Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#2101) Peace válasza Phobion (#2100) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha teljesen Vermintide szerű lesz egy tényleges végigvihető kampány nélkül, akkor számomra is felejtős. Márpedig úgy tűnik, hogy ez megint ilyen online co-op dara végeláthatatlan ismétlődő pályákkal.

(#2102) Frod válasza Peace (#2101) üzenetére


Frod
addikt

Valószínűleg.
Esetleg a küldetések között lesznek(?) jobban sztori vezérelt cinematic videók, mert máskülönben nem igazán tudom elképzelni mihez kellett Abnett.
Mert az, hogy a pályák előtt valamelyik random karakter ledarálja, hogy miért jöttünk ide, és mit kell csinálni - mint a Vermintide-okban - az nem "sztori".
Vagy ha csak ennyi lesz, azt kb megírta egy kávézás alatt valamelyik délután.

#2095 Peace
Megvetted végül, vagy elérhető valamelyik streaming/könyvtáras előfizetős helyen?

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#2103) Peace válasza Frod (#2102) üzenetére


Peace
nagyúr

"Kipróbálható" *Jack Sparrow kacsintás*

(#2104) reelc


reelc
veterán

Ingyenes cuccok, a linken részletezve van.
Warhammer Skulls Digital Goodie Pack

(#2105) reelc válasza Frod (#2102) üzenetére


reelc
veterán

Tudom én vagyok a maradi, de nem értem, miért kell törekedni egy multis játéknál a jobb sztorira?
Mármint így, hogy megnyerték rá az egyik legnépszerűbb írót.
Mivel multis, az élményt a másokkal játszás adná.

Ha single kampány lenne, akkor persze számítana, sőt nagyon fontos a sztori.

[ Szerkesztve ]

(#2107) Cifu válasza reelc (#2105) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tudom én vagyok a maradi, de nem értem, miért kell törekedni egy multis játéknál a jobb sztorira?

A multis játékok azért a Counter-Strike szintél kicsivel tovább mutatnak. Egy co-op játék ugyan az a kategória is lehet, mint egy single player, csak más játékosokkal együttműködve játszasz. Hogy az MMORPG-ket még csak fel se hozzam...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2108) reelc válasza Cifu (#2107) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.

Valószínűleg azért értetlenkedem, mert az életem egy rövid korszakától eltekintve kizárólag szólóztam.

Amikkel multiztam régen: Red Alert 2 (skirmish, nem sztori pálya), Duke Nukem 3D szintén nem sztori móddal. Na, hogy újabbat is írjak, Diablo 3 és ott sem sztori módban.

Mivel nem érdekel a multi, így a CS és társai számomra teljesen érdektelenek. Ahogyan az MMO-k is.

De értem amit írsz, nem quick match megoldás. Mert az egy, talán random pálya beadása.
A sztoriban meg számít a folyamatosság.

[ Szerkesztve ]

(#2109) Cifu válasza reelc (#2108) üzenetére


Cifu
nagyúr

Egy multi játék háttértörténete is alapvetően meghatározó, hiszen lehet ész nélkül is csinálni, vagy konkrétan végiggondolva, hogy mi mivel függ össze, mit miért csinálsz.
Nyilván nem lehet egy co-op multi játéktól elvárni, hogy háttértörténeti leírásokat olvasson a játékos, tehát nem fogsz egy Fallout vagy Cyberpunk 2077 szintű sztorit kapni.

De ettől még kell sztori, hogy a játékosok miért csinálják azt, ahogy, kell a küldetésekhez háttértörténet (mert még egy Left 4 Dead szintű játéknál is ügyeltek erre) és így tovább.

Csodára én sem számítok, és én is úgy vélem, hogy Dan Abnett nagy részt marketing miatt került a képbe, de ettől még lesajnálni nem kéne a multi játékok sztoriját. :D

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2110) Frod válasza reelc (#2105) üzenetére


Frod
addikt

Multi persze, de azért megkülönböztetünk pl egy már elhangzott CS-t, vagy legyen az Call of Duty, Battlefield. Ezekben alapvetően csak ti vagytok és a pálya, egy kő egyszerű cél (ölj meg mindenkit az ellenfél csapatából, hatástalanítsd a bombát), majd vége, és indul újra.

Azért a Vermintide is olyan volt, hogy függetlenül attól, hogy lehet menni négyen egyszerre, botokkal is teljesen nyugodtan szólózható, és minden pályának volt célja, hogy miért megyünk oda, mit akarunk elérni, és persze voltak fordulatok is menet közben - de azért bőven nem olyan szinten, hogy írói mesterműnek lehessen tekinteni ezeket.
Az, hogy a játék loop-ja az, hogy utána ugyanazokat a pályákat pörgeted le, nehezebb szinten, jobb loot-ért, attól még ez nem kötelező, ha csak a történet érdekel egyszer is teljesen okés ha valaki letolja a kampányt, a lehetőség adott.
Itt is hasonlóra számítok, de így, hogy Abnett a fedélzeten van, a pályák között is számítok interakcióra, átvezető videókra, esetleg kódex bejegyzésekre.

Do you see the white shadow?

(#2111) reelc válasza Cifu (#2109) üzenetére


reelc
veterán

Nem lesajnálom.
Csak ahogy írtam, nem értem.
De mindegy. :)

#2110 Frod: az én fejemben 2 külön dolog, hogy van egy sztori, ami jó esetben lineáris, ezért a pályák sorrendje meghatározott. Ok, lehetnek elágazások, de az irány ugyanaz lesz.

Vagy vannak random pályák amiken adott a feladat. A teljesítése után másik randomot ad be.
Köszi, de nem akarom tovább offolni a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#2112) Phobion válasza Cifu (#2109) üzenetére


Phobion
őstag

Na de mit szólsz a Daemonhunters-hez? Semmit se tudni, de mit szólsz hozzá?! :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2113) Peace válasza Phobion (#2112) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha valóban az 1998-as Chaos Gate (A kedvenc WH40K játékom!!!! Vagy az egyik kedvenc? Nem tudok dönteni. Legyen kedvenc! :D ) szellemi örököse lesz csak modern grafikával, akkor basszus nagyon kemény lesz!

[ Szerkesztve ]

(#2114) Cifu válasza Phobion (#2112) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Trailer jó. Ennyit :D

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2115) Matej válasza Peace (#2113) üzenetére


Matej
tag

Pont ez ugrott be, de félek, más kategória lesz. Ne legyen igazam. :)

MaTeJ

(#2116) Peace válasza Matej (#2115) üzenetére


Peace
nagyúr

Majd kiderül idővel. Én reménykedem! Grey Knights!!!!!!! 😍

(#2117) BoB


BoB
veterán

Battlesector DEMO játszható, ha valakit érdekel. Én elő is rendeltem, úgy tűnik végre egy értelmes WH40K játék lesz.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2118) Peace válasza BoB (#2117) üzenetére


Peace
nagyúr

Na meglesem...

(#2119) Phobion válasza BoB (#2117) üzenetére


Phobion
őstag

Honnan játszható? Steam-en nem találom.
Nvm, igen ott. :D

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2120) reelc válasza Phobion (#2119) üzenetére


reelc
veterán

Június 22-e estig elég sok játék demója elérhető, amiknek amúgy nincs ilyen lehetősége.
A Steam "Jövő Feszt" keretében.
Lehet ennek a játéknak is csak addig marad a demója.

[ Szerkesztve ]

(#2121) Peace válasza BoB (#2117) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem tűnik rossznak, de controller támogatás nélkül ez felejtős nekem. Most lenyomtam a tutorialt, de fájdalmas volt egérrel bohóckodni a monitor előtt..... :( Remélem egyszer belekerül majd.

[ Szerkesztve ]

(#2122) BoB válasza Peace (#2121) üzenetére


BoB
veterán

Szvsz kontroller + stratégia nem igazán illenek egymáshoz.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2123) reelc válasza BoB (#2122) üzenetére


reelc
veterán

Ahogyan már ő és az egér sem.
Gamepados fotelharcos lett egy ideje. :)

Amúgy a kiadóból és a fejlesztőcsapatból kiindulva, lesznek DLC-k, nem is kevés.

[ Szerkesztve ]

(#2124) Peace válasza BoB (#2122) üzenetére


Peace
nagyúr

Csakhogy ez nem stratégia, hanem egy körökre osztott játék, mint a Mechanicus. Ami szintén fantasztikus élmény volt controllerrel. ;)

(#2125) Matej válasza Peace (#2118) üzenetére


Matej
tag

Rövid kis demó, de egyelőre élvezhető a játék.
Egér+billentyűzettel teljesen jól irányítható.

MaTeJ

(#2126) Peace válasza Peace (#2121) üzenetére


Peace
nagyúr

"Controller support is still in progress, but if you have a controller plugged in when the game starts, your should be able to change it from the Options menu in the main menu."

Hohóóó!!! Most írta egy fejlesztő. Dicséretes!!! Meg is lesem majd otthon! :C

(#2127) Peace válasza Peace (#2126) üzenetére


Peace
nagyúr

Tényleg szépen működik Xbox controller kiosztással, Úgyhogy sorry!!! Egérrel kellett átállítani a menüben. :U

(#2128) Cifu


Cifu
nagyúr

Megnéztem a Battlesectort, és meglepetésemre nem is rossz.
A Lore része persze hümmögős ( Papa Smurf megmenti a kis piroskákat, aztán a piroskák nekiindulnak a nida-írtásnak... ), de végül is az sem rossz.
A játékmenet pont jól eltalált, se nem túl kevés, se nem túl sok irányítható egység ( legalábbis a demo alapján ), minden egyértelmű, nincs agyonbonyolítva, de nem is vér egyszerű. A grafika korrekt, a zene ugyan nem mestermű, de a hangulatot megadja.

A Mechanicus után tehát itt egy újabb körrendszerű Wh40k játék, ami tényleg jól sikerült, nem pedig csak "elmegy" ( lásd pl. Gladius ) vagy "istencsászár-káromlás" ( pl. Adeptus Titanicus ). A játékmenet szórakoztató, és lehet kihívás vagy csak laza szórakozás a nehézségi szinttől függően.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2129) Peace


Peace
nagyúr

Na gondoltam, hogy akkor ma végre végigviszem a demo-t, erre olvasom, hogy már nem elérhető. Akkor gondolom a már letöltött és telepített sem indul el többé otthon....

(#2130) Cifu válasza Peace (#2129) üzenetére


Cifu
nagyúr

Dunno, megnéztem, nekem most elindult a Demo...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2131) Peace válasza Cifu (#2130) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor lehet nekem is el fog!!! Steam-en ugye levették a demo gombot és azt írták, hogy ennyi volt.

(#2132) reelc válasza Peace (#2131) üzenetére


reelc
veterán

Fentebb írtam, hogy valószínűleg 22-éig érhető el.

(#2133) Peace válasza reelc (#2132) üzenetére


Peace
nagyúr

Jaja, sajna már nem indul el. De hamarosan megjelenik.

(#2134) Peace


Peace
nagyúr

[link] Warhammer+ Animations augusztus 25. !!!!!! :C

(#2135) Phobion válasza Peace (#2134) üzenetére


Phobion
őstag

'Warhammer+ launches on the 25th of August** and is only £4.99/$5.99 (USD)* a month – or just £49.99/$59.99 (USD)* when you take advantage of an annual subscription.'

Ahh, yes, nem is tudom mire volt szükségem, ja de! Egy újabb előfizetésre! :W :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2136) Peace válasza Phobion (#2135) üzenetére


Peace
nagyúr

Az előfizetések kellenek, értem?! :DDD

(#2137) Frod válasza Phobion (#2135) üzenetére


Frod
addikt

Sajnos várható volt, hogy ez lesz. Ezt a kort éljük, mindenki megpróbál saját szeletet hasítani a tortából.
Mivel gondolom itt aztán végképp nem várható lokalizáció, így marad a téka.

szerk:
Itt egy második tréler, ebben már nem csak a fenti két sorozat van benne, hanem továbbiak is + elvileg a néznivalókon kívül lesz egy könyvtár (WH Vault), ahol - gondolom - ebook-ként egy nagy könyvtár áll az előfizetők rendelkezésére.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#2138) Phobion válasza Frod (#2137) üzenetére


Phobion
őstag

Valaki majd vegye már fel ezeket vhs-re! :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2139) Cifu válasza Peace (#2134) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hogy egy kicsit érthetőbb legyen:

-Új Warhammer (és 40k) animációk
-Belső Warhammer hobby kiállítások, bemutatók, oktatóanyagok (modellezés, festés, stb.)
-Digitálisan elérhetőek a korábbi Games Workshop kiadványok (White Dwarf-ok, stb.)
-Warhammer (és 40k) telefonapplikációk
-Battle Reportok, tehát asztali Wh és Wh40k csaták beszámolói (ahogy a White Dwarf-ban)
-Ingyenes exkluzív modellek.

Ebből a felhasználók uszkve 95%-át csak az animációk érdeklik szerintem...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2140) Peace válasza Cifu (#2139) üzenetére


Peace
nagyúr

"Ebből a felhasználók uszkve 95%-át csak az animációk érdeklik szerintem..."

Úgy-úgy! ;) És főleg az Astartes folytatás!!!!!! <3 Majd 2024-ben........

(#2141) Phobion válasza Peace (#2140) üzenetére


Phobion
őstag

.....kapunk 10 perc 5 részre osztva :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2142) Giovan! válasza Frod (#2137) üzenetére


Giovan!
addikt

Meg is lepett volna, ha pont a GW nem ül fel erre a vonatra. Mindenesetre 5 euro/hó annyira nem lenne nagy érvágás, csak félő, hogy az ezért kapott tartalom nem lesz valami bőséges.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#2143) Phobion


Phobion
őstag

Basszus! Valaki olvasta a legújabb Dark Imperium: Godblight kötetet? Én csak egy yt videót hallgattam meg, egy bizonyos részről. Hát nálam lefőtt a kávé annyira durva volt. Bár semmi esélyt nem adok annak, hogy mostantól célegyenesben vagyunk, hiszen akkor vége is lenne a settingnek, de az biztos, hogy most már nagyon közelállunk ehhez. :Y (Jó tudom, eddig is éjfél előtt jártunk 0.00000001 másodperccel. :DDD )


!VIGYÁZAT SPOILERES LINK! - Akiket érdekel ez a videó, azoknek itt a link: [link]
A srác kicsit lassan beszél, én tettem a videóra egy 1,25-ös gyorsítást. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2144) Peace válasza Phobion (#2143) üzenetére


Peace
nagyúr

Az első két DI regény nekem nagyon nem adta. :( Nem tudom, hogy erőltessem-e ezt az új vonalat vagy maradjak inkább a régieknél. Ott is akad még pár 100 könyv szerintem, amit nem olvastam....

(#2145) Cifu válasza Phobion (#2143) üzenetére


Cifu
nagyúr

Jó ideje nem olvasok Wh40k novellákat, mert egyszerűen a lore-t nem tudják normálisan kezelni.
Elolvastam pár véleményt a Godblight-ról, és csak nevetni tudtam rajta.

-Ok, az IstenCsászár éledezik, nach so, az egész Plague Wars-ban ezt lengetik be.
-Guilliam kinyirhatatlan. Pont.
-Ezek után a Káosz Istenek és követőik pakolhatnak, mert esélytelenek a háborúban...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2146) reelc válasza Cifu (#2145) üzenetére


reelc
veterán

Ilyenek történnek?
Akkor most már eldől, hogy halott volt, csak jobban lett? :)
Hm.
Akkor nem csodálkoznék, ha ezt ellensúlyozandó jönne egy komolyabb kaptárflotta.
Mert a káosz seregein kívül is vannak frakciók.
Vagy újabb warpviharok.
Bármi ami jelentős és hozzájárul ahhoz, hogy ne menjen előrébb a lore egy ideig. Valamiből csak ki kell adni a haladás előtt vagy 30 könyvet. :) Meg pár új figura szettet.

Fogalmam sincs, csak vaktában találgatok.

[ Szerkesztve ]

(#2147) Habib[HUN] válasza reelc (#2146) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A Hive fleet Kronos elég friss. Tehát gyünnek a mindent felfalók.

(#2148) reelc válasza Habib[HUN] (#2147) üzenetére


reelc
veterán

Rettentő hiányosak az ismereteim a jelent, a múltat és a jövőt illetően is.
Az rémlik, hogy valamikor volt valami inquizitor, aki elpusztított egy csomó bolygót, hogy valamelyik kaptárflotta "csápját" lelassítsa, kiéheztesse (ha mindent elpusztít a haladásuk irányában, akkor nem tudnak feltöltődni, megújulni). Akkora pusztítással nem volt "akire büszkék vagyunk" toplistás finoman fogalmazva. :)

(#2149) Phobion válasza Cifu (#2145) üzenetére


Phobion
őstag

"-Ezek után a Káosz Istenek és követőik pakolhatnak, mert esélytelenek a háborúban.."

Majd jönnek nem sokára az eladásokat megnövelő Chaos Primaris egységek. :DDD
+ Azért van egy olyan érzésem, hogy ilyen manifesztációhoz irgalmatlan energiát kell neki felhasználnia, hiába gyűjti az energiát több mint 10 ezer éve, majd ezután ordíthat tovább a trónon.

Szerintem ennél több advance nem lesz a setting-be, mert akkor tényleg ennyi volt, pakolhatnak káoszék meg a tyranidák is, viszont akkor nem értem minek így feszegetni ezt a témát. Én mindenesetre örülök neki, lesöpörhetne már mindent és mindenkit az asztalról. :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2150) reelc válasza Phobion (#2149) üzenetére


reelc
veterán

Oké, hogy a Császár páratlan, meg erősebb bárkinél, stb. de az ellenséges frakciók is erősödtek az eltelt sokezer év alatt, meg sokasodtak... biztos csomagolhat mindenki?
Meg gondolom az sem törvényszerű, hogy legalább olyan erős lesz, mint régen.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.