Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Zeki válasza club1 (#5300) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szerintem az az adó csak ürügy hogy többért adhassanak valamit.
Paypal pénz jön-megy.

(#5302) McLaca válasza club1 (#5300) üzenetére


McLaca
őstag

És szerinted azt a Dellmont befizeti valahová? EU-n belül jogszabály szerint van áfa, ezért rászámolják, ennyi. De erősen kétlem, hogy elszámolnának vele, ha az általuk kibocsátott számla formailag nem felel meg semmilyen EU-s előírásnak.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#5303) club1


club1
veterán

Urak! Részemről nem szeretném a továbbiakban offolni a topicot. Aki adót akar csalni az tegye, de felesleges ki/megmagyarázni hogy miért teszi, hiszen az adócsalásnak többnyire nincsenek valós enyhítő körülményei. (Az ui. nem enyhítő körülmény, hogy nincs a szolgáltatás adójára pénzem, vagy azért nem fizetek, mert akinek fizetem az adót, az biztosan elcsalja, vagy az állambácsi költi el arra, amire én nem szeretném, vagy mert a szomszéd is így csinálja, stb...)

(#5304) instantwater válasza club1 (#5300) üzenetére


instantwater
addikt

Az adót levonják a fizetésemből, utána ezt a megsarcolt jövedelmet elköltöm a boltban kajára, amit szintén beáfáznak.
Innentől kezdve lehet pattogni ha telefont kínából, perceket meg luxemburgból veszem áfa nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#5305) Nisida válasza McLaca (#5302) üzenetére


Nisida
aktív tag

Azért ezt kétlem, hogy a számlájuk nem felel meg semmilyen európai jogszabálynak. Per pillanat ha rajta van a vevő, eladó a mennyiség és egy ár akkor simán elszámolható legalább az EU államainak felében.
Csak kis magyar hazánkban szarakszik a NAV a számlákkal, még Japánban is egy sima A4 papírra nyomott Wordbe szerkesztett számla megfelel.

Az adó fizetéshez pedig annyit, jön a Bitcoin aztán mindenki földúton fog robogni Horvátországba :) vagy 100 EUR/100 km ért .

"Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

(#5306) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Elmondanátok nekem,hogy miért érdemes USA címmel regisztrálni a FreeVoipDeal-nél?

(#5307) Zeki válasza Franky2Ster (#5306) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért, mert akkor feltöltéskor nem számol a nettóra áfát. Tehát annyival olcsóbban töltöd fel az egyenleged.

(#5308) McLaca válasza Nisida (#5305) üzenetére


McLaca
őstag

Átírod a címed és kérsz új számlát, és ugyanaz a számlaszám, mint az előzőnek. Na, akkor ezt hogy? :)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#5309) Franky2Ster válasza Zeki (#5307) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Köszönet :R

(#5310) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Nokia E51-en beállítottam a freevoipdeal.com-ot így: [link]
Működik,ahogy a linken is olvasható otthoni wifi-n.
Vodafone-éknál sehogyan nem oldható meg,hogy 3G hálózaton működjön? (feltöltő kártyával) (port átírás...stb.?)

[ Szerkesztve ]

(#5311) club1 válasza huan (#5310) üzenetére


club1
veterán

Vodafonhoz próbáld ki a MoblieVoip for Symbian S60 szoftvert, mert az nem a simán blokkolható sip-es protokollt használja.
Ja és Lámaz-nek: A MobileVoip-ot is tudná a szolgáltató blokkolni, viszont nem olyan egyszerűen, mint a sip-et, mivel a MobileVoip által használt port azonos a böngészők által titkosított hozzáférésre használt porttal.

[ Szerkesztve ]

(#5312) huan válasza club1 (#5311) üzenetére


huan
őstag

Köszi,kipróbálom.
Ez az az app?
Valamiért nem akar települni. Olvastam itt előrébb, hogy el kellene távolítani pár dolgot,mert ütközik valamivel,de sem Skype sem más hasonló progi nincs fent. Valami ötlet? (frissítési hiba! ezt írja)

[ Szerkesztve ]

(#5313) Nisida válasza McLaca (#5308) üzenetére


Nisida
aktív tag

Talán csak azért , mert Luxemburgban offshort rezidensként működik vagyis egy összegben vagy bevétel vagy forgalom után adózik. Innentől fogva meg neki nem kerül semmibe az, hogy hova ad számlát. Amúgy meg raj mindegy neked is mert csak egyszer tudod elszámolni mert ha számla kell akkor átutalásnak is lennie kell, ha pedig csak számla van de átutalás nincs - banki anyaggal igazolva - a NAV megbüntet ugyi mert ez nem KP-s számla:)
Ezért akár ha csinálsz egy Gibraltári céget és 1000 számlát kiállítasz akkor is csak 500 Font az adó meg ha 10k számlát akkor is, és ha nyomda ként csinálod akkor sincs semmi mert ugye megint csak átutalás kell egy ilyen számla pénzügyi teljesítéséhez, ha az nincs akkor itthon semmit nem ér az egész :)

[ Szerkesztve ]

"Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

(#5314) Zeki


Zeki
nagyúr

Az indexen egy etargetes hírdetésben volt:
http://www.gofone.hu/

gondolom voip lesz. Vagy nem?

(#5315) andatti válasza Zeki (#5314) üzenetére


andatti
senior tag

Rákerestem és van hálózatépítő és üzletkötő álláshirdetésük is, valamint Fb oldaluk, de nem valami acélos még... De egy másik hirdetés szerint kínai lesz a főmufti, mert kínai nyelvismerettel keresnek asszisztenst a Bp-i irodába... Egyel lejjebb pedig angol nyelvtudással... :F :F
Már csak várni kell... Vagy jelentkezni és akkor belső infó is jöhet... (én tavaly már jelentkeztem a másikra, de az se volt valami nagy durranás, callback 25 Ft körül... emlékeztek?

A videót 63-an látták 20 nap alatt... így még nagyon friss dolog ez...

Köszi a hírt, nagyon kíváncsi vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#5316) dobostorta


dobostorta
tag

FreeVoipDeal-en ha veszek kreditet, azt mennyi ideig lehet felhasználni telefonálásra?

(#5317) Zeki válasza dobostorta (#5316) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem tudni, évekig.

(#5318) Franky2Ster válasza dobostorta (#5316) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Szerintem 120 napig

(#5319) instantwater válasza Franky2Ster (#5318) üzenetére


instantwater
addikt

Az csak a vezetékes freedays.

(#5320) Zeki válasza Franky2Ster (#5318) üzenetére


Zeki
nagyúr

ingyen telefonálás vezetékesre a 120 nap.

na megelőztél. :)

[ Szerkesztve ]

(#5321) andatti válasza Franky2Ster (#5318) üzenetére


andatti
senior tag

A 120 nap egy feltöltéssel, csak az ingyenes vezetékes szám hívására vonatkozik. A 10 eurós feltöltés, amivel mobilt lehet hívni, illetve a 120 nap ingyen percek lejárása után a vezetékes számokat, nos, annak a lejárata több, mint egy év, talán 2, vagy több évig is megvolt valakinek a fel nem használt egyenleg.

(ha idézünk legyünk pontosak...)

update:
no már 3. lettem... :) :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#5322) gelez válasza Zeki (#5292) üzenetére


gelez
csendes tag

Átírtam a wnw-t internetre és tényleg megjavult.
Köszönöm.

(#5323) club1 válasza Franky2Ster (#5318) üzenetére


club1
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#5324) Zeki válasza club1 (#5323) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tömegével vannak itt a segítőkész emberek. :)

(#5325) whiskeys válasza andatti (#5321) üzenetére


whiskeys
őstag

pontosan. ;)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#5326) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

A FreeVoipDeal-nél lehet telefonszámot igényelni,vagy csak az a szám lehet amit én hozzáadok a verifikációnál?

(#5327) Zeki válasza Franky2Ster (#5326) üzenetére


Zeki
nagyúr

Csak az amit vagy amiket hozzáadsz, és hitelesíted.

(#5328) student


student
őstag

miért nem tudom az usát kiválasztani csak europai országok vannak a settingsbe

(#5329) Franky2Ster válasza Zeki (#5327) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Köszönöm! :R

(#5330) 8zabi válasza student (#5328) üzenetére


8zabi
őstag

újra kell regisztrálni

(#5331) student válasza 8zabi (#5330) üzenetére


student
őstag

:((( és be tudom ujra regizni ugyanazt a mobilszámom?

(#5332) Zeki válasza student (#5331) üzenetére


Zeki
nagyúr

be.

(#5333) 8zabi válasza student (#5331) üzenetére


8zabi
őstag

igen, de a régiből töröld ki

(#5334) student


student
őstag

és ki tudom törölni/megszüntetni a korábbi reget ? vagy mind1

már megvan.

[ Szerkesztve ]

(#5335) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Esetleg aki jártas Linksys SPA2102-r unlock-ban az megkereshetne PM-ben,köszönöm!

(#5336) McLaca válasza 8zabi (#5333) üzenetére


McLaca
őstag

Nem szükséges, megy párhuzamosan is.
Apropó, most gondoltam bele, hogy amikor az FVD szarakodik, akkor az összes dellmont klón is. Ilyen esetekre jól jöhet egy nymgo acc. a maga ~7Ft-os percdíjával (és kevéske kapcsolási díjával), mert lehte 5 USD-vel is tölteni. Szóval tartalék acc.-nak ilyen kis összeggel szerintem jó ötlet. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#5337) Nisida válasza Zeki (#5327) üzenetére


Nisida
aktív tag

Amúgy ez elégé veszélyes - nagyon gyorsan lehet regelni egy számot - , mert simán egy házibuliban más telszámát le tudod "kopizni" 30 sec alatt, és utána kalózkodhatsz vele. Vagy a tieddel tudják ugyanazt.

"Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

(#5338) whiskeys válasza Nisida (#5337) üzenetére


whiskeys
őstag

benne van a pakliban....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#5339) tlac válasza Nisida (#5337) üzenetére


tlac
nagyúr

ezért kell lezárni a telefont

(#5340) Zeki válasza Nisida (#5337) üzenetére


Zeki
nagyúr

Házibuliban kilophatják a bankkártyád is, és feltöltenek valamit, vagy előfizetnek valamire.

(#5341) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

no,egy kicsit visszaolvasgatva látom,hogy szokott minőségi probléma akadni ezzel az fvd-vel kapcsolatban híváskor.ez mennyire gyakori?mobil appal is szaraxik?

(#5342) Zeki válasza betyarr (#5341) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha szarakszik, akkor mindennel szarakszik.
Pár napig szokott ez lenni. De nem minden hónapban.

(#5343) betyarr válasza Zeki (#5342) üzenetére


betyarr
veterán

tehát azért csak esetenként van így?
amúgy ha nincs semmi gebasz,akkor megegyezik a hang minősége mondjuk egy "normál" telefonhíváséval?

(#5344) Zeki válasza betyarr (#5343) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megegyezik. Van egy kis késés a rendszerben, de ennyi. Cserébe 3Ft/perc.
Illetve sokszor ha már eleve hülyén csörög ki, jobb ha leteszed, és 5 másodperc múlva újrahívod.

[ Szerkesztve ]

(#5345) betyarr válasza Zeki (#5344) üzenetére


betyarr
veterán

mekkora késés?egyszer haveromnak skypeoltam japánba,ott volt kb. 1 másodperces csúszás és az elég gáz volt.

(#5346) McLaca válasza Nisida (#5337) üzenetére


McLaca
őstag

Sőt, ha regisztrálsz egy számot, de azt aztán nem töltöd fel, és az érvényessége lejár, kis pihenő után kikerül máshoz, de nálad még mindig be van regisztrálva.

betyarr: ahogy CineDOG topictárs is említette, ritka, és néhány nap alatt legtöbbször rendeződő problémák előfordulnak, ennyi rizikót azonban megér a percdíj. Minőség: PCM kodekkel a hangminőség jobb, mint GSM hívás esetén. De ahhoz nagy adatforgalom is társul (wifi-n mondjuk mindegy, de kb. 800kB/perc), és a hibatűrése sem túl nagy, viszont nagyjából kiváló a minőség vele. Én meg is lepődtem, hogy ilyen hangminőséggel is lehet telefonálni.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#5347) betyarr válasza McLaca (#5346) üzenetére


betyarr
veterán

:R

(#5348) McLaca válasza betyarr (#5345) üzenetére


McLaca
őstag

Ideális esetben ~2ˇ-3 tizedmásodperc, rosszabb esetben fél mp, még rosszabb esetben 1mp, de akkor már hibásnak tituláljuk, és azt javítani is szokták néhány napon belül. Az én tapasztalatom az, hogy a hívótól a hívott felé a késés relatív kicsi, kb. mint GSM hívás esetén, de a visszirány 2-3× annyit késik.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#5349) betyarr válasza McLaca (#5348) üzenetére


betyarr
veterán

Ideális esetben ~2ˇ-3 tizedmásodperc

ez mennyire érzékelhető?zavaró tud lenni,vagy egyáltalán nem vészes?

(#5350) McLaca válasza betyarr (#5349) üzenetére


McLaca
őstag

Ha hirtelen akarod félbeszakítani a másikat, akkor kicsit fura lehet, hogy nem hallgat el olyan hamar, mint egyébként, aztán ha félbehagyod a beleszólást, de ő is elhallgat, mert hallja, hogy mondanál valamit, aztán mindketten hallgattok és egyszerre akartok megszólalni, de aztán halljátok, hogy a másik megszólalt és újra elhallgattok... :) Inkább kicsit esetlen helyzetet szül, de normális párbeszédnél ez ritkán adódik.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.