Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Parci válasza ravail (#2050) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, fent van már a todo listán, onnan csak úgy bír kikerülni, hogy megoldódik... :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2052) ravail válasza Parci (#2051) üzenetére


ravail
senior tag

OK! Köszönöm! :R Jó munkát!

(#2053) RALPHIN


RALPHIN
csendes tag

Feladtam egy hirdetést és inaktív maradt, ez lenne a 3. hirdetésem , mi lehet a gond... inaktívok között szerepel és nem találom , hol lehetne aktiválni...:/
PLz help!

(#2054) Ndruu válasza RALPHIN (#2053) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Feladás lépései


Inaktív hirdetések jelzése

Harrrr!!!!

(#2055) henter


henter
tag

Üdv!

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, hirdetést szeretnék kiemelni, de csak a paypal-os lehetőséget tudom kiválasztani, a bankkártyát nem. Megoldás?

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#2056) Ndruu válasza henter (#2055) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A többi vásárlási módra még várni kell egy kicsit, még nincsenek bevezetve. Egyelőre csak PayPallal lehet fizetni.
Ilyen általános kérdéseket a másik topikban lehet feltenni, bár párszor már ki lettek beszélve.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2057) henter válasza Ndruu (#2056) üzenetére


henter
tag

Lehet, hogy ki lettek beszélve, de én még nem láttam, mert még nem próbáltam a kiemelést.
Azért köszönöm :R

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#2058) Lasy válasza henter (#2057) üzenetére


Lasy
veterán

jobb felső sarok keresőt érdemes használni mindenkinek.

pl PAYPAL-ra

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#2059) Termi92


Termi92
tag

Windows 7, Firefox, napok óta nem tudtam se privátot, se kommentet írni hirdetés alá, miközben tudtam hirdetést feladni, és be voltam lépve Hardveraprón. Beléptem itt logout-on is, és megjavult a probléma.

(#2060) #92415744


#92415744
törölt tag

Halihó,
A privát üzenetek csak a logout-ról való bejelentkezés után jelenik meg. Ez csak firefox-nál van így? Meg Win xp. :)

(#2061) csab07


csab07
csendes tag

Helló!
érdeklődnék,hogy mért nem tudok privát üzenetet küldeni,megnyitom a privát küldést,fekete ablak,bele lehet irni az üzit de nem tudom elküldeni.előre is köszi üdv:csab07

(#2062) Beethoven


Beethoven
tag

Halihó! :)

Mióta megújúlt a hardverapró a hírdetésekben a képgalériát 99%-ban képtelenség megnyitni. Akár a képre, akár a "galéria" linkre kattintok, semmi sem történik, kattingathatom orrvérzésig.
Lehet hogy nem mindegy milyen bőngészőn használjuk az oldalt? Mellesleg Maxthon-t használok az öszes szükséges bővítménnyel(Java, OpenGL, stb...)
Másoknak is van hasonló tapasztalatuk?

by Beethoven

(#2063) csab07 válasza csab07 (#2061) üzenetére


csab07
csendes tag

Sikerült megoldani,a betük méretét kellett kisebbre venni,bocsi mindenkiltől

(#2064) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

IE10.0 / Windows 8 magyar
Aktiválás gomb nem jelent meg (FF-ben igen), amikor aktiválni akartam a hirdetést.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2065) Parci válasza =WiNTeR= (#2064) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és helyette egy link? illetve, nincs véletlenül nagyítva ie10 alatt a szöveg nálad?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2066) Kiki18


Kiki18
őstag

Azt vettem észre,hogy a régebbi HA-n feladott hirdetéseim,ami "átemelődött" az új HA-ra ,a régi avatarom látszódik.
Azoknál a hirdetéseknél,amiket frissen raktam fel,az új HA felületére,már az egyedi avatarom látszódik!

Win7+ IE10
Ha ez volt már,előre bocs miatta. :R

[ Szerkesztve ]

(#2067) =WiNTeR= válasza Parci (#2065) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Mostmár jól megy, látszik az összes gomb. Akkor csak megzakkant az IE tegnap. Elnézést. :B

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2068) Parci válasza =WiNTeR= (#2067) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megnézed, hogy ha nagyítod a szöveget és frissítgetsz, eltűnik-e? jó volna már elkapni ezt a bugot, üldözzük egy ideje... :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2069) =WiNTeR= válasza Parci (#2068) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Nagyításnál és kicsinyítésnél minden jó, kivéve a kép feltöltése részt, ami a nagyítás hatására jobbra, kicsinyítésre balra "megy" ki (frissítésre helyreáll):

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#2070) Beethoven


Beethoven
tag

Csapó: 002

Halihó!

Mióta megújúlt a hardverapró a hírdetésekben a képgalériát 99%-ban képtelenség megnyitni. Akár a képre, akár a "galéria" linkre kattintok, semmi sem történik, kattingathatom orrvérzésig.
Lehet hogy nem mindegy milyen bőngészőn használjuk az oldalt? Mellesleg Maxthon-t használok az öszes szükséges bővítménnyel(Java, OpenGL, stb...)
Másoknak is van hasonló tapasztalatuk?

by Beethoven

(#2071) Parci válasza Beethoven (#2070) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

passz, nem tesztelünk maxthon alatt. ie, ffox, safari, chrome

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2072) anna/anna válasza RALPHIN (#2053) üzenetére


anna/anna
csendes tag

Szia, en is igy jartam...

Egyszeruen nem lehet feladni! Nekem is a 3. hirdetesem (lett volna...)

Szeretnek en is valaszt, hogy miert nem?

Koszonom szepen!

(#2073) anna/anna válasza RALPHIN (#2053) üzenetére


anna/anna
csendes tag

Legyszi irjal nekem, ha sikerult megoldani! Ha en jovok ra mit kene csinalni, en is ertesitelek.
Hatha kapunk segitseget...

(#2074) essexboy válasza anna/anna (#2073) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

(#2075) L_Zsolt


L_Zsolt
csendes tag

Sziasztok,

Chrome 30.0.1599.101 m alatt nem jelent meg nálam inaktív hirdetésnél az Aktiválás és a Törlés csak a Vissza gomb. FF 24.0 alatt működik.

Üdv.

(#2076) anna/anna válasza essexboy (#2074) üzenetére


anna/anna
csendes tag

Koszi de pontosan igy csinaltam.

Csakhogy a ,,Hirdetes feladasa,, gombra nem lehet rakattintani...

Nem is latszik rendesen tulkepp, csak valami elmosodott formajaban...

Mar sok hirdetesem volt, most is fut ketto, azokat is fel tudtam adni... tehat nem velem van a baj.
De ha nem lehet a megfelelo gombra rakattintani, akkor??

Ha van valami otleted?

Koszonom szepen, szia,Anna

(#2077) Parci válasza anna/anna (#2076) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

légyszi tegyél be screenshotot, nem vagyunk gondolatolvasók :( mi az, hogy elmosódottan látszik? elképzelni sem tudjuk :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2078) Kicsirics77 válasza Parci (#2077) üzenetére


Kicsirics77
veterán

poros a monitor biztos

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2079) Parci válasza L_Zsolt (#2075) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hmmm, van egy tippem, bár nem vagyok elég nagy css guru, de a balra floatolt, szélesség nélküli form elemek (és az első két gomb ilyen) okozhatnak gondot. megnézzük!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2080) Genji


Genji
őstag

Sziasztok!
Hogy tudom aktiválni ezta hirdetésemet? A hirdetéseim adminisztrációjába nem találtam rá módot. Köszönöm szépen a segítséget!

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#2081) béke


béke
aktív tag

Sziasztok egy olyan észre vétel ami eléggé bosszantó sokszor.

A felhasználó nevére kattintva a gyors elérhetőség érdekében semmilyen infót nem kapok a telefonszámáról sem az email címéről!!

Ez azért fontos mert pl.: Az előbbi percekben is szükségem lett valamire amit gyorsan akartam intézni találtam is ami kellett, írtam privit de no válasz ugyebár mert nem mindenki nézi percenként az pü-it.
Telefonszámot kerestem de sehol sem találtam.
Megoldás az volt hogy PH megbízhatóság/Név beilleszt/kidobja a nevet majd rá kattintok majd a jó öreg módszerrel beírom az ellenőrző betűket majd voálá ott a telefon szám. Amit fel is hívtam majd sikerült is elintéznem az üzletet.

Ezzel azt akarom mondani hogy már szerintem jó múltkorában is írtam a telefonszám kijelzésével kapcsolatban hogy szerintem a fejlesztőség elfelejtette az adatlapon feltüntetni a telefonszám elérhetőség bármilyen módját és ez szerintem nem csak számomra nagyon hasznos lenne minden esetben.
Én ugyan beírtam a bemutatkozásomhoz a számomat és onnan le leshetik de 10-8 nem tudja ezt még sajna.
Valamit ez ügyben kérhetek/kérhetünk köszönöm.
Vagy jó egy tájékoztató pü-is mindenki részére hogy a telefonszámot aki szeretné megadni az írja be a bemutatkozás részhez.
Szép napot.

Alá írás :)

(#2082) essexboy válasza Genji (#2080) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Csak néhány pontosítás kérünk: Milyen op.rendszered van? Milyen böngésződ van? Mi a verziószáma? Hiba pontos leírása. A linken a saját hirdetésed van, és azt ilyen formában mi nem látjuk. Ez esetleg segíthet.

essexboy

(#2083) essexboy válasza béke (#2081) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Parci állásfoglalása. Kikerülési opció van, - ha PH lapcsalád bármelyik más lapja alól nézed az adatlapját - ahogy te is írtad.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2084) rootkiller


rootkiller
őstag

Ma telefonról akartam valakinek privát üzenetet küldeni az illető profillapjáról. Feljött az előugró ablak és nem tudtam úgy elhelyezni hogy a feljövő billentyűzettől lássak is valamit.

(Galaxy S II - gyári 4.1.2 - Chrome)

Artengo TR 990 Pro

(#2085) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek!

tekertünk a css kódon, akiknek eddig nem jelentek meg az aktiválás gombok inaktív hirdetések aktiválásánál (jó régi bug), nézzék meg, hogy megjavult-e! ha elsőre nem, akkor töröljék a cache-t (gyorsítótárat) és frissítsék az oldalt (ctrl+f5)!

izgatottan várjuk a fejleményeket :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2086) béke válasza essexboy (#2083) üzenetére


béke
aktív tag

Ja értem rendben, bár mondjuk akkor is jó lenne. köszi.

Alá írás :)

(#2087) geloczigeri


geloczigeri
tag

Leírás:
A mobilomon, ha kikapcsolom a képek betöltését (lassú mobilnet miatt), akkor a belépés gombnál nincs helyettesítő szöveg, ezért a gomb teljesen eltűnik.

Pontos link a hiba helyéhez:
http://hardverapro.hu/lepj_be?url=

Operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója:
Android 4.0.4, Opera Mobile 12.10

Screenshot:

Király az új oldal! :)

GG

(#2088) classifieds


classifieds
csendes tag

- pontos link a hiba helyéhez
http://hardverapro.hu/privat_uzenetek

- operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:24.0) Gecko/20100101 Firefox/24.0
(Win7 x64 és Firefox)

- célszerűen screenshot a hibáról

- a hiba rövid és jól érthető :) leírása
Az alábbi, megszokott értesítő üzenetet kapom, ha a hardveraprón írt nekem valaki, de a levélben mellékelt cím nem működik, hogyha nem vagyok bejelentkezve... Pedig korábban ez jól működött. Legalább egy bejelentkezési oldalra érdemes volna átírni. Ha be vagyok jelentkezve, akkor ugye minek az email értesítő?

Kedves <felhasználónév>!

Privát üzeneted érkezett a(z) HardverApró fórumain, melynek feladója
<feladó>. Üzeneteidet itt tekintheted meg:
http://hardverapro.hu/privat_uzenetek

Jó fórumozást,
A(z) HardverApró csapata

[ Szerkesztve ]

(#2089) anna/anna válasza Parci (#2077) üzenetére


anna/anna
csendes tag

Sziasztok!

Hat en sajnos nem vagyok egy computer-szakember.... nem tudom ennel jobban leirni.

Amikor a hirdetest fel akartam adni, egyszeruen nem lehetett a ,,feladas,, gombra rakattintani. Az hogy ,,elmosodottan latszik,, azt jelenti, hogy a gombon a felirat ronda, csunya, elmosodott... es lehetetlen rakattintani.

Annyit el tudtam erni, hogy bar feladni nem tudtam, de az ,,inaktiv hirdetesek,, koze valahogyan bekerult...

http://hardverapro.hu/hirdetes_aktivalasa/2295468

De itt sincs olyan gomb, amivel aktivalni lehetne...

Koszi, ha megerti valaki ezt a ,,halandzsat,,...

Tovabbi szep napot mindenkinek,Anna

(#2090) anna/anna válasza Parci (#2077) üzenetére


anna/anna
csendes tag

Vagy esetleg itt meg tudjatok nezni, hogy milyen az ,,elmosodott,, es hogy nem lehet a ,,feladas folytatasa,, gombra rakattintani:

http://hardverapro.hu/hirdetesfeladas

Koszi, sziasztok,Anna

(#2091) Polos


Polos
csendes tag

Sziasztok!

Nyilván sok volt a dolgotok, de ezt a problémát még nem kommentáltátok, illetve nincs is kijavítva. Mivel 1 hónapja írtam, remélem nem terhellek titeket azzal, hogy megint jelzem. Minden jót!

https://devopsteam.hu

(#2092) reandre


reandre
tag

Sziasztok!

Nyilván előfordult már mással is, gondolom ő sem örült neki. Kicsit cink, hogy nem tudok válaszolni az érdeklődő üzenetekre...

(#2093) FrozenThrone válasza reandre (#2092) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Lépjél be itt, és tudsz válaszolni az üzenetekre. Vagyis legalább nekem így szokott működni.

Üdv Frozen

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#2094) lezso6 válasza reandre (#2092) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak hirtelen történt, egyszer csak ilyet csinált, előtte ment?

Egyszer volt, vagy (akár többszöri) frissítésre megjavult?

1 óránál később léptél-e be akkor utoljára?

Milyen belépési opciókat használtál? (pl időkorlát nélkül belépve marad, stb)

Ha a PH!-ra átmész, ott ki vagy-e léptetve, ellentétben a HA-val?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2095) Parci válasza Polos (#2091) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

töröld és rakd be őket légyszi, mert a fejlesztő mintha javította volna közben

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2096) joci221 válasza Parci (#2095) üzenetére


joci221
tag

Sziasztok!

Nálam ha be akarok jelentkezni sokszor akár 5* is rá kell nyomni a bejelentkezésre mire be tudok lépni.. Amikor aztán sikerül és rányomok a privátokra újra kéri a bejelentkezést... :W

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#2097) Parci válasza joci221 (#2096) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

cookie-k engedélyezve vannak?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2098) joci221 válasza Parci (#2097) üzenetére


joci221
tag

Természetesen, most Chrome-ot használok, azért megnézem a Firefox-al is.

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#2099) spista


spista
csendes tag

ITT látható a hirdetés szerkesztő oldala, a kérdés: hogyan tehető át "Kínál" rovatból "Keres" - be az adott hirdetés, ha utóbbi opció nincs feltüntetve? Win 7 Ultimate x64, Opera 12.16

HWpatika!

(#2100) joshua7


joshua7
veterán

Kitiltott felhasználó hirdetései miért látszódnak? Pl.
Bug vagy feature?
Illetve kommentelhetőek is.

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.