Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000

Hozzászólások

(#2051) Cifu válasza reelc (#2050) üzenetére


Cifu
nagyúr

Köszi...

A Necromunda: Hired Guns a címe alapján elkezdett érdekelni, majd a videót megnézve hirtelen kitört belőlem, hogy miafészkesfrászkarikaez? Bakker, egy 12 pont egy tucat FPS-re ráhúztak egy Wh40k gúnyát, és ezzel akarják eladni. A falon futásnál már le is állítottam a videót...

Talán még a Darktide, amiben egy picit bízom...

Teszem hozzá, a legerősebb cím Fantasy-s (ugye a TW: WhF3...).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2052) Peace válasza Cifu (#2051) üzenetére


Peace
nagyúr

Engem a Battlesector érdekelne, ha tényleg ütős és hangulatos, de tartok tőle.....

(#2053) reelc válasza Cifu (#2051) üzenetére


reelc
veterán

Megnéztem, melyik csapat mit is csinált eddig.
Igaz ez semmire se garancia, csak úgy. :)

Age of Sigmar: Storm Ground - Gasket Games.
Körökre osztott stratégia.
Az első játékuk.
A 4 alapítóból 3 a Relicnél (Dawn of War széria, Company of Heroes széria, Warhammer 40,000: Space Marine) is dolgozott valamin, valamennyit. :)

Warhammer 40,000 Battlesector - Black Lab Games.
Körökre osztott stratégia.
Az előző címeik: Star Hammer: The Vanguard Prophecy, Battlestar Galactica Deadlock.
Ezek elvileg körökre osztott űrstratégiák.

Blood Bowl III - Cyanide Studio.
Foci. :)
Az előző címeik.

Necromunda: Hired Gun - Streum On Studio.
FPS.
Az előző címeik.

Darktide - Fatshark.
Co-op lövölde.
Az előző címeik.

Total War: Warhammer III - CREATIVE ASSEMBLY.
Az előző címeik.

Ha tippelnem kellene:
Blood Bowl III - nem tudom milyenek voltak az előzőek, de gondolom akiknek azok tetszettek, ez is fog. Nemigen nyúlnak mellé, hozzák amit eddig, bármilyen is volt a többi.
Necromunda: Hired Gun - nem játszottam az előző játékaikkal, de szerintem hiánypótló, hogy single FPS.
Darktide - úgy tudom a 2 Vermintide egész sikeres volt. Szóval van rutinjuk a választott műfajukban. Ha áthozzák a Vermintidékben lévő működő dolgokat a 40k környezetbe, jó lehet.
Total War: Warhammer III - ennek se játszottam az elődeivel, sem más TW játékkal, de ha normálisan megcsinálják akkor szerintem jó lesz. A rengeteg rutin miatt.

Próbáltam pozitívan fogalmazni, a többi passz. :)
De alapvetően:
Sikeres lesz a Total War: Warhammer III, Darktide.
A többinél meg ha a közepesnél kicsit jobbak lesznek, már jó. :)
De tényleg csak tippek.

[ Szerkesztve ]

(#2054) Frod válasza Cifu (#2051) üzenetére


Frod
addikt

Részemről pont az ellenkezője: alapvetően a Necromunda-s vonal teljesen hidegen hagy (nekem ebbe a darkgrim világba nagyon nem fér bele a Mad Max feat. punk vonal), de a gameplayt látva, mivel a Doom-ot próbálja nyúlni nekem jöhet :DDD
Nyilván várok rá egy combos akciót, kb 10€-ért már jöhet.

TW3ra sajnos se hardverem nincs, se időm nem lenne rá rendesen elmélyülni, ahogy volt ez a korábbi részekkel is, nagy sajnálatomra. :(

A Storm Grund-nak pont tegnap láttam az előzetesét, de nem nagyon jön össze, hogy maga a játék fizetős, de ennek ellenére kártyákat kell gyűjtögetni és úgy összerakni a csapatot... Ami viszont erősen ilyen mobilgame-feeling... Akkor meg miért nem ingyenes? :U
Mindenesetre a gameplay ahhoz pont elég meggyőző volt, hogy jóval több fontosabb cím ül a backlogon, ahhoz, hogy erre fordítsam.

Dark Tide pedig a VT 1 és 2 ismeretében tuti jó móka lesz, de a pc-m már szerintem nem bírná, majd meglátom mi lesz a sorsa nálam.

Do you see the white shadow?

(#2055) Phobion válasza reelc (#2050) üzenetére


Phobion
őstag

Soha nem lesz Space Marine 2. :O

Battlesector jöhet, Hired Gun izzadtságszagú, Darktide L4D koppintás, egyáltalán nem mozgat meg. Szomorú. :(

Azért köszi az infót! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2056) Peace válasza Phobion (#2055) üzenetére


Peace
nagyúr

Darktide pedig állat lesz, ha eléri a Vermintide szintet!!! Az is ritka jó móka, csak akik rábeszéltek, hogy vegyem meg az összes DLC-vel együtt, azok szépen el is tűntek 1,5-2 hét leforgása alatt. :((( :((( :(((

(#2057) Phobion válasza Peace (#2056) üzenetére


Phobion
őstag

Az egyik fő problémám. Gondolom solo módban gagyi lesz vagy lehetetlen.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2058) Peace válasza Phobion (#2057) üzenetére


Peace
nagyúr

Randomokkal. Azok a meccsek meg vagy jól sikerülnek, vagy nagyon rosszul. Ezek a játékok mindig cimbikkel jók mikrofonnal. De Már egy Warzone partit is nehéz összehozni, mert általában estére már mindenki bemondja az unalmast. És én is inkább ledőlök akkor aludni. :(

(#2059) Frod válasza Phobion (#2057) üzenetére


Frod
addikt

Normál módban még botokkal is teljesen oké a nehézsége, nyilván ha az ember komolyabban rá akar feküdni, akkor nem árt társaság hozzá, de én mentem nagyon jó partikat randomokkal is.
(pl a Hunt Showdown ezért marad ki, mert ott kb elengedhetetlen, hogy legyen mikrofonos pajtid :( - de ez már off)

Do you see the white shadow?

(#2060) Matej válasza Frod (#2059) üzenetére


Matej
tag

A Hunt zseniális gama és frusztráló, mint állat. :)

MaTeJ

(#2061) Cifu válasza Peace (#2056) üzenetére


Cifu
nagyúr

A DarkTide-nál nekem is a Vermintide miatt van bizalmam, a hangulatot átadta az is. Szóval ha azt hozzák, akkor talán még jól is elsülhet.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2062) Ruszki


Ruszki
senior tag

Angels of Death Trailer – The Villains Revealed

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#2063) Phobion válasza Ruszki (#2062) üzenetére


Phobion
őstag

Na még egy jó hónap vagy kettő és lesz trailer is a trailerről! :Y -_-'

Amúgy klassz.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2065) reelc válasza reelc (#2053) üzenetére


reelc
veterán

Úgy látszik a Focus Home kiadó bízik a Necromunda: Hired Gun fejlesztőiben.

A Focus Home felvásárolt egy csapatot, ami az egyik legizgalmasabb Warhammer játékon dolgozik

(#2066) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

[link]
Véletlenül duplán lett meg a The Horus Heresy: Ezer Fiak kötet. Ha valaki szeretné, egy Milka csokiért viheti. Dabason vagy Alsónémedin tudom odaadni.

(#2067) Djuree válasza Peace (#2056) üzenetére


Djuree
félisten

pedig az egy fos jatek, mar ajandek is volt valamelyik konzolra. alig fogyott belole.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2068) Matej válasza Djuree (#2067) üzenetére


Matej
tag

Mármint a még meg nem jelent játék?

MaTeJ

(#2069) Phobion


Phobion
őstag

Ki mit szól a Warhammer+ -hoz?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2070) Peace válasza Djuree (#2067) üzenetére


Peace
nagyúr

Melyik is?

(#2071) Peace válasza Phobion (#2069) üzenetére


Peace
nagyúr

Azt szólom, hogy ideje lenne megjelennie az animációs sorozatoknak! :P

(#2072) Frod válasza Phobion (#2069) üzenetére


Frod
addikt

Láttam ilyen szalagcímekben, de nem néztem nagyon utána mi is lesz ez végül.
Netflix-szerű téka? Vagy simán csak egy plusz feláras felület az új cuccoknak?

Azt is csak fél szemmel láttam netes csoportokban, hogy továbbra is csak teaselték valamelyik animációst, amire már nem mondok semmit.

Do you see the white shadow?

(#2073) Phobion válasza Frod (#2072) üzenetére


Phobion
őstag

Még nem tudni, Június 23-én lesz a full reveal. Eddig csak a teasing volt.

'Keep checking back for more information and join us on the 23rd of June for the full reveal.'

Szerintem pofátlanul drága lesz. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2074) Peace válasza Phobion (#2073) üzenetére


Peace
nagyúr

És festetlenül jönnek a tartalmak. :DDD

(#2075) Frod válasza Phobion (#2073) üzenetére


Frod
addikt

Thx!

(Ha igazán szemét CEO lennék náluk, akkor pl ide tenném ki az Astartes folytatást = profit! :U :DDD )

Do you see the white shadow?

(#2076) Phobion válasza Frod (#2075) üzenetére


Phobion
őstag

Telibe találtál, ugyanis ide fog jönni az is! :DDD

#2074 - Úgy ám! :DDD

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2077) Hintalow


Hintalow
senior tag

Nocsak - nocsak, tényleg nyújtják mint a rétestésztát :)

[link]

Csak azért sem fogok nekikezdeni :DDD

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#2078) Peace válasza Hintalow (#2077) üzenetére


Peace
nagyúr

Pedig de jó is az!!! Siege of Terra is szépen gyűlik a polcon! HH-ból kéne eldönteni, hogy várjam-e meg a visszalévő 22 könyv magyar kiadását vagy olvassam el őket angolul ebook-ban. Ezek az élet nehéz kérdései. :DDD

Még pár oldal van vissza a 10. Ciaphas Cain regényből, aztán rávetem magam a "Requiem Infernalis"-ra. Nem lett amúgy hatalmas kedvenc ez a Ciaphas sorozat. Annyian áradoztak róla, hogy csúcs meg kötelező, hogy csak megvettem az összes kötetet, de sajnos soha nem érhet Gaunt Szellemei magaslatokba. Ott ugye annyira a szívemhez nőtt a csapat, annyi drámát megéltünk együtt és sokszor ökölbe szorult a kezem vagy épp pityeregtem. Sokkal többet volt képes kiváltani belőlem Abnett sorozata!!! Cain-t ugyan sikerült megkedvelnem meg Jürgen is kedvenc persze, de a 86. alkalommal elismételt ugyanolyan szövegek és a szinte nulla izgalom azért kedvemet tudták szegni. De azért tisztességből azért csak végigolvastam a sorozatot.....

(#2079) Hintalow válasza Peace (#2078) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hát én csak 40k-t olvasok, de abból mindent, Omnibusból kb 20-25, plusz a csak önnálló regényként kiadottak, plusz anatológiák (bár azokban sok az átfedés) a HH-be nem kezdek bele, örülök, ha ezzel végzek valamikor.
A gaunt regényfolyamot olvastam egy darabig, de engem nem fogott meg annyira, túl sok a drámázás, meg túlélik még az exterminatust is :D
Most Pl. Cal Jericho omnibust olvasok, nem vártam tőle sokat, de kifejezetten tetszik :K

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#2080) Peace válasza Hintalow (#2079) üzenetére


Peace
nagyúr

Én válogatós is vagyok meg csapongó. :DDD :DDD :DDD Amire épp rákattanok, olyat veszek. Ha hozzájutok jó áron angol omnibus-hoz, akkor azt. Ha csak angol ebook-ban tudom megvenni, akkor úgy. De ha épp jön valami magyarul és jónak tűnik, akkor azt veszem. De ez így teljesen jó, mert sok mást is olvasok WH mellett és így nem lesz túlcsordulás, hanem pont kellő mennyiség. Az a baj, hogy hiába szeretem a könyveket, pár hónapja megleptem magam egy faxa kis readerrel és miután kiolvastam rajta 3-4 könyvet, már nagyon furcsa volt a kezembe venni ismét könyvet. Sokkal egyszerűbb nekem a tömegközlekedésen felcsapni és akár fél kézzel is olvasgatni. Otthon ugye nem olvasok, csak ha mozgásban vagyok. Úgyhogy előbb-utóbb végleg át fogok szokni. Használtam már pár éve egy ajándékba kapott nagyon leharcolt readert, de mivel sokat bajlódtam vele és anyáztam, így értelem szerűen nem sikerült megkedvelnem. Ez a Pocketbook viszont a szívem csücske lett egyből.

(#2082) Peace válasza reelc (#2081) üzenetére


Peace
nagyúr

Állítólag az egyik leg**arabb WH40K képregény a Marvel-es "Marneus Calgar".....nem olvastam, csak ezt hallottam.

(#2083) Düsseldorf válasza Peace (#2078) üzenetére


Düsseldorf
tag

" 22 könyv magyar kiadását vagy olvassam el őket angolul ebook-ban. Ezek az élet nehéz kérdései. :DDD"

Van harmadik verzió, találtam a neten DeepL-es fordítást minden maradék kötetre. Egy jó fordításhoz nyilván nem ér fel, de némely gagyibb "hivatalos" fordítás minőségét (majdnem) hozza. És egy öntanuló fordítószoftver hibáit jobban elnézem, mint egy nyomtatott kiadói könyvét. Ha fizetek a könyvért, legyen minőségi fordítás, szarul én is tudok fordítani. Pl. a Great work erediben nagyon tetszett, a Tuan-os magyar nem, és részben a béna fordítás miatt.

Holott ezen baromi könnyű lenne javítani, két, a világot ismerő emberkét leültetnek, hogy állítsanak össze egy terminológiai "szótárt" a BL fordítási elveinek figyelembevételével. Aztán valaki(k) javítják és jóváhagyják. Igy mindenki jobban járna, a fordítók is meg az olvasók is.

(#2084) Düsseldorf válasza Hintalow (#2077) üzenetére


Düsseldorf
tag

ráadásul az a több mint 200 a valóságban több mint 300, ha az antológiákat is idevesszük. Az önálló regény lehet, hogy még nincs 300, ezt lusta voltam megszámolni - de hamarosan lesz annyi :)

(#2085) Peace válasza Düsseldorf (#2083) üzenetére


Peace
nagyúr

Nincs bajom az angollal, az első 32 kötet angolul sorakozik a polcon, csak annyira megálltam a sorozattal a "Deathfire"-nél és elbambultam, hogy most már több kötet nincs is bookdepo-n. Rákerestem 40-ig a kötetekre és 4-5 egyáltalán nem is kapható. Az is hülyén nézne ki, ha a 33.-tól meg magyarul folytatódna a polcon, bár olyan szinten vegyes felvágott így is a WH szekcióm, hogy már a Gaunt sorozat eleje is magyar, aztán nem bírtam tovább várni a Szukits-ra és megvettem angolul a folytatásokat, majd az utolsó két kötetet megint magyarul a Tuan-tól. :DDD Szóval nem nyerne szépségversenyt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2086) Hintalow válasza Peace (#2085) üzenetére


Hintalow
senior tag

Én csak angolul tolom, ami még kereskedelemben kapható, az nálam is bookdepository, ami már kifutott, azt az abebooks -ról szoktam beszerezni (onnan is az angol antikváriumokat részesítem előnyben, mert az amerikaiaknál a szállítási költség irreális)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#2087) Peace válasza Hintalow (#2086) üzenetére


Peace
nagyúr

Én ilyen jó deal-ekre csaptam csak le angolul, amikor szembe jött. USA-ból is potom pénzért hozták át az antikvár könyvet, csak pislogtam. Last Chancers, Grey Knight omnibus és a Forges of Mars is így lettek meg. Meg persze ha rápörögtem egy témára és nem létezett belőle fordítás, akkor egyértelmű volt, hogy eredeti nyelven megveszem. De sajnos elkényelmesedtem a readerrel. Nagyon körülményes a gyűjtőkötettel utazni és mindig találni kell ülőhelyet is. Pedig szívem szerint lenne egy nagy könyves szobám és az tele lenne ilyenekkel, de ilyen sajnos nem lesz. :(

[ Szerkesztve ]

(#2088) reelc válasza Peace (#2085) üzenetére


reelc
veterán

Tetszik, szép gyűjtemény!

Ami a képregényt illeti, elhiszem. :)

(#2089) Peace válasza reelc (#2088) üzenetére


Peace
nagyúr

Olyan kis keverék. :P

Én is rámentem volna, de lebeszéltek, hogy szörnyűség. A Lone Wolves viszont piszok jó!!! Annak nagyon örülök, hogy megleptem magam vele!

(#2090) reelc


reelc
veterán

(#2091) Frod


Frod
addikt

Necromunda: Hired Gun streamek
Egy pár arc már közvetíti a játékot, és sajnos borzasztó fapadosnak tűnik, az MI a béka feneke alatt van, a játékmenet pedig semennyire nem hozza azt a Doom-feelinget, amit az előzetesek mutattak. Az pedig nemtudom, hogy a field-of-view beállítások vannak alacsonyan a közvetítőknél, de a fegyver modellek egyszerűen túl nagyok arányaiban, elég zavaró.

Do you see the white shadow?

(#2092) Novver válasza Peace (#2085) üzenetére


Novver
senior tag

A rózsaszín gyertya valami Chaos ritual kelléke? :D

Amúgy gyönyörű gyűjtemény <3

Life is a game... The game is my life!

(#2093) Peace válasza Novver (#2092) üzenetére


Peace
nagyúr

Pssszt! Arról nem beszélünk! :DDD Párom csinált adventi koszorút és az egyik gyertya leesett róla és ottragadt a polcon. :DDD

(#2094) Peace válasza Frod (#2091) üzenetére


Peace
nagyúr

Majd jól belekukkantok.

(#2095) Peace válasza Frod (#2091) üzenetére


Peace
nagyúr

Fuhhh, hát eléggé kis bénácska szegény. Első küldetést letoltam meg barangoltam kicsit a HQ-n, de a harc meg a feeling az eléggé 2000-es évek eleje szint, rettentő rossz kivégzés animációkkal. A környezet és a látvány még viszonylag hangulatos is, de nem tudom, hogy nekem van-e ehhez hangulatom.....

(#2096) Frod


Frod
addikt

Warhammer Skulls Showcase
(bocs ha rossz a link, telefonról ügyeskedem)

Volt ma egy Showcase bemutató mindenféle leendő játékkal, az egészet még nem néztem meg de a Daemonhunters egy perce piszkosul jó.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#2097) Phobion válasza Frod (#2096) üzenetére


Phobion
őstag

Igen, ez a Daemonhunters remélem elsöprő lesz, brutális a trailer.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2098) Frod


Frod
addikt

Tegnapi megjelenéssel, ingyen debütált a Combat Cards Steam-re!
(Bár ahogy olvasom a véleményeket, maradtak az időzáras ládanyitások, ami annyira, de annyira mobil-sajátosság, hogy ez így bizarr lehet asztalin. Ott azért nem azért szól az élet, hogy 3 óránként előcsapod a játékot két percre)
ui: a mobilos CC-ban egyébként most minden nap készülnek ajándékokkal, stb.
Tegnap egy 40 kártyás káosz csomagot adtak puszira pl.

Szintén a mostani event keretein belül ingyenes a Warhammer: Underworlds Online!
Ennek az asztali verziója mindig is érdekelt, de próbálom visszafogni magam, hogy nem kell több hobbiba kezdeni :D (De pl ha lenne ilyen 40k-ban.... vagy a Kill Team lényegében az?)

A Darktide történetéért nem más felel, mint Dan Abnett!

További 40K akciók Steam-en: Warhammer Skulls Sale

Do you see the white shadow?

(#2099) Peace válasza Frod (#2096) üzenetére


Peace
nagyúr

"Lead humanity’s greatest weapon, the Grey Knights, in this fast-paced turn-based tactical RPG. Root out and purge a galaxy-spanning plague in a cinematic, story-driven campaign, using the tactics and talents of your own personalised squad of Daemonhunters."

SHUT UP AND TAKE MY MONEY!!!!!!!!!! <3

(#2100) Phobion válasza Peace (#2099) üzenetére


Phobion
őstag

Én ezt nem hiszem el!!!!44!!444!!!! :O :Y


#2098 - Ez a Darktide elkezdett érdekelni, így, hogy Abnett felel a történetért. Csak gondolom solo-ba esélytelen lesz az egész. :W

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warhammer 40.000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.