Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#2351) Peace válasza BoB (#2350) üzenetére


Peace
nagyúr

Őőőőő....hát oké. Jó játékot vagy mit! :DDD :DDD :DDD

(#2352) BoB válasza Peace (#2351) üzenetére


BoB
veterán

:DDD

ON:

Necrons are coming to Battlesector

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2353) Matej


Matej
tag

Sziasztok!

Azon filóztam, megveszem karácsonyra a Battlesectort, erre nem megjelent Game pass-ra. :)

Yess.

MaTeJ

(#2354) batman91


batman91
őstag

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2356) Peace


Peace
nagyúr

[link] Ő lesz az én kedvencem!!! :C

(#2357) Phobion válasza Peace (#2356) üzenetére


Phobion
őstag

A Purgator is durva. :Y Csak jönne már.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2358) Peace


Peace
nagyúr

[link] Itt van minden class egy helyen. :C

(#2359) Phobion


Phobion
őstag

Warhammer 40,000: Chaos Gate - Daemonhunters | Pre-order Trailer
Megjelenési dátum: 'Coming to PC on 5 May 2022'

LET'S GOOO! :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2360) Peace válasza Phobion (#2359) üzenetére


Peace
nagyúr

Mennyire állat már!!!!!

(#2361) Phobion válasza Peace (#2360) üzenetére


Phobion
őstag

basszus ezt nem is olvastam, de durva, meg az a hammer ami az előrendeléshez jár, az se gyenge:

'DESTROYER OF CRYS’YLLIX - The first Nemesis Daemon hammer, used to shatter Crys’yllix, the Lord of Change. Equip this powerful weapon and unleash your wrath upon countless Daemons.' :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2363) BoB válasza reelc (#2362) üzenetére


BoB
veterán

A Hellbrute jól néz ki.

Jó lenne ha lenne benne Death Guard kampány is (bár biztos nem lesz).

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2364) reelc válasza BoB (#2363) üzenetére


reelc
veterán

Siker esetén gondolom lesz DLC.
Ha így lesz, ki tudja mivel bővítik majd?

(#2365) Phobion válasza reelc (#2362) üzenetére


Phobion
őstag

Uhhh 1:01-nél az az összkép valami gyönyörű, nekem nagyon tetszik eddig! Ott vagyunk már? :(

#2363 - Hátha! 🤞

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2366) Djuree


Djuree
félisten

de kár hogy 10 évvel ezelőtti szinten van a graf. :W
ennél az inquisitor is sokkal jobban néz ki ami pedig nem mai...2022-ben ez elég nagy gáz sztem...valszeg ez is olyan bukta lesz mint az utóbbi évek wh játékai, van egy kezdeti hype aztán ennyi...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2367) Peace válasza Djuree (#2366) üzenetére


Peace
nagyúr

Mechanicus is Isten volt és nem a grafika miatt! Én ebben is nagyon bízom!

(#2368) Cifu válasza Djuree (#2366) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mint a Mechanicus, vagy a TW: Warhammer széria? :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2369) Djuree válasza Cifu (#2368) üzenetére


Djuree
félisten

az elsőt nem ismerem, a total wart megvettem de nem játszottam vele, nincs rá időm...az utolsó valami mobilos tactical játék volt ami tetszett de az is már vagy 3-4 éve.
az inquisitort még elő elő veszem viszont. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2370) Frod válasza Djuree (#2369) üzenetére


Frod
addikt

"az elsőt nem ismerem"

A Mechanicus kb kiemelkedően a legjobb 40k játék a Space Marine (2011) óta, de amúgy semmi extra...

Do you see the white shadow?

(#2371) reelc válasza Frod (#2370) üzenetére


reelc
veterán

Most épp 3 FOR €10.79-ért (a legkisebb tier) válogass Fanatical Bundleban van.
Igaz a Heretek DLC nincs közte, és gondolom az Upgrade DLC is kihagyható, de ha érdekli esetleg még 2 játék, nem rossz lehetőség

[ Szerkesztve ]

(#2372) Djuree válasza Frod (#2370) üzenetére


Djuree
félisten

na ezt nem tudtam. megnézem milyen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2373) reelc


reelc
veterán

Warhammer 40,000: Battle Sister
Valamelyik nap láttam, hogy lesz ilyen is... akkor azt hittem linkelte már valaki, de most úgy látom nem.
Gondolom nem csak én nem hallottam még róla. :)

[ Szerkesztve ]

(#2374) Frod válasza reelc (#2373) üzenetére


Frod
addikt

Bevallom én sem hallottam róla, megnéztem pár fotót, és már ebből lejött (majd aztán a leírásból be is igazolódott), hogy VR cucc lesz, így talán érthető a radar alatt maradása.

#2372 Djuree
Alapvetően egy körökre osztott taktikai akciójáték tehát nem a műfajt találták fel újra, talán az Xcom a legnépszerűbb példa erre, viszont nagyon magas szinten van egyben az egész: a zenéje elképesztően jó, az Adeptus Mechanicus egy (szerintem) érdekes frakció, a sztorit egy 40k író jegyzi, ezért a főbb karakterek simán egy novella szintjén megállnak, és valóban eltérő jellemmel bírnak.
Többen is nagyon pozitívan nyilatkoztunk róla, ha visszakeresel a topicban, itt van pl. Cifu beszámolója.

Do you see the white shadow?

(#2375) reelc válasza Frod (#2374) üzenetére


reelc
veterán

Igen, én is azután láttam, hogy VR, miután lejárt a szerkesztési idő.

(#2376) Cifu válasza Frod (#2374) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kritikus voltam, na.... :D

Őszintén szólva az elmúlt 10 év legjobb, leghangulatosabb Wh40k játéka.
Tényleg nagyon sajnálom, hogy a fejlesztők nem egy második résznek fogtak neki. Az első bittől kezdve bármelyik akkordok át az utolsó pixelig érezni, hogy szívvel és lélekkel készült. Egy kis fejlesztő csapat kis pénzből egy tényleg élvezetes játékot tett le.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2377) BoB


BoB
veterán

The armouring of a space marine

A kérdésem hogy ha a sisakot így rakják rá, akkor azt hogyan tudják "menet közben" le- és felvenni? :)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2378) Hintalow válasza BoB (#2377) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha így raknák rá akkor sehogy ez csak "jól néz ki".
A sisakok kezelése amúgy is teli van ellentmondással, ha részletesebben foglalkozik vele az író, akkor általában a felvétele külön kis szertartás, 4 szem elvvel, ahogy egymásnak ellenőrzik az enviromental seal-eket, hogy rendesen csatlakozik -e a páncél rendszereire stb.
De sokszor meg úgy kapdossák le - fel, mint a jómunkásemberek a svájcisapkát a csavargyárból kifelé jövet :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#2379) Peace válasza Hintalow (#2378) üzenetére


Peace
nagyúr

Jaja, semmit konzekvens nincs sajnos. Mindenki úgy képzeli el, ahogy éppen kedve tartja. Főleg az íróbanda.

(#2380) reelc válasza BoB (#2377) üzenetére


reelc
veterán

Tudom nem véletlen, de egyből ez jutott az eszembe. :)

(#2381) Peace válasza reelc (#2380) üzenetére


Peace
nagyúr

Bizony. Innen az ihlet, az tuti!

(#2382) BoB válasza reelc (#2380) üzenetére


BoB
veterán

Jah hát ez nekem is azonnal beugrott :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2383) Hintalow


Hintalow
senior tag

Hát először másolt a Blizzard a GamesWorkshop-tól (a starcraft eredetileg WH40K-nak indult) aztán most visszamásol a GW :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#2384) MageRG válasza BoB (#2377) üzenetére


MageRG
addikt

Még nagyobb kérdés, hogy ebben a hacukában hogy mennek wc-re? :DDD
Pelenkájuk van, mint az űrhajósoknak? Vagy az az alsó réteg olyan, mint a cirkoruha a Dűnében?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#2385) reelc válasza Hintalow (#2383) üzenetére


reelc
veterán

Azért írtam, hogy nem véletlen. :)

(#2386) Hintalow válasza MageRG (#2384) üzenetére


Hintalow
senior tag

Meglehetősen kevés információ van erről, de nagyjából igen, feldolgoz mindent a páncél.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#2387) BoB válasza MageRG (#2384) üzenetére


BoB
veterán

Dehogy, nem csak dupla szivük, hanem dupla húgyhólyag + végbelük van hogy kibírják :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2388) Peace


Peace
nagyúr

[link] Újabb fincsi videó!

(#2389) Peace válasza Peace (#2388) üzenetére


Peace
nagyúr

Azon gondolkodok, hogy megér-e 4000 Ft-ot a Castellan Champion Edition. MEg hogy egyáltalán merjem-e előrendelni? :F Iszonyatosan várom és nagyon rá vagyok pörögve. GK-ok a legnagyobb kedvenceim! De azért volt már többször pofára esés előrendelt játékkal.....

(#2390) Frod válasza Peace (#2389) üzenetére


Frod
addikt

Úgyis tudjuk, hogy a legnagyobb csomagot fogod előrendelni :DDD

Szerintem ez most jó lesz, Mechanicus-szintűnek simán tűnik a videók alapján. (De szerintem ez már nem menne a pc-men)
Én biztos nem fizetnék egy plusz karakterért +10€-t, de ez én vagyok, nem jelent semmit.

Do you see the white shadow?

(#2391) Peace válasza Frod (#2390) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem is nagyon szimpi 10.700-ért HRK-n a sima verzió. Ráadásul lehet kriptóval fizetni és így nincs plusz fee. :P

(#2392) Peace válasza Peace (#2391) üzenetére


Peace
nagyúr

Be is rendeltem ennyiért. :B

(#2393) Phobion válasza Peace (#2392) üzenetére


Phobion
őstag

Másfél óra alatt azért csak kiderül, hogy mennyire rakták össze. Ha vacak, akkor megy a refund, így én biztos előrendelem a Castellan kiadást.

#2390 - Na mondjuk ez is igaz, lehet nekem a PC-m miatt lesz refund. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2394) reelc válasza Phobion (#2393) üzenetére


reelc
veterán

Refund csak közvetlen Steames vagy GOGos vásárlás esetén van, nem?
Szóval vagy refund lehetőség, vagy árban jobb vásárlás... vagy nem preorder, hanem amikor már lesznek tapasztalatok vele.

Ránézésre pl. a Warhammer: Chaosbane is jónak tűnt... és nem derült ki 1,5 óra alatt, hogy mennyire vacak.

(#2395) Phobion válasza reelc (#2394) üzenetére


Phobion
őstag

Igen, én steam-re gondoltam. Az tény, hogy nem egyszerű és sokszor nem elég a 1,5 óra. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2396) Peace válasza Phobion (#2393) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha ennyi pénzért hozza azt a hangulatot, amit a videók árasztanak, akkor én már örülök nagyon! 17k-t sokalltam érte. 21k-t meg végleg a champion miatt. :(

(#2397) Phobion válasza Peace (#2396) üzenetére


Phobion
őstag

Ennyiért honnan tudtad előrendelni? :P

#2398 - uhh, köszi! :DDD

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2398) Peace válasza Phobion (#2397) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] ALLKEYSHOP8 kóddal lejön még belőle 8%. ;)

(#2399) Djuree


Djuree
félisten

én megvárom mit írtok majd róla. :D

az új total wart nyomja vki? gondolkozok rajta, régi total warokat szerettem, megvan a warhammeres is (mindkét részt megvettem de minek) de egy percet se játszottam végül vele.

főként az érdekelne van e időkorlát (körkorlát), a régi total warokban ez idegesített, nem lehetett nyugodtan játszani mert lejárt a körlimit és vége volt a hadjáratnak. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2400) Frod válasza Djuree (#2399) üzenetére


Frod
addikt

Nekem a TW: WH széria tipikusan az, hogy nagyon-nagyon érdekelne, de mivel nincs időm elmélyülni benne, így kimaradt sajnos, majd talán a nyugdíjas években, lol. (Más kérdés, hogy az árazási policy sem tetszik, hogy rengeteg faj érkezett fizetős dlcben, darabonként. Bár talán ennyivel a megjelenés után már lehet van valami komplett csomag)

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.