Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#1701) Matej válasza Peace (#1700) üzenetére


Matej
tag

Erről jut eszembe, eladó sorba került pár 40K sereg.
Régiek nagyon, még 4-5. kiadás.
Esetleg, ha van érdeklődő, nyugodtan írjatok privátban.

MaTeJ

(#1702) Hintalow válasza Peace (#1700) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hát nálunk annyiban könnyű, hogy 20 éves szerepjátékos múlt van, és nagyon közel lakik mindenki egymáshoz :)
De a vírus miatt, most mi is átmentünk onlinre, és főleg én mesélek, a többi mesélőnknek nem nagyon jön be így, túl régivágásúak :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#1703) Peace válasza Hintalow (#1702) üzenetére


Peace
nagyúr

Az a legjobb, ha közel maradtatok!!! Én mindig csak elképedve hallgattam bátyámékat kis pöcsösként. Ők jártak össze folyamatosan főleg Mágusozni, de volt ott Vampire, Shadowrun, Star Wars és még pár más finomság. Egyszer játszott velem tesóm Mágust, csináltunk nekem egy karaktert, de sajna meg is haltam. Ennyi volt a nagy kalandom. :DDD

(#1705) Phobion válasza reelc (#1704) üzenetére


Phobion
őstag

Nagyon elszomorít, hogy nem jelentettek be új játékot (pc-re stb.), egy darab új könyv lesz, ami érdekes lesz, elő is rendelem, de látszik ebből is, hogy a GW a miniatűrök eladásából él, minden más hatodrangú. : (

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1706) BoB válasza Phobion (#1705) üzenetére


BoB
veterán

Minek? Úgyis csak hulladék jelenik meg WH40K témával.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1707) Frod válasza Phobion (#1705) üzenetére


Frod
addikt

"de látszik ebből is, hogy a GW a miniatűrök eladásából él,..."

De hát persze, hogy ebből él, ez evidens. :U Vagy mi a kérdés?

Do you see the white shadow?

(#1708) Phobion válasza BoB (#1706) üzenetére


Phobion
őstag

Space Marine 2 nagyon kellene.

(#1707) Frod - Nem is volt kérdés. A tény elszomorító.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1709) Hintalow válasza Phobion (#1708) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hát ez ilyen, alapvetően az egész franchise egy wargame, az egész lore, könyvek játékok azért jöttek létre, hogy ne legyen annyira üres az egész, mint egy risk társasjáték. Minden más vonal nekik egy könnyű pénzforrás, de huszadrangú, nem abban van a nagy máni. Hanem a figurákban + kódexekben.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#1710) Peace válasza BoB (#1706) üzenetére


Peace
nagyúr

Khm.... [link] Utóbbi évek leghangulatosabb WH40K játéka! ;)

(#1711) Peace válasza Phobion (#1705) üzenetére


Peace
nagyúr

Lesznek új játékok. ;)

(#1712) Phobion válasza Peace (#1711) üzenetére


Phobion
őstag

Köszi! Az első és második érdekes! 🤔

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1713) Peace válasza Phobion (#1712) üzenetére


Peace
nagyúr

Mechanicus-t meg tényleg nagyon tudom ajánlani, ha kimaradt volna! Hatalmas királyság volt! Steam-en is 94%-on áll. Elvileg idén jön konzolokra, lehet megveszem PS-re. :P

[ Szerkesztve ]

(#1714) Djuree


Djuree
félisten

ez a chaosbane mekkora fos lett, le van most árazva ps4-re, valami 5k körül kapható.
remélem ezek jobbak lesznek...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1715) reelc


reelc
veterán

A minőség a baj.

A Steam alapján az elmúlt 5 év, 2015.01.01-től. Bocs, hogy nem linkelek.
Az értékelés a Steames értékelés, "Minden értékelés".
DLC-ket nem listáztam, maximum a standalone kiegeket.
Forrás.

Warhammer 40k vagy 30k:

Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy - Nagyon pozitív
The Horus Heresy: Legions - Többnyire pozitív
Battlefleet Gothic: Armada 2 - Nagyon pozitív
Warhammer 40,000: Mechanicus - Nagyon pozitív
Space Hulk: Tactics - Vegyes
Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War - Többnyire pozitív
Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Többnyire pozitív
Adeptus Titanicus: Dominus (ez még Early Access) - Nagyon pozitív
Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition - Többnyire pozitív
Warhammer 40,000: Dawn of War III - Vegyes
Warhammer 40,000: Sanctus Reach - Nagyon pozitív
Warhammer 40,000: Armageddon - Da Orks - Vegyes
Battlefleet Gothic: Armada - Vegyes
Talisman: The Horus Heresy - Vegyes
Warhammer 40,000: Regicide - Vegyes
Warhammer Quest - Többnyire pozitív

Warhammer Fantasy:

Warhammer Underworlds: Online - Többnyire pozitív
Warhammer: Chaos And Conquest - Vegyes
Warhammer: Chaosbane - Vegyes
Warhammer Age of Sigmar: Champions - Vegyes
Warhammer Quest 2: The End Times - Vegyes
Warhammer: Vermintide 2 - Többnyire pozitív
Total War: WARHAMMER II - Nagyon pozitív
Man O' War: Corsair - Warhammer Naval Battles - Vegyes
Total War: WARHAMMER - Többnyire pozitív
Mordheim: City of the Damned - Többnyire pozitív
Warhammer: End Times - Vermintide - Nagyon pozitív
Blood Bowl 2 - Többnyire pozitív

Valamiért ide sorolja a Steam: Dark Future: Blood Red States (leírás szerint GW alapokon nyugszik ez is) - Többnyire pozitív
Talisman: Origins - Nagyon pozitív
Chainsaw Warrior: Lords of the Night (GW játékon alapul) - Vegyes

[ Szerkesztve ]

(#1716) Peace válasza Djuree (#1714) üzenetére


Peace
nagyúr

Az! És 24.000-ért rendeltem elő PS-re... :O :((( :W

(#1717) Phobion válasza Peace (#1713) üzenetére


Phobion
őstag

Megvettem pár hete 2 euróért, belement 15 óra, majd egy altf4-el zártam. Nem nekem való az amikor 20 enemy van ellenem nekem van 2 tech-priest meg 0 cognition pont. Azért kösz.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1718) Phobion válasza Phobion (#1712) üzenetére


Phobion
őstag

szerk.: első és harmadik

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1719) Peace válasza Phobion (#1717) üzenetére


Peace
nagyúr

Ohh.....az nem valami kellemes búcsú akkor. Nekem egyre könnyebb lett, ahogy erősödtem. De mondjuk nekem a szívem csücske ez a körökre osztott játékmenet. Valószínű az is rátett két lapáttal. Bízzunk benne, hogy valaha készülhet még ritka hangulatos és igényes wh40k játék!!!

(#1720) Peace


Peace
nagyúr

Tuan Kiadó tervei:

"Kedves Warhammer és WH40K rajongók!
Ugyan az imént egy olyan horderejű jó hír érkezett a Black Librarytól, amely alapjaiban fogja átalakítani az idei kiadói tervünket, ettől függetlenül azért közzétesszük a listánkat, mi az, amit minimálisan szeretnénk megjelentetni. Igaz, ez a lista még bővülni fog, illetve az új, gigászi megjelenés pár kötetet még kitolhat 2021-re a lista végéről.
A borítók még az angol verziók, mivel még várjuk a jóváhagyást magyar nyelvű borítókra, illetve a már közzétett megjelenésű magyar nyelvű kötetek nem szerepelnek benne.
Jó böngészést.
John French The Solar War - Siege of Terra 1. 2020 július
Dan Abnett The Saint 2020 június-július
Dan Abnett The Lost 2020 június-július
Guy Haley The Lost and the Damned - Siege of Terra 2. 2020 augusztus
Peter Fehervari Requiem Infernal 2020 december
Guy Haley Belesarius Cawl: The Great Work 2020 október
Antology Mark of Calth - Horus heresy 25. 2020 szeptember
Nick Kyme Vulkan Lives - Horus heresy 26. 2020 augusztus
Chris Wraight Watchers of the Throne: Emperors Legion 2020 szeptember
Dan Abnett Magos 2020 június-július
Justin D. Hill Cadia Stands 2020 szeptember
Anthology Ghal Maraz 2020 augusztus
Anthology Hammers of Sigmar 2020 szeptember
Sandy Mitchell Death or Glory - Cayaphas Cain 4. 2020 augusztus
Gav Thorpe The First Wall - Siege of Terra 3. 2020 november
Josh Reynolds Soul Wars - Age of Sigmar november
Sandy Mitchell Duty Calls - Cayaphas Cain 5. 2020 november
Dan Abnett The Unremembered Empire - Horus heresy 27. 2020 augusztus
Chris Wraight Scars - Horus heresy 28. 2020 október
Rachel Harrison Mark of Faith 2020 december"

(#1721) Peace válasza Peace (#1720) üzenetére


Peace
nagyúr

"Watchers of the Throne" sorozat nem hangzik rosszul, erre majd lehet rá is repülök.

(#1722) reelc válasza Peace (#1720) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Szokott lenni náluk mondjuk Black Friday akció?
Vagy karácsonykor valami?

A Ciaphas Cain 3-mal lógok még magammal, de akkor már lehet bevárom a 4-5-öt is. Remélem nem emelik tovább az árát.
(Korábban írtam, vidéki vagyok, az előrendelés nem opció, mert 1190 lenne a szállítási költség 12000Ft alatt.)

(#1723) Peace válasza reelc (#1722) üzenetére


Peace
nagyúr

Ilyen akciót még nem láttam náluk, bár nem figyelem rendszeresen. Néha lecsapok 1-2 kötetre előrendelésben és akkor nem olyan vészes. Bár én ugye át tudom venni személyesen. Mondjuk most már erőteljesen nézegetem a polcokat, hogy konkrétan hova akarok még könyveket pakolni. És egyelőre nincs rá válaszom. :DDD

szerk.: Régen volt jó, mikor volt sérült könyves szekrényük, ahol minden 990-be került. Bezsebeltem 1-2 kötetet így. De most már állítólag ráterhelik a boltokra és nem veszik vissza ezeket a példányokat. Így ilyenek már nem lesznek. :(

[ Szerkesztve ]

(#1724) reelc válasza Peace (#1723) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
Közben láttam a FB oldalukon az áremelés hírét, a könyveket is érinti, azt írták.

"Regényeket, Battletome-okat/Codex-eket mennyire érinti?
Tuan Kiadó közepesen, azok az alsóbb kategóriába esnek. De még mi is elemezzük a listát. 2000+ sor"

(#1725) Peace válasza reelc (#1724) üzenetére


Peace
nagyúr

Ohhh, ezt nem is olvastam. Remek. Mindennek vészesen kúszik fel az ára. Még véletlenül se érezzük jól magunkat......

[ Szerkesztve ]

(#1726) Cifu válasza reelc (#1704) üzenetére


Cifu
nagyúr

Milyen meglepő - megint Space Marine, Adeptus Sorotias és némi Imperial Guard (meg Necronok, mint ellenfél).

Ezzel együtt mondjuk igényes kis videó...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1727) Cifu válasza Phobion (#1717) üzenetére


Cifu
nagyúr

No offense, de milyen nehézségi szinten játszottál, és mikor fordult ez elő? :)
Nem mondom, hogy sose vesztettem csatát, és töltöttem vissza játékot, de alaphangon azért nem tapasztaltam azt, hogy ennyire szélsőséges csatákkal találkoztam volna a játék elején (15 óra és csak 2 tech-priest még az eleje).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1728) Frod válasza reelc (#1722) üzenetére


Frod
addikt

Nem igazán szokott, de a regisztrált tagoknak eleve talán -25% az előrendelésre, esetleg amikor azonos széria több kötetéből szoktak csinálni "könyvcsomagokat", azok lehet kapnak talán -30/35%-ot is.

Egyébként nekem legutóbb összejött négy kötet, és magától írt a kolléga, hogy elértem az ingyen szállítást, küldje-e úgy. (Amúgy se tudtam volna menni érte a jelen helyzet miatt)
Szóval de, az előrendelés simán opció, mert itt nem azt jelenti, hogy van 1 heted utána átvenni aztán elveszted, simán írd be a megjegyzés részbe, hogy majd összevárnál több kötetet.
Nem tudom te mennyire szoktál szemezgetni a kínálatból, én bármi WH fantasy v 40k, ~90%át instant rendelem, szóval ez az összevárás simán működik.
Persze ha minden olvasmánnyal naprakész vagy - úgy sem hiszem el, hogy van ilyen - akkor megértem, hogy nem akarsz várni heteket mire összejön annyi könyv.

Do you see the white shadow?

(#1729) Peace válasza Frod (#1728) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, ez jó gondolat! Én is úgy rendeltem 3 könyvet, hogy a Pariah megjelenéskor megyek értük.

(#1730) reelc válasza Frod (#1728) üzenetére


reelc
veterán

Mennyit?
Csak a Ciaphas kötetekre van keretem.
Az előrendelés ugye azt jelenti, hogy megjelenés előtt megrendeled, megjelenéskor szállítják. Na ez gondolom nem opció olyan könyveknél amikből az egyik kapható, a másik augusztusi, a harmadik novemberi megjelenéssel rendelkezik. A tervek szerint.
Könyvcsomag vagy lesz pár év múlva, vagy nem.

Igen, a honlapjukon ott van, hogy előrendelés -25%, ami elhagyta ezt a státuszt, kijött, -15%.

Azért írtam, hogy lehet bevárom az utolsó ideit is.
Valószínűleg a 3-4-re lesz -15%-om, az 5-iket tudom előrendelni, arra -25%. De ezek nyilván már az emelt áron jönnek. Rendelésnél derül majd ki, hogy ha eléri a 12000Fr-ot akkor nem kell majd 1190Ft postaköltséget fizetnem.

Nem várok én -40%-ot vagy ilyesmi, nincs irreális elvárásom. Mondjuk -20% engedménnyel már venném, és ne jöjjön rá szállítási költség.

(Az Áruló keze: Libri -5%, Alexandra: nincs belőle, Bookline: nincs belőle, Líra -15% - szóval néztem olyan boltokban is, ahol szállítás nélkül is áttudnám venni. Tudok várni, nem sürgős, ha most nagyon kellene hirtelen a Lírából venném is.)

Mielőtt félreérti valaki, nem filléreskedés.
Pár éve jobban belefértek könyvek, de akkor is kedvezménnyel vásároltam, nem teljes áron.
De mondhatnék pl. képregényeket is, abból is kedvezményesen veszek nagy ritkán.
A teljes ár mindig is luxus lett volna a fizetésemhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#1731) Frod válasza reelc (#1730) üzenetére


Frod
addikt

Az előrendelés ugye azt jelenti, hogy megjelenés előtt megrendeled, megjelenéskor szállítják.
Náluk nem. Még talán tavaly ősszel voltam bent, és kérdeztem az eladót, hogy meddig tartják az előrendelt státuszt - mert ugye máshol valóban az van amit te írsz, hogy azonnal - mire azt mondta, hogy 90 napig tuti, HA jelzed nekik ezt, hogy nem azonnal kéred.

Na ez gondolom nem opció olyan könyveknél amikből az egyik kapható, a másik augusztusi, a harmadik novemberi megjelenéssel rendelkezik.
Igen, így, hogy novemberi az talán már picit erős - bár szerintem ha írsz egy emailt nekik simán pozitívan állnak hozzá majd - de amikor 1-2 hónap van a megjelenések között akkor simán opció.
Én pl tavaly az utolsó fél évben talán egyszer voltam bent személyesen és hoztam el az összes felgyűlt könyvet, talán hatot egyszerre, mert mindig beírom a megjegyzés rovatba, hogy "majd egyszerre megyek többért", és előrendelői áron kapom meg, hisz le volt adva.
Relatíve kis piac az övéké - mégis mennyi WH fan lehet itthon, 1-2 ezer? - ne úgy nézz rájuk, mint egy nagy multira, szerintem rugalmasak és korrektek ha írsz nekik.

Do you see the white shadow?

(#1732) reelc válasza Frod (#1731) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm az infókat.

(#1733) Peace válasza reelc (#1730) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is márciusban adtam le rendelést 3 könyvre és most fogom átvenni őket pénteken. :)

(#1734) Frod válasza reelc (#1732) üzenetére


Frod
addikt

Nincs mit, remélem pozitív lesz az ügyintézés. :)

(#1733) Peace
Nekem jelenleg az Angelus/Pária/Áruló kötetek vannak leadva, de fixen várok hozzájuk még és akkor szállítással kérem. (Bár lassan tényleg kellene egy új könyvszekrény, a jelenlegin is van ahol két sorban vannak per polc, és így is kezd megtelni :/ )

Do you see the white shadow?

(#1735) Peace válasza Frod (#1734) üzenetére


Peace
nagyúr

Valamit majd én is kitalálok, mert kizárt dolog, hogy le tudjak állni a könyvvásárlásokkal. :DDD

Tuan bejelentette, hogy az angol megjelenéssel egyidőben szeretnék kiadni magyarul "A Tűz Hajnala: Bosszúálló Fiú" könyvet. Első kötet egy 9 részes sorozatból. Nem vagyok kimondottan lelkes. Nekem a két Guy Haley könyv (Sötét Impérium és Járványháború) max gyenge közepesek. A Járványháborúnál már erősen fontolgattam, hogy én el is engedem ezt az új szériát, mert nagyon nem üti meg a kellő szintet........

(#1736) Frod válasza Peace (#1735) üzenetére


Frod
addikt

Jaj ne is mond, megláttam, magamban felüvöltöttem, hogy megint 9 kötetnyi hely a polcon + pénz :O

Do you see the white shadow?

(#1737) Phobion válasza Peace (#1735) üzenetére


Phobion
őstag

Hát ez szuper jó hír, nem kell akkor angolul olvasni! Le a kalappal a Tuan előtt. :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1738) Peace válasza Frod (#1736) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nem rohanok megvenni őket, az tuti. A két 8. kiadáshoz készült Guy Haley könyv majdhogynem csalódást keltő volt. Megvárom a visszajelzéseket.....

[link] Frank Spotnitz talks Eisenhorn TV Show!

(#1739) jsk válasza reelc (#1730) üzenetére


jsk
senior tag

A nagy hálózatokon kívül van nem egy könyves webáruház, ahol alapból 25-27% kedvezménnyel adják a könyveket, jellemzően 10 000 Ft felett ingyenes kiszállítással.

(#1740) reelc válasza jsk (#1739) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, belefutottam 1-2-be, ehhez a megoldáshoz is majd mindhárom könyv kell.

(#1741) Peace válasza reelc (#1740) üzenetére


Peace
nagyúr

Valahol kár, hogy nem erőltetik az ebook-ot. De érthető mondjuk. A jó magyar ember lekapná ncore-ról, azt jóidő. :P

(#1742) Peace


Peace
nagyúr

A Bandai primaris akciófigurát már csak méregdrágán lehet megvenni, de hamarosan jönnek az újabb babák: [link]

(#1743) reelc


reelc
veterán

(#1744) BoB


BoB
veterán

AERONAUTICA IMPERIALIS: FLIGHT COMMAND IS OUT NOW

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#1745) Peace


Peace
nagyúr

[link] Necromunda: Underhive Wars felkerült a steam-re. :Y :Y :Y Mégiscsak megjelenhet ez a játék???

(#1746) reelc válasza Peace (#1716) üzenetére


reelc
veterán

Tudom senkit nem vigasztal, de PC-re ez most jött (gondolom majd konzolra is): Tower of Chaos Patch Notes.
Lassan alakul az ára PC-n is, most a Magnus Ed. akcióban 23,62€, volt már ennyiért idén, van még hova csökkennie. :)
Most lesz 1 éves, és már 9 hónaposan 23,62 EUR volt a Magnus.
Az alapjáték meg 50 EUR alapból, a Magnus 70 EUR.
De az pozitívum, hogy nem hagyták magára. A végén még kikupálják, és olcsón vétel lesz... de ez nem vigasztalja a preordereseket.

(#1747) Peace válasza reelc (#1746) üzenetére


Peace
nagyúr

Engem biztos, hogy nem. A kiegészítő is egy hulladék volt és nagyjából 3 órás...... :(

(#1748) reelc válasza Peace (#1747) üzenetére


reelc
veterán

Értem. :(

Ezt láttad? A Mechanicus kontroller supportot kapott.

Tudom, hogy még erősen EA, de a Adeptus Titanicus: Dominus milyen?
Kapott az is frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#1749) Peace válasza reelc (#1748) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen. Rohantam is megvenni a DLC-t, hogy azonnal kezdhessem az újrajátszást. De sajnos egér emulálást kapott, nem pedig full controller támogatást. :O

(#1750) Peace


Peace
nagyúr

Fuhh, ez a Betrayal at Calth....gondoltam, hogy kap egy esélyt, hogy kikerült EA-ből, de ezt inkább hagyjuk is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.