Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) anorche1 válasza netpeti98 (#7800) üzenetére


anorche1
őstag

Igen.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#7802) monosgeri21


monosgeri21
tag

Visszamásztam 8.1-re én is. Azért nekem nem pálya, hogy az új korában 150 000 ezres telefon az új rendszer miatt egy 10 000 forintos Android szintjén van sebességben...

(#7803) gertitorpe válasza netpeti98 (#7800) üzenetére


gertitorpe
tag

Meg

(#7804) plau85


plau85
tag

Na felraktam én is ezt az utolsó buildet. Ez az első w10es próbálkozásom, slowal telepítettem. Nem volt hr. Este fél 10kor regisztráltam és olyan éjfél magasságában végzett a telepítéssel és az appok frissítésével. Minden app sikeresen frissült. Kipróbáltam az összes applikációt amit használtam 8.1 alatt. Mind működik. Eddig a rendszer stabil. Nem volt újraindítás vagy kifagyas. A camera appal kapcsolatban vannak csak aggályaim. Mintha gyengébb lenne a minőség és a slow számomra használhatatlan. Slow viszont eddig sem volt mérvadó számomra. Talán az akksi ami gyorsabban merül de erről még pontosan nemtudok mit írni mivel folyamatosan nyomogatom. Remélem azért a sima egy napot igy is ki fog bírni. Így hogy most látom először és használom a rendszert nekem bejön és maradni is fog. Az elejétől nyomon követtem a rendszer fejlődését és alig vártam már hogy kipróbálhassam. Nincs wps másod telefonom, bughalmazt pedig nem szerettem volna ezért inkább vártam. Pár app amit használok és még nem tapasztaltam problémát: Facebook, messenger, tubecast, viber, teamviewer, calendar, outlook 3 email szinkronizálással, camera, edge ( az általam használt weboldalak működnek).

[ Szerkesztve ]

(#7805) gretzky77


gretzky77
veterán

Hát ahogy gondoltam,nem segített a 8.1 az első mikrofonom megadta magát! De ha videót veszek akkor nincs gond,csak a kihangosítás meg a diktafon ami necces,szerencsére megvagyok nélkülük! Ha beviszem szervízbe kb mennyi idő,ill cserekészüléket tudnak adni mert nekem munkaeszköz így muszáj telefon!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7806) busman válasza gretzky77 (#7805) üzenetére


busman
addikt

Már nem adnak cserekészüléket.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7807) gretzky77 válasza busman (#7806) üzenetére


gretzky77
veterán

Az mondjuk gáz! Van egy drága telóm de amíg szevizes nem tudják pótolni? Akkor mostanában nem viszem,most nem fogok azért venni vmi vackot!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7808) Zsoleszhun válasza gretzky77 (#7807) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen, a 930-at sajnos csak 950-re tudják majd cserélni :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#7809) gretzky77 válasza Zsoleszhun (#7808) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát egy mikrofonhiba miatt nem valószínű,hogy hozzámvágnak egy 950-et!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7810) vandeminek


vandeminek
tag

Segítségeteket kérem a frissítési problémámra. Lumia 630 dual sim telefonon frissítettem két hete a Slow ring-et, 10166-os build jött le. Nem volt a legelején hard reset (azóta azonban elég sok), de azért egy hosszabb idő után feljött a rendszer, frissítette a programokat, ilyesmi. Sajnos 8.1-hez képest ezen a telefonon irreálisan sokat laggol és töltikézik ("Folytatás...").
A gondom, hogy próbáltam frissíteni újabb buildre, de vagy a frissítés letöltése elhal (0x80070003) vagy el sem indul: gyakorlatilag egész este 0%-on áll, esetleg kidob a kezdőképernyőre és utána visszalépve megint az elejéről kezdi.
Szóval előre fele nem tudok menni, gondoltam akkor visszarakom a "jó öreg" 8.1-et. Windows Device Recovery Tool rögtön felismeri a telefont, rányomok és a telefoninformációk olvasásánál nem jut tovább. Órákig képes a kis türelmet pörgetni. Hard reset után is ugyanez. Szóval vissza se tudok most állni 8.1-re sem. Tudunk-e erre valami megoldást esetleg?

(#7811) Zsoleszhun válasza vandeminek (#7810) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nyomj egy HR-t és ne töltsd vissza a mentéseket. Rakd fel az insidert fast ring módban (lehet hogy 166-ról nem megy egyből 586-ra akkor viszont csak a 8.1 visszahúzása jöhet), frissítsd le. Biztosan bootloop-ot fogsz kapni így csináld meg, remélem így jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#7812) vandeminek válasza Zsoleszhun (#7811) üzenetére


vandeminek
tag

A mentésekkel kapcsolatban arra gondolsz, hogy ne jelentkezzek be microsoft fiókkal vagy a programok frissítését se csináljam végig? Magam semmilyen backupot nem rakok vissza. Bejelentkezés nélkül viszont nem is tudom feltelepíteni az insidert.

(#7813) Zsoleszhun válasza vandeminek (#7812) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A backupokra gondoltam, ha nem használsz akkor mindegy.

¯\_(ツ)_/¯

(#7814) junior11


junior11
veterán

WP8.1 vs W10M (build 10586): [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7815) confuser válasza junior11 (#7814) üzenetére


confuser
senior tag

Összességében a 10-es tűnik gyorsabbnak, de a Here Drive+nál elég csúfos látványt mutatott. A Candy Crush meg az utolsó néhány frissítés óta nagyon lassan indul (8-on és 10-en is), igazából nem értem miért. Lassan azon a szinten lesz, mint a Subway Surfers, azt is mindig ilyen cpu összehasonlítási alapnak használták, olyan rohadt lassan indul :D

(#7816) savoo válasza gretzky77 (#7807) üzenetére


savoo
addikt

Mikrofont pár óra alatt kicserélik a Careben szerintem. Nekem 925ön jack csatlakozó meg bekapcsoló gomb is megvolt pár óra alatt.
Asszony 930án is behalt az a mikrofon amúgy, lehet jövő héten leadjuk majd akkor megmondom mennyi idő volt.

(#7817) savoo válasza junior11 (#7814) üzenetére


savoo
addikt

Kicsit meglepett hogy a 640en így pörög a rendszer.. Szegény 925öm csak kullog... :D

(#7818) junior11 válasza savoo (#7817) üzenetére


junior11
veterán

Akkor a 950-es szérián hasítani fog a cucc :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7819) UnSkilleD válasza junior11 (#7814) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

jó lesz ez

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#7820) junior11 válasza UnSkilleD (#7819) üzenetére


junior11
veterán

Hosszú még az út, de én is bízom benne.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#7821) Clemi válasza savoo (#7816) üzenetére


Clemi
veterán

Mikrofont a központi szervízben cserélnek és 5-7 munkanapot fognak mondani. Speciel én Pénteken nyitáskor adtam le, és a következő hét Szerda este jött az SMS hogy mehetek érte,

(#7822) gretzky77 válasza savoo (#7816) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm lehet valamelyik nap felhívom őket és megérdeklődöm! Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7823) HaZse válasza confuser (#7815) üzenetére


HaZse
őstag

Én nem tapasztaltam, hogy az általam használt alkalmazások lassan indulnának el W10M alatt. A legutolsó build óta meg nekem megszűntek a véletlen kilépések. L930

Mondjuk játékot azt nem próbáltam, mert olyanra egyáltalán nem használok egy egérmozi kijelzőt. (Elég otthon az xbox, amivel a fiammal együtt játszunk a 48"-os TV-n.)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#7824) Zoli133


Zoli133
őstag

Tegnap felraktam én is az új buildet, minden működik eddig.
Egy apró hiba, hogy az alkalmazáslistában a groove, hírek és időjárás alkalmazásoknak nincs ikonjuk, ez másnál is ilyen?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#7826) confuser válasza Zoli133 (#7824) üzenetére


confuser
senior tag

Nálam is pont ezek + a skype. Egyébként alkalmazásváltónál egy csomó ablaknak nincs ikonja, többek között a startképernyőnek sincs.

(#7827) savoo válasza Clemi (#7821) üzenetére


savoo
addikt

Melyik szervizben adtad el?

(#7828) MrZidi válasza Zoli133 (#7824) üzenetére


MrZidi
tag

Nekem is pont ezek a hibák jöttek elő + a grove akadt nem akart egy zenét se lejátszani, de valahogy megjavult.

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#7829) Tottalino


Tottalino
tag

Azt lehet tudni, amikor a mostani telefonokra megjelenik a végleges w10, és ha valaki feltette, még vissza lehet jönni 8.1-re?

(#7830) cattus válasza Tottalino (#7829) üzenetére


cattus
őstag

Megjelenik.

Még vissza lehet tenni.

Do the thing!

(#7831) bibi55 válasza Tottalino (#7829) üzenetére


bibi55
tag

Tehát... A kérdés, hogy ha valaki majd a hivatalos megjelenés után frissíti a rendszerét W10-re, utána vissza lehet-e tértni 8.1-re? Hivatalos úton, recovery tool segítségével szerintem nem. Egyéb úton módon lehet lesz rá valami okosság.

[ Szerkesztve ]

(#7832) celka5 válasza Tottalino (#7829) üzenetére


celka5
tag

Pár hsz-el lentebb látható, hogy elvileg hogyan lehet.
(NSU for Retail)
[link]

[ Szerkesztve ]

[-CeLkA-]

(#7833) Tottalino válasza celka5 (#7832) üzenetére


Tottalino
tag

Ezt olvastam, de én nem találtam semmit. Igaz, én már az MS programját használtam, nem a nokiát.

(#7834) celka5 válasza Tottalino (#7833) üzenetére


celka5
tag

Pedig ott az is)
kép

[-CeLkA-]

(#7835) vandeminek


vandeminek
tag

A tegnapi (#7810) problémám sajnos nem javult meg :(

Csináltam HR-t, utána Microsoft fiókkal bejelentkeztem (semmi backup visszatöltés nem volt, csak az automata névjegyek letöltése, ilyesmi). Automata frissítést kikapcsoltam az áruházban, majd felraktam a Windows Insidert. Fast ring kiválasztva, frissítés elindítása a beállításokban. Letöltés végeztével előkészítés, majd jön a már írt hibaüzenet: Hiányzik vagy hibás néhány frissítésfájl (0x80070003). Ezt a procedúrát úgy 4x játszottam el ma dél óta.
A 8.1-re való visszaállással is próbálkoztam, azonban a Device Recovery Tool a telefoninformációk olvasásánál nem jut tovább. Nem jön be a következő ablak, hogy mit szeretnék csinálni a telefonnal.

Más: a zárolási képernyőm üres, az óra sincsen rajta. Ennek mi lehet az ellenszere?

(#7836) rbertkrl válasza vandeminek (#7835) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Szia!

Meg egy hrt neki aztán pedig 8.1-re próbáld visszaállítani azonnal. Ha igy sem megy, mehet a számítógépen levo program ujratelepitese. Ha úgy sem, akkor fogalmam sincs. Nekem másik hibakodot irt, de nekem vissza lehetett állítani 8.1-re. Valamit az MS nagyon elkurt az 581 updatejében, mert nekem valami DISM hibát sikerült diagnosztizálni. Az pedig nagyrészt desktop win 8-on, win 10-en fordult elő. Bocsi az ékezetekért, telefon+busz kombo.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#7837) Tottalino válasza celka5 (#7834) üzenetére


Tottalino
tag

Köszönöm, megtaláltam. Most már csak az a kérdés, hogy mit is kell csinálni ezzel a mappával. :B

(#7838) HaZse válasza vandeminek (#7835) üzenetére


HaZse
őstag

Asztalin csinálod, vagy notin? Ha asztalin, akkor az USB kábelt cseréld le és hátulra az USB 2.0-s portba dugd be. Hátha így jó lesz.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#7839) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Az új build 8.1-ről is rosszul megy fel vagy onnan jó csak Win10-ről rossz?

Érdemes feltenni? Az előzőt feltettem, bejött. Ha ez jobb akkor kipróbálnám.

Lumia 635 1GB-ra menne.

Köszönöm!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#7840) mdraco válasza vandeminek (#7835) üzenetére


mdraco
őstag

A 8.1-re való visszaállással is próbálkoztam, azonban a Device Recovery Tool a telefoninformációk olvasásánál nem jut tovább. Nem jön be a következő ablak, hogy mit szeretnék csinálni a telefonnal.
Nálam is ez volt.
Megoldás: "Telefonom észlelése nem törént meg"-re kell menni a windows device recoveryben és a telefont kikapcsolt állapotban kell csatlakozni.

(#7841) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ma frissített az érintés és a kézmozdulatok, utóbbit megtalálta már valaki a menüben?

¯\_(ツ)_/¯

(#7842) vandeminek válasza mdraco (#7840) üzenetére


vandeminek
tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek, kikapcsolt állapotban végig tudtam csinálni a recovery tool-al a folyamatot és vissza tudtam állni 8.1-re. Most jelentkeztem be, úgy látszik minden rendben. Nagy segítség volt az összes megosztott információ, köszönöm. :R

Egy órája még mérges voltam, hogy nem tudom helyre hozni a telefont, most meg már az új buildre gondolok, hogy ki kellene próbálni. :))

(#7843) tomboy0013 válasza Zsoleszhun (#7841) üzenetére


tomboy0013
veterán

Persze, természetesen az Extrák alatt van ahogy eddig is az érintés menü pont.

(#7844) Zsoleszhun válasza tomboy0013 (#7843) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ezt félreértettem, azthittem valami gesztusvezérlés vagy ilyesmi :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#7845) anorche1


anorche1
őstag

Volt pár (6-7) óra szabadidőm, úgyhogy vissza raktam 8.1 -et, majd vissza fel a 10 -et, hátha megjavul a net megosztás. De nem. Továbbra sem működik, és ahogy nézem ez egyedi hiba. A kézi fényerő szabályozás továbbra is használhatatlan, ugyanis alacsony fényerőn továbbra is vakít a telefon.
De biztos én csinálok valamit rosszul.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#7847) netpeti98 válasza #40993792 (#7846) üzenetére


netpeti98
addikt

Én már azon is gondolkoztam, hogy ezek nem-e a 10-hez való firmware és driverek hiánytól vannak. Az ő esetében mind a két hiba kapcsolódik valamilyen hardverelemhez.

(#7848) savoo válasza anorche1 (#7845) üzenetére


savoo
addikt

A net megosztást nem lehet hogy a szolgáltató korlátozza?

(#7849) kutitomi73 válasza #40993792 (#7846) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Ez így igaz!! Még egyazon telefonon is!!!!!

[ Szerkesztve ]

"A remény hal meg utoljára"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.