Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) RG4L válasza anytime (#8000) üzenetére


RG4L
őstag

Megér 400-at, nekem megvan és elég hatékonyan lehet használni azzal a BR-el.

War Thunder: Gelesztaa

(#8002) anytime válasza RG4L (#8001) üzenetére


anytime
őstag

Köszi, megveszem :)
Szeretek fűnyírózni, de nem árt, ha van muníció a repülők ellen :)

(#8003) RG4L válasza anytime (#8002) üzenetére


RG4L
őstag

No, milyen?

War Thunder: Gelesztaa

(#8004) BR-Steel


BR-Steel
tag

Valamit variáltak az angol gépekkel ??? Bf 109-F4 egyszer meglő égek mint a fene. :((( :(((

(#8005) anytime válasza RG4L (#8003) üzenetére


anytime
őstag

Nem art meg a gyakorlas :B

Sokszor sirok az agyhalott amcsi pilotak miatt ...
0 csapatjatek, meg akkor is, ha csak egyedul viszek bombat ...
Kezdunk es 15 emberbol 5-6 kapcsibol tori a gepet, stb ..., lovoldozik egymast. Szomoruan tapasztalom, hogy egyre szarabb a jatek es a gepek is, egyre kevesebb oromot nyujt ...., sajnos ...

Bocs, ez most egy kicsit siros volt.

[ Szerkesztve ]

(#8006) RG4L válasza anytime (#8005) üzenetére


RG4L
őstag

Tankozz! Nekem most nagyon jó kikapcsolódás, jó picit elszakadni a repülőktől.

War Thunder: Gelesztaa

(#8007) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tegnap csináltam meg , nincs 2. feladat , ha 1-et nem csinálok meg aznap nem lehet végig vinni az eventet :W buggos szar orosz módra :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8008) RG4L válasza Micsurin (#8007) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem ott van mindkettő, szóval...

War Thunder: Gelesztaa

(#8009) D.Orion válasza RG4L (#8008) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem meg egy sincs ott. Tegnap is valami bugos néven volt és nem adta be mikor megcsináltam.

[ Szerkesztve ]

(#8010) Micsurin válasza D.Orion (#8009) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Barátom is így járt, mindegy, csak sl, de akkor is

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8011) PAtr0n válasza Micsurin (#8007) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ugyanez volt nekem is. Csak azt mutatta ami már meg van, szóval a tegnapit a "first deed"-et. Addig kínlódtam míg nem lettem első megint (közben nyertünk is), és most már így néz ki:

Bugosnak bugos, mert a "first deed"-hez minek mutat két találatot? De a lényeg az, hogy legyél minden nap első egy meccsen, és nyerjetek is, és akkor látszódik a haladás.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8012) RG4L válasza PAtr0n (#8011) üzenetére


RG4L
őstag

Pont most olvastam fórumon, hogy valaki írt a supportnak ezzel kapcsolatban. Elméletileg (?) csak interfész hiba, azaz ha megcsinálod, meg is kellene jelennie a már teljesített achievmentnek. Na mindegy.

Megcsináltam a mai feladatokat (amcsi gépek+38(t) tankok), 1000+1000 silver. A Hurricane-Typhoon-Tempestes feladaton meg ülök még kicsit, megálltam 5/30-on, eddigi legrosszabb, legalábbis nekem. :((

War Thunder: Gelesztaa

(#8013) PAtr0n válasza RG4L (#8012) üzenetére


PAtr0n
addikt

És így is van, ha teljesíted, megjelenik. Csak zavaró, mert nem tudni miért nincs ott szürkén a még be nem fejezett feladat.

Nekem kész van a repcsi ágon a Hurrikános (is), volt ettől jobban utált feladat is. Érdekes, 02:00 óra elmúlt és még nincs kint a 6-ai feladat amúgy... pedig direkt fennmaradtam, hogy megcsináljam azt is, hogy holnap munka előtt ne kelljen kínlódni vele. Amúgy ezekkel az acsikkal a leggyorsabban AB-ben lehet haladni, RB-ben hülyeség csinálni őket.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8014) PAtr0n válasza PAtr0n (#8013) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mára megjavult:

Bár azt nem tudom szürkén ott volt e mielőtt megcsináltam, de legalább most már nem mutat 2 különböző "first deed"-et.

Más:
Olyan undorító ez az orosz "rinocéroszbőr" Most csinálom a mai I-301-es acsit, FW109-ekkel kell villantani, ami megy is, mert a napi "deed" is meglett velük, főleg a A-4-essel darálok. Minden rapcsi egy két sorozat, de ha oroszra lövök szinte meg se érzi sokszor. Egy Yak 7-es benyelte a fél tárat mire csak kigyulladt, aztán elaludt. Egy PE-2-est üldöztem, abba másfél tár kellett. Jahh, meg néha bejönnek ezekkel a papír UFO I-15-ökkel, és simán bírja a 20mm-est.
Miért kell ilyen látványosan buffolni az orosz ágat... :U

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8015) D.Orion válasza PAtr0n (#8014) üzenetére


D.Orion
veterán

Mert kelet-európai játék, de egyébként egy merő bug az egész. Teljesen mindegy mivel, az egyik jobban bugos kicsit, mint a másik. Ez a játék sosem lesz tökéletes, de még csak annak a közelébe se fog jutni.

[ Szerkesztve ]

(#8016) RG4L válasza D.Orion (#8015) üzenetére


RG4L
őstag

Az király. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#8017) PAtr0n válasza D.Orion (#8015) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az oké, de akkor legyen csak 1-2 repülőjük ennyire titán, ne az összes.
Ezért se szeretek oroszokkal játszani, mert egyszerűen egy csalónak érzem magam velük. Kiherélt DM és FM-jük van. Persze, hogy nem lesz tökéletes, mivel olyan ember sem létezik. Csak a látványos hibákat kéne kiküszöbölni, vagy inkább nem szándékosan beletenni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8018) D.Orion válasza RG4L (#8016) üzenetére


D.Orion
veterán

De most valahol nincs igazam? :(

[ Szerkesztve ]

(#8019) munnergep válasza PAtr0n (#8017) üzenetére


munnergep
senior tag

Tegnap a Yak3-mal mentem egy kört:
1 vs 3 maradtunk a végére, untam is a banánt, úgyhogy mentem a repterükre, ahol már felszálltak javítás után. Ott 3 géppel viaskodtam: Hellcat, Spitfire, meg valami prémium yak izé (asszem'). Feketére lőttek, de a Hellcat és a Yak kapott egy-egy kritikus találatot, ammo elfogyott, hazavittem a gépet és sikeresen letettem. Elképesztő, hogy az AAA is tüzelt, 3 gép is sebzett, fekete is lettem 75%-ban, mégis meg tudtam lógni és javíttatni.

Japán géppel, már az első sorozat végzett volna velem.
Német géppel "boom" után az AAA szedett volna le "zoom" közben, de előtte 1 kill tuti.
Angol repülővel kaptam volna kritikust majd leszed az AAA.(fene tudja, nem mindegy, hogy spit vagy typhoon)
Murika géppel még maradt volna lőszer, headon, 2 kill és crash a másodikba :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#8020) RG4L válasza munnergep (#8019) üzenetére


RG4L
őstag

Én azt figyeltem meg, hogy mintha pályafüggő lenne, hogy hol fog kilőni az AAA és hol nem. Úgy értem, például New-Guinea pályán az amcsi/brit reptér körül AAA és a cargo shipekre szerelt AAA tuti halál, a közelébe se menj, a többi (pálya közepén) simán farmolható és ticketet is ér. Valami hasonló módon gyilkos a Kursk (asszem ?) pályán a szövetséges, part menti destroyerek és light cruiserek, és még lehetne példálózni pl. Saipan, Zhengzhou pályával. Azért az már vicc, hogy pl Iwo Jimán van vagy 10 cargo ship és mind olyan, mintha a Star Warsból jött volna.

Érdekes módon, van az a nagy havas pálya (német vs. szövetségesek, mindig elfelejtem a nevét), ahol a pálya közepén tizenpár pillbox+artillery+AAA csomag, ott egész nyugodtan le lehet szedni a célpontokat, mert szinte hozzád se nyúlnak, csak úgy, mint pl. Ruhr pályán.

War Thunder: Gelesztaa

(#8021) Francia91 válasza PAtr0n (#8014) üzenetére


Francia91
veterán

Anytime kollegaval repultunk par kort a Bf 109 G2-vel. Egyik meccs oroszok ellen volt, anytime kesobb indult kb 2 perccel, mint en. Szepen repulgettem, latom, hogy egy Pe-2-es irtogatja a tankjainkat. A G2-esem csak motorikusan volt fullra fejlesztve, igy volt 200 db 20 mm-esem, meg 1000 db 7,7-esem. Nos a Pe-2-es benyelte mind a 200 cannonomat, es ezek utan fustbeborulva landolt a fuvon :U. Meg egy sorozat kellett a 7,7-es MG-bol, hogy vegre megpusztuljon... Bezzeg japan geppel egyetlen golyotol szetegek, ennek meg a 200 db 20 mm-es alig er valamit... Ez a rohadt idegesito. Ki-43-at sem fejlesztem tovabb, egyszeruen elegem lett, hogy egyetlen 12,7-es M2-es talalattol leeg az egesz gepem... Jaa, szegeny Ki-43-as 20 mm-es cannonja meg alig sebez valamkt, egy P-40-esbe fel tarat bele kell pumpalni, hogy megpusztuljon.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8022) RG4L válasza Francia91 (#8021) üzenetére


RG4L
őstag

Azokon a német gépeken, amin MG151 cannon van, ildomos először a jobb lőszer fejlesztésre menni, mert ég és föld különbség van egy default és egy air targets heveder között. Majd ha ez megvan, könnyebben fog menni a kill szerzés, ergó több RP-t tudsz szerezni, gyorsul a gép fejlesztése.

Csakúgy, mint az angol gépeknél sürgős lenne a stealth ammot minél hamarabb megszerezni, japán type 99-nél pedig minden jobb, mint a default, de sokszor tier 3-as fejlesztés a jobb lőszerhez való hozzáférés.

Más: Megcsináltam a 30 killt az Fw 190-ekkel, újabb 1000 silver :(

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#8023) PAtr0n válasza munnergep (#8019) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na igen, és ehhez hasonló anomáliák ha orosz vagy. Tapasztalja mindenki, és mégse változik semmi.

Francia91:
Ehhez már semmit ne tudok hozzáfűzni. Talán annyit, hogy a japánok tényleg vicc. Vagy felrobbannak egyetlen lőszertől, vagy kiégnek azonnal.

RG4L:
Az MG151-ben nekem Air heveder van, mégse fogja az oroszokat. A többi nemzetet viszont annál inkább. :)
Angoloknál már rég Stealth-et használok, de van hogy amcsiknál is.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8024) Francia91 válasza PAtr0n (#8023) üzenetére


Francia91
veterán

Japan es nemet agat egy ideig pihentetem, elegem lett. Most a Spitfire Mk XVI fejlesztesere gyurok, teljesitmenyben maximumon van, most jon a fegyverzet. Ez a Spit megfogott, tudok vele normalis meccseket menni. Gyonyoruen maszik, jol fordul, es vegre nem 7,7-es, hanem 12,7-es M2 Browning MG van a Hispano melle. Raadasul nem torom a szarnyat, mint az eddigi Spit-eknek, nem forr fel a motorja. Egyszer sikerult eltornom a szarnyat, egy Bf 109-est zuhanasban uldozve, 12 G kellet a szarnytoreshez :D. Ha a Spit kesz, van egy stock Tempest Mk V, azzal fogom folytatni, aztan a Tempest Vickers-et. Amcsiknal meg az F7-F fejleszteseit fejezem be, aztan majd lesz vmi. Egy ideje mar megvan az F-84, de rovidebb kifutoju palyakon lehetetlen felszallni vele :U. Oroszoknal meg a Tu-2S-sel fejlesztgetem az elso Mig-9-est...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8025) BR-Steel


BR-Steel
tag

Amennyire nem szerettem a németeket csak azzal megyek.. :D

[ Szerkesztve ]

(#8026) PAtr0n válasza BR-Steel (#8025) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jaja, én is velük farmolom most a "deed"-eket naponta.
Viszont szakadna a Gazsira egy mázsa szar. Direkt éjszakás után nekiültem, hogy legyen egy tetyves victory, hogy legyen meg a napi "deed" gyorsan, 4-edjére sikerült is, erre b*ssza beadni. Csodás! Aztán gondoltam, megcsinálom az uccsó feladatot ami a I-301-hez kell, szerinted kint van a feladat? Ezeknél nem jár az óra, nem látják, hogy már 7.-e van?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8027) RG4L válasza PAtr0n (#8026) üzenetére


RG4L
őstag

11:10-kor indulnak az új napi achievmentek.

War Thunder: Gelesztaa

(#8028) wall2


wall2
tag

Nem hiszem el, hogy a japán gépekkel nem lehet nyerni. :((( 15 meccs 15 vereség. :F

(#8029) Francia91 válasza wall2 (#8028) üzenetére


Francia91
veterán

Én már kb 5 napja rájuk sem néztem... Meguntam, hogy egyetlen találattól szarrá égek, meg pár perc alatt ledarálják a csapatomat. Mondjuk úgy nem nehéz, hogy pl rám is egyszerre jönnek minimum 4-en...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8030) PAtr0n válasza RG4L (#8027) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szuper. Nem lehetne ezt mondjuk GMT 07:00-tól? Miért pont akkor? Akkor gondolom másnap ugyaneddig tart? Mert akkor elég ha rárombolok reggel megint.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8031) RG4L válasza PAtr0n (#8030) üzenetére


RG4L
őstag

Az I-301-ért január 12-éig lehet harcolni úgymond, nem pedig napra szólnak az achievmentek. A Deed cucc nem tudom pontosan mikor vált napot.

War Thunder: Gelesztaa

(#8032) PAtr0n válasza RG4L (#8031) üzenetére


PAtr0n
addikt

Azt tudom, az nem is aggaszt, hanem csak ezt a deed-es baromság. Most már időm sincs rá 3 körből nem sikerült összehozni, nagyon remélem reggel még beadja.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8033) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nos , 50k és van F25 sabrem , gondoltam át nyergelek angolékra , mi legyen ? Vampire ---> Venom FB4 vagy Meteor fmk3---> mk8 (utolsó :DDD )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8034) munnergep


munnergep
senior tag

Végre görcsölés nélkül tudtam egyet játszani.
Ebből még el is loptak 2 kill-t.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#8035) Francia91


Francia91
veterán

Adatlapon nagyon kaki a Ki-84 ko emelkedési sebessége, repülve viszont rohadt jó :)
Kezdem megszeretni ezt a gépet :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8036) munnergep válasza Francia91 (#8035) üzenetére


munnergep
senior tag

Én nagyon szeretem, csak ha oroszok ellen tesz be vele, akkor én nagyon béna vagyok. Meglógni nem tudok, lefordulni a yakokat nem tudom, erre megtaníthatna valaki.
Murikák ellen tudtam vele jó meccseket menni amíg meg nem jött az f7f-1. Ráadásul felettem kezdenek 2 km-el rajban :) (1-1 ellen nem kihívás, csak sosincs egyedül)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#8037) PAtr0n válasza munnergep (#8036) üzenetére


PAtr0n
addikt

Lefordulás: combat flaps + hátsó vezérsík pitch up-ot kiteszed mondjuk a shiftre. Ez elég hatásos.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8038) PAtr0n válasza PAtr0n (#8037) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jól elirtam. Tehát a vízszintes vezérsík (ami eleve hátsó, más nem lehet), annak a pitch up-ot kiteszed shiftre. Nyílván akkor, ha neked ott kényelmes, aki WASD-al játszik annak az szokott lenni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#8039) anytime válasza PAtr0n (#8037) üzenetére


anytime
őstag

Eleg amator modon repulok, au egyszer biztos.
Lenne kedved osszefoglalni, hogy milyen billkombok vannak az egyes alapmanoverek maximalis kiaknazasara?
Halas koszonet erte! :R

(#8040) RG4L válasza anytime (#8039) üzenetére


RG4L
őstag

Elméletileg csak annyit kell megcserélni, hogy ami a default beállítással page down, az a W, ami a page up az az S.
Ezzel a beállítással pl. úgy tudsz balra fordulni, hogy először az A-t kezded el nyomni, majd mikor már balra billent a gép, nyomod a W-t. Így időben megpróbáltam rászokni, de nem sikerült, meccs felénél muszáj voltam visszatenni az eredeti beállításokat.

War Thunder: Gelesztaa

(#8041) Malibutomi válasza RG4L (#8040) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én próbáltam így, de ezt nem tudtam megszokni, én alapból a shiftre raktam a pitch upot, a W nekem valahogy nem természetes.

(#8042) munnergep válasza PAtr0n (#8038) üzenetére


munnergep
senior tag

Így játszom már egy ideje, a hasonló forduló idővel rendelkező játékosokat le is fordulom gond nélkül.
Inkább azt nem tudom még megoldani, hogy ha az ellenfél elől nem tudok meglógni mert gyors, nem tudom lefordulni mert fordulékonyabb, akkor mit csináljak? Vízszintes "orsózással" (nem tudom hivatalosan a nevét) is szoktam próbálkozni, méghozzá úgy, hogy közben a gázt is elveszem, visszaveszem, de csak az esetek 25%-ában tudom elérni, hogy mögé kerüljek (overshoot).

Amikor én yakkal vagyok, akkor spiten és a6mx-en kívül mindenkinek vége aki mögé be tudom tenni magam.
Hogy lehet ezt kivédeni?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#8043) RG4L válasza munnergep (#8042) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem ez egy elég bonyolult téma és rengeteg mindentől függ. Például a magasságtól, sebességtől, a te és üldöződ gépének típusától, stb stb.

A védekezést nagyon nehéz megtanulni, mivel nem elég ismerned a saját géped erősségeit és gyengéit, ismerned kell az ellenség gépét. Ezt csak tapasztalattal lehet megtanulni szerintem.

War Thunder: Gelesztaa

(#8044) RG4L


RG4L
őstag

Csinálom ezt a japán 30 gound killt bombázókkal, Ki-49-essel AB-ben egy támadó I-185 mögé kerültem vertikális (!!!) manőverezéssel, és addig maradtam mögötte amíg a kis vágottszemű bele nem dobált elég rizsszemet a gépébe. :D beteg.

War Thunder: Gelesztaa

(#8045) BR-Steel


BR-Steel
tag

Melyiket érdemesebb megvenni a P-51 Mustángokat vagy a F8F-1 Bearcateket ? :U

(#8046) Micsurin válasza BR-Steel (#8045) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Játék stílus ?

a 2 gép más , nem tudom te eddig mikkel repültél stb... a maci jól fordul , a p51 kiváló B&Z gép , a macin ott vannak a fűrészek , a P51 gyorsan gyújt stb... :)

ilyen , hogy érdemesebb-e meg venni , szerintem nincs , 1 dolgot mondók , a japánoktól tartsd magad távol , nagyon szarok lettek :W Gaijin nem tudom milyért ilyen mérges rájuk :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8047) wall2 válasza Micsurin (#8046) üzenetére


wall2
tag

Nagyon egyszerű a válasz, mivel iszonyatosan jó velük játszani RB-n ezért kell őket lehúzni, hogy a másig ág gépei fel tudják venni velük a versenyt. :C

(#8048) RG4L válasza BR-Steel (#8045) üzenetére


RG4L
őstag

A P-51 versenyképes a BR-jén (5.0 asszem), viszont jópár gép el fogja kapni a töködet, ha nem figyelsz. Gyorsnak gyors vagy, de meg tudnak üldözni például a D-s Fw 190-ek, La-9, Ki-84, Tempest, sőt ezek a gépek jobban is emelkednek nálad, mivel a Mustang emelkedése elég középkategóriás, azaz fos.

Az F8F egy mindenre képes gép. Jól fordul, relatíve gyors, nagyon jól emelkedik, egyszóval nincsen neki igazán gyengepontja, csak a pilóta. Ennek ellenére rendszeresen le lehet lőni őket.

Bármelyik gépet is választod, készülj a fogyatékos csapattársakra és reménykedj, hogy egyszer végre landolsz már Fakkidon.

War Thunder: Gelesztaa

(#8049) Malibutomi válasza BR-Steel (#8045) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mindkettöt, de a bearcat gyakorlatilag mindenben jobb.

(#8050) PAtr0n válasza RG4L (#8044) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ki-49 baszott jól fordul AB-ben. Használtam már attackernek én is. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.