Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Webkamera topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#901) gyulank válasza Fercsil (#900) üzenetére


gyulank
addikt

Ha egyszerre 4 oldalra streamel, és azt akarod beállítani, hogy a 4 oldalon melyiket lássák, és azzal csak azt tudod beállítani, hogy melyiket lássák, akkor mi kéne? Egy streamnek van egy címe. Ha ezt a címet használja a 4 oldal, akkor mind a 4 azt mutatja ami streamelve van. És nők vetkőznek? Mert akkor bekukkantok.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#902) Fercsil válasza gyulank (#901) üzenetére


Fercsil
újonc

Köszönöm a gyors választ. (igen, vetkőznek is.....meg mást is...gyere) ugyis kell egy IT-s. :-))

a két kamera képe között szeretnék váltogatni az oldalakon, hogy az egyik oldal az egyiket a másik a másikat lássa egyidőben, ahogy a helyzet megkivánja.

a négy weboldalnak adott adást szeretném a két kamerakép között váltogatni aszerint, hogy hol fizetnek éppen és hol nem. külön-külön szeretném szabályozni, hogy hol melyiket lássák.
ahol fizetnek és csak amíg fizetnek ott teli képet kapjanak (1.kamera), ahol nem ott részlegest (2.kamera).

esetleg lenne egy telszámod?
fercsi

(#903) gyulank válasza Fercsil (#902) üzenetére


gyulank
addikt

Úgy értettem, hogy a kamerán, ha megadod a címet. Javaslom hálózati fórumon kérdezz streameléses témában! Itt kamerával kapcsolatban se nagyon pörögnek a dolgok.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#904) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

10.000 Ft-ig milyen kamerát ajánlanátok beépített mikrofonnal? :)

- mozi bolondéria -

(#905) pmheros


pmheros
senior tag

Logitech c920

Aki ilyet venne, annak hasznos infó lehet:
-1 méter távolságnál már nem tűéles a kép
-1,5 méter távolságnál már picit homályos is
-3 méterre már mosódik (1080p)
Autó fókuszt kikapcsolva, manuálisan állítva is.

A fókuszálást egyébként gyorsan és jól végzi 5 cm -től 1 méterig. Azon túl van gondja.

Aki ilyen kütyüben gondolkodik annak érdemes megnéznie pár youtube-os teszt videót, mielőtt pénzt adna érte.
Nem mondom hogy mindegyik c920 -nak ennyire nagy a gondja mint nálam, de az enyém vállalhatatlan volt.

nem vagyok tökéletes

(#906) pmheros


pmheros
senior tag

Logitech C930e

A kép nagyon rendben van, a rögzített hang kevésbé.

Ami pocsék az a hozzáadott szoftver: nem lehet benne állítani a felbontást, és a képfrissítést ! Az expozíciót például csak a skype kamera beállító paneljén érem el ! Az angol oldalról letöltött telepítő valami skandináv csengésű nyelvezettel bír ! :Y A saját szoftverben továbbá nem lehet lekapcsolni a működést jelző ledet. A c920 -nál ezek azért megoldottak voltak.

Az általános Logitech Webcam Software ezt a típust nem támogatja: "Incompatible webcam detected" hibaüzenettel örvendeztet meg. Korlátozottan 640x480-ban azonban mégis eldöcög vele :F .

A jó szoftver hozzá a Microsoft Camera App. Ez alapértéken szépen kezeli a kamerát 1920x1080 30fps mellett. Persze ebben sem lehet állítani semmit, de a skype kamera beállító paneljén a nekem szükséges beállítások továbbra is elérhetők. Ez az win8.1 alatt alapból elérhető, és jól használható rögzítésre. Egy hibát rónék fel neki: ha leteszem tálcára, leáll a rögzítés.

Sokkal bonyolultabb szoftver az (OBS) Open Broadcaster Software. Ez alapból jól kezeli le a kamerát, és akad lehetőség a beállításokra is. Érdekes mód nálam Win 7 alatt csak 5fps -t tudott az 1080p -ben, míg Win8.1 alatt ment neki a 30fps is.

A skype érdekes mód mindig (w7 w8.1) jól kezeli a kamerát.

Magának a kamerának a képét, hangját nem írnám körbe, javaslom hogy aki ilyet szeretne nézzen a youtube-on teszt videókat, akad belőle néhány. Most hogy meg sikerült szelídíteni a 'kezelését', elégedett vagyok vele (míg nem volt szoftver azért őszültem vele).

Az árát biztosan nem éri meg, de a kép az nagyon nagyon rendben van

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#907) gerrog


gerrog
aktív tag

hali
Logitech C270 kamerám van (+i3 4330, R7 260X, 8 Gb, 30/3 internet), de nem vagyok vele túlzottan megelégedve
képminőség sem a legjobb és lassú is
néztem egy online testert...23-24 fps-t mutatott
a kamera lehet a gyenge pont vagy valami más?
ha hosszabb kábelt használok a kamerához, az rontja a minőséget, ugye?
vegyek másikat? 20 ezerig tudnátok ajánlani vagy az csöbörből vödörbe lenne?
köszönöm

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#908) pmheros válasza gerrog (#907) üzenetére


pmheros
senior tag

Elméletileg 30fps -t tud az a kamera 720p mellett. Rögzíts vele egy videót amit a lejátszva az adott program tulajdonságainál kiolvasod mennyi is az annyi. (pl k-lite ban Shift+F10)

Nézvén a youtube-os videókat nincs annak rossz képe.

Az hogy lassú, az csak az expozíciós idő kérdése. Tedd manálisra (exposure), állíts be -6 körüli értéket,és gyors lesz. Csodák nincsenek, ha nincs rendes megvilágítás a kép sötétebb lesz. Kevés olyan kamera van aminek jó "fénygyűjtő" képessége van (értsd gyors és világos kép), a legjobbak is szenvednek ettől a hiányosságtól.

Hosszabb usb -nél romolhat a minőség, instabillá válhat a működés.

20 ezerig Microsoft LifeCam Cinema, vagy Lifecam Studio. De nézegess róluk youtube -on videó teszteket, hogy megfelel-e a képük az elvárásaidnak.

nem vagyok tökéletes

(#909) gerrog


gerrog
aktív tag

köszönöm

lehet veszek valami újat, mert a mostani már a skype-al sem működik, képtelen vok beüzemelni

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#910) repvez


repvez
addikt

Tud valaki nekem egy jól müködő drivert ehhez a kamerához win7 64 bit re ? és ami esetleg a későbbi OS-eket is támogatja?
Mert rádugtam a gépre de az eszközkezelőben sárga felkiáltó jelem van és nem talál a neten sem drivert hozzá, a logitech oldalán meg ezt a kinézetűt nem is találtam meg , csak egy másik messengerét,de annak meg nem letölthető a drivere.
[link]

Ha esetleg a gyári driver nem lenne meg akkor milyen alternativ modon tudnám müködésre birni?

(#911) pmheros válasza repvez (#910) üzenetére


pmheros
senior tag

64bites Vista drivert próbáltad? , többmyire elfogadja a win7

nem vagyok tökéletes

(#912) repvez válasza pmheros (#911) üzenetére


repvez
addikt

tudsz egy jó linket küldeni hozzá? Mert én találtam ,de vagy nem tudtam letölteni vagy nem ehhez való volt.
A keret program feltelepült,de az eszközt nem ismeri fel a driver hiánya miatt.

Próbáltam már egy letöltött driverz 7zppel kibontani és manuálisan megadni neki a fájlt,de mindig azt irja ki, hogy nem talál az eszközhöz való programot.

[ Szerkesztve ]

(#913) pmheros válasza repvez (#912) üzenetére


pmheros
senior tag

Ha a gyártótól nem szerezhető be hozzá driver akkor nincs ötletem.

Mivel a régebbi kameráknál még nem számoltak a 64bites oprendszerekkel, így lehet drivert sem készített azokhoz a gyártó.
Esetleg 32bites win7- el megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#914) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Full HD webcamerára keresek ajánlatot. Nem lenne gond ha rosszabb fényviszonyok között is "normális" képet adna.

Mi most az ajánlott?
Az ár mellékes tényező. A képminőség magasan az elsődleges.

(#915) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Két típust néztem ki: [link] [link]
Nem látom mi a különbség közöttük, de ami fontos a jó képminőségen kívül a tiszta hang lehetőleg akár 6-8 méterre is.
Még annyi, hogy a fenti kameráknak melyik a Logitech-es megfelelőjük és melyik márka az ajánlottabb a kettő közül.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#916) pmheros válasza < CyberBob > (#915) üzenetére


pmheros
senior tag

Rágoogléztam a Microsoft Q2F-00015 és Microsoft Q2F-00018 -ra is, de én sem látom hogy bármilyen paraméterben is különböznének. A Microsoft maga sem hivatkozik rájuk másképp. (Ez talán gyártásban lévő sorozatra utalhat, vagy különböző régiókba más kóddal szállítanak. :F Egyébként Q2F-00001 -00020 -ig dob a kereső.

A képminőséget magad is láthatod az általam állandóan ajánlott youtube -os tesztvideókban. A hang az aránylag rendben lesz, de 6-8 méterre ezeknél a webkameráknál (még ha fullHD is) nem lesznek részletek, főleg ha széles látószögű kialakításúakról beszélünk.

Így hogy Logitech -es megfelelő ezt nem értem. Azonos árkategóriát a webshopok oldalán ár szerint rendezéssel gyorsan megtalálod. Márkát nem hasonlítanék, csak adott típusokat.

nem vagyok tökéletes

(#917) < CyberBob > válasza pmheros (#916) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Tudnál linkelni videót?

A hangról azt olvastam itt korábban, hogy a Microsoft kameráknak jobb a hangminősége, de azt nem tudom hogy általánosságban vagy bizonyos típusoknak csak.

A márkák összehasonlításánál azt értettem, hogy a Logitech cuccokkal nem volt gondom eddig viszont Skype-hoz lenne használva ami a Microsoft-é így a saját eszközüknek hosszabb távon jobb-e a szoftveres támogatása?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#918) pmheros válasza < CyberBob > (#917) üzenetére


pmheros
senior tag

Sosem hittem volna hogy más helyett fogom beütni a youtube keresőjébe a Microsoft LifeCam Studio HD kifejezést. :N Már az első találat sokoldalúan vizsgálja: https://www.youtube.com/watch?v=r-8Z8PpSq-0

A szoftveres támogatás jövője ködbe vész. Olvastam valahol olyat hogy például a csak win7 -es driverrel bíró eszközök nem mennek majd 10 alatt. A 8-assal is rendelkezőkkel ilyen gond nem lehet. (Nem tudom a valóság alapját én is csak olvastam, és nem is szívesen azonosulok a gondolattal)

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#919) < CyberBob > válasza pmheros (#918) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm.
Pont ezt a videót néztem én is és itt a hangminőség sokkal tisztább a Microsoft kameránál mégis rosszabbnak hozták ki. :F

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#920) pmheros válasza pmheros (#905) üzenetére


pmheros
senior tag

Logitech c920 plusz infó

Olybá tűnik nem csak nálam járt rossz fókuszos c920.
És mint a videón látható ügyes kezűeknek van is rá megoldás.

Ha valakit zavarna a működést jelző két reflektor a 930e -n, azt is ugyanígy kell szétszedni, nem megoldhatatlan a problémája.

nem vagyok tökéletes

(#921) nem_tom


nem_tom
őstag

Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy az A4-Tech PK-920H típusú webkamera tényleg olyan szépen rögzít e mint ezeken a videókon láthatjuk: [link] [link]

Kicsit gyanús nekem, mivel 5800Ft-ba kerül és 10k -ig nem találok még egy webkamot ami hasonlóan szép felvételt csinálna. Viszont több youtube-os teszt is igazolja a minőségét.

Szóval ha tudtok nekem segíteni azt megköszönném! :R

(#922) pmheros válasza nem_tom (#921) üzenetére


pmheros
senior tag

a két videó alapján az én véleményem: nem látom "szépnek" a képét.
Amennyiben neked ez a minőség mégis megfelelő, úgy neked ezért az árért megérheti.

nem vagyok tökéletes

(#923) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Üdv!
van egy Logitech QuickCam Vision Pro kamerám, eleinte nagyon jól működött, majd egyik napon mikor skypeoltam volna, elindítom, majd felvillan a led körbe és leválasztás hang. ez miért van? Tudom, nem macem van, de azért ezzel is működik..

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#924) gerenda110 válasza gerenda110 (#923) üzenetére


gerenda110
aktív tag

A mikrofon működik. érzékeli a hangot. és tudok is vele beszélni..

[ Szerkesztve ]

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#925) pmheros válasza gerenda110 (#924) üzenetére


pmheros
senior tag

Szoftveres bibinek tűnik.
Hardveres hiba kizárásához, ha van kéznél egy tartalék vinyód húzz rá egy win-t

vagy Rendszer visszaállítás egy korábbi működő időpontra ?

nem vagyok tökéletes

(#926) gerenda110 válasza pmheros (#925) üzenetére


gerenda110
aktív tag

megpróbálom a visszaállítást

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#927) gerenda110 válasza pmheros (#925) üzenetére


gerenda110
aktív tag

eddig ez sem vált be, ma itthon felejtettem, holnap beviszem melóba a kamerát

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#928) DiabloCorsa


DiabloCorsa
őstag

Keresek szakembert aki MEGOLDJA, hogy a TP-Link WR1043ND routeren, OpenWrt - vargalex build-al az USB-re HDD mellett (elosztó) dugott webkamera (B910) képe látható legyen a neten.

1. Privát választ kérek.

2. Megadom a hozzáérést és MEGCSINÁLOD vagy telefon lépésről lépésre elmondod mi a teendőm.

3. Kifizetem a munkát.

Linuxhoz nem értek.

Köszönöm.

Diablo. Ha gumira van szükséged ...

(#929) gerrog


gerrog
aktív tag

hali

logitech c615 kamerám nem működik a skype legfrissebb verziójával (7.6), csak egy régebbivel (6.14)
a logitech szoftverrel isjó

ha a videobeállításra kattolok, a gép kék halállal újraindul és az atikmpag.sys fájlra hivatkozik

ill.néha kapok egy üzit,miszerint az ati driver nem válaszol, majd helyreáll (jobb alsó sarokban ugrik fel)

segitség, pls :F

ati driver természetesen a legújabb

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#930) pmheros válasza gerrog (#929) üzenetére


pmheros
senior tag

Ha működik a webkamera korábbi skype -al, akkor felmerül bennem a kérdés: kamerával van a baj ?

a többi hiba amd probléma
A legújabb driver-nél az X1950GT támogatott tipus ?

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#931) gerrog válasza pmheros (#930) üzenetére


gerrog
aktív tag

ha régebbivel müxik és a saját szoftverével is jó, akkor miért kamera hiba?

konfigomat elfelejtettem módosítani, elnézést
R7 260X karim van

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#932) pmheros válasza gerrog (#931) üzenetére


pmheros
senior tag

Nem kijelentés volt :N

Próbáld ki másik gépen is a kamerát ott hogy viselkedik. Ezzel kizárhatod a hardveres hiba lehetőségét.

nem vagyok tökéletes

(#933) gerrog válasza pmheros (#932) üzenetére


gerrog
aktív tag

úgy vélem, ha hardveres hiba lenne akkor régebbi skype-al és a saját szoftverével sem működne, nem? :F

Hiszek a sárkányokban, a jó emberekben és egyéb fantázia szülte lényekben.

(#934) pmheros válasza gerrog (#933) üzenetére


pmheros
senior tag

Nem tudom szoftveresen mi kavarodott meg a te gépeden, és mivel nem látom az összetevőket, nem ismerem a körülményeket így annak kibogozásában segíteni sem tudok. Egy valamit tudok javasolni: nézd meg a kamerát egy másik szoftver környezetben. Ha ott jó, akkor kezdem az elejétől: Nem tudom szoftveresen mi kavarodott meg a te gépeden....

Rendszervisszállítás korábbi időpontra?

nem vagyok tökéletes

(#935) Trumpek


Trumpek
tag

Sziasztok!

Úgy gondoltam, hogy meghirdetem itt a kamerámat, amit elég jó áron adok. Azért hirdetem itt, mivel nem nagyon nézik hardverapron. :)

http://hardverapro.hu/apro/logitech_c920_webcamera_-_1_honapos

(#936) raidx


raidx
őstag

Webkamera vásárlás előtt állok és segítséget kérnék. Valamikor XP alatt volt egy jó Logitech kamerám még a 32 bites Win 7 alatt is hajlandó volt működni, igaz más progival. Átálltam 64 bites Winre és nem műkszik a kamera. Nincs hozzá 64 bites driver. Most készülök új alaplapot venni: ASROCK QC5000-ITX, AMD Kabini, A4-5000 CPU (nem egy erőgép de pici a fogyasztása és amire használom bőven elég) 64 bites Windows 10 futna rajta. Szeretnék egy olyan kamerát aminek USB csatlakozás után nem kell drivert is telepíteni, hátha nem kell korán leselejtezni. Ár azért tizezer alatt volna jó és HD felbontás ma már azt hiszem alap. A szoftvere nem lényeges mert van egy ami igényeimet kielégíti és minden féle kamerát kezel ami működik (még IP-ket is).
Alig használt HP Szkennerem is driver hijjával áll! Csak XP-s driver van hozzá az meg nem megy kompatibilis módban sem Win 7 és Win 10 alatt. Ha nagyon használni akarom, virtuális gépen XP, de úgy meg elég lassú a játék. Köszi a tippeket előre is.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#937) raidx


raidx
őstag

Véletlen rátaláltam egy DroidCam nevű progira, a play árúházbam van egy ingyenes apk az hang nélküli a fizetős hangot is továbbít. A Windowsos klienst https://www.dev47apps.com/ lehet letölteni. Kicsit szórakoztam vele és 50% akku veszteség az ára. Wifis a játék és HD felbontású. Amúgy a fényképező masinám jobb képet ad csak az USB kábeles és szintén nem való tartósan webkamerának.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#938) JegesEmber20


JegesEmber20
aktív tag

Kicsit halott ez a topik, de hátha!

Webkamerát keresek streamelésre 720p bőven elég lenne, max 7k-t szánok rá.

Ötletek?

(#939) Bastee válasza JegesEmber20 (#938) üzenetére


Bastee
tag

Tiszta szívvel, csak két kamerát tudok ajánlani, a jó öreg Logitech C270 illetve egy kicsit újabb, talán nekem szimpatikusabb képű Microsoft HD-3000-et. Hajlok utóbbi felé, bár hasonló a két eszköz. Sokáig töprengtem és bár végül teljesen mást vettem, ezt a kettőt ajánlom!

(#940) JegesEmber20 válasza Bastee (#939) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Ugyan ezeket néztem ki magamnak én is :) Egyébként egy C170-et váltana, de most lehet átmennék a Microsoftra.

(#941) Bastee válasza JegesEmber20 (#940) üzenetére


Bastee
tag

A sorrend nálam is hajszállal Microsoft felé mozdult el, de végül Logitech C920 lett belőle. Sokkal drágább, de legalább jó :D

(#942) Akula válasza Bastee (#941) üzenetére


Akula
őstag

Sajnos még mindig 25k körül van.
Én is tervezek egy ilyet venni, mert a Trust kinyiffant. Bedugom USB portra és semmi. :( Másik gépen is kipróbáltam, nem működik. De áramot kap, mert a fényszóróját be tudom kapcsolni. Nem bírkózók vele, jön a Logitech :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#943) pmheros


pmheros
senior tag

Logitech QuickCam Pro 9000

A neten sok téves infó van a képességeit illetően, a Logitech oldalán is csak az apró betűs részben találod meg a valóságot. Én sajnos csak a vásárlás után bukkantam rá, addig a 960*720@30fps -ben hitben ringattam magam.

A valóságban a max felbontáson:
4:3 képaránynál 1600x1200 @ 15fps
16:9 képaránynál 1280x720 @ 15fps
A felbontást csökkentve nagyobb frissítési érték nem válik elérhetővé. Sőt, magában a gyári Logitech Webcam Software -ben nincs is képfrissítés állítására opció ennél a készüléknél !

Szintén a Logitech oldalán szerepel hogy mind a Logitech Webcam Software, mind a QuickCam Software 15fps -es szoftveres limitációval van ellátva. Köszi :(
A Logitech Vid 1.0 szoftverből már engedélyezi a 640x480 30 fps -t a leírás szerint, ami továbbra is kevesebb a technikai specifikációk 800x600 30 fps -es hardveres limitnél. Én magam nem kutattam fel melyik szoftver lehet az ami kihasználja a kamerában mélyen rejtező 30 fps lehetőségét, ha már a Logitech ezt nem nyújtja önként. Van még egy hardveres limit: 960x720 @ 15 fps.

Szerintem:
Alapvetően nem nagy látószögű lencséje van, ezért közepes távolságra is megfelelő lenne, de hiába a a Carl Zeiss lencse nem hozza azt, ami a paraméterek alapján elvárható lenne.
1600x1200 felbontáson jó fényviszonyoknál próbálva, fix fókusszal sem találom átlagosnál jobbnak a képet. Miért "Pro" ?. A rögzített hang viszont rendben van.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#944) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok!
Ajánlanátok webkamerát 3-5e között. 30fps, jó felbontás, kikapcsolható autofókusz, nagy látószög. IrTrackhez (freetrack) használnám, meg ritkán videózáshoz. Semmi komoly. Az se baj ha nincs benne mikrofon (sőt)
Köszi előre is. :R

(#945) pmheros válasza 5150head (#944) üzenetére


pmheros
senior tag

Túl sok szűrőt kapcsoltál be
0 Találat

nem vagyok tökéletes

(#946) pmheros válasza 5150head (#944) üzenetére


pmheros
senior tag

A 30 fps értelmes felbontás mellett nagyon kevés kamera sajátja, jellemzően a 15-20 ezres kategória felett lehet trükközés nélkül elérni.

(Nálam már jó néhány webcamera megfordult, és nem tudok pozitívan nyilatkozni az egész webcamera kategóriáról. Hitvány szarokat adnak, megmagyarázhatatlanul drágán. Közel vagyok ahhoz hogy valami arra alkalmas sportkamerát állítsak be webcamera -nak is.

nem vagyok tökéletes

(#947) flash-


flash-
veterán

videókamerára lenne szükségem online web stream készítése végett.

ezzel meg lehet oldalni?
[link]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#948) Bastee válasza flash- (#947) üzenetére


Bastee
tag

Streamet bármivel meg tudod oldani, kábelek kérdése csak, viszont arra fel kell készülnöd, hogy stream formátumra való átkódolás a PC feladata lesz. Szóval ha a minőségből keveset szeretnél veszíteni, érdemes erre hardveresen is felkészülni, no meg internettel is :D

(#949) pubi60


pubi60
csendes tag

Segítségeteket kérem. Hogy hol lehet kapni K6000 autós kamerába akkumulátort kapni?

(#950) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Két kamerát néztem ki: Logitech HD Webcam C310, Logitech HD Webcam C525.
Az előbbi olcsóbb viszont nincs autó fókusz az utóbbinál van de több helyen írták hogy behallatszik a felvételbe és a képélessége sem az igazi mindig. Melyiket ajánlanátok (esetleg ezeken kívül) és mennyire fontos az autó fókusz?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Webkamera topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.