Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  VGA hiba

Hozzászólások

(#51) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

Érdekese gond merült fel mostanában, lecseréltem a p3-as gépemet egy 754-es a64re, és a videokártya érdekes dolgokat kezdtt csinálni, először 3dmark2001-ben figyeltem fel rá, van néhány teszt ahol a kép ugrál, olyan mintha szaggatna, de nem, ugrál, felraktam a neverwinter nights-ot ott is ezt csinálja, egy kicsit ugrál, a 3dmarkban a pl. bump mapping tesztnél amikor egy sziklaszrü valami forog a képernyőn ott nagyon látszik ez, az emlitett vga egy Msi ti4200/64mg/4xagp, de volt a gépben egy 6600Gt/256 mb is amit vissza is vittem hogy szar, visszaadták a pénzt. De a régi kártyával is csinálja és olyan alkalmazások alatt ahol a p3-on nem csinálta :F
Felraktam először a legújabb forcware-t, majd lecseréltem 77.72-es detonátorra, de semmi változás, memóriát cseréltem a gépben dettó, alaplap probléma lehet???

A válaszokat előre is köszönöm

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#52) RábNorbi


RábNorbi
csendes tag

Hello!
Egyik ismerősöm kapott karácsonyra gépet. Egy ati 9550es kari van benne meg egy samsung tft lcd monitor. A probléma pedig, hogy ha egy játékot a tft natív ffelbontásánál kisebb felbontásban futtatok(1280*1024, és a gép 3gigaahertzes 512 rammal, szal pl egy most wantedot nem visz ekkora felbontásban, meg sokminden mást se), akkor kb két percen belül jön egy hibaüzi valami vpu-tól, és hasonló dolgot kérdez mint a hülye vindóz, hogy küldjön-e hibajelentést az atinak. Ha ezt lekapcsolom, vagy megnyomon, hogy ne küldjön, akkor eltünik, ezután vagy sikerál visszamászni az adott játékba, vagy nem. Általában nem és a játék lefagy. A legújabb catalystet is fölraktam a karihoz, de nem orvosolja. (Nekem itthon gef 6600gtm van és nekem is tft lcdm és nekem is volt ilyen hiba, de a legújabb forceware megoldotta...)
Szal van valami ötletetek, hogy hogy lehetne ezt a problémát megoldani?

(#53) gumi*


gumi*
csendes tag



Hali
Van egy nagy problémám egy Gef4 Ti4200-es Abit Suliro 64Mb 4x-es AGP-s vga karesszal.
Bekapcsoláskor és utána is szabálytalan időközönként a képernyő elszineződik majd fekete lesz resetelni kell.A hűtést már néztem rajta és piszkáltam az alaplapi Bios-t is semmi,driver csere is volt,hűtöt is cseréltem semmi betetem egy gef2-es kareszt azzal tökéletesen műkszik.Le kukázhatom a gef 4-et?
Valakinek valami ötelete.Egyébként titán hütő van rajta ful réz.

Gumi


Ha elveszited a regedet csinálhatsz új nicket:)))))

(#54) Dr. Ernő válasza gumi* (#53) üzenetére


Dr. Ernő
tag

Valszeg vmelyik alkatrész (vagy alkatrészek) tönkrement a kártyán (pl vmelyik kondi), amelynek betegsége megöli az egész kártyát(pedig szerintem a GPU és a többi részegység tökéletes). Valószínüleg szarból akartak várat építeni ami most dőlt össze (hiába Abit). Ha egy másik gépben is ezt csinálja kuka.

(#55) codec válasza Dr. Ernő (#54) üzenetére


codec
senior tag

Valószínüleg szarból akartak várat építeni ami most dőlt össze (hiába Abit). :F

Ezzel a kijelentéseddel szerintem sokan nem értenének egyet.

[Szerkesztve]

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#56) t1 válasza codec (#55) üzenetére


t1
addikt

én biztos nem a TI4200 még mindeig jó karesz de van aki nem tudja megbecsülni

(#57) gumi* válasza Dr. Ernő (#54) üzenetére


gumi*
csendes tag

Ez a karesz már a második gépbe volt.Szoval alkkor kuka.Pedig szerette ma kártyát.
Ezt kb 3 éves kártya volt.Elég sokat ment.Ennyi:)))

Ha elveszited a regedet csinálhatsz új nicket:)))))

(#58) Dani-SKA


Dani-SKA
csendes tag

Hellósztok!
AZt szeretném kérdezni hogy fogalmam sincs mi ohgyan merre meddig de márírtam több helyre is de semmi bíztató.
Van az NFS MW játék pl.
2500+ os bartonom van és ASUS A7N8X-X es alpon meg 512 DDR-400 meg egy ATI 9600 256 Mb 128 Bit.
Na az lenne a problémám hogy kilp a játékból ha 2500+ on megy a procim.azaz 166Mhz e fsb-n
Ha leveszem a biosban 133 ra akkor 1900+ on megy de akkor viszont nem lép ki a játékból és took jáccani.
Akkor azt mondták rakjam vissza 166 ra és az AGP -t 66 MHz re.
Megtettem.Valamivel jobb mert már néha belép a játékba de uigyan úgy ki is 2 perc múlva.
Akkor ha a biosban állítok a memo késleltetéseken akkor valamikor jó egy dearabig vaalmikor meg abszólút kilép már a játék menüjében.
Ez akkor memógond nem???
(Nem csak ennél a játéknál csinálja hanem a legtöbb új nál ami kicsit jobb grafikás.)
Vagy videókari??
SEGÍTSETEK LÉCCIVES MERT MÁR NEMTOOM MI A PICSA VAN!!!

(#59) VogrOn. válasza Dani-SKA (#58) üzenetére


VogrOn.
tag

szerintem szar a procin a hűtésed, és túlságosan felmelegedik, nembírja a terhelést, de ez csak egy tipp

AMD Atlon XP 3200+ ; MSI K7N2 Delta ILSR ; 2x512 Kingston 400MHz DDR, 200Gb+120Gb+20Gb HDD; ATI Radeon 9800PRO; LG DVD-RW 16X

(#60) King-M@X


King-M@X
csendes tag

Üdv mindenki ! Az én problémám ez lenne :
Olykor mikor bekapcsolom a gépet (kiírja az elején még a winfos töltés előtt hogy valami nVidia hiba vagy mi ... ha legközelebb kiírja leírom ,mert fejből nem tom ... LG Flatron t710b monitorom van és zöld árnyalatú benn minden ...(többen kérdezték miért ?)... Mostanság meg olyanokat csinál mikor játszani akarnák teljesen behal az egész ... nem reagál semmire csak a resetre ! A VGA lehet a baj ?? (Én arra gyanaxom ) Lécci próbáljon meg valaki segíteni ,nagyon megköszönném ! :R :R

Egy kis info : MSI K8N SLi-Platinum,A643200+ venice ,1GbInfineon ,AeroCool-A.P.550W ,Samsung160Gb ATA, MSI nV geforce 6600GT PCI-E (500/1000)

(#61) P.Dude


P.Dude
őstag

Hola!

Sziasztok!

Lenne egy nagy gondom a géppel és az lehet hogy vga hiba,nemtudom de remélem ti tudtok segíteni!

Nos akkor elkezdeném!Szóval azvolt hogy interneteztem mint szokásos és egyszer csak hirtelen újraindult a gépem!Egyszerűen nemtudtam mért indult újra.újraindítgattam párszor de nemjött vissza a képernyő és amikor kikapcsoltam a monitort akkor visszajött a kép és a windows is bejött újra vissza,de amikor a víruskeresőt elindítottam akkor a képernyő teljesen elcsíkosodott!

Innentől kezdve leszedtem a windows de megbántam mert most nemtudom visszarakni,mert nemjön be a képernyő,Hiába indítgatom újra vagy kapcsolom ki/be neműködik.Megnéztem mindent a gépben még másik videókártyával is megnéztem,de akkor sem reagált.A Radeon 9600-amnak nemhiszem hogy lene baja mert nemlátok kívüről hibát rajta,de azért az alaplapomra is gyanakszom.Asrock k7-es alaplap.
Nos hát ez a probléma.Bízok benne hogy minnél hamarabb segíteni tudtok!

Zoll

(#62) (Bundás) válasza P.Dude (#61) üzenetére


(Bundás)
addikt

Speaker be van kötve? Hangjelzést nem ad ha bekapcsolod? Tuning volt? C-mos clear?

(#63) P.Dude válasza (Bundás) (#62) üzenetére


P.Dude
őstag

A Speakert mire érted?Ha bekapcsolom akkor üzemel vagyis zúg de útánna nemad egy rövid hangot amit adnia kéne hogy bejött.Tuningolni eggyáltalán nemtuningoltam.
Milyen c-mos?Vagyis az mi?

Zoll

(#64) ssolitude válasza P.Dude (#63) üzenetére


ssolitude
őstag

Húzd ki a tápot a hálózatból,vedd ki az elemet az alaplapból,várj 20 másodpercet,tedd vissza, indítsd el a gépet.Szemrevételezd a gépet,nem lötyög-e valami,nem esett e le valami,nem látszik-e valahol fizikai sérülés.(A processzorhűtőt óvatosan mozdítsd meg.Stabilan áll?)

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#65) P.Dude válasza ssolitude (#64) üzenetére


P.Dude
őstag

Nincs benne semmi sérülés.Figyusztok inkább leviszem servicbe mert most kicsit komplikált nekem.Bocs!
Azért köszönöm a segítséget!

Zoll

(#66) (Bundás) válasza P.Dude (#65) üzenetére


(Bundás)
addikt

Ha túl nehéz a kérdés az a baaaaaj, ha túl könnyű a kérdés akkor meg az a baaaj! :DDD

(#67) P.Dude válasza (Bundás) (#66) üzenetére


P.Dude
őstag

Belgától belgáig!

Hidd el én megnéztem mindent a gépben kíhúztam ezt azt és még mást de nemindul.Ismerősöm is megnézte de ősem tudja mi a baj hogy most komoly e vagy nem komoly azt majd meglátom.Egyenlőre nemkísérgezgetek!

Zoll

(#68) twingers


twingers
tag

Sziasztok.
Nem éppen hibáról lenne szó. Csupán az lenne a kérdésem ,hogy hol lehet megnézni, hogy a videókártyám támogatja-e a DirectX9-et, vagy hogy egyáltalán melyik verziót ''szereti'' jobban?! Nagyon fontos lenne!
A típusa: SiS 661FX (laptopban)

Köszi előre is!

(#69) Fex


Fex
tag

Sziasztok!

(Ide is leírom, hátha többen nézik ezt a topikot)
Lenne egy nagy problémám!
A napokban húztam újra az XP-t, és nem akar semmilyen videót (dix, xvid, stb..) és dvd-t
lejászani, illetve tv-t nézni sem lehet. Próbáltam media playerrel, Power dvd-vel, BS Player-rel, de még a divx saját lejátszójával is. Az xp-n fenn van az összes frissítés, legújjab alaplapi driver, nvidia driver, directx, divx, stb... (De próbáltam már frissítés nélküli xp-n is, csak sp1, akkor sem megy.) A játékok rendesen mennek, minden további program megfelelő sebességgel fut. A legérdekesebb, hogy az alaplapi vga-val semmi probléma nincs, az rendesen lejátsza. A gépen csak a divx és xvid codec van fenn, meg egy ac3filter. Próbáltam már csak divx, vagy csak xvid codec-kel, de ugyanaz az eredmény marad. Próbáltam többféle divx-el, nvidia driverrel, semmi változás.

A hiba annyiból áll, hogy megnyílik a lejátszó, majd ''csatlakozás a médiához...'' és ezután a prociterhelés felmegy 100%-ra, és a gép iszonyúan lelassul.


A gép: asrock775i65GV, aopen aeolus6200dvr256, 1 gb ram, 3 gigás P4, maxtor 120 gb, egy 17-es tft 1280*1024-ben, és egy PCTVpro...

Valakinek ötlete esetleg?

Köszönettel:

Fex

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#70) Fex válasza Fex (#69) üzenetére


Fex
tag

Senki nem tud segíteni?

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#71) (Bundás) válasza Fex (#69) üzenetére


(Bundás)
addikt

Másik driver?
Másik vga?

(#72) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Nekem is ez tűnik a leghelyénvalóbb topicnak, problémámra...
Adott egy 6800Ultra AGP-s kártya...Hibátlanul ment.
Monitor csere volt, és az új monitor üzembehelyezésekor, ahogy az
lenni szokott, elkezdődött a tesztelgetés, hol, milyen képfrissítést bír.
(CRT-ről beszélek természetesen)
Na mondom a barátomnak (nem az én kártyám, monitorom :DDD :DDD )
küldd meg 800X600-ban 200Hz-en, ha már a 160-at bírja... ;]
...Nem bírta, összeesett a kép.
Újraindítás, visszaállít normál értékre, ott is összeesett...
Na, nem húzom tovább, néha még bejött a win, aztán nagyon hangosan elkezdett
bootnál sípolni a kártya (eddig nem is tudtam, hogy ezeken is van egy
speaker...) és többet nem működött, egy gépben sem.
Kérdésem, hogy lehet-e, érdemes-e a javításával foglalkozni.
Köszönöm

(#73) Tsopi válasza fiATHaLON (#72) üzenetére


Tsopi
tag

Haley!
Mia helyzet a garanciával?
Egyébkéntsem biztos, hogy javítanák hanem cserlnék!

''Cum deo pro patria et libertate''

(#74) Fex válasza (Bundás) (#71) üzenetére


Fex
tag

Igen-igen. Kipróbáltam a kártyát másik gépben, és ment. Leszedtem az nvidia drivert (a legújjabb volt a gépen), és egy korábbit raktam fel (xp driver cache-t töröltem) és minden megjavult.
Szóval a legfrissebb nvidia driver volt a ludas.

Fex

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#75) tope válasza Fex (#74) üzenetére


tope
addikt

A legújabb drivereket sosem a ''régebbi'' kártyákhoz adják ki, ezért adódhatnak ilyen esetek (sajnos).

(#76) fiATHaLON válasza Tsopi (#73) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Ezt kifelejtettem, semminemű garancia nincs már, akkor nem is kérdezném,
hanem tolnám vissza, mert külsérelmi nyom nincs rajta...

(#77) tenna


tenna
tag

hello, lenne egy problémám a tnt2semmel, egy bizonyos jaékban(f1 chalenge 99-02-rh05moddal)5 perc jaték után fehér csiokok jelennek meg a képernyőn, amikor kiléopek ez a windosba is van csak ott az ikonok mosodnak el külömböző színekben, ez csak akkor tűnik el ha újra belépek a játékba és gyorsan kilépek. mi lehet a baj? volt mér driver újra telepítés, próbáltam már más felbontásba is

athura.atw.hu

(#78) ollie válasza tenna (#77) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

vga túlmelegedés, vga memóriahiba, több ötletem nincs

***

(#79) jakewyler válasza tenna (#77) üzenetére


jakewyler
senior tag

próbálj meg a memókra rátenni egy bordát,vagy egy hűtőt és úgy nézd meg

(#80) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Betettem a gépbe egy S3 Savage 64-es kártyát, és driver felrakás után nagyon kontrasztos képet adott (pl.: a karaktereknek volt egy szép kis aurája) 1024*768-on, 75 Hz-en, 16 és 32 -es színmélységgel is.

Ugyanez a gép egy RIVA TNT 32-essel simán megy, a jelenség nélkül.

Mire gyanakodik ilyenkor egy okos felhasználó?

(#81) DeFranco válasza DeFranco (#80) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ööö... UP

(#82) Norbo03 válasza tenna (#77) üzenetére


Norbo03
őstag

Hali!

Lehet h a GPU vagy a mem-ek melegednek tul. Pasztázd újra a GPU-t. meg takarítsd le alkoholal a ramokat hátha csak vlmi rászállt és melegszik. Jah és kapcsold ki a bios-ba az AGP fast write-ot.

[Szerkesztve]

(#83) Daniel


Daniel
tag

Sziasztok!


Egy igen zavaro jelenseg tortenik a gepemmel, jobban mondva grafikaval.

Kb. 20-30 perc utan (nem mindig, de tegnap kb. 3-szor elofordult), barmelyik jatek vagy film hihetetlenul belassul, frame-ek kozott kb. 5-10 masdoperc az intervallum, a hang is megakad.

Az egyeduli dolog ami ezt kijavitja, hogy ujrainditom a gepet.

Erdekes modon, amikor ALT+TAB-al vissza megyek a desktop-ra a megakadt jatekrol vagy filmrol, a gep nincs lefagyva es minden mukodik tovabb.

Masreszt ha nem is futtatok semmi jatekot, neha elofordul hogy beinditok egy filmet, es ugyanaz tortenik mint a jatekokban - kep es hang akad (es ez sem mindig fordul elo, hanem csak neha neha).

Ujrainditas utan persze minden perfektul mukodik.

Mielott folytatnam, felsorom a konfigom:

Alaplap: Gigabyte GA-K8U-939 (ULi M 1689 -es chipset)
Proci: AMD Athlon64 3500+ Venice magos 1.40v
Memoria: 4x256 OCZ Enhanced Latency (CL2)
VidKari: Palit GeForce 6800 GS AGP (350/1000 - tehat alaporajelek, stock cooler)
Tap: EG365AX-VD (Enermax Silencer 353W)
Vinyo: Seagate 400 GB PATA ST3400832A


- Eloszor a vidkari driverere gyanakodtam, mert a 91.33-as verzio volt fent, ami vegul is beta, ugyhogy fogtam es Palit weboldalarol toltottem le a drivert (84.12-es verzio)

- Sajnos a problema megmaradt, gondoltam hatha a kartya hutese nem elegendo es terheles alatt lefokozz a kartyat - de ezt a teoriat gyorsan elvetettem mondvan hogy miutan 10 oran keresztul futattam a Video Card Stability Test nevu programot es a gep le sem fagyott, majd a progi leallitasa utan rogton futattam a CoD2-ot es a jatek baj nelkul ment.
Terheles alatt a max hofok az nVidia Control Panel szerint kb. 55 fok volt.


A 6800 -asom elott egy BFG Tech GeForce 6200-om volt, ami alapbol volt huzva es ilyen vele nem fordult elo.


Lehet hogy:

- Formazni kene a gepet, ujrapakolni mindent es ujra kiprobalni? (Igazsag szerint ez igy is meglesz mert a 400 gigas vinyo backuppa valik es helyebe ma rakok bele egy Maxtor DiamondMax 10-es 200 gigas SATA vinyot)
- Mas drivert megprobalni?
- Netan a ULi M 1689-es chipset inkompatibilis a 6800-assal (mint ahogy nemelyik Nforce3-as alaplap balhezik az adott kartyaval)?
- Lehet hogy a kartya gyari hibas?
- Lehet hogy a kartya nem kap eleg aramot (bar ezt kotve hinnem)?


Legyszives segitsetek!


Elore is koszonom!

(#84) palerNEW


palerNEW
tag

Halli All

Valaki találkozott már ilyen hibával ????
Indítás után a windows betöltő képernyője még bejön, bár a fehér részeken (windows felírat)is látszanak ezek a rózsaszín elszíneződések, de mire a windowst ténylegesen betöltené addigra elsötétül a képernyő.Csökkentet ill. VGA módba elindul és be is tölti a Wint 640x480 8bit-s minőségbe, de amint akár a felbontáson, vagy ép a képminőségen is fentebb állítok, újra elsötétül a képernyő. :O
Hibajelenség:
Szerintetek a VGA-nak annyi, vagy esetleg van valakinek valami mentő ötletet a VGA megmentésére ??
Tipus: GF 7300GT

És ha cserélni kell, akkor most melyik típusú videókarit ajánljátok ami teljesítmény/ár arányba a legjobb választás lenne.

Válaszotokat előre is megköszönöm :R
SÜRGŐS LENNE !!!!!!!!!! :R

Tegnap DOS, ma Windows... Félek a holnaptól! - Kidobtam a frigót, mert a Windows jobban fagyaszt!

(#85) losado válasza palerNEW (#84) üzenetére


losado
csendes tag

Halli palerNEW

Nekem is ilyen hibát produkál a gépem (biztos fertőző).

A videokártyám tipusa ASUS GF 7600 GS és éppen 2 éves.

Mentő ötletem még nincs, de szeretnék kapni.

:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :W :W :W :W :W :W :W :W

(#86) zsolt1129 válasza losado (#85) üzenetére


zsolt1129
addikt

Eza VGA hibájára utal. Ha van még gari,akkor gyorsan vissza :D

(#87) Psytróger


Psytróger
tag

Üdv!
A mai napon vettem észre, hogy a windowsom méretezése néhány pixelt ugrál...
Sima 17 colos crt monitorra van rákötve egy galaxy 8800 GT 2DVI videókártya, és a windows szélessége/magassága néha mintha változna pár pixelt. Úgy értem, pl. a monitor oldalán ugye van egy pár pixeles holtsáv, ami néha kisebb, néha nagyobb lesz. Szerintetek ez monitor vagy videókártya probléma lehet?
Előre is köszi a segítséget!

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#88) Dops


Dops
tag

hali
az én problémám a következő
a monitorom ilyen kékes szinu lett a vga az oka szerintem mert tübb monitorral is ilyen

nemtudom mennyi látszik de elég zavaró
hogylehetne megcsinálni????

üdv. Imi

Takarékoskodj a WC papírral. Használd mindkét oldalát.

(#89) bebebacsi


bebebacsi
csendes tag

Kifagyott a gépem másolás közben. Restart, azóta nincs kép. Én vga hibára tippelek, mert a ventillátor kb 3mp-ig lassabban pörgött, ujabb 3mp-re felgyorsult, aztan megint vissza. Szétszedtem a gépem, majd összeraktam, azóta túlpörög a ventillátor. Bár az is érdekes, hogy az inditásnal nincs bipppp. Fogalmam sincs mi lehet a gond. BIOS reset megvolt. Gépből ki van takaritva minden, és így sem jó. :F

(#90) kbalazsa válasza Dops (#88) üzenetére


kbalazsa
senior tag

Gondolom nem ugyanazzal a kábellel próbáltad a több monitort...

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#91) Dops válasza kbalazsa (#90) üzenetére


Dops
tag

De ugyanazzal a kábellel próbáltam.

Takarékoskodj a WC papírral. Használd mindkét oldalát.

(#92) kbalazsa válasza Dops (#91) üzenetére


kbalazsa
senior tag

A kábel is lehet hibás, próbálj ki egy másikat. Ha az sem, akkor a VGA körül lehet tényleg a gond.

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#93) Dops válasza kbalazsa (#92) üzenetére


Dops
tag

Most néztem emg egy másik VGA kábellel. Ugyanaz a kékség van sajnos..akkor a VGA a hibás valószinuleg.

Takarékoskodj a WC papírral. Használd mindkét oldalát.

(#94) kbalazsa válasza Dops (#93) üzenetére


kbalazsa
senior tag

Még a VGA kimenet lábait nézegesd meg, az talán még javítható is lenne...

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#95) opel8v válasza Dops (#88) üzenetére


opel8v
tag

szia

mind2 kimeneten ilyen a kép? lehalt a piros szined. de nézd meg a másik kimeneten.

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#96) Dops válasza opel8v (#95) üzenetére


Dops
tag

hali

megoldottam a problémát
a videőkártyá 2 dvi kimenet van, azon a vga átalakitó. eddig az alsón 1 esen volt összekötve poébol átdugtam a másikra és ott hibátlan a kép, szóval az alsó, 1 es van meghibásodva

azt lehet javitani ? vagy milegyen mst? használjam tovább csak a 2 es csatival?

üdv

Takarékoskodj a WC papírral. Használd mindkét oldalát.

(#97) kbalazsa válasza Dops (#96) üzenetére


kbalazsa
senior tag

Már [válaszoltam] erre a kérdésre :)

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#98) opel8v válasza Dops (#96) üzenetére


opel8v
tag

lehet csak kontaktos a csati vagy valami tranyo szállt el a dvi elött

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#99) Dops


Dops
tag

már nincs rá gari..megszunt a cég ahova garis lenne..hol lehet megjavitani ? ha lehet is valahol.

Takarékoskodj a WC papírral. Használd mindkét oldalát.

(#100) kbalazsa válasza Dops (#99) üzenetére


kbalazsa
senior tag

Attól függ mi a probléma. Jó lenne megnézetni előbb egy hozzáértő szeművel. Ha tényleg csak egy lába lóg, azt egy ügyes kezű forrasztós emberke hipp-hopp orvosolni tudja.

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  VGA hiba
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.