Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) BiP válasza ToniSoprano (#3690) üzenetére


BiP
nagyúr

Csak nagyon kevés app van tesztelésre, raadasul noname cuccok. Ellenben azok jol futnak.
Egyéb forrásból tettem fel .apk-t, de 3D egyaltalan nem megy, általában csak a menüig jutottam. Mrg volt, ami el sem indult.

[ Szerkesztve ]

(#3702) waces válasza zojjektum (#3645) üzenetére


waces
aktív tag

nem látom értelmét használni a térképeket, amikor van waze vagy sygic. mindekettő fényévekkel jobb, mint a maps.

Every living creature on earth dies alone.

(#3703) waces válasza Воланд (#3695) üzenetére


waces
aktív tag

a wazet biztos, hogy nem fogják tovább vinni (max ha szabad szemmel is látható lesz a wp penetrációja)

"A Windows Phone Waze user asked the company via Twitter whether or not development of the Windows Phone app had stopped. Here's the response from the company:

"There are no plans for an update as of now but things can always change.""

Every living creature on earth dies alone.

(#3704) zojjektum válasza waces (#3702) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszi! Azt megtudod esetleg mondani kb. mekkora adatforgalma van a wazze-nak, mert 500mb-os netem van ezért gondolkodtam offline térképben?!

(#3705) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Sziasztok!
Lumia 735-re feltettem a 512-es frissítést.
Abban kérném a segítségeteket, hogy a csengőhangot hogyan tudom megváltoztatni?
A beállítások - hangok menüt választom, azonnal visszaugrik kezdőképernyőre.
Amennyiben egyedi csengőhangot rendelnék a kapcsolatokban, az áruházba ugrik, ahol "nincs ilyen alkalmazás" fogad.
Telefon alaphelyzetbe állítása után pedig nem tudom élesíteni a értesítések menüben, hogy miről kérek értesítést.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3706) waces válasza zojjektum (#3704) üzenetére


waces
aktív tag

tegnap egy ~250 km-es utat végigwazezva az adatforgalom 20.97 mb volt. ha ez segít :)

illetve waze is tud offline futni, ilyenkor ugye értelemszerűen a live adatokat nem fogod látni, de navigálni tudsz

[ Szerkesztve ]

Every living creature on earth dies alone.

(#3707) zojjektum válasza waces (#3706) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszi! Segít. Kipróbálom, kíváncsi vagyok hogy muzsikál.

(#3708) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok. Van itt valaki aki visszajelzéseket tud küldeni, a wp 10 fejlesztőknek, és egy pár javaslatot helyettem elküldene? Én sajnos nem beszélek, és főleg nem írok angolul.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#3709) chipesz válasza zorzy4 (#3708) üzenetére


chipesz
őstag

Szia, jelen!

Mondd (esetleg írd meg privátban.)

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3710) temagad.aho


temagad.aho
tag

https://video-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xfp1/v/t42.1790-2/11892641_1042766035768122_910962623_n.mp4?efg=eyJybHIiOjMyNCwicmxhIjo1MTJ9&rl=324&vabr=180&oh=825c93b908760d6005f4cf08bf4957c7&oe=55DB8215

értesítési led? 8.1

Honor 8

(#3711) confuser válasza ToniSoprano (#3652) üzenetére


confuser
senior tag

1. Úgy látom a többiek félreértették a kérdést (de az is lehet, hogy én vagyok helikopter). Az alkalmazásváltó animáció WP8-hoz képest változik W10M-en, olyan iOS szerű zoom-in zoom-out lesz.

2. Olvastam hasonlóról (Start key wakes up the screen), de szerintem ez inkább csak a bekapcsológombot váltja ki, a felhúzandó lockscreent nem. Na meg persze az sem garantált, hogy ez be lesz építve rendesen a rendszerbe, csak ezek szerint van rá a registry-ben kulcs.

A másik két kérdéshez újat nem tudok hozzátenni, a többiek mindent elmondtak amiről tudok.

(#3712) honeker válasza temagad.aho (#3710) üzenetére


honeker
őstag

hogy lehet megnézni ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3713) erahurka


erahurka
félisten

Frissült a fényképek app, hamburger menü kuka, visszatért a régi swipe kezelés!

(#3714) Zoli133 válasza erahurka (#3713) üzenetére


Zoli133
őstag

Ez alapján gondolom még felesleges reménykedni, hogy észhez térnek kicsit design illetően.
Mindenesetre ez jó hír.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3715) erahurka válasza Zoli133 (#3714) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem mondjuk nem volt bajom a hamburger menüvel, csak valami swipe gesztus kellett volna neki. Tableten nagyon jó lett a hamburgeres megoldás, remélem ott megmarad.

(#3716) Plazmacucci válasza erahurka (#3713) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez már valami!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3717) temagad.aho válasza honeker (#3712) üzenetére


temagad.aho
tag

kijelöl - másol - beilleszt

Honor 8

(#3718) netpeti98 válasza erahurka (#3715) üzenetére


netpeti98
addikt

A BUILD környékén megjelent írás a desing-ról

We looked at using the Menu icon (hamburger) navigation across devices, and discovered that for phones, the ability to switch between collections and albums would be easier with one hand by using a pivot and swiping. While we’re still iterating on the navigation within the Photos app, the final design will have the Menu icon in the PC app and pivots for phone, allowing greater flexibility whether you’re using a keyboard, mouse, or touch.

Tehát mobilon pivot lesz, PC-n hamburger. Remélem, hogy több app is követni fogja a példáját.

(#3719) no1r válasza netpeti98 (#3718) üzenetére


no1r
őstag

ez jó hír :) :K

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3720) Воланд


Воланд
titán

Microsoft's Windows 10 Mobile update unlikely to come to 4GB phones

persze, varjuk meg, amig kesz lesz az os es akkor mit mondanak a frissitesre, de az elejen nem ezt igertek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3721) Glenda válasza Воланд (#3720) üzenetére


Glenda
addikt

Vast majorityt mondott Myerson vagy Joe, nem? Vagy every modern Windows Phone?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3722) Воланд válasza Glenda (#3721) üzenetére


Воланд
titán

az osszes 8.1-es keszuleket mondtak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3723) gabancs válasza Воланд (#3720) üzenetére


gabancs
addikt

Még az se biztos, hogy kell nekünk a W10. A 8.1 jól működik, nem biztos, hogy érdemes elcseszni egy új verzió miatt. Jelen pillanatban nem tudok olyan funkciót mondani, amire annyira ráizgulnék. Mert igazából alapjaiban kellene átgondolni ezeket a megmagyarázhatatlan korlátozásokat, de erre nem sok esélyt látok.
Hogy több lehúzható kapcsolóm legyen? Minek? Cortana? Nekünk úgy sincs.....

(#3724) Glenda válasza Воланд (#3722) üzenetére


Glenda
addikt

Nem, biztos nem azt mondta, mert itt a szagértők verték a nyálukat, hogy biztos nem fogja megkapni a x2x sorozat, mert mocsokm$.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3725) Glenda válasza gabancs (#3723) üzenetére


Glenda
addikt

Jelen pillanatban nem tudok olyan funkciót mondani, amire annyira ráizgulnék

UWP.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3726) gabancs válasza Glenda (#3725) üzenetére


gabancs
addikt

Nem hiányzik...Most se, holnap se.

(#3727) Glenda válasza gabancs (#3726) üzenetére


Glenda
addikt

Pedig új appok már nem fognak jönni a régi platformra, ha lesz egy kis eszük a fejlesztőknek.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3728) gyurkikrisz válasza gabancs (#3723) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

8.1-re visszatérve 10-ről elég funckiószegény ez, és nem akkora húdenagyot szól dolgok vannak benne, hanem pl az összes kapcsoló elérhető fent, vagy hogy beállításokban lehet keresni, szebbek az appok (pl weather, az nagyon szép), stb stb stb.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3729) Thome válasza gyurkikrisz (#3728) üzenetére


Thome
addikt

Kénytelen voltam az 512-es frissítés után visszatenni a 8.1-et mert katasztrófális volt az egész rendszer. Tényleg totál fapad a 8.1. :K

(#3730) gabancs válasza gyurkikrisz (#3728) üzenetére


gabancs
addikt

Képernyő mentések?

(#3731) Gusztáv válasza gabancs (#3723) üzenetére


Gusztáv
addikt

Pl normális Outlook és naptár, bizalmas értesítések, app szintű jogosultságkezelés, egykezes mód nagy telefonoknál és még sorolhatnám sokáig.

Laci

(#3732) gabancs válasza Gusztáv (#3731) üzenetére


gabancs
addikt

normális Outlook

Ez mit is jelent? Nekem normálisnak tűnik, leszámítva, hogy a csatolt fényképet lekicsinyíti.

(#3733) Ringman válasza Glenda (#3727) üzenetére


Ringman
nagyúr

aztán meg lehet, h kilövik a saját alkalmazásokat is, mint pl skype wp7 esetén

(#3734) Glenda válasza Ringman (#3733) üzenetére


Glenda
addikt

Ott szerintem az volt, hogy változtattak a backenden és a frontendet már nem érte meg frissíteni (a WP7 akkor már EOL volt gyanítom).

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3735) saiyajin


saiyajin
senior tag

Az uj Outlook amugy tudja mar kezelni a kulonbozo aliasokat?

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#3736) Ringman válasza Glenda (#3734) üzenetére


Ringman
nagyúr

eol 14-10-14

skype lelövése meg tavaly augusztusban volt. [link]

(#3737) Gusztáv válasza gabancs (#3732) üzenetére


Gusztáv
addikt

Jóval pofásabb, mint a régi, van szövegformázás, választható helyesírás ellenőrzés, átgondoltabb beállítások menü. Új naptár eseménynél tudsz naptárat váltani (nincs eldugva az opció a részletes beállítások közé).
Nekem meg pont az automata kicsinyítés hiányzik, mivel a Lumia Camera-ban nem lehet felbontást állítani, így ha csatolok 2-3 fényképet, az egyből 7-8 MB.

Laci

(#3738) Ringman válasza Gusztáv (#3737) üzenetére


Ringman
nagyúr

Nekem meg pont az automata kicsinyítés hiányzik, mivel a Lumia Camera-ban nem lehet felbontást állítani, így ha csatolok 2-3 fényképet, az egyből 7-8 MB.
az droidon nekem is, a wp-n hasznos funkció szerintem (mindkettőt használom napi szinten)

(#3739) Glenda válasza Ringman (#3736) üzenetére


Glenda
addikt

Mea culpa, akkor gazemberség volt. De továbbra is úgy érzem, hogy okuk volt rá (mondjuk az új backend és platform korlátai; elég ügyetlenek PR szempontból, de ennyire talán mégse), de igazán várhattak volna két hónapot.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3740) Boonen007


Boonen007
őstag

Nektek sem enged letölteni semmi Lumia selfie lumia camera, here cuccokat? Nekem azt írja az áruház, hogy nem elérhető már.

(#3741) gabancs válasza Gusztáv (#3737) üzenetére


gabancs
addikt

A Kapcsolatok köröcskéi szimplán gagyi......

(#3742) MKLS


MKLS
aktív tag

Na megerősítették, hogy min. 5Gb hely kell a Win10 for Phone telepítéséhez szóval a szegény kis Lumia 530 kiesett a frissítési listából (feleségemnek ez van). A másik meg, hogy a készülékek többsége 8gb-os, ezeknél alig fog maradni belső tárhely clean install után is. Erre már csak egy jó kis SD-re telepítési korlátozás kellene mint Android 4.4-én aztán akkor tényleg rendben lennénk...😒

(#3743) Pferi válasza Gusztáv (#3737) üzenetére


Pferi
senior tag

Ha fotózáshoz szeretnél felbontást állítani próbáld ki a Proshot nevű programot, azzal lehet.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3744) gabancs válasza MKLS (#3742) üzenetére


gabancs
addikt

És mi van akkor ha szervízben teszik fel a W10-et? Akkor legyalulhatnák a 8.1-et, és simán felteszik a 10-et.
Mert azt elképzelni sem tudom, hogy a gyárban minden egyes telefonra emberkék letöltik a szoftvert, és telepítgetik. Tehát valahogy csak megoldják az ipari telepítést, hiszen milliós tételben nem lehet máskép.

(#3745) Gusztáv válasza Pferi (#3743) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen ismerem, meg is vettem anno (a sima kamera appban is tudok felbontást állítani). De általában az ember csak úgy fotóz valamit, aztán utána jut eszébe, hogy el kéne küldeni (legalábbis én így vagyok vele, pl kutyasétáltatás közben). Alapértelmezettnek meg a Lumia Camera van beállítva. Na mindegy, igazán rakhatnának bele egy kapcsolót.

Laci

(#3746) waces válasza gabancs (#3732) üzenetére


waces
aktív tag

ez lenne a legkisebb baj, de olyan simán nem kezeli a céges certificatet, hogy azt öröm nézni (hiába van telepítve a cert, nem képes használni. innentől az enterprise környezetben való használata kevéssé valószínű)

Every living creature on earth dies alone.

(#3747) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Van aki felhajította 6 colos készülékre? Tapasztalatok? :) Nem merem feltenni, most jól megy a kis 1320.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3748) FіkuszKukіsz válasza waces (#3746) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mondjuk manapság egy megbízható tanúsítvány nem kerül sokba.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#3749) MKLS válasza gabancs (#3744) üzenetére


MKLS
aktív tag

Nem egészen értem mire gondolsz. Egy 4Gb belső tárhelyű telefonra a szerviz sem tud telepíteni min. 5gb méretű ROM-ot. A másik amit irtam az meg arra vonatkozik, hogy kevés belső tárhely marad W10 mellett. A hsz.-em vége meg csupán irónia.

(#3750) gabancs válasza MKLS (#3749) üzenetére


gabancs
addikt

Én arra értettem, hogy nem ugyan az, egy 8.1 mellé letölteni és feltelepíteni a w10-et, vagy legyalulni mindent, (mint PC esetében), és telepíteni a w10-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.