Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9501) RG4L válasza frem1790 (#9500) üzenetére


RG4L
őstag

Én nem rég mentem egy kört a Ki-84 otsu-val, azon a Ho-5-ös japán 20 millis van, nem pedig a Type 99. No, ott tényleg egy sorozat elég volt egy gép leszedésére, 3 killem lett vele RB-ben és nem szakadtam meg. Azóta viszont nem mentem vele, de az ottani tapasztalat alapján jobb, mint a Type 99-ek.

War Thunder: Gelesztaa

(#9502) PAtr0n válasza frem1790 (#9500) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az igazság valahol RG4L válaszában lehet, hogy a type 99-el van gond, a Ho-5 jól működik. Azóta nem figyeltem a dolgot, de majd ránézek.
Ja és szép eredmény! ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9503) frem1790


frem1790
tag

Nem tudom, nekem elég jól muzsikál mindkettő, igaz csak árkád huszárkodom, lehet realisticben másképpen viselkednek. De az biztos, hogy tegnap a G5N1-el két vadászt iktattam ki kézi vezérléssel, azon meg két 20 milis type99 van hátul. Egy Yak magabiztosan beállt mögém mint a cövek és puffogtatott keményen a 37 milisével, de hamarabb sikerült feladnom a pilótájának az utolsó kenetet mint, hogy betalált volna, egy Spit meg miután kitárazott rám épp lefordult a hátamról, mikor sikerült lecsípni a szárnyvégét. Igaz vesztettünk, de ki bánja, a sikerélmény megvolt, ezért játszunk! :DD

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#9504) PAtr0n válasza frem1790 (#9503) üzenetére


PAtr0n
addikt

G5N1 jó kis masina, csak manőverezni ne kelljen, olyan mint egy darab kő, de legalább jól fel van szerelve bombával, gépágyúkkal.
Nekem a best of fighter killer bomberem, a Ju-88 . Azon szoktunk szakadni, hogy amikor közösen repülünk Gold-ért, nem igazán van olyan kör ahol nincs vele killem. :) A 13mm-es hátsó MG nagyon szakít.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9505) frem1790 válasza PAtr0n (#9504) üzenetére


frem1790
tag

Találóbb hasonlatot nem is mondhattál volna, lehet még a kő is jobban manőverezik :DDD
A Ju-88 meg a B-25, nálam is kedvenc, gyilkos védelmi fegyverzetük van!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#9506) RG4L válasza PAtr0n (#9504) üzenetére


RG4L
őstag

A G5N1 nagyon rossz "KIS" masina, szerintem :(
Régebben 205-nél törtek a flap-ek róla, mindkét oldalról, azaz leszálláshoz nem tudtál használni egyáltalán segítséget, márha a gép elfért szélességében egyáltalán a kifutón...
Ha mégis megpróbáltad, akkor annyit értél el vele, hogy mondjuk combat vagy landing állásba állítva mindkét oldalt, először letörik a bal például, megbillen a gép (ami ennél a jószágnál nem túl pozitív dolog, örül, hogy repül szerencsétlen), majd utánna nem sokkal törik a jobb oldal és így "visszaegyenesedik" a gép. :D

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9507) munnergep


munnergep
senior tag

Csináltak valamit az FW190-A4-el?
Most szaggat minden lövés. Ebből 1 kill ai volt, a többi: 2 p47, 1 f6f és 2 b25 és nem kellett erőlködni.
(vagy csak ennyire hozzászoktam a japó fegyverekhez?)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9508) munnergep


munnergep
senior tag

Na jó, ez már túlzás.

Ja rájöttem! Még nem is mentem ma yakok ellen :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9509) RG4L válasza munnergep (#9507) üzenetére


RG4L
őstag

1.43-ban (asszem) javították a német ágyúkat, azóta pöpecek (illetve az MG151/20).

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9510) donmackó


donmackó
őstag

Mi az hogy pár játékos neve mellett látható egy kis ikon, pl. koponya vagy egér stb? Mit jelentenek ezek?

Release the cable hounds!

(#9511) Francia91 válasza donmackó (#9510) üzenetére


Francia91
veterán

Az ölt meg téged, azt hiszem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9512) RG4L válasza donmackó (#9510) üzenetére


RG4L
őstag

A NEMEZISED, RETTEGD!

War Thunder: Gelesztaa

(#9513) donmackó válasza Francia91 (#9511) üzenetére


donmackó
őstag

Az egérke meg elszaladt??? ;]

Release the cable hounds!

(#9514) Francia91


Francia91
veterán

Mentem most pár kört F7F-fel, hát mit mondjak... rohadt sok esélyem van egy sereg Ki-200, R2Y2 és Ho 229 ellen... Szinte az összes pályán only jet, egy-két ellenség volt propelleres géppel. Ez még hagyján, de hogy az F8F-1-gyel is ugyanez a helyzet... A csapatunk egy sereg spitfire Mk 22 és 24, Tempest és F8F, a németek meg Me 262. Ho 229-cel és Aradoval rohangálnak... Már majdnem letelt az RB időlimit, mert csak szórakoztak velünk, utolérni persze nem tudtuk őket, még én sem az F7F-fel 900-zal zuhanásból közelítve :U
remekül megcsinálták a BR besorolásokat.
4 perc volt már hátra, mikor egy Ho 229 crashelt, miközben engem üldözött, túl gyorsan akart fordulni. Az Me 262-es bevállalt engem szemtől szembe, az F7F-fel kiszedtem, de a jobb szárnyam fekete lett, gépem jobb oldalára dőlve repült tovább, fordulni alig bírtam... A maradék 3 Spitfire ráment az Arado-ra, amit 3 oldalról tudtak befogni... Remek, mondhatom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9515) RG4L válasza Francia91 (#9514) üzenetére


RG4L
őstag

Muhahha. Fordult a kocka :D

War Thunder: Gelesztaa

(#9516) PAtr0n válasza RG4L (#9506) üzenetére


PAtr0n
addikt

Régebben nem tudom milyen volt, mostanság lett meg a "KIS" jószág. :)
De nem lehetett kellemes amit leírtál, igazából akkor arra a gépre nem váltott senki retúrjegyet soha :D

frem1790:
B-25 is nagyon jó vas, de én a PBJ-t valamiért jobban szeretem. Főleg a 12x 12.7mm-es verziót :)

munnergep:
Eddig se volt egy rossz gép, de a nagy peccs óta igazi fűrész lett az A4. Meg igazából minden német gép amin MG151 van. Már az FF cannon-ok se sebeznek rosszul.
Egyedül a japán Type 99 cannon elég háklis még.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9517) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Na ezen a Top5 Epic-es adáson most beszartam :D [link]
Már csak a Top 3-mas jelenetért érdemes megnézni, de a többin is nevettem annyit, főleg azért, mert a klip készítése alatt Steve tuti be volt b*szva, érezni a hangján. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9518) RG4L válasza PAtr0n (#9517) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem ezek a Top 5 playek mindig is gagyik voltak... Nem ennek a balhere Phly-nak kéne összeválogatnia, mert annyi fogalma van a játékról, mint nekem a kínai nyelvről kb.

War Thunder: Gelesztaa

(#9519) munnergep válasza RG4L (#9518) üzenetére


munnergep
senior tag

Nekem Magz a favorit, ott azért van tudás is.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9520) frem1790 válasza donmackó (#9513) üzenetére


frem1790
tag

Egeret még nem láttam, legalább fehér volt?
Lehet nem ittam eleget? :D

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#9521) PAtr0n válasza RG4L (#9518) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze, igazatok van, de itt nem is a tudás a lényeg, hanem hogy mennyire epic 1-1 kill, legyen az AB vagy RB, SB vagy tökmind1. A lényeg hogy egy kis móka van belecsempészve ezekbe.
A lényeg, ha mákod van kaphatsz akár 3000GE-t, tudás nem kell hozzá. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9522) RG4L válasza PAtr0n (#9521) üzenetére


RG4L
őstag

Nagy része full random jött valakinek, az igazán epic playekhez ezeknek köze nincsen (néhány kivétellel természetesen).

War Thunder: Gelesztaa

(#9523) PAtr0n válasza RG4L (#9522) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na a videóban látott Top 3.-ik Red Tails-es jelenet pont Epic :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9524) munnergep válasza PAtr0n (#9521) üzenetére


munnergep
senior tag

Én csak a top játékosokra írtam a tudást, de ezek a videók a szerencséről szólnak, imádom lesni őket :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9525) RG4L válasza PAtr0n (#9523) üzenetére


RG4L
őstag

Jójó, oké, de mondom, ha nem Phly válogatná ezt a top 5-öt, hanem mondjuk Magz, OrangeDoom vagy valami hasonló színvonalú játékos, akkor normálisabb lenne a színvonal.

Láttad már Phly védekező manővereit? RB-ben is rángatja az egeret mint a hülye, csodálkozik, hogy lelövik, azt akkor tolja, hogy nice shot bro. Nem pont ilyennek kéne kiválogatnia az "EPIC" playeket. Elhányom magam, amikor ezeket a press accountos balfaszokat nézem (már régebb óta töröltem őket youtuberól), Baron és Entak is ebbe a kalapba tartozik. Pancser az összes, a videóikhoz kiválogatják azokat a meccseket, amik jól sikerültek... és tudjuk, hogy WT-ben (mint minden játékban) az eredményesség az ellenfeleken is múlik. Namost, a játékosállomány 90%-a le van ragadva ott, hogy örülnek, ha ki tudnak lőni 1-2 ellenséget 5 meccs alatt, a nagy részük a semmiben repülve képes széttörni a gépét.

Láttuk ide feltöltve BullsBlood Fw 190 A-4-es eredményeit :C , ott is tuti valami random pancser kupac volt az egész ellenséges bagázs. Ezt ne úgy értse senki, hogy leszólom az eredményét, mert nem. Amikor én szerzek 5-6-7 killt egy meccsen, akkor nagyon is tisztában vagyok vele, hogy az ellenség azt se tudta, hogy merre van arccal.

Bohica félig-meddig ide tartozik, viszont ugye ők általában többen mennek, cobey, moevil és shadow is ott szokott lenni a videóiban, cobey egy baromállat :DDD mo és shadow ügyesek, de Bohicának is meg kéne tanulnia rendesen kikerülni a headonokat illetve 1-2 manővert. Ettől függetlenül igényes videókat csinál és hangulatos az előadásmód, a kommentár, a viccek, a fail montage, stb.

Tessenek megnézni Magz legfrissebb videóját (He 162), ahogy kommentálja a légiharc eseményeit, hogy mit-miért csinál, blabla. Színvonalas.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9526) Francia91 válasza RG4L (#9525) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a múlt héten volt Spitfire Mk 22-essel, hogy az USA elleni pályán voltam, az összes killt elszedték előlem majdnem. Már abban a tudatban repülgettem, hogy ennyi, egy szar meccs, aztán az ölembe hullott 3 kill, egy F7F-1, P-51 és egy B-17-es. egyedül én voltam arra, mindenki más 15-17 km-re volt, én meg bejátszottam :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9527) Volfram42 válasza RG4L (#9525) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem amennyi időm van mostanában arra pont elég Classypax. Az ő adásait meglesem. Azok jók. A Queue Thunderen is szét röhögtem magam. Kreatív a srác.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#9528) BoB


BoB
veterán

Láttátok a Gaijin új játékát? Crossout

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9529) Francia91 válasza BoB (#9528) üzenetére


Francia91
veterán

És ezt hogy tudom letölteni? Mert eddig sehol sem találok rá lehetőséget :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9530) Szőrös  válasza Francia91 (#9529) üzenetére


Szőrös 
veterán

Majd ha béta lesz le tudod.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9531) BoB válasza Francia91 (#9529) üzenetére


BoB
veterán

Alul a nagy get early access gombra kattintva kérhetsz hozzáférést az egyelőre zárt fázisban lévő játékra.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#9532) Francia91 válasza BoB (#9531) üzenetére


Francia91
veterán

Az megvolt :)
Akkor várok

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9533) Francia91


Francia91
veterán

Nemsoká a Spitfire sor is kipipálva :D

Bár még mindig az LF Mk IX-szel repülök a legtöbbet, az Mk 22 annyira nem jön be. Lehetséges, hogy fullra fejlesztve jó gép lenne... :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9534) RG4L válasza Francia91 (#9533) üzenetére


RG4L
őstag

Az Mk.22 a legjobb Spit pedig :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9535) Francia91 válasza RG4L (#9534) üzenetére


Francia91
veterán

Teljesitmeny teruleten ugy kb 3/4 reszig van fejlesztve, de az emelkedese lehetne jobb is, bar azert nem olyan rossz igy sem :). De a Fokak es Messerek felem kerulnek rendszerint, ha az Mk 22-essel megyek. Az LF. Mk IX nagyon pengen emelkedik, es remekul fordul, ezert szeretem annyira, na meg teljesen felfejlesztett. Most pedig, hogy a Browning 7,7 mm-es MG-n erositettek, mar hasznalhatobb masina is lett. Viszont B-17 es B-29, es az orosz gepek ellen gyenge a fegyverzet, oda mar az Mk 22-es valo. Az Mk IX -en az a 240 db 20 mm-es gyorsan elfogy sajnos. Mostanaban rendszerint az USA elleni palyara ad be, ha britekkel megyek, ezert inkabb a bombazokra megyek. A het elejen volt egy meccs, mikor a teljes ellenseges csapat B-29-bol es B-17-bol allt... Remek volt :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9536) munnergep válasza RG4L (#9525) üzenetére


munnergep
senior tag

Nem kérdés, hogy ennyi lelőtt gépet csak olyanok ellen lehet elérni, akiknek fingjuk nincs mivel játszanak.

Entakot az elején szerettem, aztán elkurvult, azóta nem érdekelnek a pár perces összedobott ócskaságai.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9537) Volfram42 válasza Francia91 (#9535) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha van kivel menned akkor az egyikőtök legyen USA a másik Brit. Így elkerülitek Hokidót.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#9538) Francia91 válasza Volfram42 (#9537) üzenetére


Francia91
veterán

Egy ideje már egyedül repkedek :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9539) anytime válasza Francia91 (#9538) üzenetére


anytime
őstag

En meg visszatertem 😀, akkor majd kereslek.

(#9540) Francia91 válasza anytime (#9539) üzenetére


Francia91
veterán

Oké jó! Egyedül a németekkel tudok együttműködően repülni, a többi leszarja a csapattársait :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9541) anytime válasza Francia91 (#9540) üzenetére


anytime
őstag

Egy hete repkedem ujra (a rpkedem a legmegfelelobb), szinte ujra kell tanulnom mindent, annyi dolog megvaltozott. Mondhatnam azt is, hogy egy masik WT-t futtatok a gepemen :)

Azt tapasztalom, hogy a csapatmunka szinte teljesen eltunt, ami azert korabban sem volt szerves eleme a jateknak .... :(

(#9542) Francia91 válasza anytime (#9541) üzenetére


Francia91
veterán

Hányszor és hányszor egyedül maradok... Összehozok 4-5 killt egy meccsen, de egyedül maradok, egyszerre 4-5 ellen pedig nem bírok el....
Mint például itt (elkezdtem felvenni pár Gameplay-t, majd szépen töltögetem fel YouTube-ra)

Itt is ledarálták percek alatt a csapatot, én meg vártam, hogy mikor találnak rám...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9543) Volfram42 válasza Francia91 (#9538) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az nem jó, együtt azért többre megy az ember.

Apropó. Maxolok gépeket vagy másfél hete. SB-ben lassú és túl fáradt is vagyok hozzá. RB meg halál unalom. Szóval árkádban, mert ráadásul ott hoz a legjobban. Aztán már a falat kaparom a sok I-185 nem tudom mitől meg yak9-T,K... Lényegében a repülő Zsu37-ektől. Mondom ott még nem tartok az oroszokkal, de bepakolok egy adag ilyen rettenetet és kipróbálom.
Nos égett a pofám. Röhögve mészároltam mindenkit. Szó szerint egy lövés egy halál. Mindenkit kifordulok, leemelkedek és legyorsulok. Ez valami förtelmesen undorító dolog szerintem.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#9544) Francia91 válasza Volfram42 (#9543) üzenetére


Francia91
veterán

Szerinted miért nem AB-zek kb 1,5 éve? :D

anytime
Másik remek példa...

És még egy

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9545) PAtr0n válasza RG4L (#9525) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze, igazad van, lehetne ezt mással is csináltatni. De a maga nemében számomra szórakoztató, és amin nevetek az már jó dolog. :)
Akiket felsoroltál a vége felé, normáisabb játékosok az tény, Entak, Baron stb... nem kell őket bemutatni, árkád huszárok, amit ők csinálnak 1-1 újabb update után, nem rendes bemutató, csak sima gameplay oszt jóvan, az is 99%-ban AB.
Szóval lehet vitatkozni a dolgon miből jó videót csinálni, de egy ilyen játéknál amiben az emberek 90% AB-t jön játszani, ne csodálkozzunk, hogy mire van igény. :)

Szerk:
Apropó, holnap vagy szombaton Gold-ozunk végre? :)

Volfram42:
Welcome to Gaijin world. Az orosz szerverek keresését már kilőttem, katasztrófa volt, hogy a csapatok 80%-a KaYak volt. EU-n meg US szerveren egy fokkal jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9546) Francia91 válasza PAtr0n (#9545) üzenetére


Francia91
veterán

Elméletileg szabad vagyok :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9547) donmackó


donmackó
őstag

Nem enged ma a játék a németekkel játszani. Mindig ha bedob egy csatába akkor amerikaira vált át, pedig a németekkel indítottam a játékot. Majd amikor beindulna a pálya kiírja hogy "no available crew...." -> return to hangar, és akkor látom hogy átlépett az amcsi gépekre. WTF??? :O

Release the cable hounds!

(#9548) Volfram42 válasza Francia91 (#9544) üzenetére


Volfram42
senior tag

Persze tudom, de még így is nagyságrendekkel gyorsabban hozza a modul RP-t az árkád.

PAtr0n: Ru szerver nincs bepipálva. SB-n beszoktam, mert ott annyira nem árt.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#9549) PAtr0n válasza Volfram42 (#9548) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor te még a jobbik AB-t tapasztaltad :D kapcsolj only RU-t, és indíts egyet. :)

Francia91:
Na akkor péntek is jó akár? Nekem lehet jobb lenne, bár elvileg a szombat se akadály, csak az képlékeny egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9550) RG4L válasza PAtr0n (#9549) üzenetére


RG4L
őstag

Jelen, már majdnem teljesen szabad vagyok :D

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.