Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) vinibali válasza Parci (#2550) üzenetére


vinibali
őstag

én még annyira nem. hozzájuk hasonlóan fizettem paypalon, de nem került vissza a régi hsz-ekkel megtömött hirdetésem :F

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#2552) Parci válasza vinibali (#2551) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mikor volt mindez? ugye tegnap délután javítottunk egy paypal bugot. ha ma volt (de igazából akkor, is ha tegnap), akkor is kellene egy rendes bugreport az összes szükséges információkkal.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2553) fi:zi'k válasza Parci (#2552) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A banki fizetésre lehet számítani holnap vagy nyomjam most a PP-t?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2554) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Egy érdekes problémába ütköztem/ütköztünk egy üzlet során. Én voltam az eladó: [link]

Zazu100 vette meg tőlem, viszont az értékeléséről nem kaptam semmi értesítőt, ő viszont értékelt engem, DE vevőként...

Az értékeléseim között legalábbis így látszik:

Én viszont nem tudom/tudtam értékelni őt sehogy sem. Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#2555) Parci válasza fi:zi'k (#2553) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a rohadék bugok miatt csúsztunk, így nem merem megígérni, hogy holnap ki is élesítjük. tartok tőle, hogy jövő hét lesz belőle. szori :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2556) fi:zi'k válasza Parci (#2555) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az normális, hogy fizetősként is egyenként újra kell aktiválni a hirdetéseket?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2557) Parci válasza fi:zi'k (#2556) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem teljesen értem a kérdést, de szerintem igen

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2558) fi:zi'k válasza Parci (#2557) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha két ingyenes hosszabbítás után már fizetősen hosszabbítom, akkor is manuálisan kell újra aktiválnom a hirdetést. Lehet ez így most normál működésnek felel meg, csak akkor meg nekem nem logikus a dolog. Ha fizetek érte, akkor értelemszerűen aktívnak szeretném tudni a hirdetést.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2559) Parci válasza fi:zi'k (#2558) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ja értem. jogos. ez egyelőre ilyen, aztán majd egyszer kényelmesítünk még rajta. jó volna már utolérni magunkat. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2560) Gabesz137


Gabesz137
csendes tag

Sziasztok!

Na most már lehet hosszabbítani az archív hirdetéseket is. Szuper, köszönjük!:)

(#2561) vinibali válasza Parci (#2552) üzenetére


vinibali
őstag

bementem az archív üzenetek közé, ahol megtalálható volt ez a hirdetés. majd rámentem a hosszabításra->paypal és befizettem az összeget, a parci@ph.hu-ra.
Dec 5, 2013 05:36:55 PST
Transaction ID: *************880N
viszont továbbra sem tért vissza a régi :F

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#2562) Lasy válasza vinibali (#2561) üzenetére


Lasy
veterán

Mert nem tetted vissza az activ hirdetésekhez.

+36702778032

(#2563) vinibali válasza Lasy (#2562) üzenetére


vinibali
őstag

király vagy, köszi! gondoltam elég egyértelmű, ha valamit meghosszabbítok, aktiválni is szeretném :)
lehet ez egy bugreport?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#2564) Lasy válasza vinibali (#2563) üzenetére


Lasy
veterán

nem feltétel. :)

+36702778032

(#2565) csucsu54


csucsu54
tag

Nagyon kezdő vagyok még,képet szeretnék feltenni,de mindig kiírja,hiba a feltőltés során.Valamit biztosan rosszul csinálok,segítséget kérek!

(#2566) Ndruu válasza csucsu54 (#2565) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A feltöltendő képnek meg kell felelnie bizonyos feltételeknek:
- JPG max. 8 Mpx, 3 MB;
- PNG max. 1366x800 px, 600 kB;
- GIF max. 65x65 px, 60 kB

Más formátumú képet nem lehet feltölteni. Fényképek átméretezéséhez használj ingyenes programot (például Irfanview, GIMP) és úgy töltsd fel őket.

Harrrr!!!!

(#2567) drtimot válasza Ndruu (#2566) üzenetére


drtimot
aktív tag

Csak megjegyezném, hogy az ilyen formátumú képek átméretezésével a windows beépített Paint programja is gond nélkül megbírkózik.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#2568) fi:zi'k válasza vinibali (#2563) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egész pontosan 3 hsz-t kellett volna visszaolvasnod. A #2558-ban írtam.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2569) csucsu54 válasza drtimot (#2567) üzenetére


csucsu54
tag

Köszönöm a válaszokat,megpróbálom,bár nekem ez így elég kinaiul hangzik,ebben nem vagyok járatos,mondtam,hogy kezdő vagyok,de hát meg kell ezt is tanulni!Mégegyszer,kö
szönöm!

(#2570) csucsu54 válasza csucsu54 (#2569) üzenetére


csucsu54
tag

Hurrá!Elsőre sikerült a Paint-val!!Nagyon sokat segítettetek!!!Hálás vagyok!

(#2571) vinibali válasza fi:zi'k (#2568) üzenetére


vinibali
őstag

olvastam, csak nem fogtam fel

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#2572) ferenck


ferenck
senior tag

Sziasztok. A következő hibát észleltem:

Hirdetés feladás, adatlapot kitöltöttem és továbbmentem a következő oldalra. Kihagytam valamit és az aktiválás melletti vissza gombbal visszamentem szerkeszteni a hirdetést, akartam újra a következő oldalra menni az aktiváláshoz, de eltűnt a tovább gomb. FF böngésző.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#2573) Deniel113


Deniel113
csendes tag

Hello, miért van az, hogy felrakok egy hirdetést és egyből eltűnik vagy törölve lesz. Háromszor próbáltam újra és minden úgy ment ahogy szokott de mégsem jelent meg a hirdetés. Köszönöm, hogy elolvastátok.

(#2574) föccer válasza Deniel113 (#2573) üzenetére


föccer
nagyúr

Aktívvá tetted a hirdetés? A hirdetés feladás 2 lépésből áll.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2575) proradeon


proradeon
őstag

Üdv!

Nem tudom volt e már: Felhasználó értékelésekor a "Legutóbb bejelentkezve" adat nem valós. (Ha csak simán, nem értékelési felületen nézem a felhasználó profilját, ott valós adatot ír az oldal.)

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#2576) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Üdv! Kérhetném berakni a választható városok közé berakatni saját lakhelyemet ? vagy csak város lehet benne?

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#2577) Apple17


Apple17
újonc

Sajnos többszöri próbálkozás után sem sikerült feladnom hírdetést, mindegyiket inaktív állapotba tette, de nem találom sehol, ahol aktiválni tudnám. Köszönöm szépen előre is a segítséget!

(#2578) bsh válasza ferenck (#2572) üzenetére


bsh
őstag

ezt én is tapasztaltam ma. szintén FF.

[ Szerkesztve ]

(#2579) essexboy válasza Apple17 (#2577) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A jobb oldalt található Téma tudnivalókban leírtak szerint tudnál egy újabb, pontosabb bugreportot leadni, nagyon megköszönnénk :K

(#2578) bsh: A hiba jelentve lett a fejlesztők felé.

(#2572) ferenck: A hiba jelentve lett a fejlesztők felé.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2580) bsh


bsh
őstag

és ez bug? :F

(#2581) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

A vevőmmel köttetett üzlet általam eladóként történő értékelése esetén a párbeszéd szövege kissé meglehetősen magyartalan.

"Fenti válaszaiddal a vevőnek 2 pozitív és 0 negatív pontban részesíted, melyeket az értékelés beküldését követően automatikusan jóváírunk."

Képen az ominózus rész:

Az észrevételem ezzel kapcsolatban:
- a magyar nyelv nem használ többszörös tagadást és többszörös többes számot. Ha a mondatszerkezet alapján érthető, hogy több dologról van szó, akkor a válaszok esetén a többes szám nem indokolt.Egy válasz is lehet ugyanis több pontba szedett, amennyiben az egy dologra (itt az értékelésre) vonatkozik. Ez itt tehát egy, 2-5 pontra kiterjedő válasz. Egy egész, többoldalas nyílt válaszlevél is csak egy válasz.
- ugyan a valakit valamiben részesíteni helyes (pl. intőben, figyelmeztetésben, megrovásban), de az nem pontban történik, talán inkább ponttal.
- az állítmány sem ide passzoló. Ha már mindenképp ponttal, akkor ponttal értékeled. Fontos megjegyezni, hogy valakit részesítesz, valakit értékelsz. Ha a vevőnek értékeled, az teljesen más jelentéssel bír, miszerint az ő megbízásából, mintegy bérmunkában teszel egy értékelést, amit ő rendelt meg, az ő határozott kérésére teszed. De nem ez a helyzet.
- önszántadból értékelsz egy üzletet (mely az eladó személyéhez kötődik). Nem az eladót, az üzletet, ez akárhogy is nézzük, tárgyeset.

A kifogásolt mondat nagyon google fordítósra sikerült...

Én valahogy így tudom a szövegrészt elképzelni:

Fenti válaszoddal az eladóval kötött üzletet x pozitív és y negatív pontra értékeled, melyek a beküld gombra kattintva automatikusan jóváírásra kerülnek.

Természetesen ez csak egy javaslat, mindamellett kérem, vegyétek figyelembe.

Egy ekkora látogatottságú oldalon viszont egy ilyen bakit a fejlesztő cég részéről meglehetősen kínosnak tartok.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#2582) Parci válasza 04ahgy (#2581) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi. a hiba a miénk, a fejlesztőcég nem nyelvtanász, mi adjuk a szövegeket.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2583) tkesy


tkesy
őstag

Olyan "jelenségbe" futottam bele hirdetésfeladás közben, hogy amikor a "Kép feltöltése" résznél megadom, hogy melyik képet szeretném feltölteni a gépemről és elindul a folyamat, akkor azt a hibaüzenetett kapom, hogy: "Nem tallóztál be képet!" miközben a háttérben folyik a feltöltés amit végül a rendszer jól meg is csinál. Ez az üzenet akkor sem tünik el, mikor befejeződik a feltöltés és a kép megjelenik a hirdetésnél.

így néz ki ez a "hiba" épp a 2. kép feltöltése közben...

OS: W7 + IE11

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#2584) gban


gban
Közösségépítő

Egy ideje, amióta szövegben is látszik (legalábbis így vettem észre) a gombokban a felirat, a feliratos részre nem lehet kattintani, csak köré.
Vagyis:

Bocs a csúnya rajzért, bejelöltem hogy hol kattintható a gomb, a kék vonalon belüli terület "érvényes".

Hirdetés-feladásnál is hasonlót tapasztaltam a gomboknál - a feliratnál nem érvényes, és ott is látszik a szöveg a fehér alatt feketével, ráadásul ott más a fekete szöveg mint a fehér:

Win7, ie 9, ver. 9.0.8112.16421

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#2585) zsolti.22


zsolti.22
senior tag

Üdv!

Nálam olyan dolog történt, hogy 25 pozitív értékelés van, de ha rákattintok erre a kis csíkra, ami az avatarom alatt van, akkor ott csak négyesek vannak minden sorban és 5×4 az csak 20. Az utolsó értékelésnél oda valamiért nem adott +1-et mindenre a rendszer, viszont az avatar alatti csík meg jól méri, hogy 25 pozitívom van.

[ Szerkesztve ]

(#2586) os!


os!
tag

Sziasztok!

A rangom folyton (hetente/naponta?) változik...lelkes újonc és kvázi-tag között.
A régin jelenleg kvázi-tag, míg az újon lelkes újonc lennék. De az új felületen változik, voltam már itt is kvázi-tag. Elolvastam Kalandor logoutos cikkjét, de nem kaptam választ erre a helyzetre.
Legutóbb (az új felületen nézve), tettem egy hozzászólást egy szakmai topikban, és egyből kvázi-tag lettem, majd másnap vissza lelkes újoncnak.
A kalkulátor szerint és manuálisan számolva is ~118 kombinált hszem van (4+ éve itt vagyok), ami szerint kvázi-tag kellene legyek.

Másik apróság: az új felületen nem látom, hogy hol láthatóak a hozzászólásaim száma, erre tudtok megoldást? Vagy csak a régi felületen látható?

Köszönöm előre is!

Üdv,
os!

hál'istennek pogány vagyok

(#2587) os!


os!
tag

Most megint kvázi-tag vagyok :F előbb még lelkes újonc voltam mielőtt megírtam volna az előző hsz-t.

hál'istennek pogány vagyok

(#2588) SUPREME7 válasza os! (#2587) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hardveraprón még mindig lelkes újonc vagy :)

(#2589) gban válasza gban (#2584) üzenetére


gban
Közösségépítő

Fentihez a hirdetésfeladást csak próbaképp, félig csináltam meg. Utána fenti környezetben nem tudtam törölni az inaktív hirdetést, csak vissza gomb volt.
Másik gépen (xp, opera) ott a törlés gomb is, tehát kezelhető az inaktív, félig föladott apró.

Postázást nem vállalok.

(#2590) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

lehet én néztem el valami de a következő lenne a gondom. megkaptam ebben a rendszerben a második piros pontomat ami itt ugye ha 100% os 10 piros pontot ér. na mármost az összesítő ki is írja hogy 10 pirosam van de ahol fel van sorolva hogy miért jár az egyenként ahelyett hogy válaszonként 2 lenne továbbra is 1 van.
ez mitől lehet és kinek lehet írni ennek kapcsán?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#2591) os! válasza marec1122 (#2590) üzenetére


os!
tag

Én azt látom, hogy 2-2-2-2-2 azaz 10 pirosad van. Illetve 1db szöveges értékelés (gondolom az egyik kolléga nem írt szövegest). Jelenleg jónak látni, de lehet hogy eddig nem így nézett ki és csak most "javította" meg valaki.

hál'istennek pogány vagyok

(#2592) marec1122 válasza os! (#2591) üzenetére


marec1122
senior tag

igen most már valóban az. most már csak azt nem tudom hogy ezt itt olvasta valaki és megoldotta vagy másfél napos az átfutás úgy hogy az összesítés majdnem realtime-ban működik.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#2593) pocokxx válasza pocokxx (#2554) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Csak halkan kérdezem, tudva, hogy ezeregy fontosabb dolgotok van... :R

Ez marad így?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#2594) Parci válasza pocokxx (#2593) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

első helyen volt a buglistán... egyébként ez egy olyan bug, ami közben már javítva lett, csak ez csúszott félre anno. ha megkérsz egy hardverapródot, törli és újra engedélyezi ezt az értékelést!

egész pontosan: "Ez akkor volt amikor az értékeléssel volt gond. Nem ment neki az értékelés ezért írt jelentést, vevőként jelentette a felhasználót, az admin pedig a jelentés alapján engedélyezte az értékelést."

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2595) bsh válasza bsh (#2580) üzenetére


bsh
őstag

látom közben ketten is jelentették ezt a problémát, és nekik megoldódott valami úton-módon, nekem viszont még mindig nem. :U

(#2596) Parci válasza bsh (#2595) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

minden értékeléses bug javítva lett elvileg, légyszi próbálj meg a moderátoroknak írni, hogy rendezzék kézzel a problémát. maga a kiváltó bug már - elvileg - nem létezik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2597) Ndruu válasza bsh (#2595) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megjavítottam "kézrátétellel".

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2598) bsh válasza Ndruu (#2597) üzenetére


bsh
őstag

thx. :R
parci: már írtam egynek, de lehet szabadnapos ma. :DDD

(#2599) föccer válasza bsh (#2598) üzenetére


föccer
nagyúr

Írj a moderátoroknak -> Jelentem funkció.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2600) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Videokártya eladó :)) :DD :DD :DD :DD :C :Y

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.