét. Vagyis ugyanazt fogod spotolni mint eddig annyi különbséggel hogy most nem akkor jeleníti meg azt a nyomorult tankot amikor már fedezék mögé szaladt hanem sokkal hamarabb.

(#45748) diegho válasza Kiki18 (#45744) üzenetére


diegho
nagyúr

Teljesen modok nélkül játszok pár hónapja, számomra elég nagy segítség lesz ez az egész.

(#45749) h1mpi válasza kchryss (#45747) üzenetére


h1mpi
nagyúr

na erre gondoltam

(#45750) diegho válasza kchryss (#45747) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem villansz, de pontosan tudni fogom hol vagy.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.