Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9901) donmackó válasza PAtr0n (#9900) üzenetére


donmackó
őstag

Nekem is meg lett a fél millás best squad. A Ju-87 D5 egy igazi daráló a két szárnyra szerelhető MG-vel. :D

Release the cable hounds!

(#9902) CHaooSS válasza PAtr0n (#9900) üzenetére


CHaooSS
őstag

Na az szép

Nekem is van pár amit el kéne használni viszont azt német tankokkal akarom,
5.7-től 7.0-ig német dominancia van, ott csak egy rakás hülye képes veszíteni.. :D ha páran összeállunk elég nehéz veszíteni.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9903) RG4L válasza PAtr0n (#9900) üzenetére


RG4L
őstag

Waw, akkor jól ment úgy látom. :))

War Thunder: Gelesztaa

(#9904) PAtr0n válasza donmackó (#9901) üzenetére


PAtr0n
addikt

A D5 a legjobb Junkers 87. Pont. :) De azért gyúrhatnál komolyabb armadára is, amikor goldozunk :D

CHaooSS:
Valahogy nem merek tankokkal goldozni. Szerintem a többiek se. A max. 3.7-es BR nagyon bejött a repcsiknél, az esetek 80%-ában röhögve hozzuk a meccseket, a többiben amiben meg nem, ott meg mindig annyira gáz a csapat, amit sima domination-ben meg air domination-ben csak nagyon nehezen vagy abszolút nem tudunk kompenzálni.

RG4L:
Hát hallod, 18/20-nál voltam, erre a végén bekaptunk ellenségnek egy durva squad-ot ground strike pályán, ahol rögtön E2 meg E4-es Dornier-ekkel kezdtek. Egész jól tartottuk az iramot az elején, de az aztán nekik még maradt vagy 500 tiketük, és nyertek.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9905) Francia91 válasza PAtr0n (#9904) üzenetére


Francia91
veterán

Azért Gelesztával Air Domination-ben csak ketten 32 gépet lőttünk... Khmmmm :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9906) PAtr0n válasza Francia91 (#9905) üzenetére


PAtr0n
addikt

Aha, de az Air domiból amiből kifagytál bocs, a neted ment el, ott sikerült is veszítenünk. :(

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9907) Francia91 válasza PAtr0n (#9906) üzenetére


Francia91
veterán

Talán mert nem voltam ott? ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9908) PAtr0n válasza Francia91 (#9907) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tán azé, igen :O

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9909) donmackó válasza PAtr0n (#9904) üzenetére


donmackó
őstag

Jók ezek, már megszoktam. Még meg kell venni az Me-410-et és kész az armadám. ;]

Release the cable hounds!

(#9910) PAtr0n válasza donmackó (#9909) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hej, BR 3.7-be bele kéne férni ;) BF109 E és F széria többek között, illetve FW190 A1, illetve nem árt a BF110, illetve Dornier J1-J2 széria sem. Effektívebb lennél ezekkel :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9911) Francia91


Francia91
veterán

Egyedül is próbálom hozni a meccset, tokkal-vonóval :D

Szinte csak én dolgoztam a csapatból.... Mondjuk Ground Strike pályákat még így éppen lehet hozni egyedül is :)

(Jaa, azt a 2 lelőtt gépet a B-25-ös lövészei szerezték önállóan... Mire jó, ha fullosra vannak fejlesztve :D)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9912) Francia91


Francia91
veterán

A Ground Strike pályákkal nincs probléma egyedül sem :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9913) donmackó válasza PAtr0n (#9910) üzenetére


donmackó
őstag

Az első Me-410- nek pont 3.7 a BR-je. Pont azért néztem ki, mert a Hs-129 is 3.7.

RG4L: A vasárnap beszélt magyarítást átdobhatnád, vagy adhatnál linket.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#9914) RG4L válasza donmackó (#9913) üzenetére


RG4L
őstag

[link]

War Thunder: Gelesztaa

(#9915) donmackó válasza RG4L (#9914) üzenetére


donmackó
őstag

Ezt ismerem és használom is. Azt hittem neked valami átdolgozott van.

Release the cable hounds!

(#9916) RG4L válasza donmackó (#9915) üzenetére


RG4L
őstag

Ebben már elvileg javítva vannak a jármű elnevezések, de folyamatosan dolgozunk az egészen és nem lehet 5 percenként frissíteni :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9917) gradient99


gradient99
tag

Sziasztok!
Lesz valamikor GE Wagerezés a közeljövőben? Esetleg lehet csatlakozni?

(#9918) PAtr0n válasza gradient99 (#9917) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem legközelebb szombat vagy vasárnap estétől jó :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9919) gradient99 válasza PAtr0n (#9918) üzenetére


gradient99
tag

Milyen battle rating-gel szoktatok menni? Szoktatok szóban kommunikálni közben?

(#9920) PAtr0n válasza gradient99 (#9919) üzenetére


PAtr0n
addikt

Egyenlőre csak online chat, TS-t még nem igen használtuk, aztán 3.7-es BR-től följebb nem megyünk mert felesleges. Ja és csak AB, és repcsik. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9921) gradient99 válasza PAtr0n (#9920) üzenetére


gradient99
tag

Oroszokkal akár 2.7-essel is lehetne, nem próbáltátok ki?

(#9922) PAtr0n válasza gradient99 (#9921) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát velük igen, mert ott nagyon aprítanak, de a 3.7 bevált. Meg aki nem szeret oroszokkal játszani, azzal nem tudsz mit csinálni. Oké, hogy az 1 szem Tier 3-mas gépnek beteszed a Peshka-t, mert az még belefér a 2.7-be, de na. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9923) gradient99 válasza PAtr0n (#9922) üzenetére


gradient99
tag

Amikor mentek a győzelmekre, akkor van valami stratégia, vagy mindenki csak lövi a földi célpontokat, foglalja a reptereket kedve szerint? :))

(#9924) Francia91 válasza gradient99 (#9923) üzenetére


Francia91
veterán

Első a kill megszerzése, aztán ami a csövön kifér :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9925) PAtr0n válasza Francia91 (#9924) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nálam a kill megszerzése, és a földi célpontok dobása egy és ugyanaz a Ju-88-al. Az esetek 90%-ban be is jön :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9926) Francia91 válasza PAtr0n (#9925) üzenetére


Francia91
veterán

Neke most az utóbbi 3 meccsen a B-25-ös lövészei szereztek mindhárom meccsen 2 killt :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9927) donmackó válasza gradient99 (#9923) üzenetére


donmackó
őstag

Mindegy hogy játszol csak élvezd a játékot. Én is azt szoktam, darálok amit csak érek.

Release the cable hounds!

(#9928) RG4L válasza gradient99 (#9923) üzenetére


RG4L
őstag

Földi célpontok lenullázásával lehet a leggyorsabban nyerni. Tipikus hatékony felállás az amcsiknál max BR 3,7-ig:
két P-47, első B-25, sima P-51 a gyors kill szerzéshez, ezen felül F6F, esetleg SB2C, A-36, ahány crew slotod van.

Azokon a pályákon, ahol vannak light tankok, az amcsi 12,7-essel le lehet őket darálni nagyon gyorsan. Taktika tényleg csak annyi, hogy berepülünk a P-51-el, azzal gyorsan szedünk egy killt, én ezután katapultálni szoktam a gépből, hogy azonnal tudjak menni a P-47-esekkel. Azokkal is ha eldobtam a bombát és kilőttem a rakétákat, katapultálok, majd jön a következő P-47, majd F6F vagy B-25, mikor milyen a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9929) gradient99 válasza RG4L (#9928) üzenetére


gradient99
tag

Hát ilyen esetben maximum díszkíséretnek lennék jó az orosz és brit vadászgépekkel :D

(#9931) Francia91 válasza RG4L (#9928) üzenetére


Francia91
veterán

Én a Medium Tankot is szoktam szedni az amcsi 12,7-es MG-vel, ha már nincs bombám :)

Amikről itt nemrég betettem képeket meccsekről, ott egyedül voltam, de zúztam mindent, ahogy tudtam, kb 5 perc alatt lezavartam az összes ticketjét az ellenségnek :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9932) RG4L válasza Francia91 (#9931) üzenetére


RG4L
őstag

Amit félbehagytam GE Wagert a múltkor 2/20-nál, azt folytattam kicsit azóta, asszem 11/20 és 1/3-nál tartok :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9933) Francia91 válasza RG4L (#9932) üzenetére


Francia91
veterán

Én pedig 12/20 és 1/3-nál tartok, minden este lenyomok 1 meccset, eddig szerencsére mindig Ground Strike pályákat kaptam :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9934) RG4L válasza Francia91 (#9933) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem felváltva air domin- sima domin, de szerencsére valahogy sikerülnek o.O

War Thunder: Gelesztaa

(#9935) RG4L


RG4L
őstag

17/20 1/3-ig elvittem egyedül miután 2/20-nál a múltkor leléptem este. Volt 2 nagyon vérizzasztó, szoros meccs, azokat is sikerült nyerni valahogy... A 15. és 16. győztes meccsen ugyanazt a srácot kaptam az auto-squad rendszerrel, a gyerek folyton B-25-tel és hasonló cuccokkal bombázott. Ügyesen is és valahogy mindig túlélte, szóval írtam neki, hogy besegíthetne az utolsó 3 győzelmembe. Simán igent mondott és segített megnyerni a maradék meccseket. :C

War Thunder: Gelesztaa

(#9936) gradient99 válasza RG4L (#9935) üzenetére


gradient99
tag

Grat, szép teljesítmény :)
Tervezel még "egyedül" menni? Ha gondolod besegíthetnék valamikor, annyira profi nem vagyok, de a random csapattársaknál azért jobban játszok

(#9937) RG4L válasza gradient99 (#9936) üzenetére


RG4L
őstag

Még van 3 GE wagerem, de hétvégén elvileg nyomatjuk. Lassan már túl sokat leszünk, az a baj xD

War Thunder: Gelesztaa

(#9938) gradient99 válasza RG4L (#9937) üzenetére


gradient99
tag

Milyen időben szoktátok csinálni, és meddig szokott tartani?

(#9939) PAtr0n válasza RG4L (#9935) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na gratula! :C csak összehoztad és nem is volt nehéz.

gradient99:
Általában este kezdünk (7-8-9 órakor), és nagyjából éjfélig végzünk. De volt hogy hajnal 2 volt a vége :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9940) Francia91


Francia91
veterán

Halad ez kérem szépen egyedül is, bár jobban megizzaszt így... :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9941) RG4L válasza Francia91 (#9940) üzenetére


RG4L
őstag

gratulaaa :) :C

War Thunder: Gelesztaa

(#9942) Francia91 válasza RG4L (#9941) üzenetére


Francia91
veterán

Parszor megizzadtam, mikor mindket felnek pici ticketje volt, es nem tudtam bombazni... De kamikaze modban be tudtam fejezni...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9943) RG4L válasza Francia91 (#9942) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem volt olyan, hogy kb. másfél perc volt hátra, és csak akkor írta ki air dominban, hogy a csapatunk foglalja a zónát... még mindig nem tudom, hogy mik a követelmények ott, mikor kezdődik el a foglalás stb.
Az utolsó 2-3 percben pedig már csak 2 gépükkel küzdöttünk, nekünk 4-5 volt... és ugye más módon nincsen ticket fogyás.

War Thunder: Gelesztaa

(#9944) Francia91 válasza RG4L (#9943) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem olyan szerencsem volt, hogy az osszes meccsbol egyetlen Air Domination, es egyetlen Domination volt, az osszes tobbi Ground Strike :D
Kegyes volt hozzam Gajiin :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9945) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A magyarításban a sebességváltót ki lehetne cserélni a helytállóbb nyomatékváltó szóra?

(#9946) Francia91


Francia91
veterán

Golden Wager ma vagy holnap este?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9947) donmackó válasza Francia91 (#9946) üzenetére


donmackó
őstag

Részemről oké. Írjátok meg mikor és hol. ;]

Release the cable hounds!

(#9948) Francia91 válasza donmackó (#9947) üzenetére


Francia91
veterán

Patron egyenlőre 9 óra környékét írt, az nekem is megfelel. De majd gondolom benéz ide is Patron és ír a topikba

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9949) donmackó válasza Francia91 (#9948) üzenetére


donmackó
őstag

ok. 9 körül belépek én is, és rád írok.

Release the cable hounds!

(#9950) PAtr0n válasza Francia91 (#9948) üzenetére


PAtr0n
addikt

PAtr0n jól megzavarta a világot, és inkább bent szopott reggelig a munkahelyén :D
De ma harckészültségben leszek este 9-től kb. Eskü :B

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.