Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Webkamera topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#151) LordVader80 válasza di-courage (#144) üzenetére


LordVader80
senior tag

és csak akkor indul újra a géped, ha installálod a kamerát?
próbáltad különböző usb portokba?

nincs nagyon ötletem mi lehet :(

May The Force Be With You!

(#152) agian


agian
csendes tag

Tegnap vettem egy Microsoft LIfe-cam vx-1000. és borzasztó a minősége a társalgáskor, recseg és valamikor spontán sipol. A másik, hogy amikor megnyitom a programot, csak egy fekete négyzet jelenik meg.
Segítsen valaki, akinek ilyen van, hogyan kezeljem!!!!!!Létszi!!! :F

(#153) _ak_ válasza di-courage (#144) üzenetére


_ak_
addikt

töltsd ki a cuccosok részt a profilodban. Próbálj kölcsönkamerát is dugdosni a gépedbe, vagy egyik ismerősnél próbáld ki a camot. Használsz más usbs cuccot? Azok mennek rendesen? Mondanám, h azért a béke kedvéért nyomass agy anti vírust is, mert sosem lehet tudni, de nem hallottam még ilyenről.. :) Nekem az usb bűzlik, tuningolod a gépet?

Let's begin, de gozaimasu!

(#154) FÜLES92


FÜLES92
csendes tag

hali nincs valakinek Logitech QuickCam Messenger Camera ilesző programja

(#155) _ak_ válasza FÜLES92 (#154) üzenetére


_ak_
addikt

:F ez most komoly? vagy meg sem próbáltad honlapjukon megkeresni? [link]

Let's begin, de gozaimasu!

(#156) di-courage válasza _ak_ (#153) üzenetére


di-courage
csendes tag

A cuccosokat kiirtam.

Megprobáltam másik usb portba bedugni a kamerát, eddig jó, legalábbis, mikor ezt irom, addig nem indult újra. Egyébként az utóbbi időben egy usb hub-ra dugtam a kamera usbjét, amin rajta szokott lenni néha 1-1 pendrive, meg most az egerem adóvevője is rajtavan folyamatosan.

Most igy hagyom, aztán meglátom, hogy újraindulgat-e vagy se. De lehet, hogy nem ártana egy friss windows, bár nemtom...

1-2 nap múlva irok majd, hogy mi lett a storym vége :)

Amugy nagyon szépen köszönöm a gyors regálást! :B :R

(#157) Wintercold


Wintercold
csendes tag

Hello! Nekem az a problémám, hogy van ugyan webcamom, de msn-en molyos és homályos a kép, és nem tudom hogy kéne beállítani, hogy jobb legyen. Már probáltam hogy élesítem, de nem segít... Valaki tudja mi lehet a gond? (mit kéne beállítani a camon vagy a Vistán, hogy jól működjön?)

(#158) _ak_ válasza Wintercold (#157) üzenetére


_ak_
addikt

XP-vel nem volt homályos? Egyébként ezt a fókusz szabályozza a kamerán, ha az sem segít..

Let's begin, de gozaimasu!

(#159) spyler76


spyler76
csendes tag

Sziasztok!
Nincs valakinek egy ilyen tipusú kamerája?
Genius I-look 317.Az istenért sem tudom működésre bírni.
A genius honlapon találtam ilyen drivert de azzal sem működik.
Az eszközkezelő látja.Van valakinek ötlete :F
Nincs gyári telepítő lemezem.

[ Szerkesztve ]

(#160) Wintercold válasza _ak_ (#158) üzenetére


Wintercold
csendes tag

Hmm... új ez a gép, Vista járt hozzá nem XP. :(
De lehet akkor a cammal van a probléma?
WB-3400T Webcam (Trust) Vistához. Vagy van valamilyen spec módszer, hogy jobb legyen a kép, és én nem állítottam volna be? :F

(#161) Geller72


Geller72
veterán

Hali. Kaptam karácsonyra egy tesco gazdaságos webkamerát, asszem Technika tecweb1-es típus, ennyit már kinyomoztam. Akárhogyan telepítem, még a tecso driver oldaláról is húztam le friss drivert, sehogy sem akar működni, felrak egy rakás codeket, de mind hibás, 39-es hibakóddal elszáll. Mindent a tetves leírásuk alapján csináltam, mégsem műxik. Valaki segítene, hogy hogyan tudnám életre kelteni, mert az irodában jó lenne azért. Mivel ajándék, még nem akarom kibaszni, de nem áll messze tőle...pls help me..
Thx:
Geller

(#162) Geller72


Geller72
veterán

Valószínűleg most fél ötkor összetöröm...

(#163) LordVader80 válasza Geller72 (#162) üzenetére


LordVader80
senior tag

hát, tartsd meg inkább dísznek ;)

May The Force Be With You!

(#164) Geller72 válasza LordVader80 (#163) üzenetére


Geller72
veterán

...fél öt elmúlt...nem ment át a törésteszten, tehát kereskedelmi forgalomba, tömeggyártás szempontjából nem kerülhet...üdv.
Geller

(#165) LordVader80 válasza Geller72 (#164) üzenetére


LordVader80
senior tag

:DDD béke poraira

May The Force Be With You!

(#166) Geller72 válasza LordVader80 (#165) üzenetére


Geller72
veterán

kibaszottmocskostetvesteszko.. :W

(#167) Barto


Barto
aktív tag

Üdv Minden Kedves Fórumozónak!

Sikerült beszerezni, egy MSI Starcam Clip II-es kamerát. Aranyos, tetszik, autofocus stb, éjjel látó stb. Esti lámpás megvilágításnál, azért nem túl szép a kípe. :-) Visszalapoztam, és korábban Momcsi irt hasonló problémát amire én bősz MSI márka tapasztalt és fan reagáltam neki, hogy nekem az StarCam 370i-vel minden ok. Na most laptopra szereztem egy ilyen camot. És ua-t tapasztaltam. Nem tudok fehéregyensúlyt állítani, mert inaktív. A low light opcióra semmi lehetőség. Nincs valami regkulcs amivel aktívvá lehet tenni. Vagy valamilyen tapasztalat nektek? Köszönöm szépen előre a segítséget ill. a válaszokat! Nem nekem lenne a cucc, hanem após jelöltömnek, így kellenek a piros pontok... :))

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#168) hazaigab


hazaigab
csendes tag

Üdv mindenkinek,

problémám a Lenovo USB Webcamerám. Kinéztem, megvettem, hazavitte. Otthon Vista op. rendszer. Telepítő lemez Xp,Win2000-hez. Sebaj irány www.lenovo.com
Kiválasztom a márka, tíus(Cameras Lenovo USB Webcam 40Y8519) op.rendszer Vista B.
Letölt:
driverlenovousbwebcam.exe
mediaonegallery.exe
Futtat:
1,driverlenovousbwebcam.exe (arról nem is beszélek, hogy installálás közben Kaspersky ordít, hogy valami trójait talált és törli)
Na mindegy megjelenik a Webcam ikon a tálcán.
2, mediaonegallery.exe elindul a webkamera softvare telepítése: kéri név, vállalat és kapaszkodjatok meg: Serialnumber
Há ku... életbe leveszem kamerát (MERT MÁR HASZNÁLNI AKAROM ÉS FELTETTEM A MONITORRA) és beírom a S/N ....... számot és azt írja ki, hogy nem jó sorozatszámot adott meg, én má' minden számot beírtam ami azon a kamerán van.De semmi és semmi.
Pontosabban rossz sorozatszámot adott meg. :W
Leszedtem mindent, újra... ugyanez.
Most mit csináljak. Én má' nagyon használni akarom!
((((Egyszer még az asztalra is rávágtam)))) Ötlet?

Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik. (Dante)

(#169) RoyalFlush válasza Geller72 (#161) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Tesco gazdaságos webcam ? :Y Vajon mennyibe kerülhetett ? :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#170) LordVader80 válasza hazaigab (#168) üzenetére


LordVader80
senior tag

írj a lenovonak, válaszolni fognak ;)

May The Force Be With You!

(#171) hazaigab válasza hazaigab (#168) üzenetére


hazaigab
csendes tag

Üdv,

a kamera rendben van. Tovább nézelődtem, főleg külföldi topicokban. Tehát Vista alatt nem lehet a webkamera szoftverét aktiválni. De nem is kellett, megnyitottam a skype-ot és ott ment a kamera.
Na mindegy. De továbbra sem értem, hogy Vista alá mért nem lehetett megcsinálni(rendesebben).

Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik. (Dante)

(#172) LordVader80 válasza hazaigab (#171) üzenetére


LordVader80
senior tag

olvass vissza mit össze nem szenvedtem én a logitech cuccommal vista alatt :W
ilyenek ezek a webcam gyártók :(((

May The Force Be With You!

(#173) Prestoneen


Prestoneen
csendes tag

Sziasztok!
Én is nyitottam egy témát.Nézzétek meg a problemet, majd írjatok egy PM -et, ha összefügg a hibával az, h a Logitech webcamom belilul...MSN -en, és a fotót is lilán adja.Ha nem kapcsolatos, akkor is lökhetsz, decsak akkor, ha tudod a megfejtést(én biza nem :DDD )! :F :F :W

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#174) RoyalFlush válasza Prestoneen (#173) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Hol indítottál témát a problémádnak? :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#175) LordVader80 válasza RoyalFlush (#174) üzenetére


LordVader80
senior tag

már zárták is ;) ezért nem találod :U

May The Force Be With You!

(#176) csilla89


csilla89
csendes tag

Sziasztok!

Valaki segítsen,mert már egy hete kínlódok!
Vettem e gy Genius GF112-es webcam-ot és nem tudom feltelepíteni,mert azt írja ki,hogy az illesztőprogram sérült vagy hiányos.És az ikont kiteszi az asztalra,de ha megnyitom akkor kiírja,hogy "No video capture..."!Kaptam hozzá CD-t is,de nem megy a dolog...
Mi lehet a baj?A Srác a boltban azt mondta,hogy a gépemmel van gond,és újra kell rakni a rendszert.De szerintem nincs semmi gond,csa több pénzt akar...
Ha valaki tud segíteni,akkor az légysz írjon,mert kihullik az összes hajam!!!
Előre is köszi! :W

(#177) LordVader80 válasza csilla89 (#176) üzenetére


LordVader80
senior tag

Itt találsz hozzá drivert, szedd le, ha ezekkel sem megy, akkot telepítsd újra a géped, vagy próbáld ki egy cimbi gépén, így ki tudod zárni, hogy a gépeddel van hiba, vagy a kamerával ;)

May The Force Be With You!

(#178) csilla89


csilla89
csendes tag

Köszönöm a tippet!de még mindig nem akar sikerülni,mert elkezdtem és kijött egy ablakba,hogy:Make sure that your device is unplugged and all applications ara closed before installation!
Ez mi lehet?
Légyszi segítsetek!
Köszi :(

(#179) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy nem találok olyan programot, ami egyszerre 2 helyre tudja küldeni a "webcam" képét. Van ilyen? VAgy hogyan kell föltenni a netre, de ugy,m, hogy ne 10 meg 1 mp-enként frissüljön.

Köszi!

(#180) LordVader80 válasza csilla89 (#178) üzenetére


LordVader80
senior tag

Ez azt jelenti nagyjából, hogy "győzödj meg róla, hogy kihúztad a kamerát, és minden futó alkalmazás zárva van, mielőtt installálni kezdesz"

szóval ezek szerint:
1: bebootol a windows, ne indíts el semmit, és ne dugd még be a kamerát a gépbe
2: indítsd el amit letöltöttél drivert
3: kövesd ott az utasításokat (általában minden next/tovább)
4: installálás során kérni fogja, hogy csatlakoztasd a kamerát (plug device/camera)

May The Force Be With You!

(#181) Csedit válasza kem (#179) üzenetére


Csedit
aktív tag

A webcam xp nevű progi ki tudja tenni webre a folyamatos kamera képet.

(#182) Gabexxxx


Gabexxxx
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vásároltam egy Logitech Communicate STX et, és visszaolvasván a fórumban, nem volt ilyen gondja senkinek! :((
A hibajellege a következő. Bedugtam az usb-be a webcamot, és a hozzákapott gyári drivert (10.0.0.1439) telepitettem. De akármit csinálok, akármilyen hangnál(zene, vagy film) kegyetlenül zúg! Ha lehúzom az usbről a webcamot, és beteszek valami zenét akkor szépen szól. Ha visszadugom, ugyanúgy recseg.
Valaki tud megoldást erre?

Az eszközt tegnap vásároltam de ha nincs megoldás erre akkor kicserélném, vagy vennék inkább egy microsoft VX3000-et. 3 napon belül kötelesek visszaadni a pénzem, még ugy is ha használtam a terméket, vagy nagyon rosszul tudom? :F

Köszi előre is.

(#183) kali válasza Gabexxxx (#182) üzenetére


kali
legenda

az integrált mikrofonra vonatkozó (hang)beállításokat átnézted? nincs visszacsatolás, gerjedés, ütközés vagy ilyesmi?

(#184) vedini


vedini
őstag

hali

vette ma egy logitech ultrs vision-t
az a gondom, hogy nem működik a video effect, nem tudjátok mi lehet a gond?

workworkwork...

(#185) LordVader80 válasza vedini (#184) üzenetére


LordVader80
senior tag

pontosan mit takar a video effect a camnél? telepítő cd-s drivert raktad fel, vagy újabbat?

May The Force Be With You!

(#186) vedini válasza LordVader80 (#185) üzenetére


vedini
őstag

szia
először a telepítővel kezdtem, aztán a netről e legfrisebbet töltöttem le

video effects:
avatart, face accessories, fun filters

leköveti az arcod a kamera, és mondjuk egy cápaarcot tezs a képet helyére, és ha mosolyogsz akkora cápa vicsorít

notin kipróbáltam faszán , ment csak a gépemen nem akar , pedig vagy 5x le és fel instralláltam :(

workworkwork...

(#187) LordVader80 válasza vedini (#186) üzenetére


LordVader80
senior tag

Jól hangzik :R

Sajnos nincs ötletem, mi lehet a baj :(

May The Force Be With You!

(#188) vedini válasza LordVader80 (#187) üzenetére


vedini
őstag

nah elcsesztem az egész délutánomat
leszedegedtem minden progit még a codec-et is
és semmi
ráadásul a ultlra vision video effects problem-re se találok semmi kézzel foghatót :O

workworkwork...

(#189) kali válasza vedini (#188) üzenetére


kali
legenda

a tűzfal nem fogja meg a kamera szoftverének a dns-szolgáltatás meghívási kísérletét? mert amikor direkt nem engedélyezem a kapcsolat létrehozását, akkor nekem sem működik a fun filters és többi kiegészítő szolgáltatás, de amint engedélyezem a kapcsolatot, azonnal minden ok!

(#190) vedini válasza kali (#189) üzenetére


vedini
őstag

ment privi

workworkwork...

(#191) vedini


vedini
őstag

hívtam supportot, fél óra alatt se jutottunk semmire
felrakom mégegyszer az sp2-tőt, hátha nem kell win reinstall

workworkwork...

(#192) LordVader80 válasza vedini (#191) üzenetére


LordVader80
senior tag

vagy ha angol az xp-d, akkor már az sp3-at is felrakhatod :K

May The Force Be With You!

(#193) vedini válasza LordVader80 (#192) üzenetére


vedini
őstag

megelett a megoldás, win reinstall
nagyon frankóak ezek a video effectec, minenkinek nagyon tetszett

workworkwork...

(#194) LordVader80 válasza vedini (#193) üzenetére


LordVader80
senior tag

Nah, örülök, hogy sikerült :C
:R

May The Force Be With You!

(#195) vedini válasza LordVader80 (#194) üzenetére


vedini
őstag

köszi :R
csak kár hogy ennyit kellett vesződni, de talán kárpótolt az élmény

workworkwork...

(#196) DjVenczel


DjVenczel
csendes tag

Hali! Vettem egy használt webcamerát, és a kép tiszta csíkos, kékes pirosas sárgás csíkok vannak a képen vizszintesen, de annyira hogy alig látni a képet tőle. Driver problémát mondtak, de kipróbáltam másik gépen is meg másik driverrel is, és ugyan az. Szerintem a kamera rosz. 5letek? Valószínű átvágtak?

(#197) LordVader80 válasza DjVenczel (#196) üzenetére


LordVader80
senior tag

2 gépen, különböző driverekkel ugyanazt csinálja, sztem kamera a rossz :( . Kérd, hogy az eladó mutassa meg működés közben az ő gépén (ha van rá mód)

May The Force Be With You!

(#198) DjVenczel válasza LordVader80 (#197) üzenetére


DjVenczel
csendes tag

Nincs rá mód. Elvileg visszafizeti az árát. Vettem másik webcamot, szerintem is halott ez.
Köszi azért a segítséget!

(#199) bezsebelek


bezsebelek
csendes tag

Logitech QuickCam express és QuickCam pro 9000 webkamerát lehet most nyerni a momentcityn.
bővebb info: [link]

(#200) Alyens


Alyens
aktív tag

Sziasztok! Van itt valaki akinek Logitech Fusion-ja van? Vagy látott már ilyet? Az lenne a kérdésem,hogy jobra balra forgatható,e a talpon(tartón)? Köszi! Fontos lenne :R

http://shrimpland.hu

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Webkamera topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.