Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9951) donmackó válasza PAtr0n (#9950) üzenetére


donmackó
őstag

:C Még szerencse hogy én hétvégén nem dolgozok. Amúgy tegnap munka nap volt, augusztus 21.-ét dolgoztad le te is nem?

Release the cable hounds!

(#9952) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ha készítek saját festést, azt látja mindenki, mint pl. az IL2-ben, vagy nálam jelenik meg?

(#9953) CHaooSS válasza Hauptmann (#9952) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azt látják amit a játék által adott festésekből csinálsz, amit letöltesz és beraksz azt nem.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9954) donmackó válasza Hauptmann (#9952) üzenetére


donmackó
őstag

Csak nálad lesz látható, a többiek gyári festést fognak látni.

Release the cable hounds!

(#9955) Hauptmann válasza donmackó (#9954) üzenetére


Hauptmann
addikt

Viszont így akkor semmi értelme. Nem értem, hogy miért nem csinálták meg rendesen, a sávszél már nem lehet probléma, az IL2 online részében is megoldották, hogy az egyedi festések láthatóak legyenek. Anno tök fasza Messzer skineket készítettem.

[ Szerkesztve ]

(#9956) Szőrös  válasza Hauptmann (#9955) üzenetére


Szőrös 
veterán

Egy központi ellenőrzés után ez valóban jó lenne de a nélkül inkább nem. Sztem Te se szeretnél rózsaszín meszát látni bráneres jelvényekkel.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#9957) Hauptmann válasza Szőrös  (#9956) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kb. leszarnám, sőt könnyebb lenne rázuhanni. :DDD AZ IL2-ben sem volt ellenőrzés, és nem voltak ilyenek, amikor komolyan online-oztam vele. Persze az egy jóval szűkebb közösség volt.

(#9958) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ez tényleg jó ötlet lenne, de mindenképp kéne ellenőrzés mert biztos lennének érdekes festések.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9959) donmackó válasza CHaooSS (#9958) üzenetére


donmackó
őstag

Igen tök jól nézne ki Marilyn Monroe egy B-25-ön. ;]

Release the cable hounds!

(#9960) RG4L válasza Hauptmann (#9955) üzenetére


RG4L
őstag

Mondjuk 24 játékos egy meccsben, mindenki igényes 4k vagy 8k DDS skint töltött le a masinájához, azaz minden egyes játékosnak több GB adatot kellene letölteni egy meccshez. Erre nincsen szükség.

War Thunder: Gelesztaa

(#9961) Hauptmann válasza RG4L (#9960) üzenetére


Hauptmann
addikt

A gyári skinek sem 4K-sok. Ésszerűség határain belül kellene tartani a skinezést.

(#9962) munnergep válasza Szőrös  (#9956) üzenetére


munnergep
senior tag

:))
Sajnos én ahhoz az iq nélküli gyökér emberekhez tartozom, aki szerint egy bráner jól mutat egy repülőn :DD

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9963) CHaooSS válasza RG4L (#9960) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mondjuk igen, ez probléma lehet.. amennyi játékos van és, ha csak pár száz tölti akkor is jó pár GB
én is 8k DDS skineket töltögetek lefele és még nincs olyan sok repcsin meg tankon, de így is 2GB

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9964) Francia91


Francia91
veterán

donmackó, ha fenn vagy, gyere!

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9965) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Rejtőzködés level 99.
egyébként végig magam elött toltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9966) PAtr0n válasza donmackó (#9951) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem, nekem sima munkanap volt. 12-ezek, 4-et megyek, 4-et vagyok otthon. Ergo így belógnak sokszor a hétvégék is a munkába.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9967) CHaooSS válasza Cseri0058 (#9965) üzenetére


CHaooSS
őstag

:))

Amúgy ezek nagyon idegesítőek, mikor Maus-al átvágok itt a fél erdőt tolom magam előtt és nem látok semmit :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9968) Cseri0058 válasza CHaooSS (#9967) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nekem ez most új volt. Elég sokáig nem játszottam vele.
De azt kell mondjam azóta rengeteget fejlődött. :)

(#9969) CHaooSS válasza Cseri0058 (#9968) üzenetére


CHaooSS
őstag

Fejlődik igen, visszafele.. , van néhány elég idegesítő dolog.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9970) RG4L válasza CHaooSS (#9969) üzenetére


RG4L
őstag

Azért ez túlzás. Ha visszanézed a játékot 1 évvel, de akár fél évvel ezelőtt... na, most azért teljesen más, pozitív értelemben.

Patron, Francia :R

War Thunder: Gelesztaa

(#9971) Francia91 válasza RG4L (#9970) üzenetére


Francia91
veterán

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9972) PAtr0n válasza RG4L (#9970) üzenetére


PAtr0n
addikt

Így van, bekonsumáltuk az 1000GE-t megint! Jó játék volt!
És az egyik leg-emlékezetesebb jelenet RG4L kollégával:

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9973) CHaooSS válasza RG4L (#9970) üzenetére


CHaooSS
őstag

Persze fejlődött a játék , de rossz értelemben is, damage modelt megnézed tankoknál valami borzalom, az RB nem olyan mint régen volt..
De amióta újra elkezdtem repülőkkel játszani azért ott is tapasztaltam pár dolgot, az, hogy 30 milissel csak hitelek.. látom, hogy ott pattognak le a gépről azért az durva

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9974) Francia91 válasza CHaooSS (#9973) üzenetére


Francia91
veterán

A japán 30 mm-es tényleg kuka, de pl a német már adja rendesen

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9975) Hauptmann válasza Francia91 (#9974) üzenetére


Hauptmann
addikt

Pont tegnap volt, hogy a KI 43 Ko (vagy melyik variáns az, amiben egy 37 mm-es előre tüzelő ágyú és egy 20-as Schräge Musik van) 37-esevéel eltaláltam egy Yak farokrészét, és lepattant. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9976) Francia91 válasza Hauptmann (#9975) üzenetére


Francia91
veterán

Ki-45 hei

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9977) Hauptmann válasza Francia91 (#9976) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, a Ki 43 az egymotoros vadász, a Ki 45 a kétmotoros. A hülye japán számozást nem tudom észben tartani.

(#9978) CHaooSS válasza Francia91 (#9974) üzenetére


CHaooSS
őstag

Németekkel játszok, igaz nem olyan sokat játszottam velük mostanság szóval nem akarom leírni őket, csak mondtam, hogy tapasztaltam
Mondjuk videókba is láttam már, hogy néha elég érdekesen viselkedik.

Amúgy mi a vélemény a Me 410 A1/U4-ről? mennyire használható az az 50mm-es tankok ellen? megéri beninni RB-be vagy inkább bombázzak.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9979) Francia91 válasza CHaooSS (#9978) üzenetére


Francia91
veterán

Heavy Tankot simán kiviszi, ha oldalról kapod el.
B-17-es is egy puffantásból lefordul tőle :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9980) CHaooSS válasza Francia91 (#9979) üzenetére


CHaooSS
őstag

Na az jó, most fejlesztettem ki mert érdekel a 262-ből az 50-es szóval akkor lehet megyek szórakozok kicsit vele :D

Meg most Ho 229-re álltam rá, 6.3 BR-el elég jónak tűnik, sokszor találkoztam már vele és meggyűlt vele a bajom párszor, mondjuk d13-al elkaptam :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9981) Francia91 válasza CHaooSS (#9980) üzenetére


Francia91
veterán

Spitfire Mk 22-essel és Mk 24-essel megeszem reggelire a Ho 229-eseket ;). De az F7F-fel sem nehéz elkapni őket :D
Az Me 262-esen nehezebben tudom kezelni az 50 mm-es ágyút, talán a sebesség miatt. De az 50 mm-es Me 262-est ne akard, nekem megvan, de jet létére lassú gép

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9982) CHaooSS válasza Francia91 (#9981) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hmm m1, azért kifejlesztem azt a Hortent, meglátjuk milyen D13-mal úgy sem tart sokáig.

hát 262 elég lassu igen, de azért akkor vetették be mikor még csak légcsavaros gépek voltak, azért kicsit más kategória mint egy Meteor v Sabre

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9983) Francia91 válasza CHaooSS (#9982) üzenetére


Francia91
veterán

Én értem, de Meteorok, F-80C és F2H ellen mész majd vele, azok pedig elpicsáznak... Előre szólok

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9984) CHaooSS válasza Francia91 (#9983) üzenetére


CHaooSS
őstag

Igen ez a baj.. viszont valahogy el kell jutnom az ág végére..

Lehet mig15bis re kéne rámennem, csak ott van előtte az a rohadt He 162.. :(((

Olyan érzésem van már megint mint a tankoknál, elérek a végére és olyanokkal állok szembe akik jóval későbbiek és fejlettebbek.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9985) RG4L válasza CHaooSS (#9980) üzenetére


RG4L
őstag

[link]

War Thunder: Gelesztaa

(#9986) CHaooSS válasza RG4L (#9985) üzenetére


CHaooSS
őstag

Egész jó :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9987) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Nahh, kitalálta Gazsi, hogy túl jól fizet a sima golden wager, kitalált még mellé kettőt: [link]
Nem is lenne ezzel baj, de már látom a szemem előtt, hogy legtöbbször az elsőt fogjuk kiforgatni, ritkábban a másodikat, és nagy ritkán a harmadikat, ami k*rva baró lenne, de ahhoz azért túl keveset fizet, hogy 3 ölés kelljen csatánként hozzá. Úgy lenne reális, hogy 30 kör, de a végén 3000 Gold, és akkor maradhat a 3 kill/csata. Ez így fer... szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9988) Francia91


Francia91
veterán

Most visszatértem a japánokhoz, elkezdtem fejleszteni az N1K-t. Be is vittem tesztrepülésbe, az alapján nagyon ígéretes gépnek tűnik, a 20 mm-es töltények mennyisége is elégnek tűnik.
A Ki-84 ko-val fejlesztgetem, de nem egyszerű... Legutóbb is lelőttem egy B-25-öst, a lövész még zuhanás közben lőtt, EGYETLEN találatot kaptam, és megint leégett a gépem a p*csába :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9989) CHaooSS válasza Francia91 (#9988) üzenetére


CHaooSS
őstag

"Legutóbb is lelőttem egy B-25-öst, a lövész még zuhanás közben lőtt, EGYETLEN találatot kaptam, és megint leégett a gépem a p*csába "
Ismerős dolog.. :D

Az N1K elég jó kis gép, párszor meggyűlt vele a bajom

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9990) Francia91 válasza CHaooSS (#9989) üzenetére


Francia91
veterán

Spitfire meg FockeWulf-fal pár találatot simán benyelek, nem beszélve erről :U

Oké, nem papírból van, de ezzel 1 motorral, ennyire szétszaggatva is elrepülök vissza a reptérre megjavíttatni.
Japán gépet még nem láttam ilyen állapotban, esélytelen, hogy ennyire szétszaggatva is ép állapotban legyen :D...

PAtr0n
Láttam, örülök is neki, mint majom a farkának....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#9991) Because


Because
őstag

hello!

sajna a bevezető elég szegény... én pedig naívan azt hittem ez a játék is a wargames család tagja. kérhetnék egy kis felvilágosítást miről is van szó itt? eddig WoToztam csak, aztán ahogy nézem a pc játékok témákat kezd a bőség zavara lenni hasonló játékokból

[ Szerkesztve ]

(#9992) gradient99 válasza Because (#9991) üzenetére


gradient99
tag

Üdv! Ez nem olyan gagyi mint a World of Tanks, itt nem az van, hogy lövöd egy pontját a tanknak, aztán elfogy a HP, és felrobban, itt az egyes járművek moduljait/legénységét kell megsemmisítened, a különböző lőszerfajták más-más belső sérülést okoznak. Pályák terén jóval kisebb a választék mint WoT-on.

(#9993) Because válasza gradient99 (#9992) üzenetére


Because
őstag

ha hazaértem adok neki egy esélyt kíváncis leszek a repcsikre

(#9994) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mai nap is jól halad, 9 vereség 1 győzelem.

Úgy látszik beléptem a szopóágba :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9995) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Valaki nyomja az S.M. 79 valamelyik verziójával? Kínszenvedés, pár találattól szakad szét az egész, emelkedni nem emelkedik, tehát nem tudom azt csinálni, hogy felmegyek a faszba, és onnan szórom a cuccot. legalábbis a '36-os Sperviero. Remélem, a későbbiek jobbak lesznek, főleg, hogy van köztük 3,3 BR-es is.

[ Szerkesztve ]

(#9996) gradient99


gradient99
tag

Sziasztok! Lesz hétvégén GE Wagerezés?

(#9997) PAtr0n válasza Hauptmann (#9995) üzenetére


PAtr0n
addikt

AB-ben szenvedd át magad a Spaviero ágon, ez a legjobb módszer. RB-ben örökkévalóság kifullozni őket.
Az 5x250kg (persze ha sikerült kifejleszteni), nem annyira kevés, azzal be lehet gyorsítani a fejlesztést, pár pillbox/tank kidobásával. Ja és ne emelkedj vele, inkább próbálj meg minél hamarabb rázuhanni a célokra.

gradient99:
Vasárnap estétől nekem jó, RG4L lehet ráér, sajnos Francia kiesett, de még Donmacira számítunk. Meg is lennénk 4-en.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9998) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Megyek nagyba D13-mal, fölöttem jön egy G8N1 1,05km-re és egyet lőtt és leszakad a szárnyam, hát eléggé meglepődtem.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#9999) Hauptmann válasza PAtr0n (#9997) üzenetére


Hauptmann
addikt

A zuhanást is próbáltam, esélytelen, hamarabb utolérnek, mint ahogy én a cél fölé kerülök. Egy kicsit magas a BR rating, de az oroszoktól mást nem várunk ugye.

(#10000) donmackó válasza PAtr0n (#9997) üzenetére


donmackó
őstag

Vasárnap ok, szombaton nem játszok. Akkor az asszony tankozik. ;]

Release the cable hounds!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.