Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) Colos1 válasza D.Orion (#9149) üzenetére


Colos1
őstag

Igen, erre gondoltam, ez így valóban érthetőbb :DDD

Amivel lehet őket vádolni, az az, hogy sok repülőnél nem a valós, hanem a papír alapú teljesítményt modellezték le. Ez YAK -ok és La -k esetében azért kínos, mert mivel nem volt elég alumínium, gyakorlatilag fából ácsolták őket össze. És egy részük annyira szar lett, hogy sok esetben fel sem tudtak vele szállni. Meg volt olyan, ami jobbra sikerült, de ez volt a ritkább. Amikor a 80-as évek végén a Yakokat elkezdték után gyártani, már rendes anyagokból csinálták - licencelt amerikai motorral, mert az is szar volt -, és mindenki meg volt döbbenve, hogy mit tud. Na, a WT -ben ezek az utángyártott YAK -ok vannak :W

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9152) Szőrös  válasza Colos1 (#9148) üzenetére


Szőrös 
veterán

De milyen beállítás miatt lehet ez ? Vmi tanács ?

CloD-ban repültem én is vele , ott jobban tetszik. Mintha zsinóron húznák olyan szépen megy.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9153) Francia91


Francia91
veterán

Nah... Tudom, hogy most fikáztátok a Yak-okat, de ez jól sikerült meccsem volt a Yak-3P-vel... :D
A csapat meg is jegyezte a sok killt, meg kb csak én dolgoztam... Sebaj, a végén nyertes lett, ez a lényeg :)

Az 5-ödik kill után nem bírtam már, a második Fóka végleg kivégzett, így a megmaradt 1 csapattársban bíztam. 1 v1-ben maradtak, de nem találták meg egymást, így a megmaradt FW-s játékos Crashelt, gondolom megunta a meccset... :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9154) Colos1 válasza Szőrös  (#9152) üzenetére


Colos1
őstag

Akkor CloD -ban nekem rosszak a beállításaim :DDD Sokat nem mentem vele, nem szeretem a variable pitch -t, állandóan gépészkedni kell vele. Arra meg senki nem fog rávenni, hogy angol teafőzőkkel repüljek :D

Van az a Sensitivy, ami gyakorlatilag késleltetés. Ha maxra húzod, akkor nagyon közvetlen az irányítás, ha minimumra, akkor késik. Mióta ezt felismertem, be tudom állítani. Magasra kell állítani, de ekkor óvatosan kell vele bánni. Meg nézd meg a tengely beállításnál a "nonlinearity" -t, az max. 1,2 legyen, mert ha alapon van, akkor először nagyot kell mozdítani rajta, hogy legyen valami, de ha elérsz 50% -ig, akkor meg úgy megugrik, hogy átesik a gép. 1,0 -n pedig minden pici mozgásra ugrik a gép, de típustól függ. Hozzáteszem, hogy nekem FFB -s joyom van, lehet, hogy a magas sensitivy nonFFB -sen nem jó.

Szerk: amit fent írtam, hogy óvatosan kell bánni a magas sensitivyvel, az a magassági kormányra vonatkozik. Neked a csűrőt kell piszkálni, az nyugodtan mehet max -ra, nem fogod átejteni a gépet. Nekem a messereknél régóta maxon van, japánnál picit sok. Most nemrég a magasságit is áttettem max -ra, még nem szoktam meg teljesen, de már alakul.

(#9153) Francia91: Utángyártott Yak -al könnyű, mert az nem furnérlemezből van összeácsolva :P

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9155) RG4L válasza Francia91 (#9153) üzenetére


RG4L
őstag

A Yak-3P egy undorítóan jó gép :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9156) Colos1


Colos1
őstag

Tessék :DD

És a csajt is kapod hozzá 2:05 -nél ;)

UI.:természetesen ez az utángyártott, ha valaki nem jött volna rá.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9157) RG4L válasza Colos1 (#9156) üzenetére


RG4L
őstag

Utángyártott a csaj? o.O

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9158) Colos1 válasza RG4L (#9157) üzenetére


Colos1
őstag

Miért, te nem gyártanád??? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9159) RG4L válasza Colos1 (#9158) üzenetére


RG4L
őstag

Attól függ hány ember után kéne :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#9160) munnergep


munnergep
senior tag

BR változások

Volt ahol sírtam, volt ahol örültem...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9161) RG4L válasza munnergep (#9160) üzenetére


RG4L
őstag

Én nem vagyok elgragadtatva az egésztől. :(

War Thunder: Gelesztaa

(#9162) Szőrös  válasza munnergep (#9160) üzenetére


Szőrös 
veterán

G50 , MC200 BR-t még feljebb tolják SB-n ? :D
RB-n a Zérót ?
Ezek totál meg vannak húzatva. :DDD
De akkor nem lesz itt semmiféle BR kiváltás , maradnak ennél az értelmetlen fostos rendszernél. :(((

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9163) RG4L


RG4L
őstag

(#9164) Hauptmann válasza Szőrös  (#9162) üzenetére


Hauptmann
addikt

A MC.202 még csak-csak, főleg ha majd meg lesz csinálva a kis kaliber rendesen. De a G.50 tényleg túlzás.

(#9165) Colos1 válasza Szőrös  (#9162) üzenetére


Colos1
őstag

Nem értem mi a gond, szerintem tökre felemelő, amikor a 42-es Messerrel 45-ös szarfirék meg La-7 -esek ellen kell menni. Már gondoltam, hogy reklamálok, jettel még nem rakott össze. :D ;] :W

Ja, de, bár az csak azért volt, mert squadba mentem a csapattársammal, aki jetet hozott. De a vicc nem ez, hanem az, hogy amikor bementem, mindenki röhögött, de lőttem 3 db F8F -et meg 2 valami nemtommit, és első lettem a táblázatban :DD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9166) Szőrös  válasza Colos1 (#9165) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hája :D

Na kipróbáltam az F-4es meszát , nem rossz , kellemes gép. Elsőre lőttem egy P-47 bálnát. Mondjuk kellett hozzá 4 crit a szárnyába mire az a mocsadék hajlandó volt leesni de legalább nem tudott eliszkolni. :D
Másodszorra befészkeltem magam egy Typhoon mögé , az is kapta az áldást de persze rám csapott egy Corsair és már estem is le.
Szóval még mindig ezerszer többet ér és táposabb a szaros .50 mint a 151 + minengeschoß.
Hiába , vicces fiúk gazsiék.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9167) Hauptmann válasza Szőrös  (#9166) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mégis mit vártál? Német gép soha nem lehet jó, én már megtanultam az IL-2 '46-ban. A fasz Oleg mit mondott, amikor sokat sírtak a német gépek miatt? You're wrong. Hát anyád te vodkavedelő.

(#9168) RG4L válasza Szőrös  (#9166) üzenetére


RG4L
őstag

Az F-4-nek van valami gáza egyébként, egyszercsak elmegy a motorerő mászásban, visszalassulsz kb 200-ra, ha visszateszed egyenesbe a gépet, akkor is alig akar gyorsulni, valahogy úgy, ahogy az N1K2-k csinálták pár patchel ezelőtt, trabantozik egy ideig.

War Thunder: Gelesztaa

(#9169) Szőrös  válasza Hauptmann (#9167) üzenetére


Szőrös 
veterán

Maga a gép nem rossz , elég kezes és jó a teljesítménye.
A probléma inkább a fegyverzettel van , vagy még inkább a DM nem okés jó pár gépnél.
Colos is írta már korábban ha egy mesza találatot kap az esetek többségében már baromi nehezen lehet irányítani , na ez sok más gépnél nem egészen így van .
Tegnap még mentem egy csatát , Yak-9T-re kétszer csaptam rá , kapta a találatokat rendesen.
Ott volt még egy 410es , az is adta neki az ívet és így ketten üldöztük még utána percekig , vagyis volt amikor még ő kergetett miket mert a találatokat kapott gépét gyönyörűen tudta irányítani továbbra is.
Aztán a vége az lett hogy a 410es leesett én meg hazahúztam.

Még megvárom a köv. "csudapeccset" ahol állítólag FM/DM javítás lesz de ha akkor se történik semmi akkor azt hiszem végleg abbahagyom.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9170) Hauptmann válasza Szőrös  (#9169) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ezt meg tudom erősíteni, ha egy német gép crit-et kap, akkor kb. mindegy mit csinálsz,közel a halál, a szovjet/amerikai/brit gépek meg vígan repülnek tovább. Nemrég volt olyan eset, hogy a csoda B-25-be beleeresztettem a Ki-45-el egy teljes 37 mm-es tárat, és enyhén füstölve repült tovább, pedig critet kapott a tail control. A legszebb az, hogy a végén valamelyik lövésze kilőtte a pilótám. Hát a kurva anyád.

(#9171) Colos1 válasza Hauptmann (#9170) üzenetére


Colos1
őstag

Azonban van ellenpélda is, ami igazolja a nemrég, sokak által biztosan kétkedve fogadott állításomat, miszerint a német gépeket csinálták meg legelőször.

A prémium P-51D.

Amikor először mentem vele valamikor tavaly nyáron, még fel is qrtam magam, hogy mögöttem áll a Messzer, kopog rajtam a lőszer, és semmi bajom. Nemrég előszedtem, és mentem vele pár kört. 1-2 találattól teljesen irányíthatatlan lett. Meg az FM -je is jobban hasonlít az FSX -hez kiegészítőként letölt megvásárolható A2A P-51D -hez, tehát folyamatosan fejlesztik. Rég jártam erre, de gondolom volt olyan hsz, ami azzal foglalkozott, hogy elqrták a P-51 -est, könnyen átesik, szétesik nagy sebességű fordulóban, stb. Nekik üzenem: nem elb@szták, hanem javították ;] :P

Ugyanis az A2A -s verzió óta tudom, hogy nem volt ez akkora hyperszuper gép, mint amennyire hype -olják, csak az Amcsik ezt az egy gépet tudták rendesen összerakni, de ezt is angol segítséggel, mert az eredetileg beleépített Allison motorral a menetteljesítményei inkább a P-47 -hez hasonlítottak :DDD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#9172) RG4L


RG4L
őstag

Gaijin a jó irányban:

Changes to the list published on 14.04.2015, all changes are regarding Realistic Battles:
Bf 109 G2 changed from 4.7 to 4.3
Fw 190 A5 changed from 5.0 to 4.7
Fw 190 A5 (Japan) changed from 5.0 to 4.7
Fw 190 D-12 changed from 6.3 to 6.0
A6M3 changed from 4.0 to 3.7
P-39N-0 changed from 3.0 to 3.3
Me 410 B-1/U2 changed from 5.3 to 5.0
Me 410 B-6/R3 changed from 5.7 to 5.3
Wellington Mk.Ic (Germany) changed from 3.0 to 2.7 (new)
F8F-1 changed from 5.7 to 6.0 (new)

War Thunder: Gelesztaa

(#9173) Hauptmann válasza RG4L (#9172) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na, ez is valami.

(#9174) munnergep


munnergep
senior tag

Ma kb. 20 vereség egymás után a ki-43-iii otsu-val. 3 kill alatt sosem végeztem.
Mi van a japánokkal? SpaceFire kb. 20 találat után esett le, a gyerek rögtön rinyált, hogy one shot-ból lőttem ki. Lag lenne? De alacsony a pingem is, nincs háló gondom. Nem értem.
Most mennem kell vagy 20 kört egy yakkal, hogy ne legyen uninstall.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9175) RG4L


RG4L
őstag

Skacok, hogy állunk gold wagerekkel? :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9176) Francia91 válasza RG4L (#9175) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem nincs, de egy rakás minden más akad :D

BR változáshoz:
F7F-1 is 6,3-as lett az eddigi 6,7 helyet... Végre!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9177) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Baszki de jó hogy F-4-el 7es Lavórt tesz be szembe...végül is csak 3 év a különbség. :W

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9178) Hauptmann válasza Szőrös  (#9177) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kell némi szovjet OP-ság. :DDD

(#9179) gabbbba


gabbbba
újonc

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem;a cockpit tetejét mivel tudom alap esetben bezárni illetve mely billentyűvel tudom előhívni azt a menüt amivel ki tudom jelölni "spottolni" az ellenséges gépeket?
köszönöm előre a segítségetek

(#9180) RG4L válasza gabbbba (#9179) üzenetére


RG4L
őstag

A fülke nyitásához asszem át kell váltani a full controls-ra, vagy valami ilyen hasonló nevű opcióra, hogy be tudd állítani, most nem tudom megnézni neked. :/

Ellenség kijelölése alapértelmezetten MMB (egérgörgő lenyomása) vagy X billentyű.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9181) PAtr0n válasza RG4L (#9175) üzenetére


PAtr0n
addikt

Lett egy azóta nekem is, nekiállni megcsinálni leghamarabb vasárnap tudok. Magic is jelezte múltkor (amikor kicsit meghajoltál :D), hogy van neki is gold wagere, szal tuti jönne ő is. Francia meg max elsüt egy best squad wagert (ha van neki), nekem a legutóbbi közös repülésen 800k silvert hozott 2 ilyen. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9182) Francia91 válasza PAtr0n (#9181) üzenetére


Francia91
veterán

Biztosan van olyanom, nem is egy :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9183) RG4L válasza PAtr0n (#9181) üzenetére


RG4L
őstag

Faja :D nekem jó a vasárnap, most nem dőlök majd ki XD

War Thunder: Gelesztaa

(#9184) RG4L


RG4L
őstag

:DDD :DDD :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#9185) Szőrös  válasza RG4L (#9184) üzenetére


Szőrös 
veterán

Köszi , ezzel most feldobtad a napom . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9186) gabbbba válasza RG4L (#9180) üzenetére


gabbbba
újonc

köszi a választ. Majd megkeresem azt a fránya cockpit bezárást
a "spottolást" arra értettem amikor kijelölöd az ellenséges gépet és a gépi hang bemondja (illetve kiírja a chat panelon) ,h ...attacking xy

(#9187) Szőrös  válasza gabbbba (#9186) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem a "rádiózásra" gondolsz , T-bötüt nyomd meg és ott választhatsz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9188) gabbbba válasza Szőrös  (#9187) üzenetére


gabbbba
újonc

köszi,este letesztelem

(#9189) RG4L


RG4L
őstag

Lessétek meg :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9190) donmackó válasza RG4L (#9189) üzenetére


donmackó
őstag

:C Sok türelmet a makettezéshez (és ne remegjen a kezed). ;]

Release the cable hounds!

(#9191) RG4L válasza donmackó (#9190) üzenetére


RG4L
őstag

A két ülést már kifestettem :P

War Thunder: Gelesztaa

(#9192) donmackó válasza RG4L (#9191) üzenetére


donmackó
őstag

Mennyibe fájt a Bf110-es? Plusz az egyéb makettes kellékek (csipesz, ragacs stb.)?

Release the cable hounds!

(#9193) RG4L válasza donmackó (#9192) üzenetére


RG4L
őstag

A makettezéssel csak megindulni nehéz, azaz az első szettet megvenni.
Maga a makett olyan 5000 forint körül volt (kb 5300 vagy 5400).

Egy ecset 800, ragasztó 1800 körül, festék 1200/tégely, szike 2500 (30 pengével és egy tűvel), a putty nem tudom mennyi volt. Maszkoló szalagot nem tudtam venni, illetve vettem még egy fehér plakátpapírt (papír-írószerben) kb. 300 fityingért.

szerk: persze mindenből lehet olcsóbbat venni, de nem ajánlott. nekem a festék, a ragasztó, a makett mind japán, annál nincsen nagyon jobb :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#9194) donmackó válasza RG4L (#9193) üzenetére


donmackó
őstag

Csak azért kérdeztem mert lehet hogy építenék dísznek a Ju-88-ast. Gyerekkori kedvencem, csak nem tudom mi lenne ha megkaparintanák a gyerekek. Manapság minden japánban van kínában van gyártva. Amire más van írva az hamisítvány. ;]

Release the cable hounds!

(#9195) RG4L válasza donmackó (#9194) üzenetére


RG4L
őstag

Én is szívesen csinálnék egy Ju-88-ast, de majd japán gépeket akarok beszerezni :)

War Thunder: Gelesztaa

(#9196) superecneB


superecneB
őstag

Lekaptam egy ellenfelet, feketére lőtte a szárnyam. Hazaugrottam leszálltam, de a végén eldőlt a gép és letört a szárnya.
Kiírta leszedett az ellenfél, kapott egy fraget majd hozzám behúzott egy halált, viszont megjavítottak újra felszálltam és megnyertük a meccset.
Ez valami bug?

(#9197) PAtr0n válasza RG4L (#9189) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jájj de irigy vagyok most rád! Épp a múltkor linkelt P-47-es után gondolkodtam el hosszú évek után először arról, hogy de jó is lenne 1-2 makettnak újra nekiállni, de most nagyon szépen megcsinálni. Kedvet kaptam na. Az első gépem viszont tuti egy Bf 109 E3 lesz (yellow nose) :) Aztán a második meg vagy egy Bf 110 variáns, vagy az A6M2 ami neked gondolom szintén benne van az igen közeli tervekben :D

superecneB:
"Ez valami bug?"
Többször is végigolvastam a leírást, de mindig elvesztem benne. Ez valami durva anomália-paradoxon, amitől a tér idő kontinuumnak össze kellett volna dőlni egy fekete lyukat generálva, ami a procedúra végén beszippantotta volna az egész földet. De nem történt meg. Tehát csak valami bug. :D

Minden esetre én azért tuti küldenék egy replayt a fejlesztőknek, kíváncsi vagyok na erre mit habognak majd össze. Szerintem ilyennel még ők sem találkoztak. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9198) superecneB válasza PAtr0n (#9197) üzenetére


superecneB
őstag

Lehet csak így kompenzálják hogy milyen szar a G-6 alap állapotban... ;]

(#9199) #67977536 válasza superecneB (#9196) üzenetére


#67977536
törölt tag

Velem fordult elő már többször is, főleg régebben, amikor még fát lehetett vágni a kis orosz gépekkel.
Akkor ugye néha 4-5 darabban, kigyújtva is ment a landolás.
Beküldtem nekik, azóta no reaction.
Ja, de, megírták, hogy "Further Investigation" on van az ügy.

(#9200) superecneB


superecneB
őstag

Jó nehéz ez a G-6. A G-2 vel meg az F-4-el olyan jókat mentem már az elején de itt 5.0-nál már azért vannak paraszt gépek ellenem.
Pl furcsa, hogy a Spitfire jön rám nem vagyok elég gyors, 760 km/h-nál felhúzom a gépet (tehát ő minimum 790-800al jött - 9-10G majd biztos eltörik... Dehogy törik még le is fordul és le is szed...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.