Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) TRob1 válasza jjeahh (#39897) üzenetére


TRob1
veterán

Gondolom a Modern felületen próbálod, és nem az asztalon. :U

¤ R'n'R ¤

(#39902) LLKobe válasza TRob1 (#39901) üzenetére


LLKobe
veterán

Tényleg, ez be se ugrott hogy asztalon is bejön a charm bar:D Hát ha ott próbálja akkor nem fog összejönni:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#39903) Sub-ZeRo válasza Sonja (#39895) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hiába írom be nem fogadja el a kulcsomat. Kiírja, hogy nem jó, próbáljam meg másikkal. :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39904) jjeahh válasza puma72 (#39898) üzenetére


jjeahh
nagyúr

csak ennyi van ott: [link]
és itt próbáltam: [link]
csak ezt dobja: [link]

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#39905) Sonja válasza jjeahh (#39904) üzenetére


Sonja
veterán

Rossz helyen nézed. Hívd elő a Charm Bar-t, majd Beállítások -> Személyre szabás ;)

Szerk.: Második képen ott a Személyre szabás, azt válaszd.

Szerk2.: Mert az asztalról hozod elő a Charm Bar-t. A kezdőképernyőről hozd elő, azt akarod megváltoztatni!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#39906) jjeahh válasza Sonja (#39905) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ezaz, köszi, de láma vagyok :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#39907) TRob1 válasza jjeahh (#39906) üzenetére


TRob1
veterán

Főleg hogy már írtam is neked pár hsz-el lejjebb. :DDD

(#39902) ll-kobe :
Neked legalább beugrott.. mert akinek címeztem, annak nem. :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39908) r-chee


r-chee
őstag

Akinek 8.1-e van, megnézhetné, hogy DirectX 11.0-át ír a DX verzióra?
TENKJÚ :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#39909) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért írja ki, win8 alatt a gép, hogy nincs aktiválva és elértem egy limitet? :O Miért szívat ez a fos?
Nem lehet átvinni a másik gépre a windows 8-cat?! Azt írja, hogy egy másik gépen már használják, de onnan letöröltem már. Kell még valamit csinálnom?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39910) rétisün válasza r-chee (#39908) üzenetére


rétisün
veterán

futtatás: dxdiag

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#39911) Bodor válasza Sub-ZeRo (#39909) üzenetére


Bodor
veterán

Próbáld meg a telefonos aktiválást!

(#39912) Tsebacsi válasza Sub-ZeRo (#39909) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Amikor újratelepítettem a 8-at, én is telefonos aktiválással tudtam csak megoldani. Hülye egy rendszer, de sajnos nincs jobb :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#39913) MikeRenton


MikeRenton
tag

Végre értelmes e-pub reader app :D

Íme

(#39914) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Beruháztam egy laptopra, amin előretelepített win8 van. Kérdésem: menet közben lehet változtatni a nyelvet? Első indításkor tudtam választani vagy 1000 nyelv közül (magyar is volt), de úgy gondoltam, hogy jobb nekem, ha németre rakom, úgysem árt egy kis gyakorlás. Viszont elég sok minden van, ami nekem újdonság, és magyarul könnyebben megérteném. Szóval: lehet-e "on the go" állítani, mint pl. telefonnál, vagy pedig kell hozzá egy újratelepítés? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#39915) Gabás válasza rizso (#39914) üzenetére


Gabás
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#39916) Thunderzolee

Üdv!

Ezt kérdezték a notebookos topicban, de pontosan nem tudjuk mit is válaszoljunk rá:

"Sziasztok, win8-ra frissités esetén tapasztalható változás egy laptop üzemidejében?"

Engem is érdekelne, mennyivel energiatakarékosabb, emlékeim szerint nem jelent sokat üzemidőben, vagy mégis?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#39917) sid87 válasza LLKobe (#39893) üzenetére


sid87
senior tag

Köszönöm!

Még akkor annyit, hogy miért van két animáció a fényerősség/hangerő állításakor? Van egy bal felső sarok fele egy kis függőleges vonalban, meg középen alul egy dizájnosabb, nagyobb.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#39918) GuruZone válasza sadams (#39874) üzenetére


GuruZone
őstag

rossz helyen keresitek.
A rendszerikonok (?) engedélyezése és tiltása ablakban tudjátok kikapcsolni.

BEVITELI JELZŐ

A kép tetején ott a pontos útbaigazítás :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#39919) rizso válasza Gabás (#39915) üzenetére


rizso
addikt

Köszi, közben sikerült megoldanom! :) Jelenleg a gyári lemezkép lementésével szenvedek (optikai meghajtó nincs benne, így kiírni nem lehet, külső winyóra meg nem hajlandó menteni, mivel az nem "usb kulcs") - na de ez már másik topik témája...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#39920) Sub-ZeRo válasza Tsebacsi (#39912) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az király. Köszi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39921) sanyek2


sanyek2
senior tag

Üdv néktek!
Telepítéskor nem engedélyeztem a helyrajzi meghatározást, most viszont be szerettem volna kapcsolni, de a géphézban a tartózkorási helynél nem aktív a visszakapcsoló gomb. Hogyan tudom újra működésre bírni?

(#39922) bakos1


bakos1
tag

Jó reggelt. Érdekelne, hogy estleg tud vki megoldást arra, hogy bármit akarok letölteni, mindennél az irja ki,hogy "A jelenlegi biztonsági beállítások miatt a fájlt nem töltheti le". 8.1 pro van fent.Beszedtem vmi vírust? Már mindent próbáltam, de nem enged semmit letölteni. :W

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#39923) sadams válasza GuruZone (#39918) üzenetére


sadams
tag

A "KÉP 3"-on ugyanez van és nem segít sajnos.

(#39924) daimonion válasza bakos1 (#39922) üzenetére


daimonion
senior tag

Internet explorer 11 nél vagy hol akarod és mivel letölteni..Ha IE-t használsz akkor nézzd át a böngésződ biztonsági beállításait..
esetleg smart screen beállításokat is megnézheted

[ Szerkesztve ]

(#39925) pushalias válasza MikeRenton (#39913) üzenetére


pushalias
addikt

WP-n a Freda jobb, és van W8-ra is.

Honor 9 / HP 8470P

(#39926) bakos1 válasza daimonion (#39924) üzenetére


bakos1
tag

Igen IE11. a Biztonsági beállitásokat néztem de nem találtam semmi olyat, ami rendelles lett volna.Csak a tiltott helyeknél nincs engedve a fájl letöltés.Minden alapra állitva, és nem jó. A telepítő fájlokat nem engedi.a rar-t zip-t leszedi.De pl: a Chrome-t se engedi.Virust szedtem össze? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#39927) daimonion válasza bakos1 (#39926) üzenetére


daimonion
senior tag

milyen fiókot használsz ??
Rendszergazda vagy síma felhasználói fiókot ?? csak ötletelek mert konkrét ötletem nincs sajna..
Futtas le a egy malwarebytes -ot is hogy meggyözödj hogy van -e vírusod

(#39928) bakos1 válasza daimonion (#39927) üzenetére


bakos1
tag

Rendszergazdait.Csak azt csináltam.Köszi.Megpróbálok egy malwarebytes keresést, aztán úgy érzem format c lesz.Pedig Kaspersky van fent, és nem nyüszögött semmiért.

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#39929) bakos1


bakos1
tag

Na közben lejárt a szerk.idő. Hát a Malwarebytes exéjét se engedi. :W :W
Köszi.Format C. Üdv.

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#39930) LLKobe válasza bakos1 (#39929) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem lehet hogy pont a kaspersky a baj?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#39931) Tsebacsi válasza LLKobe (#39930) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Könnyen lehet. Én egy gépen a symantec miatt is szívtam, nem engedett feltelepíteni semmit amíg a védelmet ki nem kapcsoltam egy időre. Azt hittem, megüt a guta, hogy lehet ilyen ostoba egy program... Kaspersky ugyanez...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#39932) bakos1 válasza LLKobe (#39930) üzenetére


bakos1
tag

Megpróbálom akkor először azt eltávolítani.Hátha megjavul.De csak este tudom, mert dógzok most.Köszi .

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#39933) n@p@lm válasza Sub-ZeRo (#39909) üzenetére


n@p@lm
őstag

én a harmadik alaplapomnál tartok aktiválás ügyileg.

(#39934) Sonja válasza n@p@lm (#39933) üzenetére


Sonja
veterán

OEM változattal? :F Ha igen, akkor mit tettél, hogy újra aktivált legyen? :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#39935) n@p@lm válasza Sonja (#39934) üzenetére


n@p@lm
őstag

pul licensz.
telefon az ügyfélszolgálatra és humanoidon keresztüli aktiválás.

(#39936) daimonion válasza bakos1 (#39928) üzenetére


daimonion
senior tag

Ja hogy ezt nem mondtad hogy kaspersky van fennt..akkor annyit tegyél hogy kapcsold ki rajta a webvédelmet vagy hogy hívják és próbáld úgy ..Vagy ha egyszerűbb akkor uninstall és úgy próbáld meg a dolgot és tuti tudsz majd letölteniu

ja látom már javasolták már ezt Neked

[ Szerkesztve ]

(#39937) baaka


baaka
tag

Sziasztok! Előretelepített Windows 8 van a notimon! Windows update-be már nem talál frissítéseket, erre akkor elviekben már mehet a 8.1 update? Az előretelepített verzióknál érdemes valamire oda figyelni, főként a kulcsra gondolok.

(#39938) G.F.


G.F.
aktív tag

Total Commanderben az FTP csatlakozáskor beállítottam egy mesterjelszót. Mikor csatlakoznék, a mesterjelszót bekérő ablakba nem tudok írni. Ott villog a kurzr, csak nem reagál a billentyűzetre. Ilyenkor jegyzetlapra kiirva, és copy+paste-tel meg beilleszti. Így használom... Nálatok nincs ilyen nyűg?

-gf-

(#39939) Thunderzolee válasza Thunderzolee (#39916) üzenetére

Üdv!

Erre valaki?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#39940) tomp válasza Thunderzolee (#39939) üzenetére


tomp
félisten

Win7-ről 8-ra: akksi kb 12percel bírja tovább.
8-ról 8.1-re: további 12-13perc.
Azaz kb 20-25percel bírja tovább az akksim mint a 7-nél. :)
Ezen felül a laptop hűtését is jobban kezeli a rendszer.

(#39941) Buster17 válasza tomp (#39940) üzenetére


Buster17
addikt

Óha, ennek én is örülök. Nem is tudtam, hogy ennyi mindent jelent a frissebb szoftver.

(#39942) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem találkozott-e már valaki olyan hibával,hogy egyszerűen eltünik a meghajtó. Egy ideig a telepítés után működik ,és utána egyszerűen nyoma vész.Csak a gép felújítása segít a dolgon. A hiba jelentkezik Win8 és 8.1 alatt is. Egy Samsung notebook upgradelve lett egy SSD-vel a HDD be lett rakva a optikai meghajtó helyére. Esetleg valami energia séma csinálhat ilyet? :F

(#39943) Attila2003


Attila2003
tag

Hali! Azt szeretném kérdezni, 2 monitorom van, be lehet e a Windows 8.1-et úgy állítani, hogy a gép indulásánál az egyik monitoron a Desktop a másikon pedig a csempés jöjjön be egyből, és ne kelljen kattintani?

(#39944) Gorneck


Gorneck
titán

Sziasztok,

Ilyennel találkozott már vki?

Aranyos kis X került 1-2 appomhoz... :(

Innét mintha hiányozna vmi:

Mióta beállítottam az exchanges fiókom azóta nincs automatilus belépésem...állított vmit a házirendekben de mit azt nem tudom... :( Me hogy nem biztonságos... Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#39945) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

Van egy eredeti OEM-es Windows 8-am. Na most ennek az OEM-nek ha jól tudom az a lényege hogy aktiválás után már csak azon a gépen fog működni a Windows ahol be lett aktiválva.
Ha én most a notebookomba kicserélem a HDD-t SSD-re ( pontosabban erre: [link] ) és feltelepítem rá a Win 8-at akkor be fogom tudni aktiválni az OEM-es kódommal vagy venni kellene másik Win 8-at?

(#39946) sixpak válasza bopeti98 (#39945) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mindenhol azt írják, hogy akár teljesen új gépre is telepítheted, a feltétel csupán annyi, hogy előtte a másik gépről el kell távolítani.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#39947) kenyesan válasza bopeti98 (#39945) üzenetére


kenyesan
csendes tag

Szia,

Szerintem ezt olvasd át, igaz Win 7-ről szól, de a lényeg ugyan az:[link]

Nem kell újratelepíteni, nem kell aktiválni, mindened megmarad a mostani állapotában.

(#39948) rizso


rizso
addikt

Helló Srácok!

Lenne egy újabb kérdésem - bár nem teljesen win8 a téma. Az 1TB winyón alapból egy partíció volt (legalábbis ami látható). Zsugorítással csináltam most belőle kettőt, de a C még mindig 461GB, és ennél jobban nem tudom zsugorítani - legalábbis az alapértelmezett win eszközzel. Mivel lehetne tovább csökkenteni a méretét? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#39949) Tsebacsi válasza rizso (#39948) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nincs rejtve rajta valami adat?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#39950) #19617792 válasza rizso (#39948) üzenetére


#19617792
törölt tag

bármi mással :DDD pl EAseus Partition Master blablaval. :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.