Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) Genji válasza Parci (#2085) üzenetére


Genji
őstag

Köszi nekem megjelent! :R

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#2102) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

A héten megvették a laptopomat amit a hardveraprón hirdettem. A vevő szeretne értékelni, kaptam is róla mailt, kattintottam is, de ő azt mondja, hogy még mindig nem tud értékelni. Ez mitől lehet?

(#2103) anna/anna válasza Parci (#2085) üzenetére


anna/anna
csendes tag

Nekem rogton sikerult az aktivalas.

Koszonom szepen a segitseget!!!!!!!

Sziasztok,Anna

(#2104) Parci válasza anna/anna (#2103) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hurrá, egy csúnya buggal kevesebb!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2105) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok, telefonrol nem lehet UPolni (opera mini 4, motorola v8) Van napi 5 ingyenes UP, ezeket nem lehet "összerakni" (pl: 1.nap 5up, 2.nap 10up...)? 1-2 hétig nem lesz gépem :(

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#2106) föccer válasza 800.henrik (#2105) üzenetére


föccer
nagyúr

Használd az időzített up funkciót. Pont erre van kitalálva. Az up-ok halmozása nem lesz megoldva.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2107) Winner_hun válasza föccer (#2106) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azokat nem lehet időzíteni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2108) föccer válasza Winner_hun (#2107) üzenetére


föccer
nagyúr

Ohh, tényleg, ezt benéztem :B Köszi a helyre igazítást :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2109) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Mikor lesz telefonos Hardverapró?

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#2110) Parci válasza 800.henrik (#2109) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lesz idővel, de opera mini alatt le sem teszteljük, annyira nem szabványos böngésző, hogy nem foglalkozunk vele

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2111) 800.henrik válasza Parci (#2110) üzenetére


800.henrik
senior tag

Milyen böngészővel próbáljam?

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#2112) Parci válasza 800.henrik (#2111) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem ismerem a telefonod, de mondjuk a gyárival? vagy ffox?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2113) 800.henrik válasza Parci (#2112) üzenetére


800.henrik
senior tag

A gyári is opera mini, csak java-s programok mennek rajta...

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#2114) Parci válasza 800.henrik (#2113) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

stock android, ios/safari, wp/ie és ffox alatt teszteljük majd a mobil oldalakat

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2117) Brain75


Brain75
senior tag

Hello.

Az értékelés jelentésénél ha meg akarom írni hogy miért jelentem és kiírja alul hogy max. 365 karakter és ez folyamatosan csökken akkor miért nem tudom elküldeni jelentést ?

Nem működik a max. 1000 karakter hanem kb. 200-at fogad el maximum.

Ennyi karakterben nem lehet megírni normálisan hogy az ember miért írja a jelentést az értékelésről.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#2118) Beethoven


Beethoven
tag

Továbbra sem tudom megnyitni a hirdetésekbe a képgalériát pedig most már google chrome-ot használok és ie-n is próbáltam.

by Beethoven

(#2119) Beethoven


Beethoven
tag

Most telepítettem a firefoxot. Azon sem képes megnyitni a képgalériát. Ezek szerint nem böngészőfüggő a képgaléria megnyitása hanem ez egy konkrét bug.

(#2120) Winner_hun válasza Beethoven (#2119) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam minden gond nélkül megnyílnak a képek. Firefox, Chrome és IE böngészőkkel néztem meg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2121) bundilolo


bundilolo
tag

Feladtam egy hirdetést, majd rákerestem a hirdetéseknél, látom semmi. Visszamegyek a saját hirdetéseimhez, erre látom, hogy tulajdonképpen nem is adtam fel. És ez nem az első eset. Böngészőtől független.

(#2122) Parci válasza bundilolo (#2121) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

1. mert nem adtad fel, két lépcső a feladás, te csak az elsőt csináltad meg. a második lépésben kattintani kell az aktiválás gombra.

2. ha nem látod az aktiválás gombot, akkor légyszi törölj gyorsítótárat és nyomj egy ctrl+f5-öt, mielőtt legközelebb próbálkozol. régi bug volt ugyanis, hogy egyes esetekben nem jelentek meg a gombok, de ezt azóta javítottuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2123) Parci válasza Beethoven (#2119) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tiltod a js-t, adblocker szűri vagy valami ilyesmi. minden böngészővel működik nálam (ie, ffox, chrome).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2124) Beethoven válasza Parci (#2123) üzenetére


Beethoven
tag

Firefoxon hogy tudom bekapcsolni a javascript-et?
Az eszköztáraiban és a beállításokban nem találtam ilyen opciót.

(#2125) Parci válasza Beethoven (#2124) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha nem szűrsz, nem tiltasz semmi ilyesmit, akkor nincs dolgod, defaultból be van kapcsolva. ha adblocker kavar be, nos, akkor... :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2126) bundilolo válasza Parci (#2122) üzenetére


bundilolo
tag

Az én hibám volt, elnézést, nem figyeltem eléggé. :/
Működik, köszönöm! :R

(#2127) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hozzászólásnál, privátnál a link gombot használva az url beillesztése után a [Link] nincs kijelölve. 19-es FF.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2128) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Értékelnék egy üzletet. Jött a visszajelző privát amiben a hirdetés címe hibásan jelent meg.

21.5" helyett 21.5" jelent meg

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2129) eclipse19


eclipse19
senior tag

A városra szűrés hol működik, hol meg nem.
Amikor nem, akkor a szűrt listában nem jelenik meg az, ami előtte a szűretlen listában ott volt.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2130) iriseth


iriseth
csendes tag

hogyan lehet hardveraprón hirdetést törölni? gondolom ezt a kérdést már feltették páran, én nem jöttem rá. pls help

the_seller

(#2131) essexboy válasza iriseth (#2130) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Válasz!

essexboy

(#2132) NemethGG


NemethGG
csendes tag

Üdv

Hibajelenség: hiába aktív a privát üzeneteknél a "szerkesztés" gomb, ha le akarom okézni azt írja már nem szerkeszthetem.

(#2133) Ndruu válasza NemethGG (#2132) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mert a privát üzenet az elküldés után 5 percig szerkeszthető, kivéve ha a címzett elolvasta azt. Ha elolvasta és még az 5 percen belül vagy, akkor már nem szerkeszthető az üzenet.
Ez így lett kitalálva.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2134) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privát üzeneteknél a Szerkesztés link után nincs üres sor, a lapcsalád többi oldalán van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2135) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok!

Nekem Samsung Galaxy Note telefonom van,és próbáltam róla privátot küldeni egy hirdetéshez,de valami nagyon rossz sajnos! Ott kezdődik,hogy ha elfordítom a telefont,hogy nem látni azt amit írok,mert a billentyűzet alatt jeleníti meg az oldal a privát ablakot! Ha visszafordítom álló állásba a telefont,akkor látni a privát ablak egy részét,de sajnos az eleje is,és a vége is "lemarad" a kijelzőről,és nem is engedi húzni sem,hogy lássam azt a lap elejétől,amit írok!
Lesz erről javítás valamikor? :F

Köszönöm!

(#2136) essexboy válasza Howkeddlee (#2135) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Légyszíves ennek fényében írd meg újra a bugreportot!

essexboy

(#2137) APONE válasza Ronam (#2102) üzenetére


APONE
tag

Sziasztok!! A Hardverapróra .Engem napok óta nem enged belépni csak villan egyet az oldal és ennyi !! 3-om böngészővel is próbáltam de semmi.. töröltem a sütiket meg a sok marhaságot de ez még sosem segített.. csak a sok okos ettől vár csodát!!!

na mindegy régen ilyen hiba nem volt......

[ Szerkesztve ]

(#2138) eclipse19


eclipse19
senior tag

[link]

A fent hivatkozott hozzászólásban jelzett hiba továbbra is fennáll.
Ez csak engem zavar? :F

Előre is köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2139) sysdec


sysdec
csendes tag

Mégis az archivált hirdetések meddig lesznek megtartva ? Nekem 2010 februártól listáz, gondolom minde(n)t. Szükséges ez ? Legalább a sajátjainkat törölhetnénk...

https://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=a6b00935c58ea7bd2245009f0a60e5fe

(#2140) Parci válasza sysdec (#2139) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miért fáj neked, hogy megvannak? semmilyen listából nem elérhetőek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2141) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Facebookon egy hirdetés üzenetben linkelésénél valami homokszem csúszik a gépezetbe, mert minden hirdetéshez (bármit küldök üzenetben) ezt a képet társítja:

Pedig az eredeti hirdetésnek nem ez a képe, hanem: [link]

Ami érdekes, hogy talán még a szöveget is átemelte egyszer ebből a bontott ház képével rendelkező hirdetésből, pedig az eredeti hirdetés tartalma nyilvánvalóan más. [link]

Meg is találtam közben a kép forrását. Ebben a hirdetésben egy 0. hsz 5. képét éri az a megtiszteltetés, hogy minden egyes linknél ékeskedik: [link]

Erről tudtatok eddig? Milyen bug lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#2142) Chosen válasza Chosen (#2141) üzenetére


Chosen
addikt

Sikerült elég nyakatekerten fogalmaznom, de azért remélem érthető. Környezet W7 64 bit, legfrissebb stabil Chrome, emelett iOS 7.0.3 FB Messenger app aktuális verziója.

[ Szerkesztve ]

(#2143) maláj


maláj
őstag

W7, x64 ult, frissítve rendesen, stb. de a jelentéseim dolog alatt nekem nem jelenik + semmi (az apród látta és törölte is amit jelentettem :K) :U
cookies törölve, ctrl+f5 kipróbálva, stb.

FF 24, Opera 12.16, Chrome 30 alatt is fennáll a problem (vagy én vagyok béna ;])

(#2144) G@ß!


G@ß!
őstag

Valószínűleg bug, hogy az én felh.nevemben lévő ß -át nem tudja helyesen kezelni a rendszer. A saját hirdetéseimnél két db S betűvel írja a ß -t.
Ha ezt tudtam volna, akkor annak idején nem választottam volna ezt a szimbólumot... :)
Emiatt nem jöttek át valószínűleg a meglévő értékeléseim sem. Igaz?

(#2145) Ndruu válasza G@ß! (#2144) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nálam jól jelenik meg a neved az aprón.
A régi, nem hivatalos értékelések nem kerültek át az új rendszerbe. Nem csak neked, senkinek sem, mivel a két értékelési rendszer teljesen máshogy működik.

Harrrr!!!!

(#2146) G@ß! válasza Ndruu (#2145) üzenetére


G@ß!
őstag

Azt csak én láthatom.
Mutatom:
[link]

G@SS! további hirdetései.

[ Szerkesztve ]

(#2147) Ndruu válasza G@ß! (#2146) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Látja azt más is, hiszen a felhasználó további hirdetései publikus.
Viszont bugnak mondható, hogy a böngészők többsége nem képes jól megjeleníteni az adott karaktert.

Én Operát használok, ezért mondtam, hogy jól jelenik meg, de már látom mi a problémád.
A piros pontok ettől függetlenül nem kerültek át.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2148) Parci válasza Ndruu (#2147) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó, de ez apró specifikus vagy a ph-n is így van?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2149) Bjørgersson válasza Parci (#2148) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én Logouton látom rendesen Firefox-szal, úgyhogy szerintem csak az Aprón ilyen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2150) Ndruu válasza Parci (#2148) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csak az aprón és csak ennél a résznél: G@ß! további apróhirdetései »

Ezen leírás alapján (#German ß) a text-transform: uppercase okozza a bajt, mivel a ß kisbetűs és nincs nagybetűs megfelelője.
Capitalize, inherit és none értékekkel jól jelenik meg, de akkor a szöveg többi része is ennek megfelelően változik.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.