Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) anytime válasza Francia91 (#9649) üzenetére


anytime
őstag

:(, akkor ez kimarad, pedig jol arat, ahogy neztem ....

(#9652) Micsurin válasza anytime (#9651) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mig jobb , kezesebb , de ha aratni akarsz akkor F2 , hamar eldarálj a tárakat , de a legerősebb jet talán , ha a 15bis-t nem engeded emelkedni , akkor meg is murdelt. jobban gyorsul , és gyorsabb a többinél :D csk rögös az oda vezető út.

szrk.: nem csak 1-szer volt eventes az I-301 , lehet még lesz is.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9653) RG4L válasza donmackó (#9650) üzenetére


RG4L
őstag

A B-2 jó (ha ki van fejlesztve), a B-3 nem.
Többnyire mindkettő örül, ha levegőben tud maradni. :D

War Thunder: Gelesztaa

(#9654) RG4L válasza Micsurin (#9652) üzenetére


RG4L
őstag

Jettel aratni? Hát az pont nem arra van kitalálva :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9655) Micsurin válasza RG4L (#9654) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Amikor 3 gépet lő le valaki egy vissza esésből (F2) s mind a 3 lezuhan akkor az nem aratót ? 1 szónak több jelentése lehet , ha a szöveg környezet nem egyértelműsíti .

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9656) RG4L válasza Micsurin (#9655) üzenetére


RG4L
őstag

Anytime az I-301-esről kérdezett, te pedig jössz neki kapásból top tier jetekkel. Természetesen ez a játék úgy működik, hogy kezdésnél kiválasztasz egy nemzetet, megkapod hozzá a legjobb jetet és visszafele haladsz a tech tree-n. :)

Én nem szeretem az aratót, csak ha fiatal és jány.

War Thunder: Gelesztaa

(#9657) Micsurin válasza RG4L (#9656) üzenetére


Micsurin
nagyúr

I-301 :W bocsi , olvasgattam és az La-174 nézegettem lesz-e még esetleg event , és valamilyért az jött :W :R :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9658) RG4L válasza Micsurin (#9657) üzenetére


RG4L
őstag

Így már érthető :)
Az La-174-et tavaly nem sikerült megszereznem, de azóta megvan az előtte lévő La-15, szóval mostmár nem lesz akadálya. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9659) anytime válasza RG4L (#9658) üzenetére


anytime
őstag

:), most mar en is ertem 😆
OK, akkor figyelem az eventeket.
Ma a Zsuk-al kimentettem egy IL2-t (a srac irta, hogy gebasz van 7km- re voltam, kitartott, lekaptam az angilust es MEGKOSZONTE!!!) es utana leszedtem meg 32 ground unitot. Valahol az egben korozott az utolso enemy, rajta 3 orosz cimbi, en meg funyiroztam. Jo kis game volt :)

(#9660) Francia91


Francia91
veterán

Ez mikori pálya? Sosem láttam még... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9661) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Miért jó a retardált csapattársnak 5 méterről szétlőnie engem?! :F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9662) PAtr0n válasza fi:zi'k (#9661) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mer' az jó. :D
Viccet félretéve, üdv az AB módban.

Még a VGA dologhoz: Simán hibázhat a kártyád, az nem jelent semmit, hogy 3 évig jó volt. Főleg hogy gyárilag OC. Ez kábé olyan dolog, mint amikor a CPU-t jól felpiszkálod és amikor a határait feszegeted, már itt-ott elkezd hibázni. Először csak bench-ek alatt, aztán pár játék alatt is. Minél tovább használod magas feszen, és nyúzod, annál kisebb órajelnél kezd el hibázni, ez a degradáció.
Szimplán gyengébb die-t fogtál ki, ami úgy néz ki nem szereti a túlhúzást. Amúgy én első sorban nem csak órajelet csökkentenék, hanem feszt is a magon.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9663) donmackó válasza fi:zi'k (#9661) üzenetére


donmackó
őstag

Mert lehet hogy már annyi pénze van a játékban, hogy a - 5000-es teamkill büntetés meg sem kottyan neki.

Release the cable hounds!

(#9664) fi:zi'k válasza PAtr0n (#9662) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az AB az Arcade Battle lenne? Mert ez realistic volt.

Nem tudom mi a gond, most megoldódott ez a lényeg.

(#9663) donmackó
A jelentéssel el lehet vmit érni a játékban? Kap vmi bann-t, stb?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9665) Francia91


Francia91
veterán

Ezek az orosz gépek kiakasztanak...
Spitfire LF MK IX-szel (fullra fejlesztett, RB-ben 26,8 m/s emelkedéssel) WEP-pel folyamatos 350-es tempóban emelkedek 6k méterig, erre a fejem felett vannak a Yak-9UT gépek.... Természetesen mindhárom rámjött, így marha sok értelme volt 6k méterig felemlkednem... Persze mikor én akarok emelkedni a fullos Yak-9UT-vel, már 3k m körül forr a motorja....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9666) Micsurin válasza fi:zi'k (#9664) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Auto bann jár adott kill miatt már , de nem érik el azt általában , sajnos :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9667) donmackó válasza fi:zi'k (#9664) üzenetére


donmackó
őstag

Annyit tudok hogy az adott meccsnél 5000 silveres büntetést kap az aki lelövi a csapattársát. Egyszer véletlenül nekem is sikerült. Megsorozott a csapattársam annyira hogy fekete lett az egyik szárny a B-25-ön, én meg visszalőttem a gunnerrel, erre az ő motorja kigyulladt, majd letört a szárnya. ;]

Release the cable hounds!

(#9668) anytime válasza Francia91 (#9665) üzenetére


anytime
őstag

Igen, a yak3p es a yak9 nehezen uberelheto.
Azt azonban erdekesnek tartom, hogy csak a relal ussr user tud felmaszni 6k-ig? IP different???

donmacko: a kerdes komoly. Ha meglo a csapattars, akkor a lovesz automatikusan valaszol avagy beultel egy gunner - party erejeig :) ? Az utobbi is ertheto es a reszemrol el is fogadhato, picsaba a direkt tk- val.

[ Szerkesztve ]

(#9669) RG4L


RG4L
őstag

Francia, egyébként megvan az oka, hogy miért ilyen kicsi (4.3) a Yak-3 és Yak-3P BR-je, és, hogy miért ilyen magas az N1K2-J(a)-nak.

A fórumon kérdezték Lassar-tól, aki azt felelte rá, hogy az N1K2-kel jó eredményt érnek el a játékosok, a Yak-3P-vel pedig kevésbé effektíven játszanak. Nem kell meglepődni, még mindig a balf*sz játékos teljesítményen alapuló besorolást követik. Ezért van az A6M2 az F6F és a P-47 szintjén, valamint az A6M3 például a Yak-3P szintjén. Taps.

War Thunder: Gelesztaa

(#9670) Francia91 válasza RG4L (#9669) üzenetére


Francia91
veterán

Engem csak az idegel, hogy a fullos Yak-3-asaimmal es 9-eseimmek nem tudok olyan magasra maszni, mint az ellenseges Spitek... Ha pedig Spit-tel vagyok, ami szinten fullos, felettem vannak. Elmeletben nem volt ilyen emelkedesre kepes a Yak szeria...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9671) munnergep válasza RG4L (#9669) üzenetére


munnergep
senior tag

Ez egy vicc.

Bár ameddig nem rontják le a ki-43-iii-at, addig jöhetnek a yak3p-k, imádom az égett szagukat. Még a németek tudnak hatásos gyógyszer lenni ellenük, minden más bukta. Nekem.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9672) donmackó válasza anytime (#9668) üzenetére


donmackó
őstag

Nem lő vissza automatán a csapattársra, viszont ha te bele ülsz a helyére, akkor mehet neki a lecke. Az a jó hogy olyankor célozni is könnyebb mert az automata pilóta bekapcsol és vízszintbe hozza a gépet.

Release the cable hounds!

(#9673) Francia91 válasza donmackó (#9672) üzenetére


Francia91
veterán

Már akinél be van kapcsolva. Én pl rühellem, ha átülök a lövész helyére, és vízszintbe teszi a gépet, ki is van kapcsolva ez a funkció
Amúgy én is szinte az esetek 90%-ában átülök a lövész helyére, ha helyzet van, meg is van az eredménye :)

De ezt anytime tudja, ment velem pár meccset már :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9674) donmackó válasza Francia91 (#9673) üzenetére


donmackó
őstag

Én nem sűrűn ülök át, csak ha úgy tartja kedvem. A németeknél a Ju-88 lövészei ki vannak maxolva, és darabszámra is megvannak. Az amcsiknál is jó úton haladok hogy a B-25-nél is meglegyen. Teszik azok a dolgukat automatán. Elég egy pár találat és a vadászgépek nagy része betojik és lefordul. A másik technikám meg az hogy ha látom (ha sikerül észre venni) hogy valaki közeledik a hátsóm felé, akkor a saját vadászok felé fordulok, majd azok elintézik jó esetben (esetleg ha van saját AAA a pályán akkor még az is játszik). Az utóbbi időben (legalább is RB-n) kezdenek rájönni a vadászgépesek hogy érdemes megvédeni a bombázókat, mert hamar le lehet hozni a meccset elég sok pályán a bombázókkal (a killjeik meg így is megvannak).

Release the cable hounds!

(#9675) anytime válasza Francia91 (#9673) üzenetére


anytime
őstag

Igy igaz, Mester, a stat (A20G) onmagaert beszel :R :R

(#9676) Francia91 válasza anytime (#9675) üzenetére


Francia91
veterán

Első helyen 477 lelőtt repülő, a második helyen 120 lelőtt gép... Apró különbség :D
A földi célpontok már nem is érdekesek, ugyanis egy attackernek ez volna a dolga :)

Az én lövészeim sem állnak rosszul, de jobb szeretem magam irtani a népet :D

Na meg én rendszeresen egyedül maradok, mert a csapatot ledarálják, mert hülyéket kapok. Itt a fórumból munnergep-pel és anytime-mal sokat repültünk együtt, és rengetegszer maradtunk egyedül, mert percek alatt oda lett a csapat. Olyankor pedig már nem számíthatsz rá, hogy megvédenek ;)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9677) anytime válasza Francia91 (#9676) üzenetére


anytime
őstag

:C

Fel kellene elevenitenunk ezt a kozos low tier-t :)
A20G kotelek, egymas mellett, a mogenk tevedonek sok eselye nem lenne :)

Lenne elkepzelesem, a jovo heten repulhetnenk egy-ket este egy ilyen squad-ot, szigoruan betartando squd szabalyokkal :)
Az a baj, ha nem haverokkal megy az ember, akkor az egyuttmokodesre nem sok a sansz es oszinten, nekem ez hianyzik a jatekbol.

[ Szerkesztve ]

(#9678) Francia91 válasza anytime (#9677) üzenetére


Francia91
veterán

Felolem oke :)
Amig itthon vagyok, biztosan tudok jatszani, kesobb majd kiderulnek a dolgok...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9679) Francia91 válasza anytime (#9677) üzenetére


Francia91
veterán

A napokban mentem Spitfire Mk Ia-val es Mk Vb trop-pal, persze mindket alkalommal a Hokkaido mapot adta be... Hemzsegtek az A-20-asok. Na gondoltam, ramegyek egyre, hat ahogy kozel kerultem hozza, a gunner lekapta a szarnyamat... :D. Az IL-2-essel merek A-20 ellen menni, meg Yak-9T-vel/K-val, de azokkal is veszelyes :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9680) Francia91


Francia91
veterán

Úgy néz ki, le kell áljjak az F7F-es meccsekkel, egymás után 10 bukta meccs, csak mert full jetek ellen rak be... Csupa Ki-200, R2Y2, Me 262, Meteor és Ho 229... Köszönöm a játék fejlesztőinek a remek BR besorolást! :C
Egyetlen propelleres géppel sem találkoztam, a csapatomban volt egy árva F8F-1, ő sem húzta sokáig...

Jó hogy nagy sebességem van, de azért mikor egyszerre 2 db Ho 229 és 1 db Me 262-es lohol utánam, tényleg marha nagy esélyem van.... Nem érdemel ez az F7F ekkora BR-t... Szerintem

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9681) anytime válasza Francia91 (#9679) üzenetére


anytime
őstag

:), azok a szep emlekek :)

En most Zhuk-al repulok tier1-ben sokat es bizony kezdek raerezni a forgolodassal, de az A20G tabu :)
A PBY nem ellenfel, volt, hogy 3-at lekaptam belolok, igaz a gunnerek lehetosegei ott lenyegesebben korlatozottak, mint egy Attacker eseteben.

Csak akkor vagyok bajban, ha az enemy ertelmesen hasznalja a gepet. Ha lejon hozzam fordulozni, szinte biztos, hogy vege. A Ki27 es a Ki10 el tud kapni a kis fordulo idejevel, ott bizony a fu alatt probalkozom nekicsapatni az enemy-t.

(#9682) munnergep


munnergep
senior tag

Meglett a Ki200, első repülésnél mielőtt leszaggattam a szárnyaim, ráálltam egy B57-re és egy sorozattal szétszaggattam, aztán rátapadtam egy Meteorra és nem tudott lerázni, de aztán vagánykodtam és oda lettek a szárnyak. Jó kis gép ez, remélem jóban leszünk arra a pár percre amíg fent tud lenni a levegőben.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9683) RG4L válasza munnergep (#9682) üzenetére


RG4L
őstag

Úgy szokták csinálni vele, hogy sokáig vitorláznak a pilóták és így egész jól kihasználható az a pár percnyi kraft, ami van benne. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9684) Francia91 válasza munnergep (#9682) üzenetére


Francia91
veterán

És rohadt jó a manőverezhetősége annak a a kis mocsoknak... Spitfire Mk 24-esemet majdnem lefordulja... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9685) Találtgyerek válasza Francia91 (#9679) üzenetére


Találtgyerek
addikt

IL-2 nagyon veszélyes.Egyik barátommal játszottunk vele poénból.Teljesen alap állapotban leszedtem vele 2 p40-et,1 p38-at meg 1 spitet. :DDD Pedig 360Km/h-nál többet még zuhanva se tudtam menni vele. :DDD

06-3o/9759I39

(#9686) Francia91 válasza Találtgyerek (#9685) üzenetére


Francia91
veterán

Na jah, az a 2x23 mm NS cannon iszonyat eros :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9687) PAtr0n válasza Francia91 (#9686) üzenetére


PAtr0n
addikt

Melyik rohadt orosz cannon nem erős? :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9688) RG4L válasza PAtr0n (#9687) üzenetére


RG4L
őstag

ShVAK. Fostalicska :D

War Thunder: Gelesztaa

(#9689) PAtr0n válasza RG4L (#9688) üzenetére


PAtr0n
addikt

Vaktölténnyel igen :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9690) RG4L válasza PAtr0n (#9689) üzenetére


RG4L
őstag

Kb. akármelyiket töltöd bele, egyszer egyből szakít, ahogy kéne neki, egyszer pedig csillagszóró. Akkor idegesítő, ha még csak 120-150 lőszered van belőle.

War Thunder: Gelesztaa

(#9691) PAtr0n válasza RG4L (#9690) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mondjuk ez a csillagszóró effektus előjön nem csak ott, más cannon-nál is. Bár a ShVAK-al annyira sokat nem játszok, biztos így van. Nem baj, a lényeg hogy égjenek a Yak-ok. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9692) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

Hotas-X-el tolja valaki? kíváncsi lennék egy profilra.

(realistic-en játszanék, az egérrel kergetős móka nem kell)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9693) Szőrös  válasza Mr.Csizmás (#9692) üzenetére


Szőrös 
veterán

Őszintén, ha mindenképpen joy-t akarsz használni akkor inkább SB-re menj. RB-n csak hátrányba leszel - kivéve ha nem vagy őstehetség - mert joy-al nem tudsz olyan pontosan lőni bár manőverezni jobban lehet vele.
Profilt nem nagyon lehet adni mert abból több is lehet ( az igazán profik minden repült géphez külön profilt állítanak be ).
Amúgy az a joy kezdésnek teljesen jó, elég masszív és kényelmes.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9694) Mr.Csizmás válasza Szőrös  (#9693) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nemtom hirtelen melyik, az ahol már nincs az egeres-kergetős dolog :B mindent lehet kapcsolgatni....

jó az il-2 hsfx, csak kevés az embör :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9695) Szőrös  válasza Mr.Csizmás (#9694) üzenetére


Szőrös 
veterán

Simulat Battle a neve. Ha IL-2-t toltad akkor ott a helyed. :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9696) munnergep


munnergep
senior tag

Ki200-hoz még annyi kiegészítés, hogy nincs kifejlesztve a többféle heveder használata, így gyakorlatilag 90%-ban megy a szikrázás. HEFI-T befűzés (tracers) esetén is ez lesz? Mert akkor inkább hagyom a francba :D
Ráadásul nagyon meg kell tanulnom korai jettel repkedni, mert a spitek és f8f-eknek csak annyi dolga van, hogy az utolsó pillanatban leforduljanak... ha pedig visszaveszem a sebességet, akkor csak 1 vs. 1-ben tudok győzni, ha ketten vannak, már leszednek.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9697) Mr.Csizmás válasza Szőrös  (#9695) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:D ismerősnél százforintos joyjal próbáltam, jó volt a P-38.....

(#9696) munnergep korai jeteknél ne a manőverezéssel, hanem a sebességfölénnyel operálj :K

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9698) Jocohun


Jocohun
tag

Üdv mindenkinek! Kérdésem az lenne hogy arany sas fizető pontot hogy lehet szerezni a játékban? Már mint premium fizetés nélkül. :R

(#9699) Francia91 válasza Jocohun (#9698) üzenetére


Francia91
veterán

Ha kapsz Golden Wager-t például. Beaktiválod, és a megadott feltételek mellett nyerni kell a meccseket

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9700) PAtr0n válasza Francia91 (#9699) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nyerni? Az mi? :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.