Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) föccer


föccer
nagyúr

HA felület, jobb hasáb alján, az itt szóltam hozzá lista alatt kint vannak az ajánlott cikkek. Éppen a heti szemle van kint, aminek a címe rosszul van megjelenítve, mert a cím helyett a "szemle rövidcím" szöveg jelenik meg.

A főoldalon is megtalálható és a főkategórián belüli aloldalakon is.

ctrl+F5 nem segít.

Frissített Win 7 Home premium, friss Chrome.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3252) Weaver


Weaver
senior tag

most én vakultam meg, vagy eltűnt a hardveraprón a hirdetéseim módosítása opció !?

(#3253) föccer válasza Weaver (#3252) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3254) zoltan6


zoltan6
őstag

mai nap folyamán nem jönnek az email értesítők privát üzenetekről,fiók: outlook-os,reggel 9:37-kor jött utoljára,pedig :F azóta kaptam vagy 12 privátot.

(#3255) Brain75


Brain75
senior tag

Hello

Ma 18:17-kor megújítottam a hirdetésemet
Kártyával fizettem, az sms megjött a Banktól a pénzt levonta, de a hirdetés nem hosszabbodott meg.

Ilyenkor mi a teendő ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#3256) föccer válasza Brain75 (#3255) üzenetére


föccer
nagyúr

Várni, amíg beérkezik a PH számlájára. Valószínűleg valamelyik bank még csücsül rajta. Amint beérkezik, a rendszer azonnal, automatikusan élesíti.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3257) Brain75 válasza föccer (#3256) üzenetére


Brain75
senior tag

Előtte 1 perccel hosszabbítottam meg egy másik hirdetésemet és az 1 másodperc alatt éles is volt.
Ez pedig nem.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#3258) föccer válasza Brain75 (#3257) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor lehet valami más gubanc lehet. :( Parciék biztosan utána fognak nézni, ha olvassa a hozzászólásodat.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3259) Brain75 válasza föccer (#3258) üzenetére


Brain75
senior tag

Most már rendben van.
Biztosan beragadt valami.

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#3260) Gyuszi83


Gyuszi83
tag

Sziasztok!
E-mail-be jön az üzenet, hogy kaptam privát üzenetet. Belépek a hardveraprobe és nem látom az üzenetet. Ez már a 2. üzenet amit nem tudok elolvasni. Tegnap reggel, meg ma reggel-it se tudom megnézni.
Mi lehet a probléma ?
Köszi.

(#3261) föccer válasza Gyuszi83 (#3260) üzenetére


föccer
nagyúr

Prohardver domain alól látszik az új privát? Nem lehet,hogy egy régebbi privátodról most ért oda az értesítő?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3262) Superhun


Superhun
addikt

Nem érhető el a Hardverapró. Mi történt? :F

Javítom: néha elérhető, néha nem.

[ Szerkesztve ]

(#3263) molvany válasza Superhun (#3262) üzenetére


molvany
senior tag

Ez engem is érdekelne :K

WhatsApp :+491737182060

(#3264) canniball


canniball
nagyúr

Asus Memopad HD7 + BoatBrowser: a "Megújultunk értesítő" álló valamint fekvő módban is kilóg és kezelhetetlen. Tudom hogy a mobil eszközök nem élveznek jelentősebb figyelmet, de szvsz elég rég megújultunk, nem lehetne ezt már kikapcsolni? :B

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3265) #92415744 válasza molvany (#3263) üzenetére


#92415744
törölt tag

bejön az, csak rettenet lassú.... :W
így bizniceljen itt az ember hétvégén. :O

(#3266) Superhun válasza #92415744 (#3265) üzenetére


Superhun
addikt

Szerencse a PÜ-ket a PH-n még lehet olvasni. :K

(#3267) zoltan6 válasza Gyuszi83 (#3260) üzenetére


zoltan6
őstag

már én is írtam tegnap hogy nem jönnek az email értesítők,ma megjött egyszerre reggel vagy 20 db 1 nap késéssel.

(#3268) Gyuszi83 válasza zoltan6 (#3267) üzenetére


Gyuszi83
tag

Nekem pont fordítva van. Az értesítőt megkapom, de az üzenetet nem látom. Nekem is Outlook-os.

föccer: prohardver domain alól se látom az üzenetet, de ráírtam arra aki elvileg küldött, hogy valóban küldött e, de még nem kaptam választ.

[ Szerkesztve ]

(#3269) zoltan6 válasza Gyuszi83 (#3268) üzenetére


zoltan6
őstag

nem lehet hogy már te is olvastad,csak késve jönnek?

(#3270) Gyuszi83 válasza zoltan6 (#3269) üzenetére


Gyuszi83
tag

Lehetséges... Azért is írtam rá, hogy küldött e üzenetet abban az időpontban, de válasz még most sincs.

(#3271) marco22


marco22
csendes tag

Üdv!! Hol tudom beállítani hogy kapjak érteseítő emailt az üzenetekről?

(#3272) zoltan6 válasza marco22 (#3271) üzenetére


zoltan6
őstag

itt

(#3273) marco22 válasza zoltan6 (#3272) üzenetére


marco22
csendes tag

köszi

(#3274) MM


MM
őstag

Sziasztok!

Ennek a hirdetésemnek az adás-vétele rendben lezárult, Neoteric kolléga rányomott az értékelés kezdeményezésére (KÉP), de nekem nem jött privát a Hardveraprótól, így nem tudjuk elvégezni az értékelést.

Kérdés, lehet-e ennek köze ahhoz, hogy közben (részben) megváltoztattam a hirdetés címét.

Fentiek miatt írtam a "Jelentem" gombot használva, de ha a "jelentéseim"-re nyomok, az továbbra is üres, ezért, mikor másodszor írtam, kértem emiatt visszajelzést, de nem kaptam, ebből gondolom, hogy nem ment el a jelentés sem.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#3275) vinibali


vinibali
őstag

üdv.
van egy kártya, amit én adtam el, mégis én lettem értékelve, mint vevő :)

Töröltem, privátban elküldtem a kollégának a normális értékelés menetét! - essexboy

[ Módosította: essexboy ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3276) Alkukirály


Alkukirály
tag

Sziasztok,
Olyan gondom lenne, hogy az első sikeres üzletkötés, értékelés megtörténte után az új HA-n nem egy, hanem kettő piros pontom lett. :)

(#3277) Superhun válasza Alkukirály (#3276) üzenetére


Superhun
addikt

Két piros pontot egy üzletért, ha vásárló voltál, és akár 5 pirospontot, ha eladó. :K

(#3278) Kicsirics77 válasza Alkukirály (#3276) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mindenkinek annyi lesz ha vevőként értékelik...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3279) Alkukirály válasza Superhun (#3277) üzenetére


Alkukirály
tag

Rendben Uraim, köszönöm. :)

(#3280) Faterkam


Faterkam
addikt

Megoldódott a szerkesztés gomb a hirdetésbe! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3281) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

Van egy hirdetésem, ami ma járt le és nem tudom meghosszabbítani. :(

A menete az lenne, hogy aktívba teszem, majd az aktív hirdetéseimnél kiválasztva meghosszabbítom. A második lépést viszont nem tudom megtenni, mert az opciókra kattintva csak archiválni tudom, se jegelni, se hosszabbítani, se uppolni stb.:

Előre is köszönöm a segítséget!

Bye, Fifi

(#3282) essexboy válasza Fifi (#3281) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Cache törlése és Ctrl + F5 után, ha archívból aktívba rakod a hirdetésed, akkor automatikusan meg kellene hosszsbbítania a rendszernek. Ha így sem megy, akkor egy op.rendszer és böngésző nevével, verziószámával megspékelt újabb hozzászólást írj ide a topikba.

essexboy

(#3283) .bruszli. válasza essexboy (#3282) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nálam is hasonló...ma lejárt hirdetés,nem enged hosszabbítani. Átrakom aktív státuszba -> átkerül az aktív hirdetésekhez,de archívként ( WTF? ) C törlés,f5 megvolt. CTRL+F5 kombóra visszaugrik az archív hirdetések közé...

Win7 64 bit, IE 11 és Chrome 33 is ugyan ez,két gépen.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#3284) essexboy válasza .bruszli. (#3283) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Meg lesz javítva!

essexboy

(#3285) b05styp


b05styp
tag

Üdv,

Már jópár hónapja megy ez az új hardverapró, örültem is az újításnak, de mostmár sokkal inkább rossz döntésnek tartom hogy ilyen hamar kiadták, sokkal több időt kellett volna szánni egy komoly tesztre és hibajavításra.

A legfőbb zavaró dolog jelenleg nekem az, hogy ha nem pipálom be bejelentkezésnél mindhárom checkbox-ot akkor hiába lép be, igazából mégsem. Néhol azt írja hogy be vagyok jelentkezve, de ha rámegyek hogy kedvencekhez adás vagy privát üzenet akkor kéri a bejelentkezést újra. Nem vagyok ellene az újulásnak mert tényleg ideje volt, de ez lenne a legfőbb bug amit ki kellene javítani hogy ha bejelentkeztem akkor legyek is bejelentkezve legalább a session idejére ha nem pipálok be semmit.

meg vannak érdekes dolgok még benne.

Vannak bugok még benne, de ez erősen major köztük.

Tesztelve firefox,ie,chrome, blackberry z10-en alap browser
win8 64bit és win7 32bit

[ Szerkesztve ]

:)

(#3286) essexboy válasza b05styp (#3285) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nem lehet hogy a Java-d nagyon magas biztonsági beállításokra van beállítva, és ez okozza ezeket a problémákat?

essexboy

(#3287) b05styp válasza essexboy (#3286) üzenetére


b05styp
tag

Nem, ez telefonon, tableten, több laptopon is előfordul

:)

(#3288) Fifi válasza essexboy (#3284) üzenetére


Fifi
őstag

Köszönöm, a gyors javítást, már működik! :R

Amúgy volt cache ürítés, másik böngésző, sőt másik oprendszer alóli próba is.

(#3289) pentium4


pentium4
senior tag

sziasztok!

Van pár hirdetésem amik lejártak és az archivba kerültek, kattolok hogy opciók majd aktiv és ok gomb, feljön egy kis ablak hogy ingyen maximum 2szer lehet hosszabitani, kattolok hogy ok, átdob a kosárra de nem teszi bele igy nincs mit kifizetni! tudnátok segiteni benne mert fontos lenne!
köszi!

P4

(#3290) .bruszli. válasza essexboy (#3284) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Visszajött a hosszabbítás lehetősége...enyhén időutazó-verzióban. Vagy alapból hosszabbodott és már most felkínálja a következő hosszabbítást ? :U

[ Szerkesztve ]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#3291) vinibali


vinibali
őstag

az UPok 4 után elfogytak.
pedig, próbálok csak egyszer kattintani a gombra. azokat jelzi is, de ígyis van, hogy egy kattintásra frissítésnél már kettő hiányzik. csak nem mindig jelöli őket
Chrome 34 Xubuntu 14.04 64bit

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3292) molvany válasza vinibali (#3291) üzenetére


molvany
senior tag

Uppolásnál a sebesség sajnos " katasztrófa ".
Kattintás után legtöbbször fözhetsz egy kávét, vagy ehetsz vagy ...... mire jóváhagyja és katttinthatsz a követketö Uppolásra.
Na jó, ez az idözítés lehet kicsit túlzás, de valóban katasztrófális a " sebesség ".
Ha nem figyelsz, garantáltan 2x uppolod ugyan azt a hirdetést.
Nem tudom, mit lehet ezen javítani, de nagyon kellene :K

WhatsApp :+491737182060

(#3293) pd


pd
tag

Hiredtés

A vevő, Norb3rto 02.24-én 15:50-kor kezdeményezte az értékelést, erről én, az eladó, pd megkaptam az emailt. Visszaigazolást követően 15:58-kor megkaptam a második emailt az értékelésre mutató linkkel, a vásárló viszont nem kapott, így az üzletet nem tudja értékelni. Norb3rto adatlapján látható, hogy az értékelés részemről megtörtént.
Mi ilyenkor a teendő?

(#3294) Superhun


Superhun
addikt

Megint nem kapok email értesítőket az új PÜ-kről. :(

(#3295) Winner_hun válasza molvany (#3292) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valóban nem egy pörgős dolog az up. Most uppoltam 3 hirdetésemet. Az első uppolása után megjelent alul a dátummal. A következő uppolásánál eltűnt. A 3. uppolásánál se jött vissza. Aztán nyomtam egy frissítést az oldalon, az először uppolt hirdetés megjelent. Következő frissítésnél eltűnt!? 3. frissítésnál a másodszorra uppolt hirdetés jelent meg. Aztán az is eltűnt. Egy ideig 1-1 hirdetés megjelent a listában, majd eltűnt. Kb. 1 perc szórakozás után megjelent mind a 3 és már ott is maradtak.

Volt F5 meg Ctrl+F5 is, ugyanúgy rossz volt.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3296) zoltan6 válasza Superhun (#3294) üzenetére


zoltan6
őstag

már napok óta ilyen,többször írtam már én is,de semmi reakció. :(

(#3297) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

csak rettegve írom le és ne is vegye senki semmilyen ígéretnek, de úgy tervezzük, hogy visszahozzuk az apró kódját a saját rendszerünkbe. nem látjuk biztosítottnak, hogy valaha elfogynak a bugok, nekünk is folyamatos stressz, költség és energia az állandó peccselés. levontuk a konklúziókat, a lapcsalád integráns részének fejlesztését többet nem adjuk külső kézbe.

mindez nem jelenti azt, hogy bármi a kódon/bugokon kívül változni fog az új apróban, ha egyáltalán meglépjük végül. marad az új arculat, az új funkciók, a hamarosan rajtoló mobil verzió stb. de az biztos, hogy az oldal újra gyors lenne és az is, hogy idővel megszüntetjük a bugokat (miként a többi portálnál is megtettük ezt már rég).

mindez legkorábban őszre lenne meg, addig biztosan marad a jelenlegi rendszer. ami bár bugos, azért a statisztikák alapján legalább használható, a hülyeségeivel együtt is. a kritikus bugokat nyilván próbáljuk javítani közben. erről az egészről légyszi ne kezdeményezzünk most vitafórumot, leginkább csak azért írtam ezt meg, mert eddig is transzparensek igyekeztünk lenni az apróval, felvállalva a hibákat is. nem hülyék vagyunk (bár sokan azt gondolják rólunk :DDD), és bárkinek nyitva áll a pálya, hogy 13 év alatt egyszer se vétsen semmilyen szintű hibát egy ekkora portálrendszernél.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3298) Faterkam válasza Parci (#3297) üzenetére


Faterkam
addikt

Ezt örömmel olvastam! Kitartást nektek! :R :R :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3299) 04ahgy válasza Parci (#3297) üzenetére


04ahgy
nagyúr

10 évi munkátokat kísértem és kísérem figyelemmel a PH!-n regisztrálva, előtte pedig olvasóként. Az alapján Ti sokkal magasabb színvonalon meg tudtátok volna csinálni az új aprót. Tényleg. :R

Nem tudom, milyen a szerződésetek a külső céggel, de remélem részükről vállalásként benne van minden, és javítanak mindent, és kötbérre is kitér... :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3300) Parci válasza 04ahgy (#3299) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez így van, viszont véges a kapacitásunk, sokkal lassabban fejlődik minden. de inkább legyen full fapad, mint problémás. ezzel együtt ez egy hosszútávú terv, amit itt vázoltam, ráadásul millió buktató lehet a konkrét dolgokban menet közben.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.