Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) Micsurin válasza PAtr0n (#9099) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én MiG-el probálkoztam , nem sikerült , ennyi elég róla :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9102) BR-Steel


BR-Steel
tag

Valami van a levegőben ? vagy csak hétvége van és kiengedték a marhákat a legelőre ? Ennyi retardált játékos nincs :((( Nem tudnak kilőni inkább " Rammolás " Megértem, hogy AB ok de RB & SB kicsit furcsa már.

[ Szerkesztve ]

(#9103) PAtr0n válasza BR-Steel (#9102) üzenetére


PAtr0n
addikt

Egész pontosan 3 különböző aktív event van a levegőben. Ezt még megfejeli a hétvége szaga. Szerintem a miértre a választ meg is kaptad. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9104) mikron válasza PAtr0n (#9103) üzenetére


mikron
tag

Az biztos, hogy event ide vagy oda kultúrált játék nem létezik. :DDD Minden áron győzelem 75%-on vérgőzös szemekkel a levegőben. :D :D Az idő múlásával nem fejlődik ki sok embernél a rutin és a megérzés azért elvárható lenne, hogy RB &SB azért nem úgy játsszon valaki mint egy totál idióta. :C

[ Szerkesztve ]

(#9105) RG4L


RG4L
őstag

Francia, Patron, este késni fogok, lehet csak fél 9-9 körül leszek.

War Thunder: Gelesztaa

(#9106) RG4L


RG4L
őstag

Már majdnem fullos ez a kis kupac :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9107) wall2 válasza RG4L (#9106) üzenetére


wall2
tag

Boomerang nagyon szeretem :) DB-7 nem a szívem csücske, bármi meglő égek mint a karácsonyfa ugyanúgy mint a német FW 200 C-1 :U

(#9108) Micsurin válasza RG4L (#9106) üzenetére


Micsurin
nagyúr

csak azt az 521-est irigylem :)) mert 10 évente 1-et látni :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9109) RG4L válasza Micsurin (#9108) üzenetére


RG4L
őstag

De az is tier 2-es szar :D

War Thunder: Gelesztaa

(#9110) Micsurin válasza RG4L (#9109) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De legalább igen ritka szar :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9111) PAtr0n válasza RG4L (#9105) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem jobb is 20:30 után. :)
Ja és irigylem a kis kupacodat :K

A Boston, a DB-7, meg az 521-es miért nincs nekem? Valami nagyon szpesöl akció volt anno amiről lemaradtam? Vagy packban még lehet venni?

mikron:
Na majd adunk a vérgőzös másik oldalnak ma este a többiekkel, múltkor is végigabáltuk magunkat. Legalább meglesznek így gyorsan a "kis tieres prémium vackok is" :) Mondjuk ez AB, és az ugye még idiótább általában, mint egy RB vagy SB.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9112) RG4L


RG4L
őstag

Vagyoook :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9113) PAtr0n válasza RG4L (#9112) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkó nézzé már rá a csetre a játékban :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9114) Francia91


Francia91
veterán

Nah, azért csak meglátszik, hogy kik tudnak rendesen játszani... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9115) PAtr0n válasza Francia91 (#9114) üzenetére


PAtr0n
addikt

Próbálkozunk na! :D
Még maradtam Magic-el megcsinálni neki a victory wagert, meglett neki is. Gelesztaa meg kidőlt mint a korhadt fa :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9116) gradient99


gradient99
tag

Srácok mennyi idő amíg lenyomjátok a Gold Battle Wagert, ha mondjuk mind a 20 csata sikerül? Csak azért kérdezem mert lehet beszállnék valamikor, ha befogadtok.

(#9117) RG4L válasza gradient99 (#9116) üzenetére


RG4L
őstag

Kb. 4 óra hossza szerintem. :)

Patron: még csak most keltem... meg akartam nézni a Forma 1-et, de még reggel is kalózkodtam az ágyban.

War Thunder: Gelesztaa

(#9118) superecneB


superecneB
őstag

Ez a Saipan default win az amcsiknak azért elég fárasztó tud lenni... Nem terveznek valamit csinálni ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#9119) D.Orion válasza superecneB (#9118) üzenetére


D.Orion
veterán

Én mennyire szeretem ezt a HE 111 H-6 -ot. Nagyságrendileg 3 óra alatt összeszedtem vele a 200ground kill-t. Illetve százat, mert RB-ben toltam. Persze volt olyan amikor csak egyet sikerült bombázni, de az átlag 6 felett volt. Jobb körökben 10-13 ground kill, hogy ha nem zavartak meg a vadászok.
Ha pedig igazán jól sikerült a kör, akkor még bukóban is tudtam ilyet csinálni:

Most pedig nekiállok a számomra nehéz diónak: WW2 RAF Fighter.
Valami tippel tudtok szolgálni? Arra gondoltam, hogy bemegyek AB-be Tier II ruszki fighterrel, amennyivel csak lehet aztán nyomom a gombot. :)

(#9120) RG4L


RG4L
őstag

(#9121) Hauptmann válasza D.Orion (#9119) üzenetére


Hauptmann
addikt

Vajon a 6 meg a 9 pontos mit csinált? Benézett, aztán kilépett?

(#9122) munnergep válasza RG4L (#9120) üzenetére


munnergep
senior tag

:D :D
Nincs is szebb mint az égő yakok :))

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9123) PAtr0n válasza D.Orion (#9119) üzenetére


PAtr0n
addikt

RAF fighter-hez csak az AB játszik ha hatékony akarsz lenni, a T2-es Ruszki dolog bőven jó hozzá, elég jól lehet haladni. Én párhuzamosan csinálom most a RAF bomber-t is, van egy német lineup-om (amivel gold-ozni is szoktunk), 3 fighter, 1 heavy, 3 bomber felállással.

He-111 H-6. Nem rossz gép, de egy Ju-88-at még mindig többre tartok, ha ügyes vagy lassabb vadászok megkínlódnak vele míg beérnek zuhanásban, bombateher meg kb. ugyanaz. Arról nem beszélve hogy a 2 hátsó lövésszel szinte mindig szerzek killt. Az egyik 13mm-es, talán azért :)

munnergep:
Igen, valahogy én is így érzek a yak-ok láttán, annyira skill-less gépek, a hülye is tud velük pufogtatni, ráadásul pofátlanul jól másznak, és idegesítően jól fordulnak.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9124) PAtr0n válasza PAtr0n (#9123) üzenetére


PAtr0n
addikt

Amúgy a RAF bomber egy bugos szar, mert csak a tankokat számolja, a light unitokat nem, persze ez sehol nincs leírva, írom is mingyá az official fórumra, tehát ezért haladok ilyen kibeb*szott lassan vele. :(((

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9125) D.Orion válasza PAtr0n (#9124) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem számolt mindent!

Meglett a Hellcat... Lecophat a Gaijin, de rendesen. AB-ben első pár csata 10+kill, utána meg végig 3-4-5... Marha érdekes... Utolsónak persze megint lett 8 kill. No, de megvan ez is ingyen! :))

Most pedig alvás, mert reggel 5:30kor melóóó.. :Y

(#9126) RG4L válasza PAtr0n (#9124) üzenetére


RG4L
őstag

De mindent számol. Én DB-7-essel farmoltam végig néhány pályán RB-ben az artilleryket és AAA-kat, így volt olyan meccs, ahol kb. 20-25 megsemmisített felszíni egységgel végeztem, kettes szorzóval az 40-50 körül írt hozzá az állásomhoz :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9127) PAtr0n válasza RG4L (#9126) üzenetére


PAtr0n
addikt

Direkt figyeltem amikor feltűnt, hogy nagyon lassan halad a RAF bomber progress. Igaz AB, de volt olyan 4-5 pályám zsinórban amikor 8 és 15 között bombáztam ki tankokat/armored car-okat. Gondoltam is, hogy lassan a RAF fighter progress-t is simán beelőzöm. Szóval egyik pálya után direkt megnéztem, 88-on állt a mutató, bementem még 1 pályára kiszedtem 9 grund unit-ot, és amikor vége lett a csatának 91-et mutatott. :(((

De örülök hogy nektek jól számolta :)

D.Orion:
Kábé én is hajnal 2-ig kínlódtam vele, aztán felkúrtam az agyam ezen, és szartam rá. Nekem mondjuk nem kellett ma korán kelni. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9128) BR-Steel válasza PAtr0n (#9127) üzenetére


BR-Steel
tag

Ezt én is meg tudom erősíteni, nekem sem számolja el rendesen. :((( talán ha végzek a melóval akkor nekiállok folytatni. :U

(#9129) wall2


wall2
tag

Valaki megmagyarázhatná, hogy 250 kg bombáktól, miért nem lesz semmi baja a tankoknak? vígan mennek bombázás után tovább. :F

(#9130) Colos1 válasza BR-Steel (#9128) üzenetére


Colos1
őstag

Csak a playereket számolja, a botokat nem.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9131) RG4L válasza BR-Steel (#9128) üzenetére


RG4L
őstag

event vége: 07:00 GMT 13th of April

hajrá :D

(#9129) wall2: némelyik bomba szarul működik.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9132) Francia91 válasza wall2 (#9129) üzenetére


Francia91
veterán

Rosszul dobod! 250 kg még a Heavy tankot is lazán viszi, asszem még a 100 kg-os is

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9133) mikron


mikron
tag

Soft landing soft landing :F imádom mikor saját csapattárs lövi ki a motoromat és még legyen humoros is az ember.Ilyen elmebajnokokat kitiltanám a játékból végleg. Enemy meg röhög a markába, hogy nyerik a meccset. :((

(#9134) PAtr0n válasza Colos1 (#9130) üzenetére


PAtr0n
addikt

Milyen playerek? Tank playerek? Sima flight AB meg RB csatában? :)
Player kill csak a RAF Fighter event-ben kellett, RAF bomberhez mehettek a bot killek is.

BR-Steel:
Már buktuk :)

wall2:
Pl. a német 4x250kg tuti szar, ezt is figyeltem múltkor, Do E2-n szinte semmire nem megyek velük. Ott csapódik a tank mellett és még hitet se ad. De a ledurvább az armored car, múltkor rájuk szórtam, oszt kaptam egy szaros "hit"-et. A kedvencem, amikor beszól a tag hogy "bullseye", oszt k*rvára nem történik se hit, se kill. A Ju-88-am 2x500kg-ja jobban pusztít, mint a He-111-em 2x1000kg-ja és hasonló vicces dolgok.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9135) wall2 válasza PAtr0n (#9134) üzenetére


wall2
tag

Röhejesnek tartom az ilyent főleg a német bombázókkal. Peska 100 kg bombáival meg simán lezúzom őket. Még jobban szívjuk a német ág gyötrelmeit. :D De akkor is égjenek a yak-ok :D

(#9136) RG4L válasza wall2 (#9135) üzenetére


RG4L
őstag

"De akkor is égjenek a yak-ok "

War Thunder: Gelesztaa

(#9137) D.Orion válasza wall2 (#9129) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem mindegy mire és hogyan dobod. Ai M4 medium tankot HE 111 H6-ról 50kg-val kidobon, hogy ha hátulról sikerül rádobnom a motortérre. Szemből még nem vitte ki.

Én a light pillbox-tól kapok agyhalált. Hogy ha a 250kg-os bombát melléje ejtem kb. egy tank szélességnyire(5-6méter), akkor már csak hit. Ellenben ruszki 37mm?-el hátulról támadva szét tudom lőni....

[ Szerkesztve ]

(#9138) PAtr0n válasza D.Orion (#9137) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az is igaz, hogy nem mind1, hová dobod a tankon. Mondjuk ez zuhanóbobázóval (Ju, Pe széria pl.), viszonylag könnyű, mert ahol a célkereszt általában oda is megy. De a vicc tényleg az, hogy visszajátszásban megnézed, csapódik a 250kg a tank mellett max 5-10 méterre, és még hit sincs. Nálam az armored car-ok vitték eddig a prímet,
Amúgy megfigyeltem az 50kg bombák szórásánál is, hogy van hogy szemből is kiviszi a medium tankot (vagy csak szerencsém volt, és a motortérre esett??? :F )
A pillboxok tényleg viccesek, néha a 20mm is bemegy a lyukon és robbantja, de a bombától b*szik szétesni ha kicsit mellédobod.

Tegnap este viszont volt egy nagyon jó köröm, Two Towns pályán beszorult a sebesen rohanó light konvoj a házak közé, 1 dobásra 16 kill :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9139) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Nektek is füstöl az ég 3 ponton a hangárnézetben? :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9140) #67977536 válasza PAtr0n (#9139) üzenetére


#67977536
törölt tag

Ugyanolyan gép+ugyanolyan szög-nem látszik semmi.
Minden maxon.

Indítsd újra a kliens sztem.
Azért ha szerver szintű bug lenne akkor néztem volna :D

[ Szerkesztve ]

(#9141) BR-Steel


BR-Steel
tag

Bf 109 E3 zuhanóban szétesik a spitfire 90°-os kanyarba..... felemelkedik.... röhej az egész :K

(#9142) RG4L válasza BR-Steel (#9141) üzenetére


RG4L
őstag

E-3nak a motorja is szarozik mostanában :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9143) BR-Steel válasza RG4L (#9142) üzenetére


BR-Steel
tag

De az is biztos, hogy a játék készítői nem szeretik a német & japán ágat, ahol lehet keresztbe tesznek mindenhol. Bezzeg a ruszki bádogteknők csak úgy úsznak az égen. :) Talán az idők folyamán eljutnak oda, hogy nem csak a szovjet éra érvényesüljön egy játékban, de addig jobban kell izzadni velük. :U

(#9144) RG4L válasza BR-Steel (#9143) üzenetére


RG4L
őstag

Van még pár japán gép, aminek a játékba kerülése balhét fog kiváltani szerintem :D

War Thunder: Gelesztaa

(#9145) Colos1 válasza BR-Steel (#9143) üzenetére


Colos1
őstag

Én egyszer leírtam, szerint(ünk) meg éppen fordítva van. A német gépek 90%-ának FM -je teljesen jó, még apróságokra is figyeltek. Most gondolkozz el, ha te készítenél ilyen játékot, melyik gépekkel foglalkoznál először? Azzal, amelyiket kedveled. A többi meg le van sz@rva, majd finomítják, ahogy sorra kerülnek. Ezt kijelentettem a csapattársaimnak kb. 9 hónappal ezelőtt, amikor az F4 -es Messert hetente frissítették, amelyek után újra meg kellett szokni, de összességében jobb lett. Akkor megelőlegeztem, hogy előbb-utóbb a többi gép is sora kerül, és a többiek fognak szívni. Ezután a kijelentésem után nagyjából megcsinálták az amcsi ágat. Azóta SB -ben 3 kill alatt nehezen jövök ki német-usa csatákon. Nemrégiben belenyúltak a sz@rfirékbe is, az MK IX már nem legyőzhetetlen ellenfél. Az Oroszokat is javították pár hónapja, azóta csak a Yak9 -től és a La7 -estől félek, de ezektől fostak a németek is :DDD Persze, AB -ben és RB -ben, meg sima SB -ben is a balansz a fontos, ezért nem történelem hű a MM, de kevert SB csatákba, amelyek többé-kevésbé történelem hűek, meg lehet nézni, hogy az USA/orosz oldalon kb. fele annyian repülnek, mint a német oldalon.

De AB -ben és RB -ben teljesen más FM van, ott lehet, hogy nem olyan, mint SB -ben, én csak azt repülöm

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9146) Szőrös  válasza Colos1 (#9145) üzenetére


Szőrös 
veterán

Friedrich nem tudom milyen SB-n mert nem repültem de az Emilek iszonyat mód billegnek, na ez szerintem nem normális.
De az F4 maxos , megyek pár kört majd vele és megnézem hogy viselkedik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9147) Hauptmann válasza RG4L (#9144) üzenetére


Hauptmann
addikt

Például? Melyik volt a toló- és húzó légcsavaros gép, ami hajazott a Pfeil-re?

(#9148) Colos1 válasza Szőrös  (#9146) üzenetére


Colos1
őstag

Ez a billegés sokszor csak beállítás kérdése. Az F4 egész jó, de én a prém G2 -t favorizálom, igaz, kissé rosszabbul fordul, de baromi erős. Az előbb mentem vele két laza kevertet, és üldözöm a P-47 -et, mondom mi van ezzel a szarral, miért inog, nem lehetek ekkora balfék, de mindegy, legyűrtem a P-47 -et. Aztán még egyet. Aztán rájöttem, hogy van rajtam egy 250 kg -os bomba :DDD

Emillel mentem CLOD -ba, valami hihetetlen sz@r :DDD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9149) D.Orion válasza Colos1 (#9145) üzenetére


D.Orion
veterán

Tehát, akkor, hogy mindenki értse:
A ruszkik azért tudnak tail controll nélkűl és szétlőtt leszakadt fő alkatrészekkel repülni és manőverezni, mert hiányos/hibás a FM. Nem pedig azért, mert op-ra tervezték, a 60 év kommunizmus sötétségén felnevelkedve. :)))

(#9150) mikron válasza D.Orion (#9149) üzenetére


mikron
tag

Majd a németek is csinálnak egy repülős játékot na ott szívni fognak a szovjet gépek :D FM ide vagy oda . :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.