Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) Francia91 válasza anytime (#9749) üzenetére


Francia91
veterán

Benne vagyok :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9752) Francia91 válasza munnergep (#9747) üzenetére


Francia91
veterán

Nah, egy jo hir vegre :D
B-29-essel es Spitfire Mk 22/24-gyel repulve nem fogok veluk talalkozni.... Vegre!

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9753) PAtr0n válasza donmackó (#9750) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem úgy tűnt végig velünk voltál :) Vagy nem?

Más: Az mi már, hogy japán gépekkel alig tudok lelőni bárkit is, de ha Ki-61-el megyek amin ugyebár MG151 van, fél percen belül 4 gépet lövök AB-ban. Az mi? Undorító még mindig a japán Cannon-ok sebzése.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9754) Francia91 válasza PAtr0n (#9753) üzenetére


Francia91
veterán

Nah, en pont igy vagyok a Ki-84 Hei geppel... Ott van rajta 2x20 mm es 2x30 mm, de kb egy kalap szart sem er... Nyomatom az F7F-be, B-17-be es B-29-be a loszert, de csak hullik le valami roluk, es repulnek tovabb.... Bezzeg az Me-410 B-6/R3-mal mikor megsorozok ugyanilyen gepeket, darabokra hullanak. Szegyen, hogy a japan 30 mm-es is ennyire gyenge. Szinte csak a Bearcateket es Spiteket serti rendesen, a tobbinek meg sem kottyan. Probalom fejlesztgetni ezt a Ki-84 Hei gepet, de igy kinkeserves a dolog....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9755) PAtr0n válasza Francia91 (#9754) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen. Nagyon látványos, hogy a japán Cannon-ok kábé akkor érnek valamit, ha fordulóból sorozol valakit, de akkor se mindig, mert sokszor csak szikrázik, meg hullajtja az enemy gép minden részét, persze nem esik le tőle. Szerintem még egy darabig rinya lesz emiatt, deha szerencsénk van a köv. nagy update-ben javítják.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9756) Francia91 válasza PAtr0n (#9755) üzenetére


Francia91
veterán

Én 2 dolog miatt hanyagolom már jó ideje a japán ágat:

- egyetlen találattól kigyulladnak, és le is égnek (Ki-84 és a Zérók is)
- Hiába van látszólag erős fegyverzet, sebzése konvergál a nullához...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9757) donmackó válasza PAtr0n (#9753) üzenetére


donmackó
őstag

Igen voltam, de az uccsó meccs után gyorsan kiléptem.

Release the cable hounds!

(#9758) PAtr0n válasza Francia91 (#9756) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ja igen, meg képesek egy practice lövedéktől is kigyulladni... amivel tán nem lenne baj, ha nem égne irányíthatatlanná kb 3 mp alatt, aztán a köv. 3mp-ben meg vagy rommá ég, vagy felrobban a g*cibe.
És akkor mit lát az ember? Kigyújtod nagy nehezen a Yak-ot, és vígan repked égve 1 percig, mialatt 2 kill-t még beszed, aztán lehet el is alszik a sztálinfa, ő meg röhög a markába.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9759) donmackó válasza PAtr0n (#9758) üzenetére


donmackó
őstag

Ne becsüld alá a sztálinfa erejét. Nekem is sikerült egyet kigyújtani egyet a Hs 129-cel de elaludt. Lehet hogy volt porraloltója. ;]

Release the cable hounds!

(#9760) PAtr0n válasza donmackó (#9759) üzenetére


PAtr0n
addikt

Áhh a sztálinfa teljesen éghetetlen anyag, csak addig lángolt, amíg a kifröccsent benzin leégett a szintén éghetetlen lakkrétegről... :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9761) RG4L


RG4L
őstag

Japán cannonoknál a 20mm-es Ho-5 nagyon harapós mostanában, egy jól elhelyezett sorozat és azonnal hullik az ellenséges gép, asszem universal fűzés (HE-HE-AP fűzés, plusz itt-ott tracer, incendiary).

War Thunder: Gelesztaa

(#9762) munnergep


munnergep
senior tag

Mosth, hogy a Ki200-nak nincs sebesség előnye, tehetnének bele naftát meg dupla ennyi lőszert :D
Az első RY2Y nekem nagyon gyötrelmes, megéri vele kiszenvedni a V2-őt, az jobb lesz?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9763) RG4L válasza munnergep (#9762) üzenetére


RG4L
őstag

Az R2Y2-k nagyon jók pedig. Elvileg jobb a V2 és a V3, mint a V1, mert azok már nem a szárnyukon hordják a sugárhajtóműveket.

War Thunder: Gelesztaa

(#9764) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Létezik, hogy vki annyira jó legyen, hogy egyedül több killt szerez mint az egész csapata? Mindezt AB-ben. Kb amire rálőtt, az le is esett utána. A végét 21 vagy 22 killel zárta, míg a csapata, kb 15 fő, összesen csinált 19-et.
Aimbot vagy csak ennyire op a LaGG-3-11/35?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9765) munnergep válasza fi:zi'k (#9764) üzenetére


munnergep
senior tag

Kis tierben, valamelyik csajkával 19-20 lelőtt gépet produkáltam AB-ben egyszer, nem lehetetlen a dolog.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9766) munnergep


munnergep
senior tag

Részemről a japán ág fejlesztése egy időre lezárva. Elég volt, hogy retardáltak miatt mindig ez az ág szív.
Illetve Ki-43-III otsu-val néha örömrepkedés.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9767) RG4L válasza fi:zi'k (#9764) üzenetére


RG4L
őstag

Hagyjuk már ezt az aimbotot, ilyen nem létezik.

War Thunder: Gelesztaa

(#9768) fi:zi'k válasza RG4L (#9767) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor ennyire op a LaGG-3. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9769) RG4L válasza fi:zi'k (#9768) üzenetére


RG4L
őstag

BR 2.0 körül ott a LaGG-3-8, aztán asszem a LaGG-3-11, mindkettő 20mm-es ágyúval szerelve. A többi nemzet repülői ilyen BR értéknél örülnek, ha repülnek (kis túlzással).
Igen, a LaGG-ok AB-ben daráló gépek.

War Thunder: Gelesztaa

(#9770) Francia91


Francia91
veterán

Tököm tele van megint a buzi csapattársakból... 4 db bombázónak kritikust adok, lángol, erre a közelemben repülő Tempest lenyúlja mind a 4 killt (1 lövéssel), én meg csak kapom az Assistokat, miközben engem daráltak szét a lövészek, én gyújtottam ki mind a 4 bombázót...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9771) frem1790


frem1790
tag

Sziasztok! Láma kérdés, de sehogy sem találom, hogy hol lehet megváltoztatni a jelszavamat. :B
A bejelentkező képernyőn van egy lehetőség, azt próbáltam, onnan visszaküldött a support egyet ami működik is. De olyan lehetőséget nem találok, hogy én válasszak magamnak újat! Nem lehet vagy simán balfasz vagyok és nem látom?

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#9772) Alex Harley


Alex Harley
csendes tag

Üdv!

Valakinek sikerült mostanában sast venni rubelért orosz oldalon? Tavaly vettem utoljára, akkor ment. Spóroltam is kb. 3k HUF-ot az éves prémen.

Motorozni kell !!

(#9773) RG4L válasza Alex Harley (#9772) üzenetére


RG4L
őstag

Elvileg azonnal átirányít az EU shopra, valami speckó link kell, hogy tudj orosz pénzben fizetni.

War Thunder: Gelesztaa

(#9774) superecneB


superecneB
őstag

A6M5 otsu-val mennyire nehéz 5.3-as a BR.
Mik a legnagyobb szívások vele?

(#9775) RG4L válasza superecneB (#9774) üzenetére


RG4L
őstag

Minden. Tempest, Griffon Spit, F8F, F7F, La-7, La-9, kivétel nélkül minden.

Az isten szerelmére. Az A6M5 szériában ugyanaz a motor van, mint az A6M3-akban, csupán néhány átalakítást végeztek rajta.
De eszement Gaijin szerint, mivel az 5 nagyobb szám, mint a 3, tehát későbbi modell, nesze, itt van plusz BR, töröld ki vele a segged. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9776) superecneB válasza RG4L (#9775) üzenetére


superecneB
őstag

Akkor ezt is csak a következő gépek miatt volt értelme kifejleszteni... Sejtettem.

Akkor most a japánokat egy ideig hanyagolnom kell...

[ Szerkesztve ]

(#9777) munnergep válasza superecneB (#9776) üzenetére


munnergep
senior tag

A japán ág egy elcseszett dolog gazsiék részéről.
Nagyon nagyon kíváncsi lennék olyan statisztikákra, hogy menniyen játszanak japó gépekkel kitartóan, milyen győzelmi arányok vannak, stb. stb.
Ilyenek nincsenek fent valahol?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9778) Francia91 válasza munnergep (#9777) üzenetére


Francia91
veterán

Én is ráhagytam a japán ágat, egyszerűen rohadt kevés esélye van annak az ágnak... Vagy kigyullad egytlen lövéstől, és leég az egész gép, vagy éppen a 30 mm-es ágyú egy kalap szart sem ér

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9779) Találtgyerek válasza munnergep (#9777) üzenetére


Találtgyerek
addikt

1-2 jó gép van azért...(Ki84 ko,A6M3)

06-3o/9759I39

(#9780) RG4L válasza munnergep (#9777) üzenetére


RG4L
őstag

Túl jók a statisztikák, ezért csücsülnek 6.3-on az N1K-k, amik ráadásul vagy 200-300 lóerőt hiányolnak is :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9781) Francia91 válasza RG4L (#9780) üzenetére


Francia91
veterán

En most a Ki-84 Hei geppel szopok sokat, hosszu es rogos ut lesz, mire felfejlesztem... 30 mm-es sokat nem er, meg ugyebar 6,3-as BR-je van, csak nemtom, miert kapta ezt...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9782) superecneB válasza munnergep (#9777) üzenetére


superecneB
őstag

Ráadásul relatíve kevés gép van.
Ami nem gond, de amíg egy kósza lövedék elkapja a gép szárnyának csücskét és leég tőle az egész addig elég szenvedős a fejlesztés.
USA vagy Brit oldalon kicsit jobb a helyzet. Meg orosz oldalon is jobb a helyzet de hát az már csak ilyen... Németeknél G-2 után egy kis stop van, nem igazán van gép amivel olyan jókat lehet repülni abban a tierben.

(#9783) Francia91 válasza superecneB (#9782) üzenetére


Francia91
veterán

Messer G2/trop után enekem sem volt olyan gép a németeknél, amivel szívesen repülnék. A G6-ost egy ideig kedveltem, de ahogy a BearCat-ek és Spit-ek folyton elpicsáztak, ráuntam. Fókákkal szintén így voltam, mikor az F8-as Fóka is maximum 15,8 m/s emelkedésre képes, ezzel szemben a Spitfire LF Mk IX 26,8 m/s-mal emelkedik... Nem tudok magassági fölénybe kerülni, ha mégis sikerül, az kb 20 percembe telik :U
Most picit szenvedve fejlesztgetem a D-9-es Fókát, attól már többet várok.
A brit gépeket viszont szeretem, főleg a Spitfire szériát az Mk XVI-től kezdve (azelőtt törik, mint a ropi). LF Mk IX pl máig kedvenc gépem, iszonyat jól fordul, tűzerő is jónak mondható, és emelkedik, mint az álom. Egyedül arra kell ügyelni, hogy 580-as tempó felett óvatosan kell a mozdulatokkal bánni, különben elhagyom a szárnyát, de meg lehet tanulni a határon használni, jó meccseket sikerül vele mennem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9784) RG4L válasza superecneB (#9782) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, relatíve kevés japán gép van, és akárhányszor feljön ez a téma, ideges leszek.

Mióta bekerültek a tankok a játékba, a repülős rész totál le van fosva, szinte szó szerint. Mivel már kezdenek kész-közeli állapotúak lenni a német és orosz tank tech tree-k, hát nem elkezdik bepakolni a prototípusaikat? (Legjobb példa a mostani SU-100Y, T-34-100 stb.) Ez a két tank már megfelel két japán gépnek... ami vicces is, mert Lassar azt mondta, hogy Ki-83 és A7M WiP, tehát éppen készülőfélben vannak. Hol a Ki-94, Ki-100, Ki-44 több verziója (egyet kapunk most), Ki-61 maradéka, többi Ki-102-es, pár bombázó és esetleg valami tier 5-be?

Nem kell az ide. Minek?
Patchek óta rinyál a játékosbázis, hogy a Zérók rossz BR-en vannak, LENTEBB KELL VINNI MINDET. Mert igen, lentebb kell vinni, nincs mese, egyik Zéró sem ér fel a postwar szövetséges gépekkel. N1K2-ket lentebb kell vinni és alá kell tenni a rendes motorját. Ki-84 Ko rohadtul nem 4.3-as gép. J2M2 3.3-on, hát mi ez? Nem bánom, hogy van pár undertiered japán gép, de ez már vicc, akármelyik nemzetnél lenne, szúrná a szemem.

De, tök logikus rá a válasz.

Ha a Ki-84 ko-t fentebb vinnék, mondjuk 5,3-ra, kb. jó helyen lenne. Otsu és Hei között van 0.3 különbség, mert a Hei cipeli a 30 millis ágyúkat. Az mondjuk időközben senkit az ég világon nem zavar, hogy mind a három típus alatt ugyanaz az erőforrás duruzsol. Le van fosva.

Kit érdekel, hogy az A6M5 egy fikarcnyival sem jobb gép kb, mint az elődje, az A6M3. Dehát, be kell tölteni szépen a kis BR helyecskéket, hogy mindenhol működjön a matchmaker. Miért? Mert ha az A6M2 3.3-on van, akkor legyen az A6M3 nagyon max 4.0-n, legyen az A6M5 szintén ugyanitt. Van 3-3 különböző típus az A6M3-ból és A6M5-ből, azaz 6 gép lenne 4.0-án, kb ahova valóak. Dehát természetesen ez így nem oké, egyáltalán nem, tehát akkor szépen 3.3-tól 5.3-ig elosztjuk őket, kit érdekel, hogy a 5.3-as gép már jetekkel ellen is mehet, nem? :)
Ugyanez igaz a többi japán cuccra is. Ki-84-esek között csupán fegyverbeli különbség van, ezért plussz súly ezen-azon a modellen, minimális FM változás (ha van egyáltalán), mégis 2.0-ás BR szórás. J2M2-J2M3-J2M4 és majd a J2M5 szintén 2.0-ás szórással van. J2M2 és J2M3 alatt ugyanaz a motor van, a J2M4 az első, amit más hajt, J2M5 pedig nagyon hasonló a J2M4-hez. Sebaj, ezeket is szétszórjuk, az első modellt 3.3-ra tesszük, had élje ki vele magát a hülye.

Ha valaha tényleg bekerülnek a játékba a fentebb említett gépek (Ki-94, Ki-83, satöbbi), amik TÉNYLEG 6.0-6.3-as gépek és teljesítményben simán, nagyon simán felveszik a versenyt az F8F-1B-vel, Griffonokkal, La-9-el, Tempest Mk.II-vel, satöbbi, satöbbi, tehát minden igazán izmos propelleres géppel, azokkal mi lesz? Igen, tudom, hogy be lesznek téve 6-6.3-ra, mert ott a helyük, de akkor nem fogja szúrni a szemüket, hogy némmááá, tényleg ezek a gépek lennének helytállóak a max propelleres BR-en.

Mennyi idő volt, amíg feltolták a Griffon Spiteket a helyükre? Közben szerencsétlen N1K ott csücsül 6.3-on, mind a kettő, még mindig. Amikor fórumon a WTPC csinált topikot, hogy írjuk le, mik a legrosszabbul besorolt gépek, minden 3. válasz az N1K volt. Redditen szintén megkérdezték, N1K mindenhol. De nem, nem és nem lesznek lentebb téve, mert nincsen, ami a helyére kerüljön. Miért nincsen? Mert orosz tankokra van szükség, amikből nincsen még 6 milliárd a játékban.

Mikor fog japán új pályát kapni? Úgy értem olyan pályát, ahol nincsen automata szövetséges győzelem (lásd: Saipan, Midway, Iwo Jima, stb.). Finnország most oké, mert kell téli pálya. De az isten szerelmére, a háború egy nagyon fontos színterét szarják le úgy, ahogy az van. Annak rendje és módja szerint.

És akkor jöhet mellé a többi dolog, a továbbra is túlteljesítő amerikai .50cal avagy a továbbra is alulteljesítő 20-30mm-es ágyúk sztorija. Hónapok óta képtelenek voltak leprogramozni, hogy annak a tetves robbanótöltetnek nem szikrákat kéne szórnia, hanem az ellenséges gép darabjait tépni. Miért rendelkezik ugyanolyan kezdősebességgel a Type 99 type 1 és type 2 által lőtt lövedék? De ez nem baj. :)

Egy dologgal nagyon el vannak tévedve Gazsiék, az pedig a prioritás. Tehát szerintem az nem állapot, hogy most feltuningolják a Briteket repülőkkel és japán pedig patchek óta kapja a majdnem ugyanazzal a 3D-s modellel rendelkező J2M széria különböző verzióit. Most is egyetlenegy árva Ki-44-es szerepel eddig az előzetes patchleírásban. Belehaltak volna, ha egyszerre bepakolnak vagy 3-at? Biztosan igen, de amúgy nem, csak innen látszik, hogy a következő patchben (mármint 1.51 után) jönni fognak a Tea tankok, ezért kellenek új brit gépek, hogy a mixed csatákban legyen választék, azazzzzzzz mivel már kész egy Ki-44 3D-s modell, majd mostantól jön minden patchben egy új Ki-44 variáns (ami feltehetőleg csak fegyverzetben fog eltérni, húú), talán beslisszan a G5N2 és G8N2 (mert ezek szerepelnek a nyelvi fájlokban, ugyan nem tudom mióta), majd aztán egyszer a többi, talán még valamikor megkapjuk a Ki-61 Kai-t is. :)

Utánna pedig majd olasz tech tree, akkor annak külön patch lesz, mert indulásnak kell vagy 20-25 gép nekik (alig várom már őket és kárpótolni fognak a japán hiányosságokért), akkor azért nem lesz japán gép. Istenem, szóval na, nem egyszerű japán sorsa a játékban sem, ahogy a háborúban sem volt az, na de ennyire szivatni őket már művészet.

War Thunder: Gelesztaa

(#9785) RG4L


RG4L
őstag

Ja, még valami. Olyan csodaszép és kíváló japán gépek vannak, amik a játékba kerülésüket várják, hogy azért itt mindenki összetenné a kezét. Oké, hogy ezek közül néhány nem látott háborút, mert ez-az-amaz probléma volt a turbófeltöltőjükkel, motorjukkal, ezt a gyárat bombázták le, azokat kinyírták, stb.

War Thunder: Gelesztaa

(#9786) Francia91 válasza RG4L (#9784) üzenetére


Francia91
veterán

Neha nekiulok japanokkal jatszani (Zero, Ki-84), mert megjon a kedvem hozza, de par meccs 1 honapra elviszi a kedvemet a japan agtol... Szo szerint el vannak lehetetlenitve... A Ki-84 Hei sem 6,3-as BR-t erdemelne szerintem, na meg a Zerok sem azt, amin vannak... A fegyverek gyengek, a 3 db Ki-84 pedig tenyleg majdnem egyforna a fegyverzetet leszamitva (nem mintha a 30 mm-es olyan sokat erne....)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9787) munnergep válasza Francia91 (#9783) üzenetére


munnergep
senior tag

Most én is a fókákat akarom fejleszteni, de nincs türelmem hozzá. Ha nem emelkedek valahol külön a pecsába, akkor stock állapotban én nem tudok semmi jót fakítani velük. Max. headon, de még azt sem jó, mert még hevederem sincs. Ugyanez a Bf109 K4-el.
Orosz gépek fejlesztésével nincs gondom, a stock is jó, a kifejlesztett meg úgy is OP :D Éppen a La-9-et akarom egy kicsit megismerni, hátha lehet vele statpadderkedni :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9788) Francia91 válasza munnergep (#9787) üzenetére


Francia91
veterán

Most a D9-es Fókára gyúrok, az egészen ígéretesnek tűnik a tesztrepülés alapján :D
Az eddig fókák számoma csalódások. Az A8 és F8 is fullra van fejlesztve, de alig emelkednek, a sebességük is hagy kívánnivalót maga után. viszont a D9-es tesztrepülése után egészen fellelkesedtem a fóka iránt, testszik a D9 :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9789) Francia91


Francia91
veterán

Ezt a G-2/trop-ot imádom, talán a legjobb Bf :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9790) PAtr0n válasza Francia91 (#9789) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nana, a legjobb az a G2 "mezei", a trop picit "butított" :DD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9791) superecneB válasza Francia91 (#9788) üzenetére


superecneB
őstag

Azért az A-4 elég penge.

(#9792) Francia91 válasza superecneB (#9791) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem valahogy az sem fekudt...
Ellenben a Bf 109 G-2/trop-pal, az nagyon penge masina :D
A D-9-esrol meg a tesztrepules alapjan alkotok velemenyt, meg 2-3 meccs, es meglesz. De a tesztrepules soran hozza a kotelezot

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9793) Francia91


Francia91
veterán

RB-ben a Bulge map még létezik? Hónapok óta nem találkoztam vele....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9794) Francia91


Francia91
veterán

Nah, játszottam ma 10 kört a WT-vel, mind PBJ-1J-vel volt....
Első 6 meccsen oroszok ellen adott be, mind a 6 meccsen Yak-9K végzett ki egy lövéssel :U. Oké, ezt még benyeltem, mondom előfordul az ilyen...
Aztán a maradék 4 meccsre beadott a Norvégia pályára, ahol a PBJ használhatatlan... Ha rámegyek a kis bázisos részre, az 5 romboló vagy a halom AA darabokra szaggat, ha hajókat kezdek el dobálni, azok szednek ki 1-2 lövésből. De még le sem kell mennem, 3.500 m magasan repülök, és akkor is kiszed a romboló, pontosan kettészakítja a PBJ-t... Remek. Utolsó Norvégiás meccsen pedig egyedül maradtam 4 Fóka ellen, hát persze, hogy csak kettőt tudtam leszedni a lövészekkel (ez is csoda)
Szóval minden remek, így tovább... :C

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9795) RG4L válasza Francia91 (#9794) üzenetére


RG4L
őstag

A Yak-9K-n nem kell meglepődni, mert ha jól tudom az HEF lőszert lő a 9T AP-jával ellentétben. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9796) Francia91 válasza RG4L (#9795) üzenetére


Francia91
veterán

Nem lepődtem meg, csak bosszankodom... Szoktam Yak-9K-val menni még most is, de nah :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9797) RG4L válasza Francia91 (#9796) üzenetére


RG4L
őstag

Ellenben a Ki-44-el egész tárat bele lehet lőni egy P-36-ba, hogy legyen egy "hole on your left wing". :D

War Thunder: Gelesztaa

(#9798) Francia91 válasza RG4L (#9797) üzenetére


Francia91
veterán

Jah, meg a másik, hogy az 1.51 óta kb 80%-on lehet használni a PBJ motorját, különben felforr az egész :U
Kis ideig mehetek 100%-on, kb 4-5 percig, aztán éppen csak úgy, hogy még a levegőben maradjak...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9799) donmackó


donmackó
őstag

Másnál nem lett irdatlanul magas a ping az uccsó frissítés óta? Idáig EU szerveren 60-70 között mozgott, most 300-600 között van. Így elég trágya játszani, mert kb. kilőnek mire észreveszem a mögém került repülőt. Vagy csak szimplán a szolgáltató xaraxik?

Release the cable hounds!

(#9800) Francia91 válasza donmackó (#9799) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem 100 alatt van rendszeresen, akkor megy 200 fölé, ha megy közben a torrent ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.