Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45601) sith7


sith7
nagyúr

Heti küldetés: 30k xp + 50 kilőtt tank

megindul a frag vadászat ismét :W

(#45602) h1mpi válasza sith7 (#45601) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Cromwell B élesítve :D

(#45603) sith7 válasza h1mpi (#45602) üzenetére


sith7
nagyúr

+ a tárasok :K

(#45604) h1mpi válasza sith7 (#45603) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nos igen :) Az nekem nem nagyon van (nincs) ezért nem jutott eszembe :))

(#45605) emre


emre
veterán

blondeblogger1 játszik World of Tanks

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#45606) woryz


woryz
senior tag

Ez a játék tényleg olyan, hogy egyedül a világ ellen (pontosabban csak 1 a 29 ellen). Mindig elfelejtem, majd mindig emlékeztetnem kell magam egy-két ilyen csata meg ilyen "unikum" playerek után (akinek nem inge).

(#45607) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát ez már tényleg nevetséges :D

Visszamentem az alapokhoz, erre mi fogad... XDD 4x egymás után ez a mittengard... bukta végig... 3 percet várok egy csatára... és goldot spammolnak a szarok..


(#45608) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Van ilyen, hogy napi tank eladás? Most adogattam volna el az összes tankomat, erre ilyen hülyeség miatt nem tudom teljesen lenullázni az accom, hogy végleg abbahagyjam ezt a szart... sebaj, majd holnap :)

[ Szerkesztve ]

(#45609) h1mpi válasza SoulReaver (#45608) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen 3/nap vigyáznak arra, hogy nehogy valaki bekattanjon :)

(#45610) SoulReaver válasza h1mpi (#45609) üzenetére


SoulReaver
veterán

Már csak 3 van úgy is :) Plusz még a garázsból kitakarítom a legénységeket és kb ennyi is volt a wot részemről.

(#45611) h1mpi válasza SoulReaver (#45610) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sok értelme nincs, inkább adtad volna el

(#45612) SoulReaver válasza h1mpi (#45611) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem kellett senkinek sem. Volt hírdetve vagy 4 hónapig, különböző játék acc eladós oldalon, de se type59, se extra prém tank... így a kutyának nem kellett... Pedig nem is volt ár írva, csak megegyezés szerint...

Meg örök chat bannal kinek kellene.. :)

Felvettem a folyamatot. Majd holnap a maradék hárommal meg lesz az egész, összefűzöm és elküldöm a wg-nek, hogy kapják be...

[ Szerkesztve ]

(#45613) h1mpi válasza SoulReaver (#45612) üzenetére


h1mpi
nagyúr

az a baj, hogy kiröhögnek és megköszönik a nekik adott pénzt.

(#45614) SoulReaver válasza h1mpi (#45613) üzenetére


SoulReaver
veterán

Remélem gyógyszerre költik majd :) Én már nem bánom. Szépen elküldöm őket az anyucikájukba és vége :)

Ma is 12 csatából 3 nyerő... pff

[ Szerkesztve ]

(#45615) h1mpi válasza SoulReaver (#45614) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is utálom ilyenkor ezt a játékot, ha van valami mission félre kell tenni ameddig le nem telik vagy leszarod az egészet és kész

[ Szerkesztve ]

(#45616) woryz válasza h1mpi (#45611) üzenetére


woryz
senior tag

ááááá! Eladás? Mit hol mennyiért? Van type 59-em meg löwém meg dicker maxom. :) Mennyit érhet? :)

(#45617) h1mpi válasza woryz (#45616) üzenetére


h1mpi
nagyúr

tedd fel a netre elviszik acctól függ 20-50K között biztos

Egy óra játékkal nagy nehezen megvan a 30K xp a gyilkolászást majd más nap kezdem..

[ Szerkesztve ]

(#45618) woryz válasza h1mpi (#45617) üzenetére


woryz
senior tag

Az én accom mennyit érhet? (WOT név ugyenez. :) ) 5 T10-es tank van kifejlesztve (E-100, Maus, JgPzE100, IS4 és IS7) ebből négy a garázsban (JgPzE100 kivételével), plusz a lenti prém tankok.

(#45619) rlazol válasza woryz (#45618) üzenetére


rlazol
addikt

milyen prémtankok vannak?
többi ág?
arany, prém nap, személyes tart, személyes küldik? ez mind árbefolyásoló tényező lehet :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45620) nightmare13


nightmare13
senior tag

Sziasztok!

A 2. Magyar Páncélos Hadosztály keresi még mindig leendő tagjait!

Amit garantálni tudunk:

- szinte mindig találsz valakit szakaszba
- SH-n előbb halsz meg a TS-n nyomott szövegtől, mint az ellenféltől (tényleg jó hangulat szokott lenni :) )

Ez egy baráti társaság lenne, életkor vegyes. Elvárások annyi, hogy ha lehet, tudjad, mit csinál a WASD meg hogy bal egér gombbal kell lőni :P

TS 3 szerverünk van. Egyelőre 6-os SH csatákban utazunk, nem véletlenül toboroznék még több tagot.

Összefoglaló: WOT, jó hangulat, WOT, idióta klántársak WOOOOOOOOOOOOT!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45621) h1mpi válasza nightmare13 (#45620) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tényleg jó a hangulat én vagyok az egyik idióta :DDD

(#45622) woryz válasza rlazol (#45619) üzenetére


woryz
senior tag

Prém tankok: Löwe, Type 59, Dicker Max
Garázsban: E75, E100, Maus, IS4, IS7, JTiger, IS3, T29 (+ számos kisebb tank)
Kifejlesztve még: JgPzE100, GW Tiger, S51 (most nem tudom megmondani, hogy ki van fejlesztve magasabb orosz arty)
Személyes küldik: Az első "packből" megvan minden kivéve a LT 15-ös küldetés
Szabad xp ~45k
Arany: 1900 valamennyi
Prém fiók jelenleg nincs

Van még: 300+ tűzoltó / med kit / repair kit. A nagyobb tankok fel vannak szerelve szellőzéssel / töltésgyorsítóval, stb.

(#45623) csapee válasza woryz (#45622) üzenetére


csapee
senior tag

Ird oda meg a wn8-at is, mert a verpistik arra elveznek.:U

Csapee

(#45624) woryz válasza csapee (#45623) üzenetére


woryz
senior tag

Mivel az előző törlésem előtt (kb 8 hónappal ezelőtt) rohamosan szaródott a wn8-am (és minden egyéb értékelésem), ezért újratelepítés óta már nem nézem. :B Elég nekem a játék "élmény" ahhoz, hogy tudjam, hogy hol foglalok helyet a ranglistán... Elfelejtetettem játszani. :K

[ Szerkesztve ]

(#45625) csapee válasza woryz (#45624) üzenetére


csapee
senior tag

Ertem, akkor ez nem selling-point, mert Diegho vagy Mr. Cif accounjat mar a wn8 eladja. Sajnos csak a Type59 ami ertek, bar miota gyorsabb jatekot farag a wg azota az is szurkul. (Ergo szart se er).

Csapee

(#45626) rlazol válasza woryz (#45622) üzenetére


rlazol
addikt

egyedül a Type 59 ér valamit a prémekből, és nincs sok 10es kifejlesztve, hiányzik pár népszerű vonal (e5, francia tárasok, csehek). szóval szerintem max pár tízezer hufot érhet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45627) lacibacsi válasza nightmare13 (#45620) üzenetére


lacibacsi
addikt

"...meg hogy bal egér gombbal kell lőni"

Majdnem jelentkeztem, de sajnos még tovább kell képeznem magam, ugyanis én úgy tanultam a világ legjobb játékosától (gyk: Hopka Mester), hogy a "Máuz egggyel" kell lőni. Lehet, hogy megnézem tényleg működik-e a dolog bal egérgombbal is... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#45628) woryz válasza csapee (#45625) üzenetére


woryz
senior tag

Hát igen, ha tudtam volna, hogy az a cél, hogy 2 perc legyen egy meccs, akkor biztos nem megyek abba az irányba amerre mentem (német szarok pl)... Mivel szerettem játszani: TD / Heavy / Arty... Egyiket sem támogatja a jelenlegi felállás, nem is értem, miért nem veszik ki ezeket a "tankokat"... Milyen már, hogy egy 8-as heavy-t egy hatos light szemből ott nem lő át, ahol nem akar...

(#45626) rlazol: Igen, valóban nincsen sok tízes kifejlesztve, ennek prózaian annyi oka van, hogy évente / féléves kihagyásaim vannak. Amikor meg ritkán felrakom, akkor nem megy, és nem gondoltam, hogy csak azokkal a tankokkal lehet játszani, amik újonnan bekerültek. Először úgy voltam, hogy nem fogok franciákkal játszani, de ezt az elvemet (is) felrúgtam, és van pár kisebb francia csodám.

Ahogy újra letoltam pár csatát, meg nézegetem a fórumot ismét érlelődik bennem az elhatározás, hogy sose többet ilyen mmo-nak hívott fostalicskát. + a supportnak írtam löwe ügyben, mert a múltkor lehagyott egy E100... És az a 12k aranyas szar tank, de azért creditért nem akarom eladni.

(#45629) jozefgucci1 válasza rlazol (#45626) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Még annyit sem. Anno ennél jobban felszerelt garázst adtam oda olcsóbban . A Typ59 önmagában már nem vonzó senkinek . Minél több játszható tizes ág +több prémium jármű és melette elfogadható WN8 ( 1600+) akkor talán eladható .Most ami visz egy accot az a Franszia tárasok+Skoda vonal+E5-E100-IS7 és az orosz medek .Egyre jobban szűköl a játékosok létszáma és ez már a mostani cw alatt is látható .Tehát az a réteg aki "komolyabban játszana az szépen elszivárog és ha jön is helyette max pár hónapra marad .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45630) jr1994 válasza woryz (#45618) üzenetére


jr1994
addikt

Hát ha valaki ad érte 10k-t már összeteheted a kezed, tényleg nem nagyon pörög már az adás-vétel.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#45631) lacibacsi válasza jr1994 (#45630) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pedig van aki jól megkéri az árát, mint mondjuk ez a hazánkfia. Bár tuti eladhatatlan ennyiért még akkor is, ha tele van ma már beszerezhetetlen prém tankokkal. Szerintem...
(Mondjuk ha megnyerem az Eurojackpot főnyereményét, akkor alku nélkül megveszem kisaccnak... ;] )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#45632) rlazol válasza woryz (#45628) üzenetére


rlazol
addikt

a stat se túl jó rajta, szvsz nem éri meg eladni.
amúgy prém tankot ne adj el, mert nem éri meg. Ha másra nem, kredittermelésre a Löwe nagyon jó.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45633) Enzolord válasza lacibacsi (#45631) üzenetére


Enzolord
addikt

Ennyiért ajándék.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#45634) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#45631) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Húh ez dúrva kis acc az biztos ,de a feléért sem lehet eladni .Első körben azt hittem a Ohagy-Gyuri accja ,de neki nincs Typ59 a garázsban és nincs is ennyi WN8-a szóval nem . Ezt sem fogja eladni soha .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45635) rlazol válasza lacibacsi (#45631) üzenetére


rlazol
addikt

hány prémtank??? :Y
a 2500 dollárral még azok se kapná vissza, nemhogy a prémek egyebek költségét. az időről nem is beszélve. Te jó ég... :Y

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45636) h1mpi válasza lacibacsi (#45631) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt fun accnak megvenném egy 20-asért ma :DDD

(#45637) woryz válasza rlazol (#45632) üzenetére


woryz
senior tag

Tudom, hogy nem a jó stat rajta. :) Ez olyan, mint én meg a foci gyerekkoromban. :) Szerettem focizni, csak nem tudtam. :)

Löwe sok mindenre jó, de szerintem pont pénztermelésre nem annyira (prém nélkül persze -> többet nem költök erre a játékra, amennyit eddig beleöltem, vehettem volna jó pár rendes és normális játékot).

(#45638) csapee


csapee
senior tag

En is odaadnam egy BF1 Ultimate accountert ezt, de nem sok marha van. Leszallo agon van a wot szerintem is.

Csapee

(#45639) jozefgucci1 válasza csapee (#45638) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Te miért offolsz az offban ? :DDD Játszol a BF1-el bétával amúgy ? Nekem tiszta felüdülésa wot után , főleg , hogy ott low tier tankal apríthatom halomra a népet és érzem , hogy tankban ülök igazi vérpisti módon :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45640) csapee válasza jozefgucci1 (#45639) üzenetére


csapee
senior tag

Mert az off offja a legalja. ;]
Hat nem eleget(BF1), de nagyon jo. A langszoroval az osszes konzervdobozos(tank) noobot kiirtom. Kar hogy nincs komolyabb arta, ott is trollkodnek, bar a bombazas repulorol nagy moka.
A light tank az tenyleg op.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#45641) jozefgucci1 válasza csapee (#45640) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem nagyon tetszik. Nálam a csipa az ami bejön szépen hátulról-oldalról kerülve be lehet cserkészni a sok kempert.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45642) nightmare13 válasza lacibacsi (#45627) üzenetére


nightmare13
senior tag

Bocsi, de nekem Hopka mester kimarad, és ki is fog :) Nekem megvannak a saját elvetemült csapattársaim, bőven elég. Vasárnap este egy jó másfél órás SH után már nehéz volt levegőt venni, annyit röhögtünk :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45643) Antonius1978 válasza nightmare13 (#45642) üzenetére


Antonius1978
addikt

A francba, mifele mokarol maradtam le ? A klanoldalon lattam, hogy csataztatok, fel van huzva 4 epulet is, remek :C
Latom 44% a nyeresi arany, kesobb remelem kisse jobb lesz :D
Meg mikor SH-tok ?

(#45644) h1mpi válasza Antonius1978 (#45643) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ma este jó lenne ;) a botok mindig megvernek minket, ott ahol jól van megírva a program :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45645) rlazol


rlazol
addikt

tudtátok, h egy noobmeter nevű játékos? superunikum, de már abbahagyta, mondhatni, a csúcson... :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#45646) nightmare13 válasza Antonius1978 (#45643) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nah várjál, az a 44% vasárnap előtt 32% volt :D TS hiányában azelőtt a csapat 5 felé indult el :D

Vasárnap egész jó volt. Miattam ma is lehet SH, csak 20:45 előtt fejezzük abba, meg szeretném nézni aranylábú ifjainkat :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45647) Antonius1978 válasza h1mpi (#45644) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor megis van hasznuk a botoknak, csak epp a mi borunkon erezzuk meg :D

nightmare13 : es meg mondja valaki, hogy nem fejlodik a klan... ;]
Meg 5 vasarnap, es elerjuk a 100%-ot, ha hetente 12%-ot novekedik a nyeresi arany :Y :C

Add le a drotot a TS-rol, akkor nem a Discordot hasznaljuk, ugye ?

UI : magyar ido szerint kb mikor kezdenenk ? Mert en 1 oraval hamarabb kell belepjek hozzatok kepest.

(#45648) nightmare13 válasza Antonius1978 (#45647) üzenetére


nightmare13
senior tag

:D Változó, épp amikor összejön a banda! A TS-ről az infót srácok is át tudják adni :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45649) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nektek megy a twitch? Nekem a vírusirtó nem engedi adathalászat miatt elindulni....

(#45650) mcwolf79 válasza h1mpi (#45649) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nálam megy, nálad lesz vmi gebasz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.