Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64501) Traxx válasza quailstorm (#64496) üzenetére


Traxx
őstag

Köszönöm, a kulcsot megleltem. Ahogy láttam, a Secure boot kilőhető, és az UEFI is átkapcsolható Legacy-ra, CSM-et nem találtam.

szabonagyur: egy Lenovo S210 Touch a jószág, ha a supportnak hinni lehet, akkor letölthetőek a win 7 driverek :)

Amúgy még nem álltam neki szétbombázni a laptopot, még gyűjtöm az erőt hozzá :D

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#64502) szabonagyur válasza Traxx (#64501) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sajna a HDD dolog miatt Win7 alatt sem leszel gyorsabb vele...SSD kéne bele ha lehet rakni. Amúgy lesz Win7 drivered. Amúgy sokszor sokat segít az is ha egy tiszta OS van fent minden gyári lom nélkül.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#64503) Traxx válasza szabonagyur (#64502) üzenetére


Traxx
őstag

Nem a sebességgel volt-van az alapvető baj, hanem azzal, hogy a tulaj (ill. a felesége) nem tudja megszokni a win 8-at. Pedig pozitívan állt a dologhoz. Plusz szerintem idővel gyűlt rá pár program, és szépen megfogta a gépet. Alapállapotban a sebességével nem volt állítólag semmi gond, de jelen állapotában a 8. éves asztali konfigom is veri tempóban.

Ez a lapos amúgy elég érdekes állatfaj. Nincs optikai meghajtója, viszont van egy külön gomb, amivel elérhető a BIOS, és a gyári rendszer visszaállítása is. Én ha magamnak csinálnám, az utóbbi felé hajlanék, mert gondolom annyiból áll, hogy rányomok az enterre, és amíg elfogy a söröm, addig a Win végez, és van egy kulcsrakész rendszer minden fejfájás nélkül :D

Viszont ha azt mondjátok, hogy helyrehozhatatlan "károk" nélkül felrakható rá a 7, akkor nekik ez jobb lenne.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#64504) szabonagyur válasza Traxx (#64503) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen a NOVO gomb erre való....
Mondjuk Win7 alatt pont a tapicskolásból fog sokat veszíteni.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#64505) netpeti98 válasza Traxx (#64503) üzenetére


netpeti98
addikt

Mi volt a konkrét probléma ami miatt nem tudták megszokni? A Start menü?
Az könnyen pótolható egy 3rd party programmal és a charms is kikapcsolható.

(#64506) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Tanácsra lenne szükségem: eredeti windows 8 kulcsom van, amivel természetesen a 8.1 is hibátlanul megy.
Most viszont cseréltem lapot + procit, és a win átment nem eredetibe.

Már sikerült eltávolítanom a kulcsot a rendszerből, azonban mikor újra akarom regisztrálni, nem fogadja el a kulcsom. Mi ilyenkor a teendő? Kénytelen leszek újrahúzni a gépet? Mert azt kihagynám lehetőleg :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#64507) cattus válasza LLKobe (#64506) üzenetére


cattus
őstag

Telefonos aktiválás talán segít.

Do the thing!

(#64508) NYPD


NYPD
aktív tag

Sziasztok!

Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy miért nem játssza le se a PowerDVD 15 Ultra, se a Splash Pro az olyan mkv fájlt, amin DTS 5.1 master audio sáv van ( video: H264, audio: MPEG-1 / DTS ). K-Lite codec pack 11.1.6 64bit van fent, illetve a PotPlayer által rámerőszakolt OpenCodes csomag. Próbáltam törölni őket, úgy sem ment. Ezt nem mindegyiknél csinálja, van ahol csak kép van, de hang nincs ( video: MPEG-4 AVC, audio: FLAC )... Windows 8.1 64bites OS alatt.

Köszönöm az esetleges segítségeket előre is!

Szép estét,
Tamás

[ Szerkesztve ]

(#64509) Evil Snowman válasza Evil Snowman (#64493) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nos az örömöm csak a következő restartig tartott. Újraindítást követően meghal megint mind a Bill, mind a Touch pad. Most már kezdek kib*szott ideges lenni. Bármi ötlet még vagy marad a szerviz?

(#64510) bigrock válasza Evil Snowman (#64509) üzenetére


bigrock
addikt

Ha ez esetleg vigasztal, nekem hasonló a problémám: kb. 4-5 perc működés után a touchpad elkezd akadozni, majd teljesen megáll. FN+F7 kombóra még újraéleszthető, de általában csak WIN újraindítás segít.
A BT-os egeremmel hasonló a helyzet, BT kikapcs, bekapcs, és megint működik, kb. 7,5 percig.
Acer Aspire E11 laptop, gyári Win 8.1 Bing. (Ja: Egy újratelepítésem már volt recovery-ből...) :O

(#64511) Evil Snowman válasza bigrock (#64510) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszi az együttérzést. Nekem a fő probléma az, hogy az a tetves Elan driver a billentyűzetet is kinyírta tehát az FN+F gomb kombók nem játszanak, mert ugye a virtuális bill-en nincs F1-F12-ig gomb....

Ami érdekes, hogy a reinstallt követően direkt kiválasztom, hogy ne visszaállítsa a megadott outlook fiókból az utolsó biztonsági mentést a gép, hanem mint új gép állítom be, ennek ellenére az eddig használt hátterem vigyorog rám, valamint a telepített programok és szolgáltatások között is ott van ez a friss elb*szott Elan driver.

MA délután még annyit megpróbálok, hogy létrehozok egy új fiókot és azzal jelentkezem be hátha akkor teljesen szűz lesz a rendszer. :(((

(#64512) Syl válasza Evil Snowman (#64511) üzenetére


Syl
nagyúr

Miért nem telepíted local user-rel?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64513) Evil Snowman válasza Syl (#64512) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nos ez még eszembe sem jutott. Köszi az ötletet, megpróbálom úgy. :R

Hozzá teszem nem egyedi a problémám ahogy nézem. Egy külföldi oldalon 4-5 napja indított egy hasonló thred-et egy user.

Ez a megoldás használható is lenne, ha az án kincsem nem beépített aksis lenne, és nem ugrana a gari, ha leveszem az egybe "hátlapját" az aljáról.....

1- Turn off computer, disconnect the power cord, remove the battery.
2- Press the Power On button for 10 seconds
3- Replace battery and/or connect power cord.
4- Turn On computer + immediately press F2 key repeatedly
5- Press F9 then press Enter
6- Press F10 then press Enter

[ Szerkesztve ]

(#64514) Traxx válasza netpeti98 (#64505) üzenetére


Traxx
őstag

A fő ellenérzést valóban a Start menü váltotta ki, illetve ez a "sarokba húzom az egeret, és mindig feljön valami" helyzet, ha ez a charms, akkor az :B Ha erre van ingyenes és jó alternatíva, akkor azt örömmel venném. És szabonagyur hozzászólása alapján, a tapicskolós funkciók megtartását szem előtt tartva mégis visszaállítanám gyárira, nem foglalkozva a Win 7-tel.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#64515) netpeti98 válasza Traxx (#64514) üzenetére


netpeti98
addikt

Start menüre a Classic Shellt szokták ajánlani az ingyenesek közül, de személyes tapasztalatom nincs vele.
A Charms pedig kikapcsolható

[ Szerkesztve ]

(#64516) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

Sziasztok!

Adott egy asztali gép amin Win 8.1 Professional x64 (eredeti) op rendszer van, egy 500GB-os winchesteren, ami fel van osztva 2 partícióra, C: 60GB (a Windowsnak) és E: 405GB (minden másnak). A C-n vannak a telepített programok is. Friss telepítés után (programok is fent vannak már) marad a C-n 25GB szabad hely és itt lenne a gond, hogy eltelik 3-4 hónap és a C-n marad 2GB szabad hely, úgy hogy semmit nem telepítek, semmit nem másolok a C-re, egyszerűen eltűnik.
Lehet ezzel valamit kezdeni vagy törődjek bele, hogy 60GB nem elég egy Win 8.1-nek?

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#64517) Syl válasza Evil Snowman (#64513) üzenetére


Syl
nagyúr

7- Teliholdkor, éjfélkor kakast áldozni nem kell? ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64518) Bogyó bá' válasza ///Krisz\\\ (#64516) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Rendszeresen futtatni kell a lemezkarbantartást, az a képződő "fölösleget" eltünteti.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#64519) Syl válasza Bogyó bá' (#64518) üzenetére


Syl
nagyúr

Az csak tüneti kezelés, nem szünteti meg a problémát. Márpedig az probléma ha 60 gigát megeszik a Win telepítgetések nélkül. Nálam 2 hét után 300 megát szedett össze a lemezkarbantartó.

(#64516) ///Krisz\\\

A system protection nincs nagyon "felhúzva"?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64520) ///Krisz\\\ válasza Syl (#64519) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Így áll most, nem tudom meddig vihetem le:

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#64521) Syl válasza ///Krisz\\\ (#64520) üzenetére


Syl
nagyúr

Lehet az a felkiáltójeles szövegrész lesz a hunyó. "Lemezképekről készült biztonsági másolat" - ez wtf?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#64522) Evil Snowman válasza Syl (#64517) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Azt hál' Istennek nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64523) ///Krisz\\\ válasza Syl (#64521) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Kicsit utána olvastam a dolognak, de nem talált a windows ilyen lemezképet. Visszavettem a rendszervédelem lemezterületet 10%-ra (5.99GB) és töröltem ami volt (így eltűnt a felkiáltójeles szöveg). Szépen fel is szabadította amit itt írt, most megvárom ezt a pár hónapot h felzabálja-e, mert okosabb nem jut eszembe.
Egyébként nem is értem ezt, mert laptopomon is Win8.1 van, csak abba SSD van, de ott 1 bájtot nem nő a foglalt lemezterület, ha nem másolok fel vagy töltök le rá valamit.
Amióta Win8, Win8.1 van ezen a gépen, mindig felzabálta a teljes partíciót, csak pár hónappal ezelőttig elég volt neki ha lemezkarbantartóval legyalultam.

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#64524) King Unique válasza ///Krisz\\\ (#64523) üzenetére


King Unique
titán

- Lapozófájl kisebbre vétele, ha van elég RAM
- hibernálás kikapcsolása, ha nem használod (ha be van kapcsolva a fast startup, lehet az is eszik vmennyit)
- visszaállítási pontoknak fenntartott tárterület kisebbre vétele (megvolt)
- lemezkarbantartózás (megvolt)

Aztán meg lehet nézni, amit másik tag is [link], fentebb említettem már...
"Amióta Win8, Win8.1 van ezen a gépen, mindig felzabálta a teljes partíciót" - érdekes, mert nálam nem éppen, nem jobban, mint mondjuk egy Win7. Igaz én tisztes 50-100+ GB partíció méreteket szoktam neki adni, mert több, combos programot is felpakolok, de szabad helyem mindig van és drasztikusan csökkenni se látom.

[ Szerkesztve ]

(#64525) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Miért nem tudom hozzátársítani a torrent fájlokat a utorrenthez?
Nincs benne az alapértelmezett programoknál de az adott fájltípust mindig a megadott program nyissa meg alatt sem szerepel a *.torrent.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#64526) F_Zolee válasza anonymus89 (#64525) üzenetére


F_Zolee
veterán

Telepítsd újra az utorrentet.

(#64527) anonymus89 válasza F_Zolee (#64526) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem segített, program files x86 alatt ott van de egyszerűen nem lehet hozzátársítani. Ha utorrent-ből csinálom a társítás gombbal akkor mintha megcsinálná de mégsem. Rendszergazdaként csinálom és nincs fent másik verzió.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#64528) F_Zolee válasza anonymus89 (#64527) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem az office szarakodott így és újratelepítés(javítás) megoldotta. Elvileg ez lenne a megoldás de nálad nem írja felül az eddigieket ezek szerint. CCleanert használsz? Ott töröltetsz sok mindent(lehet az a baj)?

(#64529) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Hogyan tudom a Win beépített Automatic maintenance szolgáltatását végérvényes és teljesen leállítani? Sose indulhasson el semmilyen időben és feltétel mellett. Hiába játszok akármit a schedulerrel akkor is indul néha. És persze lezabál vagy 50% CPU-t.

(#64530) anonymus89 válasza F_Zolee (#64528) üzenetére


anonymus89
addikt

Van ccleaner is az előzőt úgy szedtem le, hogy előtte lementettem az appdata/roaming/utorrent mappát majd beállítások törlése uninstallkor. Igaz registryt nem pucoltam ki vagy kutakodtam maradványok után.
Tehát mikor rákattintok egy torrent file-ra akkor társítaná de hiába tallózom be neki az elérési utat nem csinál sajnos semmit sem.

Az is lehet, hogy haverom már az elején nagyon elnyomogatott valamit.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#64531) ///Krisz\\\ válasza King Unique (#64524) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

+ Syl: Köszönöm a segítséget!

Kipróbálom még ezeket is.

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#64532) netpeti98


netpeti98
addikt

A telepítőnek mindegy, hogy milyen nyelvű változathoz volt véve a licenc? Illetve United Kingdom és az United States változat között valami lényegi különbség?

Szerk.:
szabonagyur: :R

[ Szerkesztve ]

(#64533) szabonagyur válasza netpeti98 (#64532) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mindegy igen. Különbség asszem 1-2 helyen van kifejezésben talán, US ugye elvben szabadabb megfogalmazás.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#64534) Taifa Díaz válasza netpeti98 (#64532) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Lényeges különbség a mássalhangzó duplázás gyakori elhagyása az amerikai angolban, pl. brit angol levelling, US angol leveling, de ez nyilván nem túl zavaró.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#64535) netpeti98 válasza Taifa Díaz (#64534) üzenetére


netpeti98
addikt

Köszönöm, ma is tanultam valamit. :K

Más: Csináltam egy új ISO ugyan azokkal a beállításokkal amit én is használok (PRO, x64, en-us), hátha van frissebb változat, de a Media Creation Toollal ugyan pontosan ugyan olyan méretű változat keletkezett. viszont a TC md5 ellenőrzője 3 szögre pontos ISO-n is 3 különböző md5-t dobott. Ez annak köszönhető, hogy maga a program rakja össze a helyi gépen az ISO fájlt? Tudom ez már kicsit paranoid, de kiírás előtt mindig megnézem a kép sértetlenségét. :D

[ Szerkesztve ]

(#64536) LLKobe válasza cattus (#64507) üzenetére


LLKobe
veterán

Telefonos aktiválás pöccröff ment, köszönöm! :R :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#64537) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Sziasztok!
Egy eléggé furcsa jelenséget tapasztalok és már semmi ötletem sincs hogy mi okozhatja, ezért leírom ide, hátha tud valaki segíteni.
Megpróbálom elmagyarázni, de ezt igazából látni kéne. A lényeg az, hogy véletlenszerűen, teljesen random előjön egy olyan, hogy ha kattintok az asztalon egy ikonra, akkor több ikont is kijelöl. Vagy a böngészőbe minden egyes kattintás új lapon jelenik meg. Mintha nyomva lenne tartva a ctrl. Vagy ha így sikerül belépni egy játékba, az laggol, alig van hang és szinte irányíthatatlan az egész rendszer. Egyszerűen meghülyül minden.

Ilyenkor rámegyek az újraindításra és ekkor kihozza azt a menüt kék háttérrel, hogy "válasszon egy lehetőséget" és itt van a 3 választás, hogy kilépek, hibaelhárítás vagy leállítás. Tehát ez a dolog nem valami elállítódás vagy billentyűkombináció eredménye, mert a Win is érzékeli hogy valami nincs rendben.

Nem is törődnék vele annyira, hogy ha nem csinálta volna Win7-ben is egy másik gépen!, és most 8.1-ben is ugyan úgy. Két napja telepítettem újra a 8.1-et, de ugyan úgy előjön ez, teljesen random. Valamikor 2 napig semmi, máskor meg naponta 2-3x is. Előző gépemen is ugyan úgy előjött.

Próbáltam utána nézni már számtalanszor, de igazából erre rákeresni se nagyon tudok, mert nem lehet röviden leírni a jelenséget.

Tehát ha valaki csak egy tippet tudna adni, vagy ha találkozott már ezzel és rájött hogy mi ez, kérem írjon! Nagyon megköszönném!

(#64538) Gergosz2 válasza Nxn908xxx (#64537) üzenetére


Gergosz2
veterán

Win7 alatt nekem is előjött ez anno nem is egyszer. Akkor csak az segített, hogy kijelentkeztem majd megint be, vagy restart.

De mióta deszkát cseréltem nem volt ilyen, vagyis nem emlékszem rá.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#64539) Nxn908xxx válasza Gergosz2 (#64538) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Az a furcsa hogy nekem az előző vason win7-en Gigabyte alaplappal is csinálta, és most Win8.1 Asus lappal is, és ebben a gépben egyetlen egy alkatrész se egyezik meg az előző gép elemeivel, kivéve a billentyűt és a monitort. És elég idegesítő néha, mindig a legjobb pillanatokba kezdi.
Talán valamelyik driver lehet? Mindig a hivatalos oldalról szedem le a legfrissebbet alaplaphoz, vga-hoz is. Nem vírusos a gép. Feladatkezelőben néztem miközben előjött, de nincs semmi oda nem illő folyamat, a cpu meg normálisan ketyeg, nem terhelődik.
Ezt már 5 éve mióta Win7-8-at használok tapasztalom, azóta 10+szor volt újratelepítés teljes formázással.
Akkora rejtély számomra hogy muszáj volt már megkérdeznem itt, igaz nem hiszem hogy bárki is tudná az okát.

[ Szerkesztve ]

(#64540) poirot válasza Nxn908xxx (#64539) üzenetére


poirot
senior tag

Használj másik billentyűt.

(#64541) Corsair90


Corsair90
tag

Sziasztok!

Nootbook-ra szeretnék telepíteni Windows 7-et, a most meglévő Win 8.1 helyett, mert sajnos vírusos is már, valamint a megvásárlás óta nem volt telepítve.
A gond az sajnos, hogy nem lehet elindítani a telepítést. Esetleg létezik olyan, hogy bele van égetve, vagy le van védve az oprendszer, hogy mást ne lehessen rá telepíteni?
Hogyan lehet ezt kiküszöbölni?

[ Szerkesztve ]

(#64542) szabonagyur válasza Corsair90 (#64541) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Ez mondjuk a Windows 8 téma, Windows 7 telepítésére van Windows 7 topik is.
Beégetett Windows nem létezik, max az lehet, hogy nincs drivered csak Windows8-hoz, ez kiderül ha megnézed a laptop támogatását.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#64543) Corsair90 válasza szabonagyur (#64542) üzenetére


Corsair90
tag

Én arra gondoltam, hogy ennél lehetséges, hogy a BIOS-ba be van égetve a windows kulcsa és nem tudom ,hogy ilyen esetben mit kellene tennem, hogy a rendszert újrahúzzam.

(#64544) szabonagyur válasza Corsair90 (#64543) üzenetére


szabonagyur
félisten

1. Olvasd el mit írtam.
2. Attól, hogy a kulcs be van égetve még lehet rárakni mást, ha a gyártó ad hozzá drivert.
2. Nem ártana legalább a gépet leírni ha már minden áron itt kérdezősködsz.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#64545) Corsair90 válasza szabonagyur (#64544) üzenetére


Corsair90
tag

Utánanézek a típusának, valamint hogy mit adtak hozzá és írok. (A gép most nincs nálam sajnos, mivel nem az enyém).
Jelenleg win8 van rajta és ha csak szintén win8-at enged, az sem probléma, de mindenesetre ez jó hír ha újratelepíthető.

(#64546) lanw válasza F_Zolee (#64073) üzenetére


lanw
aktív tag

A hétszázát nálam 24/7-be megy,és nem tudtam rá jönni,hogy miért 90%!!!! a ramhasználat. Igaz csak 4gb -t van.

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#64547) Gergosz2 válasza Nxn908xxx (#64539) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem is egy Gigabyte deszka alatt, név szerint egy EX58-UD3R alatt csinálta ezt. Nem tudom, hogy mi köze lehet hozzá.

Úgy rémlik nálam ez közvetlenül a rendszer felállása után jött elő.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#64548) AtHoS válasza Corsair90 (#64541) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bizonyos feltételek mellett (pl. BIOS-ban nem lehet kikapcsolni win8-nál szinte természetes biztonsági funkciókat) nem lehet win8-tól korábbi OS-t rakni a notira.

read-only mode on the forum

(#64549) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok.
olyan ötlet merült fel benne, hogy szükségem lenne olyan programra, ami szabályozza hogy ha az akkumulátor pl laptopnál x % alá merül, elkezdjen tölteni, akár adapterről, akár külső akksiról. létezik ilyesmi? :)

(#64550) Nxn908xxx válasza poirot (#64540) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Ez komoly? :DDD

(#64547) Gergosz2: Nálam teljesen véletlenszerű, bármikor bármilyen helyzetben.

Más ötlet híján bedugok egy másik billt., próba szerencse.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.