Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) moleculez


moleculez
veterán

Adott egy Win10-es laptop (Home edition), meg egy win10es teló. Hogyan tudom elérni telefonról a laptop tárhelyet (otthon ugyanazon a wifin), böngészni azt, és a szükséges fileokat mozgatni az eszközök között?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3452) chipesz válasza Glenda (#3448) üzenetére


chipesz
őstag

"Eddig úgy volt a 8.1-ben."

Igen, tudom. Azt nem tudom, hogy ezt miért kellett megváltoztatni. (Mondjuk ezzel megvagyok.)

"A 7.x-ben így volt, csak mivel a visszajelzések alapján mindenki a Camera Rollt nyitotta meg, ezért az lett a default."

A megoldás az lenne, ha lenne választási lehetőség a beállításokban, hogy melyik oldallal kezdjen induláskor. Sokk appnál van ilyen lehetőség.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3453) mtm800 válasza vidaila (#3449) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam is rendben fut, sebesség is jó....kivételesen nem csináltam HR-t. 166-ról frissítettem.Ondrive-t még nem néztem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#3454) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Sziasztok, megprobaltam felrakni a windows 10 mobilet a lumia 435 osomre, de fogaskerekezes kozbe egy smile fogadott.Ra loktem a recover toolt, de annyit ir a program, hogy waiting for phone connection es ennyi, a telefonon meg a microsoft logo latszik es ennyi.Mit kell csinaljak, meddig fog varni??

Mire le ok ztam a hsz emet, bejott a hold down the power and volume down ertesites.

[ Szerkesztve ]

(#3455) mdraco


mdraco
őstag

Először kiakarom próbálni a win 10-et, lumia 520-on. Éppen fogaskerekezik, de miért a 10166-ot rakja ha van újabb? :U

(#3456) chipesz válasza mdraco (#3455) üzenetére


chipesz
őstag

Aztán fogja tenni a 10512-t.
[link]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3457) mtm800 válasza mdraco (#3455) üzenetére


mtm800
senior tag

Elöbb 166, majd utána a tegnapi build.. igy lehet csak....soban . egyből csak akkor megy rá a legutolsó ha elötte 166 volt fent, de neked gondolom 8.1 ről indult.

(#3458) bepken válasza mdraco (#3455) üzenetére


bepken
veterán

fast ring-ben vagy? - nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3459) mdraco


mdraco
őstag

Értem. Igen, wp 8.1-ből indul, még nem járt rajta win 10. Kíváncsi vagyok, hogy megy ezen...
(#3458) bepken : Igen.

[ Szerkesztve ]

(#3460) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nekem nem adja be az új buildet (640XL). Már volt újraindítás, minden.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3461) tibcsi0407 válasza F.B.I. (#3460) üzenetére


tibcsi0407
félisten

8.1-en vagy?
Ha igen, akkor onnan először a 166-ot telepíti és onnan kell frissíteni.
Ha nem, akkor nem szóltam :)

https://utdetailing.hu/

(#3462) F.B.I. válasza tibcsi0407 (#3461) üzenetére


F.B.I.
veterán

A 166-ra nem ajánlja fel.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3463) tibcsi0407 válasza F.B.I. (#3462) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Esetleg az insiderben újra aktiválni a fast ringet?

https://utdetailing.hu/

(#3464) F.B.I. válasza tibcsi0407 (#3463) üzenetére


F.B.I.
veterán

Megpróbálom.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3465) mdraco


mdraco
őstag

Miért kellett kipróbálnom ezt :((( Felrakta a 10166 buildet...appokat nem akarta frissíteni, újabb build se akart letöltődni. Recovery tool-al is alig tudtam visszarakni. Aztán Cyan -> Denim és még egy update... Több mint fél nap elment ezzel :(
Tisztában vagyok ez egy Preview, rá se nézek többet a véglegesig.

(#3466) Ice_Man22 válasza mdraco (#3465) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nalam fogaskerekezes koxben halt meg, en megvarom a windows 10 mobile officialt :d, vagy maradok 8.1 nel.

(#3467) csabi10


csabi10
senior tag

Sziasztok!
Van egy kis problémám a windows update ezt a hibát dobja: 0x80080008, nem hajlandó frissíteni, ha az újra gombra kattintok. Az újraindítás megoldja, de ettől nem tölt le semmit magától. Segítsetek hogy mi okozhatja ezt.

(#3468) drfedayn válasza mdraco (#3465) üzenetére


drfedayn
tag

Ne legyen igazam de amekkorák az elvárások a win 10 mobillal legalább akkora pofáraesés lesz belole. Most itt hitegethetné magát mki hogy ez még csak preview majd most beindul a fejlesztés hiszen mar lassan vége a nyárnak. Ezzel szemben minimum egy helyben toporog az egész 10es mobilfejlesztes buildrol buildre. Lassan itt a szeptember es ha őszinte akar lenni az ember akkor ez eddig lof...sz. Én a magam részéről már eldöntöttem h maradok a 8.1en es max akkor frisssitek ha látom értelmét. Megjegyzem hogy szeretem a rendszert telefonban jobban bejön mint a droid de jelen állás szerint a következő masinám a Huawei nexus lesz. A 930 pedig marad míg ki nem múlik

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#3469) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A Ne zavarjanak csempém, aktívra beragadt a frissites után. Valahol menüben megtalálom?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3470) Glenda válasza F.B.I. (#3469) üzenetére


Glenda
addikt

Cortana: turn off quiet mode.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3471) bepken


bepken
veterán

ahogy nézem, annyi bug előjött, mint két builddel ezelőtt... :D azon gondolkozok, hogy lehet inkább 8.1 megy vissza este, mintsem a frissítés. ma 15 órakor levettem a töltőről a telefont, és mire hazaértem 30%-on volt az aksi, és olyan forró volt, mint még soha. nem vagyok benne biztos, hogy megérné beta tesztelgetéssel kinyírni a telefonomat :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3472) Partyface007


Partyface007
őstag

10512 van fent 830-on volt hr, 10166-on még volt Cortana de itt nem tudom bekapcsolni mert a speech-nél nem tudja letölteni az English (United State) nyelvet , nincs glance screen se illetve store-ban egy csomó letöltésnél 0x803F8001 -es hibát kapok eddig ezeket vettem észre...

ebből nem tudom hogy lesz "RTM" 1 másfél hónap múlva...

(#3473) gyurkikrisz válasza Partyface007 (#3472) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

a 10080-as és az 10166-os között kb 2 hónap telt el, pedig ég és föld a kettő. Gabe Aul is twittelte hogy messze még az RTM, viszont 2K bugot javítottak az utolsó build óta.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3474) Thome válasza gyurkikrisz (#3473) üzenetére


Thome
addikt

Csak pont nem azokat, amikkel nap mint nap találkozunk. :D

(#3475) F.B.I. válasza Glenda (#3470) üzenetére


F.B.I.
veterán

És ha nincs cortana?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3476) dane


dane
senior tag

166-ra próbálok 512-t telepíteni de 1 órája azt írja hogy downloading updates 0%. Akksim 45%-on. Mi lehet a baj?

(#3477) Воланд válasza F.B.I. (#3475) üzenetére


Воланд
titán

akkor quiet hours sincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3478) burasu4 válasza dane (#3476) üzenetére


burasu4
senior tag

Nekem is így kezdte. Aztán újra indítottam, és egy idő után el is indult. Nem rögtön.

(#3479) Воланд válasza dane (#3476) üzenetére


Воланд
titán

sz*r az egesz, nekem egesz nap ezt irja. felraktam toltore, vagy telepiti holnapra, vagy nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3480) boncser válasza Thome (#3474) üzenetére


boncser
aktív tag

És még újakat is generáltak:)

(#3481) F.B.I. válasza Воланд (#3477) üzenetére


F.B.I.
veterán

Látom a csempéjét, a lehúzható sávon és villog a hold ikon de cortana nincs sehol.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3482) dane


dane
senior tag

Tegnap álltam be én is az insiderek táborába a 166-os build-el. Sajnálom, hogy nem arra megy az UI fejlesztése amit megszoktam a 8.1-ben.

Eddigi hibák, hiányosságok (szerintem):

- teljes káosz az UI, Outlook Mail fehér, a Menü szürke az almenük meg feketék
- keresés (jobb szélső funkció gomb) iszonyat ronda
- még mindig nincs töltés kikapcsolt állapotban
- lassú rendszer, laggolás (930-on)
- hamburger menü... a 8.1-ben imádtam a jobbra-balra húzogatós almenüt
- új lekerekített kapcsolók egy olyan rendszerben aminek a jellegzetessége a szögletesség
- a windows gomb igazán villoghatna mint notification led
- két koppintással nem csak feloldani de lezárni is jó lenne, ezt kicsit hiányolom
- nagyon csúnya a pin kód megadás screen
- forró a telefon és indokolatlanul merül
- a people csempén a kis körök nekem üresek, holott a kontaktoknál vannak képek
- az az animáció, ahogy a 8.1-ben a home screen csempéit bedobálja, nagyon hiányzik
- a felűlről lehúzható gyors gombok nem konfigurálhatók, se a sorrendje se a mennyisége (eddig még nem találtam meg)
- Edge-ben jobbra húzással nem lehet az előző oldalra ugrani, korábban lehetett
- Nincs egy olyan kereső amivel a telefonon lehetne tartalmakat keresni anélkül (mint pl a spotlight az almánál), hogy a Bing megkeresse nekem a neten (is). Ha pl egy névjegyet keresek, ne keresse meg már nekem a neten.
- takarékos üzemmód csempe korábban jelezte az akku %-ot most már nem teszi

Ennyi észrevételem van 1 nap használat után, de kérlek javítsatok ki ha én vagyok béna és nem tudok valamit beállítani amire amúgy lenne lehetőség.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3483) Glenda válasza dane (#3482) üzenetére


Glenda
addikt

- új lekerekített kapcsolók egy olyan rendszerben aminek a jellegzetessége a szögletesség

Már kerek.

- a windows gomb igazán villoghatna mint notification led

Uservoice.

- két koppintással nem csak feloldani de lezárni is jó lenne, ezt kicsit hiányolom

Ezt gondold át, nem működőképes.

- forró a telefon és indokolatlanul merül

Mert még telepít.

- a felűlről lehúzható gyors gombok nem konfigurálhatók, se a sorrendje se a mennyisége (eddig még nem találtam meg)

De igen.

- Nincs egy olyan kereső amivel a telefonon lehetne tartalmakat keresni anélkül (mint pl a spotlight az almánál), hogy a Bing megkeresse nekem a neten (is). Ha pl egy névjegyet keresek, ne keresse meg már nekem a neten.

És honnan tudná a kereső, hogy most épp weben vagy a telefonon akarsz keresni?

Köszi

nm.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3484) mtm800 válasza dane (#3482) üzenetére


mtm800
senior tag

Le lehet zárni két koppintással, mint ahogy feloldani is lehet/.640-nél/ Lezárásnál a nav bar-ra kell kétszer koppintani

[ Szerkesztve ]

(#3485) Plazmacucci válasza Glenda (#3483) üzenetére


Plazmacucci
félisten

most mit kellemetlenkedsz? :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3486) Ringman válasza Glenda (#3483) üzenetére


Ringman
nagyúr

- Nincs egy olyan kereső amivel a telefonon lehetne tartalmakat keresni anélkül (mint pl a spotlight az almánál), hogy a Bing megkeresse nekem a neten (is). Ha pl egy névjegyet keresek, ne keresse meg már nekem a neten.

És honnan tudná a kereső, hogy most épp weben vagy a telefonon akarsz keresni?

szerintem olyanra gondol, mint asztali win esetében:

[link]

(#3487) dane válasza Glenda (#3483) üzenetére


dane
senior tag

Már kerek.

Én is ezt mondom... Nem tetszik.

- forró a telefon és indokolatlanul merül

Ja hogy a telepítés után 16 órával még telepít? Mégis mit telepít?

De igen.

Hol?

És honnan tudná a kereső, hogy most épp weben vagy a telefonon akarsz keresni?

Pl onnan, hogy beállítom. Keressen mondjuk üzenetek, mail-ek, kontaktok, media file-ok között...
Mellesleg ha neten akarok keresni akkor elindítom az Edge-t.

[ Szerkesztve ]

(#3488) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sajnos az az érzésem, hogy ebből így nagyon nem lesz semmi. Értelmetlenül válltoztatgatnak a felületen össze vissza, de semmi komoly funkciót nem építenek be. Én meg új Lumiát akartam venni... Még azt sem látom át, hogy lesz ebből év végére operációs rendszer.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3489) Boonen007


Boonen007
őstag

Valoban nalam hatalmas visszalepes ez az 512-es az elozo buildhez kepesr. Zarkepernyo kuka es a rendazer is lassabb... Lehet egy HR-el jutalmazom.

(#3490) tomboy0013 válasza Glenda (#3483) üzenetére


tomboy0013
veterán

"- két koppintással nem csak feloldani de lezárni is jó lenne, ezt kicsit hiányolom

Ezt gondold át, nem működőképes."

Az LG-nek valahogy mégiscsak sikerült megoldania, hogy működjön a dolog. Ezt én is hiányolom egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#3491) Partyface007 válasza Partyface007 (#3472) üzenetére


Partyface007
őstag

nyomtam még egy hr-t hátha de a speech-nél továbbra se tudom letölteni az English US-t

én ezt az MS helyébe még reszelgetném és csak karácsony körül adnám ki, talán addigra ki tudják pofozni...

(#3492) drfedayn válasza dane (#3482) üzenetére


drfedayn
tag

Akkor engem valtottal mert én meg a mai nappal véglegesen felhagytam vele. Semmi értelme. Mi teszünk szívességetet nekik h teszteljük ezt a bughalmaznak nevezett mobil oprendszert feedbackelunk erre szarnak a fejünkre. Itt állunk megjelenés előtt kb 2 hónappal és még csak egy stabil alapot sem tudtak lerakni az asztalra. Legalább bugmentesen menne a telefon meg az email de még ezt se sikerült összehozni. Kb ott kellene tartani h az islandwoodot teszteljük h mennek mas platform appjai. Erre az kifog a rendszeren h stabilan megjelenitse a nevjegyeket most az h guruló fejek az mindegy. Komolyan mondom hagyjak a picsaba az egeszet csinaljak meg 8,1 alá az Edget aztán felejtsük el egymást meg a wp 10 mobilt

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#3493) Partyface007 válasza Partyface007 (#3491) üzenetére


Partyface007
őstag

hmm installáltam az insidert -> fast ring és utána egyből le tudtam tölteni..

(#3494) drfedayn válasza Partyface007 (#3491) üzenetére


drfedayn
tag

En meg ki se adnam. Kezdjek újra a fejlesztést es jovo ilyenkor jelenjen meg. Komolyan. Inkabb várok egy evet ha megéri mint hasznaljam ezt. Nekem eg a pofamrol a bor mint volt MS alkalmazott

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#3495) moleculez


moleculez
veterán

2 nap után megy vissza a 8.1... Ez valami borzalmas még mindig. Hogy lesz ebből működő OS... Fhotoroom crashol, lumia creative studio keptelen megnyitni egy 700kb fotót, Edge-ben nincs letöltés(semmi mas sem)... Majd legközelebb

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3496) vidaila


vidaila
aktív tag

A qr kód olvasó hova lett a keresőből?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#3497) Glenda válasza vidaila (#3496) üzenetére


Glenda
addikt

Mar egy ideje fenykepezo + Bing Vision lens.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3498) Glenda válasza dane (#3487) üzenetére


Glenda
addikt

En meg ha neten, ha a telefonon akarok keresni,akkor megnyomom a keresogombot. Mert arra lett kitalalva.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3499) Glenda válasza tomboy0013 (#3490) üzenetére


Glenda
addikt

Fejleszto vagyok, az appomnak honnan kellene tudnia, hogy a duplakopp most duplakopp volt, vagy lock? A glancen mas, mert ott nem fogsz nyomogatni semmire se, csak ha fel akarod rbreszteni.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3500) Glenda válasza drfedayn (#3492) üzenetére


Glenda
addikt

Mi teszünk szívességetet nekik h teszteljük ezt a bughalmaznak nevezett mobil oprendszert feedbackelunk

Ezt mar az elejen kozoltek. Az insider program pedig annak valo, aki ezzel egyutt tud elni.

Masreszt pedig agilisan fejlesztik, egyszerre fog beerni minden. Gyorsabban jonnek az uj buildek, most fog osszecsiszolodni a rendszer.

Egyszeruen nem fer a fejembe, hogy volt MS alkalmazottkent ez hogy nem jon at.
A platform bridgeket meg vegfelhasznalo nem fogja tesztelni, pont az a lenyege, hogy a VS vagy a felho appx-et csinaljon az alkalmazasbol. A felhasznalonak ebbol semmit nem szabad latnia, ez a fejleszto munkajat egyszerusitene le.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.