Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) PAtr0n válasza Francia91 (#9600) üzenetére


PAtr0n
addikt

Pedig már kezdem azt hinni, hogy Gaijin által felbérelt szabotőr vagy. Ők adnak 1000 GE-t, ha bukja a másik 2 az 1000-1000GE-t :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9602) munnergep válasza RG4L (#9589) üzenetére


munnergep
senior tag

Én még az elején Franciával mentem sokat, tanultam tőle rendesen, meg persze tőletek is, csak mi keveset mentünk együtt. Aztán sajna annyira összevissza lett a melóm, hogy csak lehetetlen időpontokban tudtam játszani.

Most már sima 8 órás melóm van, esténként szerintem tudok csatlakozni, ha lesz valami.

Játszani most már talán megtanultam, néha még belemegyek felesleges headonba ruszkik ellen, de erről is leszokóban vagyok :) (kivéve fw a5u a podokkal, mert az mindent darál)
(Meg rá kellene szoknom a csapatjátékra...)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9603) Francia91 válasza munnergep (#9602) üzenetére


Francia91
veterán

Te azért elég sok A-20-as meccsemnek szemtanúja voltál :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9604) Francia91


Francia91
veterán

Ez a Spitfire LF. Mk IX eléggé szerethető gép számomra :)

Jól emelkedik, tűzerő is jónak mondható. Egyedül arra kell csak figyelni, hogy 600 felett óvatosan kell a mozdulatokkal bánni, különben elhagyom a szárnyaimat :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9605) munnergep


munnergep
senior tag

Nekem ezek a játék legszebb pillanatai... amikor ég a yak, a nap is kisüt :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9606) Francia91 válasza munnergep (#9605) üzenetére


Francia91
veterán

:D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9607) RG4L válasza munnergep (#9605) üzenetére


RG4L
őstag

Szép :P
Gyors kérdés. Hogy szuperálnak a Ki-43-on a cannonok?

War Thunder: Gelesztaa

(#9608) munnergep válasza RG4L (#9607) üzenetére


munnergep
senior tag

Ha fordul az ellenfél és "feszül" a szárnya, legyen az yak vagy akármi akkor szaggatnak, de ha valami ami egyenes vonalban repül, abba 4x annyi kell. Viszont nem szikrázik, 90%-ban van hit egy jó lövésnél.
(kivéve B25, arra rá sem repülök.)

Másik: WTHU.Ronin04 - ha olvasod ezt a fórumot, akkor itt is leírhatnád, hogy miért vagyok féreg és sz@rdarab, stb.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9609) PAtr0n válasza munnergep (#9605) üzenetére


PAtr0n
addikt

Gyönyörű kép, szebbé tetted az estémet! ;)

RG4L:
munnergep-et csak megerősíteni tudom, ha fordulóból kapsz el velük valakit, szakítja a szárnyukat, amúgy meg törzsbe általában sok kell.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9610) RG4L válasza munnergep (#9608) üzenetére


RG4L
őstag

Fú, én találkoztam már párszor a Ronin gyerekkel meg a haverjaival, de nem emlékszem, hogy akkor dumáltak-e valakinek.

War Thunder: Gelesztaa

(#9611) Francia91


Francia91
veterán

Hat en erre a Ki-43-asra gyorsan rauntam, pedig nagy lelkesedessel estem neki, fullra is fejlesztettem. De hogy egyetlen talalattol szenne egett rendszeresen, na az mar sok volt... Raadasul akkor a cannonok sem ertek sokat, hiaba szortam az ellent. Gyonyoruen maszik, es meg jobban fordul, de sebessegben eselytelen voltam mindenki ellen... Na jo, egy IL-2-est utol tudtam erni, de a Pe-3-as mar gyors volt hozzam kepest.
Ma mentem a japanokkal, ugy kb 1 honap szunet utan A6M3 Zeroval... Spitfire egyet belem lott, en pedig mint egy faklya, leegtem... Eleg is volt.

Na meg nagy szunet utan visszatertem a szeretett A-20-asomhoz, meg kell jegyezzem, hogy semmit sem valtozott, ugyanolyan jo meccseket lehet vele menni, 5-6 kill majdnem minden meccsen hozhato :D. Most ez a penzkeresom, mikor kapok egy SL boostert :). Egyedul akkor van szivas, mikor egyszerre 3-an jonnek ram, oda keves a lovesz...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9612) munnergep válasza RG4L (#9610) üzenetére


munnergep
senior tag

Felhúzta magát azon, hogy miközben ment a repterük felé és nem volt tölténye, akkor lőttem ki.

Mondjuk az egy érdekes meccs volt. Ki43-iii oroszok ellen, emelkedés, kimentem cigizni, kint ragadtam, mire visszajöttem, már 8K magasan voltam. 4 ellenfél, 2 saját, a csapatom szidott mint a bokrot (jogosan).
Az ellen reptere felett voltam, le 3k magasra, ott senki, tovább a saját bázis felé, mert még üzemanyagom is legkisebbre állítottam :)
Útközben jött WTHU-s gyerek, gyorsan leszedtem, aztán jött egy yak, azt is leszedtem, utána jött a la-xx, azt is leszedtem, maradt egy yakp3, ő nagy sebességgel jött, úgyhogy játszogatni kellett vele, de közben kifogyott az üzemanyag. Bevállaltam egy headont, már az első találata pilot knock out volt. Megjött az utolsó emberünk, ő meg őt szedte le. Jó kis meccs volt, csak közben jött megállás nélkül a férgezés meg mocskolódás.

Imádtam, ahogy hullottak az orosz gépek és 1 vs. 1-ben simán lehetett velük szórakozni. Lehet, hogy legközelebb is ez lesz, hogy az elején felmegyek az űrbe.
Ráadásul nem tudom mi volt tegnap, de vagy 10 nyert meccs egymás után a japókkal, általában pont fordítva szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9613) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srácok tudunk repülni valamelyik nap aranyér? :D Igazából ma és holnap kicsit necces, vasárnap durva jó lenne nekem.

Szerk:
Nincs is GE wagerem, most vettem észre :DDD Mind1, aktiválok más okosságot akkor. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9614) RG4L válasza PAtr0n (#9613) üzenetére


RG4L
őstag

Én még egyelőre nem tudom, hogy nekem jó-e a vasárnap, de ha igen, bennevagyok. :)
Majd szólok.

War Thunder: Gelesztaa

(#9615) Francia91 válasza RG4L (#9614) üzenetére


Francia91
veterán

A szombat és vasárap este talán megfelel. Addig újrahúzom a játékot

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9616) BoB


BoB
veterán

[link] :( aimhack + radarhack

Ezeket kellene bannolni.. Én permabant adnék az ilyeneknek.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9617) donmackó válasza BoB (#9616) üzenetére


donmackó
őstag

A hivatalos fórumon nem nagyon hiszik el hogy működik.

Release the cable hounds!

(#9618) MasterDeeJay válasza donmackó (#9617) üzenetére

Jó hogy nem hiszik el. Kevesebben játszanának ha kiderülne hogy nincs semmi csalásvédelem és van hozzá aim.
Aimot egyébként AB-hez még talán én is meg tudnék írni alap programozási ismeretekkel. Elég lenne beszínezni a lead indicatort és képmintákat venni majd pár kóddal rávenni hogy gombnyomásra az egeret húzza oda addig amíg el nem éri a célt.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9619) donmackó válasza MasterDeeJay (#9618) üzenetére


donmackó
őstag

Mondjuk evvel én is hasonló véleménnyel vagyok. A WoT-ra is azt mondják a fejlesztők hogy nem lehet csalni, mégis van hozzá egy rakat csalás. Csak abban a játékban nem lehet csalni amit nem írnak meg. ;]

Release the cable hounds!

(#9620) RG4L válasza BoB (#9616) üzenetére


RG4L
őstag

Nem tartom jó ötletnek, hogy elhigyjétek ezt a hülyeséget. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9621) BoB válasza RG4L (#9620) üzenetére


BoB
veterán

Milyen hülyeséget? Azt hogy bekapcsolja a radart és lát minden repülőt azt is aki látótávol kívül van? Ne higgyek a szemenek vagy mi? :)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9622) RG4L válasza BoB (#9621) üzenetére


RG4L
őstag

RB-ben én is látom őket, kis fekete pöttyök, azok 10-15km-re is lehetnek tőled.
:D

De, higyj neki, TÉNYLEG létezik ilyen és mindenki ezt használja, mert működik.

Ő is ezt használja, csak nem reklámozza. Illetve neki még manőverezési segédlet is van. :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9623) Francia91 válasza RG4L (#9622) üzenetére


Francia91
veterán

Jah, 10-15 km-rol en is latom az ellenseget, ha nem csupa felhos a palya. Foleg a nagy dudva bombazokat :D. De a vadaszokat is latni messzirol.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9624) Micsurin válasza BoB (#9616) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nettó hülyeség , már bocsi :)

Na volt már valami pöccs ? :) vagy az mk108 30mm-es a K4-en még mindig tré , a japánok csak köpködnek meg egyebek vagy gazsiék letették végre a vodkát és léptek ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9625) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Az előbb szinte a teljes A4 Fóka tárat beleeresztettem egy Yak 9-be. Eredmény: folyt belőle a glikol. A kurva anyját annak az op szarnak, meg aki ilyennek csinálta.

Várható valamikor a nemzeti nyelvek bevezetése? Elég illúzióromboló, amikor egy német gépben angolul pofázik a gép.

(#9626) munnergep válasza Hauptmann (#9625) üzenetére


munnergep
senior tag

Ha egyforma a magasságotok és mögötte még, akkor szinte lehetetlen lelőni egy yakot. Szikra és semmi más. Ha kicsit is szögben áll, akkor az A4 szaggatja. (Az más kérdés, hogy ha a yak kigyullad, szétszakad, akkor is haza lehet vinni.)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9627) Colos1 válasza Hauptmann (#9625) üzenetére


Colos1
őstag

Ha átállítod a játékot németre, akkor németül fog beszélni.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9628) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Valaki esetleg nem tudja,hogy lehet visszaállítani egy törölt accountot? :DDD

06-3o/9759I39

(#9629) Francia91


Francia91
veterán

Most vettem észre, hogy az F8F-1-től elvették a WEP-et, és az M3-ast lecserélték M2-es Browningra :U
Meg mintha nem is viselkedne úgy a gép, mint régebben

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9630) RG4L válasza Francia91 (#9629) üzenetére


RG4L
őstag

F8F-1/1B - Changed the operating mode of the engine. 100% engine control handle position is equal to “Military” mode (53.5 Hg on the first gear of supercharger, duration of use - 5 minutes). Refined geometric, balance and aerodynamic characteristics.

...és itt a bugreport hozzá.

Találtgyerek: a Gaijin supportnak kéne küldened egy ticketet, erre csak Ők tudnak választ adni szerintem.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9631) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#9597) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

No, megtörtént a friss win(8.1) telepítés, ráadásul ssd-re került. Feltettem egy vga drivert(05.28.beta, eddig a legutolsó stabil hasznaltam), steamet, majd a játékot. A hiba ugyan az.
Most viszont sikerült egy olyan hibaüzenetet elkapnom, miszerint a program nem fér hozzá a grafikus hardverhez. Vagy vmi hasonló.
Ötletek?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9632) Francia91


Francia91
veterán

Ma este akkor Goldozás?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9633) RG4L válasza Francia91 (#9632) üzenetére


RG4L
őstag

Nem tudom, nekem nem igazán jó. Mondjuk nem is rossz, de na. Ha Patron (és még valaki elfér) jön esetleg, akkor legyen. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9634) RG4L válasza Francia91 (#9632) üzenetére


RG4L
őstag

Na, végülis részemről oké, de nem tudom meddig tudok fennt lenni, szóval ha előkerül Patron, akkor mehet. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9635) PAtr0n válasza fi:zi'k (#9631) üzenetére


PAtr0n
addikt

A friss telepítés előtt is Win 8.1 volt fent?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9636) RG4L válasza fi:zi'k (#9631) üzenetére


RG4L
őstag

Mikor írja a hibát? A launcher elindul és a play gombra kattintás után?

War Thunder: Gelesztaa

(#9637) fi:zi'k válasza PAtr0n (#9635) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem, win7.

(#9636) RG4L
Nem, bejelentkezés után írta.

---
Most visszavettem a GPU és a memória órajelét kb 10%-ot, ez úgy tűnik megoldotta, bár egyszer így is kivágott miután vége lett egy meccsnek. Most 1920*1200 és high beállítások mellett 50-60 fps van játék alatt, bár lehet nagyobb csatáknál van drop. Max-on csak 30-40.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9638) PAtr0n válasza fi:zi'k (#9637) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát. Ezek alapján nagyon úgy tűnik, hogy a GPU hibázik néha. Játszol más játékkal is?
Csak mert ha máshol is előjön akkor gyanús hogy hardveres.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9639) fi:zi'k válasza PAtr0n (#9638) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen, HotS-nél jelentkezet vmi hasonló hiba, de ott azért ennyire nem volt durva, hogy el sem "indult".

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9640) PAtr0n válasza fi:zi'k (#9639) üzenetére


PAtr0n
addikt

Milyen 7770-ed van?
Rémlik valami rossz széria azoknál, amiket driverrel próbáltak orvosolni. Anno az AGP-s HD3650-nél voltak ilyen gondok, mindenféle beta drivert kellett próbálgatni hogy jó legyen. Az azt csinálta amikor olyanja volt, hogy egyszer csak fekete képernyő. De ment tovább minden, csak nem láttál semmit.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9641) fi:zi'k válasza PAtr0n (#9640) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gigabyte OC verzio, nagy Arctic bordával. ~3 évig nem volt gondom vele.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9642) Jocohun


Jocohun
tag

Sziasztok! Tud valaki segíteni? Azt szeretném tudni hogy a játékban hogyan lehet az onli barátot játékba hívni vagy is mikor szerveren vagyok és ő is azon a szerveren legyen. Köszönöm :R

(#9643) Colos1 válasza Jocohun (#9642) üzenetére


Colos1
őstag

Meghívod egy Squad -ba. Jobbklikk a nevére, és angolul nem tudom, németül Staffel einladen a funkció neve. Szerintem angolul valami invite squadron lehet.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9644) Jocohun válasza Colos1 (#9643) üzenetére


Jocohun
tag

Köszi a válaszod. Squad ba meg hívtam már de mikor egy szerveren vagyok játékba ő nem tud csatlakozni hozzám a játékba az a gond. Meg Magyarítva van a játék.

(#9645) v!ct0y válasza Jocohun (#9644) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jobb alul Play with Friend. Egy elkezdett játékba már senki se tud becsatlakozni.

(#9646) BoB válasza v!ct0y (#9645) üzenetére


BoB
veterán

Dehogynem, x ideig (azt nem írják) berak már elindult csatába, alapból be is van kapcsolva. Más kérdés hogy nem választható az, hogy a szaksztársadhoz tegyen be.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9647) Jocohun


Jocohun
tag

Köszönöm a segítségeteket. :R :R

(#9648) anytime


anytime
őstag

Mondjatok, az orosz I-301 az valamilyen event alkalmaval volt megszerezheto?

(#9649) Francia91 válasza anytime (#9648) üzenetére


Francia91
veterán

Igen

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9650) donmackó


donmackó
őstag

Valaki repülte már a Henschel Hs-129 szériát? Mit lehet vele alkotni? Érdemes neki állni?

Release the cable hounds!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.