Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Edorn


Edorn
aktív tag

A laptopomon mindig az alábbi hibaüzenetet látom a kedvenc/mentett/stb fórumok helyén:

"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"

Asztali gépen viszont jól működik minden.

A laptop paraméterei:
- Win10
- Legújabb Chrome böngésző
- AdBlock kikapcsolva

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#7002) gold007


gold007
tag

Nekem a következő a hiba, már hetek óta: Az "Itt szóltam hozzá" résznél, a hardveraprós hirdetések mellől nem tűnik el az új hozzászólás jel. Sőt, ha én írok hozzászólást azt is hozzászámolja, és ott virít a piros szám. Hogyha rámegyek, akkor se tűnik el. A kedvencek részben ugyanez van. Kijelzi hogy van x új hozzászólás, rákattintok, de nem tűnik el a piros szám.
Oprendszertől és böngészőtől függetlenül ezt csinálja.
Illetve a kedvenceket rendszeresen nem tölti be, de ezt gondolom már kismillióan megírták...

JA: az adblock természetesen ki van kapcsolva és semmi egyéb bővítmény sincs(a google cuccokon felül)

[ Szerkesztve ]

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#7003) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Jegelt hirdetésemet nem tudom archiválni, elérni, semmit nem tudok vele kezdeni, és csak linkből tudom megnyitni (ami privát üzenetben van).
Miért?

(#7011) mixisoft


mixisoft
újonc

Tisztelt Support,

Ha privát üzenetet kapok, sosem jön róla email értesítés.
Mi lehet az oka?

Köszönöm a segítséget!

(#7012) fcsabika1


fcsabika1
tag

Látom variáltak a "Mobil" kategóriákon. Eddig volt "Mobil » További készülékek » Egyéb készülékek" kategória, ezt rendszeresen használva volt, most pedig ez már nem egy konkrét kategória, hanem ezen belül is kategóriák vannak.
Ennek következménye, hogy a változtatás előtt az ebbe a kategóriába feladott hirdetéseket nem lehet megtalálni kategória kiválasztással, csak szöveges kereséssel, új hirdetést pedig már nem lehet feladni ide, mivel nem konkrét kategória, így nincs helye a kevésbé ismert mobil márkáknak, ha valaki ilyet akar feladni, annak egy másik kategóriát kell beszennyeznie ehhez.
Ezt jó lenne kijavítani, mert így nem tudom feltenni a hirdetéseimet!

(#7013) Lui64


Lui64
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom én sem, hogy mi az oka annak, hogy az androidos rendszerben honapok ota nem lehet kijavitani a "mentett keresések" es a "privát üzenetek" láthatósága működjön???? Csak win alatt hibátlan, az pedig itthon nincs es igy kényelmetlen már!!!

L.bá' ("Azé' így közel a 60-hoz már nem nagyon hiszek a mesékben... arra pedig általában mindenki hamar rájön, ha hülyének próbálják nézni...")

(#7014) Bastee


Bastee
tag

Üdv,

Szóval az történt, hogy feltettem két hirdetésemhez 1-1 videot és az egyiknél a megtekintések számlálója megkergült.
Másodpercenként 2-3 kattintással nő. Lehúztam a gépemről a netet is, denem változtatott semmin.
Ha valami valóban nyitogatja a linket az viszont nem egészséges.
Egy szaki ha ránézne és nem engem bántana ezért, azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#7015) Bastee válasza Bastee (#7014) üzenetére


Bastee
tag

Az előző poszt aktualitását veszítette, 55.230 megtekintés felett megállt a dolog :)

(#7016) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Itt is szeretném jelezni : R
[link]

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7017) Sopi


Sopi
senior tag

Sziasztok!

Amikor próbálok az értékelésre nyomni a megvásárolt termék hirdetésén, akkor a hirdetés jelentése funkció jön be, illetve az "Üzenet a feladónak" gomb eleve nem aktív.
Próbáltam 2 laptopról is Chrome-al, illetve Android telóról is (szintén Chrome), de ugyanaz. A videóban látható, hogy inkognitó üzemmódban is próbáltam.
Unlisted YouTube videó a jelenségről.

A gép, amiről a felvétel készült:
- Windows 10 Pro
- Chrome Version 63.0.3239.132 (Official Build) (64-bit)

Szóljatok ha tudok több inputtal szolgálni még.

Üdv,
Sopi

[ Szerkesztve ]

(#7018) FoLey-v válasza Edorn (#7001) üzenetére


FoLey-v
addikt

Lehet nektek nem 100%-an vállik be,de én nemrég leltem rá erre és volt egy hardverapró-s amit engedélyezett. Nah ezt kitöröltem és azóta frankón megy. Ez chrome-n sikerült megcsinálnom. :Y

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#7019) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Írtam neki:

S így jelent meg a privátjaim között:

(#7020) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Figyeljetek kicsit. Azt látom, hogy egyre több apró kizárólag csak jegelt.

Nem lehet, hogy ezek az emberek eladták, és nem tudják archiválni? Mindannyiunk bánatára és akadályoztatására. Nem lesznek korrektek az eladások és szerintem ez árt a prohardver aprónak is.
Kevesebb új hirdetés kerül fel. Erre nem gondolt még senki?

Egyre kevesebb a fentlévő hirdetés pár általam is keresett helyen.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7021) Sopi válasza Polarstar (#7020) üzenetére


Sopi
senior tag

Hali!

Lehet az is az oka, hogy nem jól működik az értékelés. Én nekem is azért van jegelve még mindig. Lásd a #7017-es hozzászólásom.

Üdv,
Sopi

(#7022) Intruder2k5 válasza Sopi (#7017) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Archivált hirdetés esetén normális, hogy a jelentés funkció jön be. Értékelést ott is tudsz kezdeményezni, bővebben erről az összefoglalóban olvashatsz.

(#7023) Intruder2k5 válasza -secret- (#7019) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mert időközben törölte magát az oldalról.

(#7024) Sopi válasza Intruder2k5 (#7022) üzenetére


Sopi
senior tag

Szia!
Megnézted a videót? Az "Értékelés" gombra a jelentés funkció jön be és sehogy sem tudtam az értékelésre jutni. Eddigi években ezzel nem volt gondom :).

(#7025) Intruder2k5 válasza Sopi (#7024) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Eddig nem néztem, de most megtettem. Semmi különös nincs rajta, mint írtam, archivált hirdetés esetén ez normális működés. És Te elolvastad az írást, ami az összefoglalóban van linkelve? Illetőleg végigolvastad a jelentés form-ot ami betöltődik az értékelés gombra? A harmadik sorban ott ez áll: "Ha értékelni szeretnéd, jelezd itt:".

[ Szerkesztve ]

(#7026) szimszonos


szimszonos
őstag

Sziasztok!Nem tudok hirdetést feladni a Hardveraprón már jóideje.Képeket nem tallózza be,ezáltal továbblépni se tudok.Windows 7,Chrome és Mozilla böngészőm van.Nagyon bosszantó hiba,van rá megoldás?

(#7027) #54715584 válasza Edorn (#7001) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam ugyanez van csak FF alatt. Arra a böngészőre is van megoldás?

(#7028) megema


megema
őstag

Sziasztok!

Kaptam egy értékelést eladóként, egy lejárt hirdetésről, ami meglepett, mert semmiféle értesítést sem kaptam a kezdeményezéséről. Ezek alapján, ha jól értelmezem, lejárt hirdetés esetén is jönnie kéne jóváhagyási kérelemnek.

Nincs gond, korrekt az értékelés. Viszont az oldal működése nem tiszta... :F

(#7029) sline


sline
csendes tag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a hardverapróra nem enged bejelentkezni ("Hibás e-mail cím vagy jelszó"), illetve regisztrálni se tudok a következő hibaüzenet miatt: "Hiba a regisztráció során, Kommunikációs hiba". Próbáltam több böngészőn keresztül, a webhelybeállítások különféle változataival, de mindig ugyanez az eredmény. Ha a regisztrációnál facebookkal szeretnék "connect"-elni akkor semmi nem történik, még hibaüzenetet sem kapok.

A segítséget előre is köszönöm!

(#7030) gold007 válasza megema (#7028) üzenetére


gold007
tag

Igen, ez velem is megtörtént már párszor. Illetve ugyanez fordítva is: én kezdeményeztem érétkelést egy lejárt hirdetésre, és szinte egyből, az eladó megkérdezése nélkül értékelhettem.
Azért ez így elég érdekes megoldás. Gyakorlatilag bárki kedve szerint értékelgethet akár pozitívan akár negatívan.
Jó lenne ha előbb megkérdeznék az eladót, hogy vajon tényleg eladta-e a terméket az illetőnek, és nem csak pistike összevissza értékelget random embereket mert unatkozik...

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#7031) Gentle Rider


Gentle Rider
újonc

Tisztelt Support!

Már régóta nem tudok változtatni az adatlapomon, mindig ezt a hibaüzenetet kapom:

Hiba az adatmódosítás során
A(z) belépési e-mail cím mező kitöltése kötelező.

Mindegy, hogy beírom, vagy bemásolom helyére a címet, akkor is ezt adja.
Előre is köszönöm a segítséget !

(#7032) Intruder2k5 válasza Gentle Rider (#7031) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Először is: [link]

Ha így sem megy, javaslom próbáld meg másik email címmel, lehetőleg legyen @gmail.com azzal biztosan jó lesz.

(#7033) konzi


konzi
aktív tag

Udv.
Ha egy moderatort megkeresel hogy hogy all egy jelentett elado ugye az altalaban szokott valaszolni a felhasznalonak vagy erre ne is varjak ???
Koszonom.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#7034) Sopi válasza Intruder2k5 (#7025) üzenetére


Sopi
senior tag

Szia!

Elnézésedet kérem. Sok-sok éve használom az oldalt, de valahogy ezt most elnéztem, sorry :(.

Üdv,
Sopi

(#7035) Intruder2k5 válasza Sopi (#7034) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Semmi gond.

(#7036) Garsza


Garsza
veterán

Helló!
Olyan gondom van hogy, Hardveraprón nem jelenik meg, minden gépen amit használok, az "ITT SZÓLTAM HOZZÁ" rész.
Általában 3 gépről (minden más OP rendszer) szoktam böngészni. Ebből kettőn nem jelenik meg, ezt az üzenetet kapom "A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető."
1. othoni gép egy asztali Win10 nem jelenik meg.
2. gép egy mobil telefon Android nem jelenik meg se mobilverzióban se desktop.
Ezeknél ha gépeknél ha rámegyek a Logut.hu/Fórum részre akkor gond nélül működik.
3. gép munkahelyi Win7 gond nélkül működik.

Tudnátok ebben segíteni mi lehet a gond.

(#7037) paye


paye
tag

Miért nem lehet apróhírdetéshez hozzászólni? :W

(#7038) bencsikgab


bencsikgab
tag

Sziasztok,

Ha a hirdetés szövege relációs jelet tartalmaz, akkor az írásjel utáni szöveg eltűnik.
(<30, >500gb,stb..)

[ Szerkesztve ]

(#7039) 0xmilan válasza bencsikgab (#7038) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez ilyen advanced XSS protection. :DDD

(#7040) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Nekem android telefonon írja ezt ki míg számítógépről nem!
A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető."

(#7041) MasterMark


MasterMark
titán

Hello, kedvenceket nem tudom rendezni. Illetve a hardveraprós integrációval valami nagy gond van, mert más cím látszik a kedvencekben, illetve az ottani hozzászólásokat hirdetésekhez folyamatosan újnak mutatja.

Switch Tax

(#7042) Intruder2k5 válasza MasterMark (#7041) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A kedvenceket rendezd inkább a Fototrend-en, drag and drop módban sokkal egyszerűbb.

Bár sajnos az már nem biztos, hogy ez HA-n is szinkronizálódni fog, ott nekem is más sorrendben vannak a kedvencek. :(

[ Szerkesztve ]

(#7043) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

hi
hardveraprón se a mentett topikjaim,se az itt szoltam hozzá rész nincs meg,se a privát üzeneteim.. :(((

mielött az lenne,nincs adblock-om,se a oldalon,se az egész gépen :W :W
fog még rendesen müködni az oldal valamikor?

köszi

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#7044) Intruder2k5 válasza Dr_Senkihazi (#7043) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Igen fog, amint jön az új HA, megszűnnek ezek a gondok. A privát üzeneteket tudod kezelni a fórum felől is.

[ Szerkesztve ]

(#7045) MasterMark válasza Intruder2k5 (#7042) üzenetére


MasterMark
titán

Hiába rendezem, nem marad úgy. Többi oldalon meg nem csinál semmit az előre rakás gomb.

Switch Tax

(#7046) Polarstar válasza Intruder2k5 (#7044) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jó ezt olvasni, hogy jön az új HA. Remélhetőleg tényleg meg fognak szűnni az áldatlan állapotok. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7047) seniman


seniman
addikt

Privát üzenet szerkesztésénél,az eredeti üzenetet törli a rendszer.Érdemes az eredeti szöveget bemásolni a szerkesztett ablakba.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#7048) FaRkaSZ1991


FaRkaSZ1991
újonc

Sziasztok, nekem olyan problémám akadt, hogy a régi profilom jelszavát elfelejtettem, és mivel freemailes vagyok, így oda nem kérhetek jelszóemlékeztetőt, kommunikációs hibára hivatkozva. Valami ötlet, hogy juthatnék hozzá a jelszavamhoz?

(#7049) Muerte68


Muerte68
addikt

A hardveraprón a kedvenceknél hiába olvasom el a hozzászólásokat nem nulláz le a számláló,és nem is ugrik az utolsó hozzászóláshoz.
[link]
A fórumon működik a HA-nem :(

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#7050) MasterMark válasza Muerte68 (#7049) üzenetére


MasterMark
titán

Ez nekem is ilyen.

Kedvenceket továbbra sem tudom sehol rendezni.

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.