Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#2651) Peace válasza Frod (#2650) üzenetére


Peace
nagyúr

Én ezt is pontosan addig fogom élvezni szerintem, amíg ki nem maxolom a karit felszereléssel. :DDD Addig szoktak lekötni általában. Sharpshooter után mondjuk még lehet egy Zaelotot is meglesek, a másik kettő nem vonz.

(#2652) BoB


BoB
veterán

Warhammer 40k Mechanicus holnaptól egy hétig ingyen van epicen.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2653) Peace válasza BoB (#2652) üzenetére


Peace
nagyúr

Harmadszor is végig kéne vinni lassan? :U :DDD

(#2654) #82860288


#82860288
törölt tag

Üdv,

Elvesztem a Warhammer 40k játékokban, segítsetek.
Elkezdtem a Space Marine-t és Gears Of War érzésem van, így gondolkoztam lehet majd többet is kipróbálnék.
Megvan még a Space Hulk Deathwing is.
És ha jól tudom jön majd a Space Marine 2 és Darktide, ami hasonló fps.
Vannak még hasonló játékok a W40k univerzumban?

(#2655) Peace válasza #82860288 (#2654) üzenetére


Peace
nagyúr

Deathwing elég meh. Egyszer végig lehet játszani, de ne várj tőle sokat. 2003-as Fire Warrior van még. És a Hired Gun, ami szerintem förtelem. Én 3-4 küldetést voltam képes végigvinni és töröltem. Szörnyen amatőr és rossz vele játszani. Darktide az jópofa, de ugye online lövölde sajnos, nem single player kampány.

[ Szerkesztve ]

(#2656) BoB válasza #82860288 (#2654) üzenetére


BoB
veterán

Warhammer 40,000: Battlesector

Shootas, Blood & Teef

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2657) #82860288 válasza Peace (#2655) üzenetére


#82860288
törölt tag

Aah, akkor Darktidenál vaksi voltam, Vermintide 2 is ezért repült lett uninstall.
Akkor marad a Space Marine / 2.
Köszi az infót. 👍

(#2658) #82860288 válasza BoB (#2656) üzenetére


#82860288
törölt tag

Mechanicust most behúztam ingyen, és tervben van a Daemonhunters is, mert a tactical turn based bejön.
A második viccesnek tűnik, lehet rápróbálok majd.
Köszi neked is! 👍

(#2659) Peace válasza #82860288 (#2657) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, a Vermintide csapat készíti ezt is. Beta alapján amúgy egész jó lett, legalábbis a WH40K hangulat és a dara az baromira el lett találva. Na meg a zenék!!!
Ha a körökre osztott is érdekel, akkor Mechanicus és a Daemonhunters mindenképp! Battlesector meg csak erősen ajánlott. :))

(#2660) batman91


batman91
őstag

[link] :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2661) csibe1 válasza batman91 (#2660) üzenetére


csibe1
addikt

:C :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2662) Cifu válasza batman91 (#2660) üzenetére


Cifu
nagyúr

Zseniális :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2663) Cifu


Cifu
nagyúr

[Warhammer 40k: Rogue Trader gameplay trailer]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2664) Phobion válasza Cifu (#2663) üzenetére


Phobion
őstag

Köszi a linket! Részemről passz. :(

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2665) Peace válasza Cifu (#2663) üzenetére


Peace
nagyúr

Áll a cerka, mióta bejelentették!!! Azonnal akarom!!! <3

(#2666) Peace


Peace
nagyúr

[link] Újabb kaszt érkezik az Inquisitor Martyrhoz.

(#2667) reelc válasza Peace (#2666) üzenetére


reelc
veterán

Ma ki is jött PC-re.
Itt van egy kicsit bővebben róla, a fejlesztők honlapján.

[ Szerkesztve ]

(#2668) Peace válasza reelc (#2667) üzenetére


Peace
nagyúr

Jöhetne egy folytatás lassan!!!

(#2669) Djuree válasza Peace (#2668) üzenetére


Djuree
félisten

igen, ezen már nem segít az új kaszt, én már nagyon unom az egészet, tökönszúrnám magam ha mégegyszer újra kéne kezdenem új karival. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2670) Frod válasza Djuree (#2669) üzenetére


Frod
addikt

Én csak megnéztem a reelc-által linkelt oldalt a rengeteg alrendszerrel és gyakorlatilag úgy kiégetett, hogy szerintem ez már ki is marad.

Do you see the white shadow?

(#2671) Peace válasza Djuree (#2669) üzenetére


Peace
nagyúr

Én a Mechanicus-os kiegészítőt nagyon éltem új történettel. De ha nincs új story, akkor engem hidegen hagy.

(#2672) Cifu válasza Peace (#2671) üzenetére


Cifu
nagyúr

Especiel a Mechanicus volt az, amit én egyből újrakezdtem, mikor először végigjátszottam. :)
Egyszerűen a zene, a hangulat, meg a tapasztalat, hogy miket kellett volna másképpen csinálni annyira húzott, hogy nem tudtam ellenállni...

Heresy... Help me, I'm too weak! :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2673) Peace válasza Cifu (#2672) üzenetére


Peace
nagyúr

Azt én is letoltam másodszorra is. :C

(#2674) WayneGace


WayneGace
őstag

Darktide már elérhető game passban is. Ha valaki ki akarja próbálni. Megint van 300 forintos első havi előfizetés.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2675) Phobion


Phobion
őstag

Legyen igaz, pls, legyen igaz! :Y

[RUMOR] WARHAMMER 40,000: SPACE MARINE 2 GAMEPLAY TO DEBUT AT THE GAME AWARDS

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2676) Peace válasza Phobion (#2675) üzenetére


Peace
nagyúr

Valamikor nyárra is be volt harangozva videó róla, aztán a fejlesztők beszéltek 5 percen át a projektről. Pedig mennyire vártam, hogy mutatnak valamit!!!

(#2677) Peace


Peace
nagyúr

[link] Warhammer 40,000: Space Marine 2 - Gameplay Reveal Trailer | The Game Awards 2022

(#2678) Phobion válasza Peace (#2677) üzenetére


Phobion
őstag

Az a baj, hogy én a Space Marine 1 óta erre várok, így akármilyen bug halmaz is lesz, nálam elsőnapos vétel lesz. 🙈 Eddig nagyon tetszik. :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2679) Cifu válasza Peace (#2677) üzenetére


Cifu
nagyúr

Jól néz ki, de örömteli lenne, ha kicsit kevesebb "egyedül a Tyranida erők ellen" felütés és több co-op vagy legalább co-npc lenne benne.
Most egy kicsit ázsiai hack&slash játékok hangulat, ami azért annyira nem az én világom...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2680) Phobion válasza Cifu (#2679) üzenetére


Phobion
őstag

Egyetértek, jó lenne ha nem azt az érzetet adná, hogy maga Roboute Guilliman ritkítja a Tyranid sorokat. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2681) WayneGace válasza Cifu (#2679) üzenetére


WayneGace
őstag

Az első részben is ez volt. Nem feltétlenül kell ide co-op. Legalábbis sztorihoz, amelynek központjában Titus lesz vélehtően.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2682) Cifu


Cifu
nagyúr

Henry Calvin bejelentette, hogy az Amazonnal együttműködve egy Warhammer 40 000 sorozat szereplője és producere lesz. ( [forrás] )
Eddig pontosan ennyit tudunk, nem többet.

Még 2019-ben egy független TV sorozat keretében szóba került az első Eisenhorn triológia sorozatra ültetése, de semmi infó róla azóta. Hogy ez esetben mi lesz a sorozat témája, arról nincs infó.
Calvin egyébként nagy Wh40k rajongó, nemrég hagyta ott a Witcher sorozatot, aztán pedig a DC Supermen-t (utóbbi nem egészen önszántából)...

A hír maga nekem nagyon szimpatikus. Az Amazon már bizonyított nálam, mert bár sokan fanyalognak a LOTR: The Rings of Power miatt, nekem abból a szempontból tetszett, hogy igényesen volt elkészítve, láthatóan jó volt a stáb.
Calvint meg csípem, úgyhogy most már csak az a kérdés, mikor jön a sorozat... (még legalább két év...)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2683) Phobion válasza Cifu (#2682) üzenetére


Phobion
őstag

Biztos csak álmodom :Y let's gooo :Y

Vajon melyik Primarch szerepébe illene ő? :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2684) csibe1 válasza Cifu (#2682) üzenetére


csibe1
addikt

Henry Cavill :)

Remélem ez nem jár úgy, mint a Supermen, mert azt is bejelentették aztán 3-4 nap múlva meg elkaszálták. Amúgy vicc amit James Gunn eleresztett, hogy Supermannek azt a korszakát akarja feldolgozni, mikor még Clak Kentként a Daily Planet riportere volt.
Erről már kicsit lekésett, mert volt ilyen sorozat (Dean Cain, Teri Hatcher) talán több is, de hát nem túl kreatívak a népek arrafelé.
Amúgy Cavill helyébe elhajtottam volna Gunn-t, mint a magzatvizet, mert miatta bukta el potyára a Witcher harmadik évadát is. :(((

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2685) Cifu válasza csibe1 (#2684) üzenetére


Cifu
nagyúr

Jogos az öt pont, köszi a kiigazítást...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2686) Giovan! válasza Cifu (#2682) üzenetére


Giovan!
addikt

Eléggé eltér a véleményünk a Rings of Power kapcsán (bennem végtelenül igénytelen, kisstílű produkció benyomását keltette, hogy a sztorit meg a karaktereket már inkább meg se említsük), de Cavill produceri szerepe miatt ehhez az új 40k-s sorozathoz én is fűzök némi reményt. Illetve valószínűleg a GW sem fogja hagyni, hogy bármit megtehessen az Amazon csapata a Warhammer IP-vel.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#2687) Cifu válasza Giovan! (#2686) üzenetére


Cifu
nagyúr

A GW-t mikor zavarta, hogy a Warhammer IP-vel mit csinálnak? Lásd több tucatnyi igénytelen Wh40k játék az elmúlt 20 évben, ahol csak az érdekelte őket, hogy tejeljenek a licensz kapcsán.

A LOTR: The Rings of Power nálam sem szeplőtlen, de azt biztos nem mondanám rá, hogy igénytelen. Minden képkockából látszik, hogy költöttek rá dögivel, és nekem még a karakterek többsége is bejött. A sztori terén pedig ügyesen megúszták, hogy nem egy leírt történetet sorozatosítottak, hanem a leírt történelmi háttérből faragták. Igazán csak a vontatott történetvezetés zavar, de abban bízom, hogy ezen változtatni fognak később.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2688) kenand válasza Cifu (#2687) üzenetére


kenand
veterán

Hibái ellenére nekem is jobban bejött a Ring of power, mint pl. a "konkurens" Sárkányok háza. Rendkívül látványos, szerintem is látszik, hogy sok pénzt költöttek rá. (Bánom, hogy az Amazon sorozatává vált Exspanse-t is elkaszálták - könyvben is jó )
Reménykedjünk a GW sorozatban is.

(#2689) Pahli


Pahli
tag

Lehet ez is úgy fog "megjelenni", mint Eisenhorn :DDD

Mondjuk tuti szét lesz szemetelve amerikai woke cuccal az egész, hát Amazon. Már várom a press release-t, hogy miért is kellett az Emperor-ból fekete nőt csinálni :DD

(#2690) Habib[HUN] válasza Pahli (#2689) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Szigorúan a lore szempontjából nézve nem tudjuk pontosan hogy néz ki a császár. Mert mindig olyannak láttatja magát aminek akarja. Ha olyanja van simán mutathatja magát fekete nőnek :D

(#2691) Pahli válasza Pahli (#2689) üzenetére


Pahli
tag


Úgy látszik nem csak én vagyok ezzel egyedül :))

(#2692) Cifu válasza Pahli (#2689) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha Wh40k, akkor egy aszott csontváz kb., ami az arany trónuson ül, szóval ott aztán nem sok woke dolog lehet. :)

Egyébként ha az Eisenhorn novellasorozat lesz a sorozat alapja, akkor nagy csodára nem kell számítani, hiszen akadnak bőven feketék ( pl. Medea Betancore , Midas Betancore ) vagy pedig nagyjából semmi jelentősége a bőrszínüknek ( pl. a Devout nővérek ).
Mondjuk ha Gregor Eisenhorn-t játszaná egy pöttöm ázsiai lány, azon azért kiakadnék... :D

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2693) Habib[HUN] válasza Cifu (#2692) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

És ott is szürke fröccsöntött műanyag, és olyanra fested amilyenre akarod :D

(#2694) Pahli válasza Cifu (#2692) üzenetére


Pahli
tag

Túlzok, nyílván.

Nekem mindegy milyen színű/nemű/beállítottságú csak lore/karakter hű legyen a dolog.

Inkább arra utalok, hogy a Netflixes Witcherben is Triss, Fringilla, Yennifer, ezek hogy hasonlítanak már egy szláv kultúrkörbe, tartozó emberre, yennifer még elmegy szódával. Viszonylag kevés harc volt Geralt oldalról, Mads Mikkelsen sokkal jobb lett volna a főszerepre is.

És mivel, Amazon Rings of Power-ben is elég sok woke cucc volt, fekete hobbitoktól (megoldjuk mert ők Harfoots-ok) fekete elfek, fekete törpök stb, women power, legtöbb férfi inkompetens stb. Azért itt már érezhető a politikai ideológia.

wh40 az brutális. Az impérium az nem a jó srácok, totál xenofóbok, a tömeges kiirtás az mindennapos stb. Nem hiszem, hogy képesek lennének hűen ábrázolni egy totalitárius fasiszta diktatúrát aminek a szimbóluma a két fejű sas :DDD , leigáz mindent ami az útjába kerül stb.

Luetin09 videót érdemes megnézni, szerintem jókat mond.
Nyilván nagy wh fan vagyok, örülnék ha végre, nem max középszerű kontentet kapnánk hanem valami überkirályt.

(#2695) csibe1 válasza Cifu (#2692) üzenetére


csibe1
addikt

Ha az Eisenhorn sorozat lesz az alapja, és lesznek feketék nem gond; ha nem viszik túlzásba.
Engem jobban érdekel, hogy mennyire hűen követik majd a regények univerzumát.
Remélem nem valami tinglitangli LMBTQ verziót hoznak össze a W40k-ból.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2696) Phobion válasza csibe1 (#2695) üzenetére


Phobion
őstag

Egyfelől megértem sokak kételyét, de ugyanakkor néha már annyira grimdark ez a 40k, hogy nem értem mi a jó benne. Akik olvasták a Night Lords omnibus-t, azok tudják, hogy miről beszélek. Egy idő után sok, lehetne ezt balanszírozni úgy, hogy ne szivárvány galaxis legyen ebből az egészből. :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2697) csibe1 válasza Phobion (#2696) üzenetére


csibe1
addikt

Azt nem olvastam (Night Lords omnibus), de mostanában inkább a lájtosítás a divat, ezért írtam, hogy nem kéne elcseszni a W40k alapvetően sötétebb, kegyetlenebb világát.
Ez nem a Dizni legújabb lányregény sorozata lesz, elméletileg. :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2698) Matej válasza Phobion (#2696) üzenetére


Matej
tag

Örülök, ha bármi készül, max. sírok utána.
Grim dark? Szerintam az már a múlt, elásták, beültették azt az irányt. :(

MaTeJ

(#2699) Giovan! válasza Cifu (#2687) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem nem lehet összehasonlítani egy noname mobiljátékot egy agyonreklámozott mozifilmmel vagy sorozattal. Visszhang tekintetében legalábbis teljesen más ligában játszanak.

A Rings of Powerrel kapcsolatban nem akarom szétoffolni a topikot, de amit Númenorral megcsináltak, azok a jelmezek, azok a karakterek, az a "hadsereg" (hol van bármi abból a grandiózus képből amit Tolkien erről a szuperhatalomról festett?), az önmagában elegendő ahhoz, hogy elszomorodjak ha belegondolok, hogy 1 milliárdból egy kreatív, lelkes, és a lore-ra valódi rajongással tekintő csapat mit tudott volna összehozni. Sajnos ezeknek a kóklereknek (nem tudom másnak tekinteni őket) csak ennyi sikerült :(
De nem célom itt vitát generálni, jó annak akinek tetszett, mindenesetre remélem a Warhammer világához nem a RoP készítőinek mentalitásával és kvalitásaival felvértezett emberek fognak nyúlni. Mondjuk valószínűleg ők is boldoggá tudnának tenni sokakat, max én nem lennék köztük, dehát nem lehet mindenkinek megfelelni...

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#2700) Cifu válasza Pahli (#2694) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nekem mindegy milyen színű/nemű/beállítottságú csak lore/karakter hű legyen a dolog.

Ebben teljesen egyetértek.

Inkább arra utalok, hogy a Netflixes Witcherben is Triss, Fringilla, Yennifer, ezek hogy hasonlítanak már egy szláv kultúrkörbe, tartozó emberre, yennifer még elmegy szódával. Viszonylag kevés harc volt Geralt oldalról, Mads Mikkelsen sokkal jobb lett volna a főszerepre is.

Nekem is jobban bejött volna Mads Mikkelsen, de ettől még Henry Cavill is nagyon jó volt a szerepre, nekem abszolut eladta Geralt-ot. Triss-re és Fringillára mondjuk nincs mentség :D

És mivel, Amazon Rings of Power-ben is elég sok woke cucc volt, fekete hobbitoktól (megoldjuk mert ők Harfoots-ok) fekete elfek, fekete törpök stb, women power, legtöbb férfi inkompetens stb. Azért itt már érezhető a politikai ideológia.

Nem értek egyet, mert nem csak férfi volt inkompetens, de nő is, ráadásul láttunk bőven kompetens férfi karaktert is. Én itt inkább azt érzem, hogy sokakat zavar az, hogy erős női karakter is akad. Ez nem politikai ideológia, hiszen a való életben is van rá példa. Ahogy gyenge férfi jellemre is...

wh40 az brutális. Az impérium az nem a jó srácok, totál xenofóbok, a tömeges kiirtás az mindennapos stb. Nem hiszem, hogy képesek lennének hűen ábrázolni egy totalitárius fasiszta diktatúrát aminek a szimbóluma a két fejű sas :DDD , leigáz mindent ami az útjába kerül stb.

Meglátjuk, Én nem szeretnék előre ítélkezni, ne felejtsük el, hogy az Amazonon jött ki az "Ember a fellegvárban" (The Man in the High Castle) sorozat, amely ugye arról szól, hogy a náci német birodalom és a császári japán elfoglalta Észak-Amerikát. és láthattunk horogkeresztet meg kétfejű sast is benne, nem is keveset.

A brutalitás terén pedig ott van a "A Fiúk" (The Boys), szintén az Amazonon. Ha még nem látta valaki, és vevő az ilyesmire, mindenképpen pótolja. Van ott szex polippal, meg olyan, hogy egy szuperhős, aki apróra össze tud menni, belemászik egy másik péniszébe, eltüsszenti magát, mire teljes méretűre nő - szétrobbantva a szeretőjét.

Szóval ha valamelyik streaming platformon el kellene képzelnem a Wh40k-t, akkor az biztos, hogy az Amazon lett volna. Nem a Disney+, nem a Netflix és nem az HBO...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.