Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) shadow1901


shadow1901
aktív tag

Hello!
Ide irányítottak egy másik topicból.
Innen vissza lehet követni az értekezést.
De azért még egyszer:
A mai nap lettem figyelmes néhány e-mailre ami a HA!-ról jött. Miszerint lejárnak a hirdetéseim. (Ezzel nincs gond, tudok róla, tenni is tudnék ellene, de nem biztos, hogy szeretnék.)
Ki szerettem volna kapcsolni ezt, de ha az az e-mail értesítő lenne szolgálna erre, ami a beállításoknál van legalul, akkor azt nem is piszkáltam, illetve még mindig azt mutatja, hogy nem kérek. 9-én járnak le a hirdetéseim, már egy ideje írja, hogy le fognak járni, de most küldött e-mailt. Ez valami bug, vagy valami újítás? Illetve hol lehetne kikapcsolni?

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#2802) essexboy válasza kcs73 (#2800) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Jobb oldalt a Téma tudnivalókban említett dolgokat kipróbáltad (süti törlés...stb) ?

essexboy

(#2803) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy már többen akartak értékelni, de nem kapok róla értesítést. Ilyenkor mi a teendő? :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#2804) essexboy válasza electrodoki (#2803) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Most elindítok egy értékelést az egyik hirdetésedre, nézd meg, hogy meg-e jön a privát, hogy értékelhetlek.

essexboy

(#2805) electrodoki válasza essexboy (#2804) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Szia! Megjött, de el is utasítottam. De a többi nem jön meg. Garam1985 kollégáról lenne szó.

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#2806) essexboy válasza electrodoki (#2805) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Melyik hirdetésedet szeretné értékelni? Nem lehet, hogy archíváltad azt a hirdetést esetleg?

essexboy

(#2807) electrodoki válasza essexboy (#2806) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Jegelve van csak. De már kezdeményezte azt mondja pár napja. De volt anno is ilyen gond, csak akkor azt hittem, majd javul a dolog.

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#2808) essexboy válasza electrodoki (#2807) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Így látja ő a te hirdetésedet?

essexboy

(#2809) electrodoki válasza essexboy (#2808) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Igen! Még képet is küldött róla :)

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#2810) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nem tudom hosszabbítani a hirdetésemet. Rámegyek hogy archív hirdetések, opciók, hirdetés hosszabbítása, rányomok hogy hosszabbítás erre bedob a kosárhoz ami üres. Előző hónapban hosszabbítottam, akkor ment minden. Mi a teendő?

(#2811) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Nem tudok hirdetést kiemelni.

Eddig mindig ment paypal-al, most order is total invalid hibát kapok.
A bankkártyás fizetés esetén elfogadom az adatkezelést, és ezen a linken http://hardverapro.hu/fizetes_bankkartya_start -nagy semmi.

Oprendszer Win 7 64pro (céges gép) / iOs saját mobil (ugyanez a helyzet tegnap este óta)
Böngéső legfrissebb chrome, cookie törölve.

(#2812) 04ahgy válasza Fr3eWar (#2811) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A hiba ugyan hiba, de az order is total invalid és az order total is invalid közt az eltérés meglehetősen nagy.

Az összeg, amit átad az egyik felület a másiknak, az nem stimmel. Lehet, hogy egy vessző, vagy ilyesmi miatt a formátum nem megfelelő.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#2813) z123456789 válasza essexboy (#2797) üzenetére


z123456789
addikt

Szia!

Ennek is utána tudnál nézni?

(#2814) essexboy válasza z123456789 (#2813) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Te már értékelted, mint vevő. Ott az adatlapján a pozitív értékelésed, ezért nem működnek a linkek. Amennyiben nem kapta meg a második privát üzenetet, akkor a következőt tudjátok csinálni. trojna.olive kolléga megnyomja az adatlapodon a Jelentem (mint eladót) » gombot, bemásolja a hirdetés urlj-ét: http://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s2_akku_nelkul_hibas bekattintja az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához linkelitek ezt a hsz-t, és az előzményeket. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tud majd értékelni téged. :K

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2815) essexboy válasza Fr3eWar (#2811) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Süti törlés volt?

essexboy

(#2816) Fr3eWar válasza essexboy (#2815) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Igen volt.

Azóta nem csináltam semmit és most behozta a paypal-os oldalt és sikerült is a tranzakció.

(#2817) essexboy válasza electrodoki (#2809) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Akkor azt tudom javasolni, hogy mindkettőtök jelentse egymást a jelentéses rendszeren keresztül az itt megadott utasítások szerint.

essexboy

(#2818) z123456789 válasza essexboy (#2814) üzenetére


z123456789
addikt

Ezer köszi! :C

(#2819) kekjjoe


kekjjoe
csendes tag

Nem olvastam a beírásokat, így előre is bocs, ha már köztudott.
Nem értem a lapozás megvalósítását, szerintem hibás, vagy az én tudásom kevés.
Többször visszaköszönnek ugyanazok a hirdetések. más-más oldalon.
Legjobb esetben is az előző lap végén lévő hirdetések ismétlődnek meg a másik lap elején.
De akár teljesen véletlenül is fel-fel bukkan egy már régebben is látott.

(#2820) SUPREME7 válasza kekjjoe (#2819) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha mire átfutsz egy oldalt kerül fel új hirdetés, akkor nyilván lapozáskor a következő oldalra csúszik át az első oldal utolsója :)

Másrészt a listázás se mindegy, hogy idő (uppolás) vagy tényleges feladás szerint listázol. Előbbinél nyilván visszaköszönhetnek az időközben uppolt régebbi hirdetések...

[ Szerkesztve ]

(#2821) HuMarc válasza kekjjoe (#2819) üzenetére


HuMarc
addikt

"Legjobb esetben is az előző lap végén lévő hirdetések ismétlődnek meg a másik lap elején."

Ez azért van, mert időközben feladnak új hirdetéseket, hátratolódnak a régebbiek. A másik pedig valószínűleg azért, mert letelnek a kiemelések, és a hirdetések hátrasorolódnak. Szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#2822) kekjjoe válasza SUPREME7 (#2820) üzenetére


kekjjoe
csendes tag

:R
Baszki, akkor nagyon lassan olvasok, mert vannak olyan hirdetések, amit nem tudok lehagyni/túllépni. :)

(#2823) kekjjoe válasza HuMarc (#2821) üzenetére


kekjjoe
csendes tag

Köszi! Emésztem, legalábbis próbálom. :)

(#2824) pideryus


pideryus
csendes tag

Sziasztok!

Nem használtam az óta a Hardveraprót, mióta megújult, és most az új UPolással szerettem volna előre hozni a hirdetésem, de nem tudom kiválasztani.

Ez mitől lehet?

Előre is köszi a segítséget.

(#2825) essexboy válasza pideryus (#2824) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Süti törlés megvolt?

essexboy

(#2826) Winner_hun válasza pideryus (#2824) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha megújulás óta nem használtad akkor már archiválódott, nem tudod uppolni. Add fel újra és ne feledkezz meg róla.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2827) pideryus válasza essexboy (#2825) üzenetére


pideryus
csendes tag

Igen, töröltem minden ilyesmit. Próbáltam mindenféle böngészőből (Chrome 31, IE 11, Windows Phone, Android Chrome), de csak nem akarja.

(#2828) pideryus válasza Winner_hun (#2826) üzenetére


pideryus
csendes tag

Ma adtam fel a hirdetést.

(#2829) kroy83


kroy83
tag

Hali!

Olyan gondom van, hogy összesen 8 aktiv hirdetésem van, mégis valamiért a rendszer úgy gondolja hogy 15.
Látok egy rakás inaktiv hirdetest, de nem tudom őket törölni. Mi lelehet a baj? :U

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#2830) Ndruu válasza kroy83 (#2829) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Aktiváld vagy töröld az inaktív hirdetéseidet és légy figyelmesebb a feladásnál, az ugyanis két lépcsőből áll.

Harrrr!!!!

(#2831) kroy83 válasza Ndruu (#2830) üzenetére


kroy83
tag

Köszi, szivesen törölném ha tudnám. A lépések tiszták, de törlés opciót nem látok.

Képek:

A többi böngészővel is ilyen, nem tölt be rendesen az oldal. Sütiket törölt, téma tudnivalókban leírtakat végigcsinálta, mégis ilyen.

[ Módosította: Ndruu ]

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#2832) WindyJoe


WindyJoe
aktív tag

Hali!
Olyan problémám lenne, hogy vettek tőlem egy procit, meg ramot, de sajnos pont értékelés előtt archiválódott a jegelt hirdetés. Ekkor visszatettem jegelésre és kezdeményezte a vevő az értékelési folyamatot. De az értesítő csak nem jött, se emilben, se priviben. 2 nap után szóltam, hogy még mindig nem küldte, ekkor újra megpróbálta a kezdeményezést, de azt mondja, csak ennyit írt neki a rendszer: "megvásároltad tőle" "értékelést kezdeményeztél" Ez szintén 2 napja volt, tehát a rendszer már 4 napja nem küldött értesítőt...
1. értékelés kezdeményezés után írta, hogy: "Valamilyen karbantarás van az oldalon" lehet amiatt nem vette be, vagy nem vagyok bugszakértő, de az is lehet, hogy az automatikus archiválás miatt? :F
Van rá megoldás, vagy tegyem föl újra a 2 terméket és induljunk tiszta lappal?
MOD: Nemrég visszatettem aktívba, hátha úgy küldi, de ez sem működött...

[ Szerkesztve ]

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#2833) Ndruu válasza kroy83 (#2831) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Itt az Aktív hirdetések | Jegelt hirdetések | Archív hirdetések fölött listázza ki a rendszer az inaktív hirdetéseket. Egyesével végigkattintod őket, ott lehet aktiválni vagy törölni.
Ha nincs ott az Aktiválás, Törlés gomb, akkor sütitörlés és hasonlók (téma tudnivalókban [topik jobb felső sarka] olvashatsz róla).

Harrrr!!!!

(#2834) kroy83 válasza Ndruu (#2833) üzenetére


kroy83
tag

Köszi, csak a hirdetésem adatai opció van, azon belül semmi. Megpróbálom akkor ccleaner megfelel erre a célra?

I don't need to "get a life". I'm a gamer, I have lots of lives!

(#2835) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Ezzel tudtatok már foglalkozni, vagy el lett felejtve? Csak azért kérdezem mert akinek eladtam is azt mondja hogy nem kapott még értesítést az értékelésről. :(

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2836) essexboy válasza z123456789 (#2835) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Az értékelést engedélyeztük, lehet hogy privát nem ment róla, de e-mailben sem jött meg?

essexboy

(#2837) Lasy


Lasy
veterán

látom szín átállás volt ebben a pillanatban a hardveraprón, és egyből kettőszöt uppolta az alaplapos hirdetésem. :)

Nem kell helyette másik, nem ezért írtam, de furi volt, hogy akadt egyet, és betöltés után ez lett. :)

Viszont most engedélyeztem egy hirdetés értékelést, de nekem nem jött meg a következő üzi, hogy értékeljem.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#2838) solarix45


solarix45
senior tag

Nekem most jó pár gombon nincs felirat. Próbáltam IE-ben és FF-ban is, cache törlés után.

Amúgy kicsit meglepő, de lehet, hogy nem rossz az új szín. Hogy jobb-e, azt sem tudom még :)

[ Szerkesztve ]

(#2839) Lasy


Lasy
veterán

Szerintem a grafikák lemaradtak a feltöltés közben, így lehetett ez a szín a félkész feltöltés állapota. :)

+36702778032

(#2840) rebellis51


rebellis51
tag

Üdv Mindenkinek!

Mindegy kinek az érdeme,de 1 óra alatt nagyon pofás lett a weboldal.Azt hittem rossz oldalra kattintottam.

Gratulálok a Művészeknek! :R :R :R

Bebe azt mondta: be-be szólok. Én is! De! Ha akarod süket-néma vagyok,írj! privit,olvasni tudok,s válaszolok. (alapvető)

(#2841) xstyle


xstyle
tag

Csatlakoznék az előttem szólóhoz.

Egy kérdésem lenne .

A rendszer a pozitív/negatív értékeléseknél kapott pontokat, ha hamarabb archiválom a hírdetést, mint, hogy befejezném a már elkezdett értékelést, akkor nem érvényesíti ? (Mert nálam, kb most van egy ilyen)

Vagy egyedi eset vagyok.

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2842) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez most design-újítás, vagy kihullott a CSS foga...

Kezdtem ráállni az újra... most megint varia... ?

-

(#2843) paisacha


paisacha
tag

Lehet valahogy állítani a skin-ek között?

[nekem a korábbi sem tetszett a x-2. verzióhoz képest, de a jelenlegi x-hez képest az x-1. még mindig jobb volt... De gustibus non est disputandum :( ]

További szép napot!

(#2844) Weaver


Weaver
senior tag

elég sok értékelés nem jön át. csak az elmúlt pár napban vagy 10-15 pont nem került a részemre rögzítésre. ezzel nem foglalkoznék, de pl tegnap amit én osztottam vissza a vevőnek 2 pont, és a szöveg amit írtam szintén nem jelent meg nála. most megpróbáltam újra, de azt írja hogy már rögzítésre került... nézzetek majd utána légyszi, hogy jól működik-e a pontozásos rendszer.

(#2845) Parci válasza paisacha (#2843) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, ez az új, ez a végleges, figyelembe véve a sok-sok kérés és panasz átlagát, ami az előzőre jött, a ph-s pedigrét (aki emlékszik a régi ph-ra, biztos színeiben ráismer stb.). most sok-sok évig nem fogjuk piszkálni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2846) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Az összesítettben (214) több pozitív értékelésem van mint a részletes nézetben (5*41 eladóként és 2*2 vevőként, ami 209).

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2847) kungzi


kungzi
veterán

Az Upolás részben az a gomb, amivel érvényesíted az uppolást elcsúszott és nem is lehet látni.

Plusz nagyon erős a kontraszt, kiégeti a szemem :D

[ Szerkesztve ]

(#2848) pideryus


pideryus
csendes tag

Tetszik az új dizájn, de továbbra sem tudok UPolni :(
[link]

Ja a cache törlés után nekem is elbújt az UP gomb.

(#2849) brd válasza Parci (#2845) üzenetére


brd
nagyúr

Azt Isten áldjon meg téged (titeket?) érte! :R Így már tényleg nagyon kellemes.

The only real valuable thing is intuition.

(#2850) Parci válasza brd (#2849) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi kértük, ők csinálták, és igen, szerintem is jobb, pontosabban ez végre olyan, amit mindig is szerettünk volna. az alacsony kontrasztot szintén a kéréseknek megfelelően növeltük, és csak pironkodva :B jelzem, hogy ez tényleg a végleges, mostantól süket fülekre fog találni a "mi ez a szar" és a "vissza a régit" kérés, tényleg minden tőlünk telhetőt megtettük a témában (de megérte, remélem, hiszem).

köszi mindenkinek türelmet :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.