Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Látom a PÜ limitet inkább kikapcsoltátok... király. :)

Viszont jópár adásvétel hirdetésében hiába klikkelek az ÉRTÉKELD gombra, az eladók sajt állításuk szerint nem kapják meg az értesítő emailt. Ráadásul akárhányszor újra megnyitom a lapot és klikkelek a gombon, mindig közli, hogy értékelést kezdeményeztem, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy ez már folyamatban van.

(#1002) kekjjoe válasza kekjjoe (#970) üzenetére


kekjjoe
csendes tag

Megtaláltam, értem. Ez is külön belépéssel kapcsolatos. Ha belépek a prohardverbe is, akkor frissülnek a "még nem olvasott" jelzések is. :)

(#1003) Lasy


Lasy
veterán

Sajnos a privát küldés így is korlátozva van!
viszont az új motor ezt nem tudja kezelni, így nem küldi el az üzeneteket, de kitörli azt amit beírtam.
sajna csak 4.re jöttem rá, hogy ez lehet a gond. :W :W :W
ez számomra fontos lenne, mert a néélkül szinte küldeni sem tudok privit, hogy a kódot ne kelljen beírnom.
Köszönöm.

+36702778032

(#1004) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jött új hozzászólás a hirdetésemhez. Rákattintok (http://hardverapro.hu/apro/ebay-rol_vasarlas_paypal-lel_fizetes/hsz_2476-2476.html), erre az első oldalt kapom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1005) Lasy válasza hobbiletolto (#994) üzenetére


Lasy
veterán

amíg a step2-n nem mentél túl addig nem jelenik meg a listában.
próbáld meg másik böngészővel.

+36702778032

(#1006) essexboy válasza Parci (#972) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A második felvetés itt megnéztétek (szerkesztettem miután válaszoltál rá)?

essexboy

(#1007) sing1ep1ayer válasza Lasy (#1003) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Jaja, nálam is visszajött a régi oldalakon a captcha kód megint, az újon meg szimplán nem mennek el a PÜ-k. Remélem épp dolgoznak rajta. Illetve továbbra sem tudok értékelni pár eladót, a hirdetésben lehet a baj, de legfeljebb ledumáljuk hogy rakja fel újra és majd úgy megoldjuk, csak gondolom mindenki más is így tesz, szóval terhelik az oldalatokat rendesen.

szerk:
Innen már csak egy lépés, hogy az emberek fake hirdetésekkel spammeljék tele az oldalt és osztogassák ezek segítségével egymásnak a pirosakat.
:(

[ Szerkesztve ]

(#1008) Parci válasza Kerio (#1000) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ott van, hogy mi mennyibe kerül, a paypalos is, hogy 200 ft, és csak azt lehet választani... nem?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1009) PékAti


PékAti
csendes tag

Üdv. Olyan jellegű problémám volna, hogy nem látom ha privát üzenetet kapok. Tudtommal másnak egy zárojelben látható ha van üzenet de nekem nincsen semmilyen jelzés. Másik, hogy hírdettem majd el is adtam egy HTC One X készüléket. Le is vettem a hírdetést, de az még mindíg aktív és kapom az üziket miatta. Köszönöm a segítséget

(#1010) Parci válasza sing1ep1ayer (#1001) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez nem lehet, csak ha rossz emailt néznek vagy spam folderbe kerül a levél vagy ilyesmi. "user error".

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1011) Parci válasza sing1ep1ayer (#1007) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, épp a privátokon lévő limitet + captcha fűrészeljük

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1012) sing1ep1ayer válasza Parci (#1010) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

És akkor miért van az, hogy egyik hirdetésnél miután rákattintok az ÉRTÉKELD gombra, akkor visszatéréskor a gomb inaktív, helyesebben ott van helyette, hogy értékelés folyamatban (vagy ilyesmi), míg a szerintem bugos hirdetéseknél akárhányszor rá tudok kattintani a gombra, ahányszor csak visszatérek az oldalra. Elég érdekes, hogy pont ezen hirdetések gazdáinál "megy spambe" a levél. :U

szerk:
Ja, és ha ugyanez az ember felrakja ugyanazt a hirdetést újra, csak hogy mégis valahogy tudjunk értékelést leadni, akkor már minden oké. Itt tuti van valami gond, de csak haladjatok sorban, örülök hogy foglalkoztok a dolgokkal. :R

[ Szerkesztve ]

(#1013) Parci válasza sing1ep1ayer (#1012) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

link és értelmes hibaleírás nélkül nem tudjuk kivizsgálni sajnos. legalább akik régóta nyomjátok ezt a topikot, vegyétek a fáradságot légyszi és rendes bugreportokat adjatok le. nem tudom kitalálni, hogy szerinted mi a hibás hirdetés például... :(

köszi! :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1014) sing1ep1ayer válasza Parci (#1013) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Bocs, nem akartam senki hirdetését reklámozni, de adok mondjuk egy linket:

Íme egy.

(#1015) aram01 válasza Parci (#1013) üzenetére


aram01
nagyúr

volt már? egy hirdetésnél van új hozzászólás látom a péháról is meg a ha-ról is, az utóbbiról eltűnik ha megnézem viszont a PH-ról ha átlépek a hirdetésbe, utána is megmarad a bubi (remélem érthető volt)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1016) Lasy


Lasy
veterán

[link]

Mi van akkor ha a hirdetésem nem csak 1 hirdetés, de ha valaki értékelné, akkor megint meg kell hirdetnem, vagy ezt hogy tudom kiküszöbölni?

+36702778032

(#1017) devilinsid3


devilinsid3
addikt

Helló, még nem voltam itt ebben a topikban és bocsi, ha pár hsz-el fentebb ott a válasz, de msot nincs kedvem utána olvasni ezt nézzétek el nekem :)

Van egy hirdetésem amiben több játékhoz szerepel CD kulcs így azt még nem akarom lezárni, egy illető vásárolt tőlem (sikeresen), hogy tudja azt jelezni a pozitív értékelésnél?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#1018) crosgals


crosgals
tag

Sziasztok!
Az lenne a nyűgöm hogy eltüntek az értékelésem!
http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=crosgals&submit=
http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=crosgals&submit=
http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=crosgals&submit=
http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=crosgals&submit=

- Nem bug, ezt már rengetegszer kiveséztük. Nem lesznek átemelve a pontok (6-os és 7-es bekezdés).

[ Módosította: Ndruu ]

A privátokat hamarabb észreveszem!

(#1019) Robbantos


Robbantos
csendes tag

Üdvözlet!

Ami szerintem egy hatalmas hiba az új hardverapróban, hogy a felhasználóknak nincs publikálható e-mail címe és telefon száma az ADATLAPJUKON.

Előző héten utaltam pénzt valakinek, aki azóta nem jelzett vissza, és nem is jelentkezett be, mióta megújult a hardverapro! (megjegyzem, tudom, hogy ez nem a legmegbízhatóbb módszer, de eddig sosem vertek át ily módon, hogy ne küldték volna el a terméket, amiért a pénzt utaltam)

És eddig meg lehetett nézni a hirdetők adatlapján, hogy van-e más elérhetőségük, ha esetleg itt az oldalon nem jelentkeztek be.
Most viszont már NEM, így nem tudom megnézni a többi elérhetőségeit az adatlapján :W

Ezt lenne a legfontosabb orvosolni szerintem, mert így sokkal nehezebb lesz beazonosítani valakit (ha csaláson kapnák pl.)

Megbízhatóságomról több, mint 200 pozitív értékelés, valamint 10 éves tagság tanúskodhat.

(#1020) Parci válasza Robbantos (#1019) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nézd meg a prohardveren. de jó nagy hülye vagy, ha előre utaltál, nem tudom diplomatikusabban fogalmazni :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1021) molvany válasza Parci (#1020) üzenetére


molvany
senior tag

Azért ezt az " elöre utalás " dolgot nem kellene a " h...e " kifejezéssel illetni :N
Igenis vannak megbízható eladók, akiknek minden további nélkül ( és jelzö nélkül ) lehet elöre utalni.

Robbantos

Ilyenkor szoktam lekaparni ( 8 év vaterával a hátam mögött ) mikor valaki azt írja, hogy bezzeg én mindig mindent megkapok, nekem még sosem veszett el levelem, stb. stb. :W

Igenis megtörténhet, mivel az eladó és vevö között ott van a szállító, ha nem személyes a kapcsolat ( most ne nevezzük nevükön öket ).
Akik között szintén nem kevés a link alak.

WhatsApp :+491737182060

(#1022) Weaver


Weaver
senior tag

irom a privátot , elküldöm és eltűnik vagyis nem jelenik meg amit írtam. kétszer megpróbáltam egymás után nem semmi, nem jelenik meg. ilyen már volt többször.

most megpróbáltam 5x egymás után, és semmi nem küldi el. egyszerűen nem jeleik meg amit írok az embernek.

(#1023) lezso6 válasza Weaver (#1022) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Debug megy éppen rajta, ha jól megnézed ki kéne írni pirossal az ablakban, hogy:

Hiba az üzenetküldés során. (igen ez a link nem mutat sehova, csak piros)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1024) Weaver


Weaver
senior tag

másik. rám ezt írja az adás-vételeknél:
Legutóbb bejelentkezve:

2013-09-13 15:15

holott ma már jópárszor beléptem. de ezt másoknál is észerevettem, hogy nem jegyzi jól az utolsó látogatást.

(#1025) Parci válasza molvany (#1021) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de, ez qrva nagy rizikó. oké, hogy ismerősnek megteszem én is. de ha valakit nem ismerek, megteszem és átver, csak magamra lehetek dühös sajnos a mai világban :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1026) teratti


teratti
senior tag

Helló! Lehet elhangzott már de ennyi hozzászólást nincs türelmem átfutni....Hol láthatom ki küldött pirosat mert kettőt kaptam az egyik megvan kitől de a másikat hiába kattintgatok nem látom ki. Régebben ezt könnyebben meg tudtam nézni de most olyan lista nincsen.... :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#1027) Parci válasza teratti (#1026) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha nem értékel szövegesen is, csak a pontokhoz számolódik. de felírtam, hogy fejlesszük, hogy látszódjon majd mindenképp, hogy kik értékeltek

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1028) teratti válasza Parci (#1027) üzenetére


teratti
senior tag

Igen, a szövegest látom azzal nincs gond de nem tudom ki volt a másik aki értékelt és viszonoznám neki de hiába nyomozok pü-ben nem találom a "tettest". :) Köszönöm! :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#1029) greggggg


greggggg
aktív tag

nekem mért nem jelzi az oldal az eddigi értékeléseim?

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#1030) Robbantos válasza Parci (#1020) üzenetére


Robbantos
csendes tag

6 napja nem jelentkezett be, még megvárom míg újra feltűnik, addig nem jelentem és nem bizalmatlankodok az üzlettársamban. :R

Általában meg szoktam nézni mások elérhetőségeit, mielőtt előreutalok, de most nem néztem meg és sajnos már az újítás miatt nem is tudom :S

Nem lehetne újra bevezetni a hardverapróban, hogy a hirdetők adatlapján ne csak a Bemutatkozás, meg a Regisztráció ideje és az Utoljára bejelentkezés időpontja látszódjon, hanem az e-mail cím és telefon zám továbbra is úgy, mint korábban? :F

Ez már önmagában nagyon sokat jelentene :U

Megbízhatóságomról több, mint 200 pozitív értékelés, valamint 10 éves tagság tanúskodhat.

(#1031) Parci válasza Robbantos (#1030) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kérlek értelmezd is a válaszom, a prohardveren még mindig meg tudod nézni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1032) molvany


molvany
senior tag

Nem lehetne valahogy megoldani, hogy ha nem akarok személyes átadást, ne keljen már bejelölni Helységnevet ??

Annak ellenére, hogy a leírásban magyarul leírva, hogy nincsen személyes átadás csak postázás és + még megindokolva, hogy a rendszer hibája végett van ez így, mégis jönnek a kérdések a személyes átvételre.

Szerintem nem én vagyok az egyedüli, akit zavar ez és szerintem ezzel igen is kellene foglalkozni, hogy ne legyen kötelezö helységnév megadása.

WhatsApp :+491737182060

(#1033) regener


regener
veterán

Ez viszont nem user error, olyan hsz-re ugrik ami nemis abban a felosztásban van hanem egy oldallal előrébb.
"Itt szóltam hozzá" rész, a link pedig: 30026-os hsz a 30051-30075 blokkban

(#1034) Parci válasza molvany (#1032) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért az emberek 99,99%-a van valahol. miért akkora gond bejelölni a legközelebbi helységet? attól még úgy is külön egyeztetitek a találkát. a rendszernek e téren nincs hibája.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1035) molvany válasza Parci (#1034) üzenetére


molvany
senior tag

Igen, mindenki van valahol. Ha már mindenki van valahol, akkor miért volt nehéz ( szerintem erre nem is gondolt senki, pedig illete volna - na jó, ezt ne feszegessük ) pl. a sok város név közé min. annyit tenni : Külföld
Vagy elképzelhetettlen hogy esetleg valaki küldföldröl árul ? Vagy hogy vannak akik vásárlonak is külföldröl ?
Ha már kötelezövé van tévve a bejelölés ( hüleség ! ) akkor jó lenne a fantáziát is kissé szabadjára engedni.

Természetesen ahoz már nem lehet külön programot faragni, hogy minden érdeklödö elöször olvasson, lehetöleg végig azt a szerencsétlen leírást, mielött kérdezne.

WhatsApp :+491737182060

(#1036) Parci válasza molvany (#1035) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

beteszünk egy külföldet, te nyertél :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1037) molvany válasza Parci (#1036) üzenetére


molvany
senior tag

Kösz :R
Ezzel megmentetek a sok felesleges ( szabadon fogalmazva : süket ) kérdéstöl, hogy PL:
" Budapesten itt és ott átvehetem ebéd után " :C

WhatsApp :+491737182060

(#1038) Parci válasza molvany (#1037) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miért, nem vehetem át?!?!?!!!!!!?!

;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1039) Malachi válasza Parci (#1038) üzenetére


Malachi
addikt

lassan pihenned kéne. ;]

(#1040) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Na de hirdetésfeladásnál - ha jól értettem ez itt a gond - eddig is volt Külföld jelölőnégyzet... Vagy azt most raktátok volna oda? Tisztán emlékszem, hogy mintha korábban is láttam volna, no mindegy...

Üdv. core2

(#1041) Parci válasza Neil Watts (#1040) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tényleg kész vagyok már. igen, ott az opció. írtam, hogy emeljük ki a lista elejére vagy végére.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1042) aram01 válasza Parci (#1041) üzenetére


aram01
nagyúr

mit szívtál? :Y ;] :P :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1043) molvany válasza Neil Watts (#1040) üzenetére


molvany
senior tag

Ha lett volna elötte már, nem kértem volna ( logikus, vagy nem ? ) . :K

WhatsApp :+491737182060

(#1044) Parci válasza molvany (#1043) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pedig ott volt a listában, abc sorrendben, amikor felírtam todoba :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1045) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Bocsánat ha butagásot kérdezek, próbáltam rákeresni de nem találtam semmit.

Mi van ha egy csalóval van dolgom: átvert, próbálnám értékelni, de ugye nem fogja visszaigazolni az emailben, hogy negatívat adhassak neki. Erre mi a megoldás?

(#1046) Parci válasza ZozzHUN (#1045) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Jelentsd!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1047) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Olyan jó hogy már a 3. hirdetésemet értékelték, vissza is lett igazolva és nem kaptam érte egyetlen pozitívot sem pedig 15 járt volna érte, helyette van összesen 2 pontom amit vevőként kaptam....

[ Szerkesztve ]

(#1048) Parci válasza B-L-A-C-K (#1047) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

vagy mégsem értékelték... mindenesetre tőled is pontos, részletes bugreportot várunk, linkekkel, részletes leírással.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1049) B-L-A-C-K válasza Parci (#1048) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha emailt kapok róla nem értékelték? Ugyan az mint múltkor, eladtam most ezt, megvették értékelték, jött az email, megerősítettem, jött megint az email küldjek a vevőnek is amit akarton megtettem, ő kapott pontot, én nem...3. hirdetésem volt ez hogy nem kaptam rá semmit...azaz 15 pozitívom sehol sincs...

[ Szerkesztve ]

(#1050) Chaser válasza Parci (#1048) üzenetére


Chaser
titán

Engem az értékelés nem izgat, de keresővel nem tudom csináltok-e valamit.
1-2 napja jeleztem, ha belépek notebook tartozékokba, beírom T500 akku nem dobja ki a hirdetésemet, eddig kidobta. Ha azt írom be T500 akkor már kidobja.
Csak a leírásban van ott a T500, akku a címben is.
Volt egy másik hirdetés, többek között 4GB hynix ramot árult a srác. Régi felületen simán kidobta ha ezt beírtam, új felületen nem. Ha nem találom meg a linkjét amit adtam egyik tagnak akkor olvashatom át az összes sodimm ddr3 hirdetést kb.
Ez így a használhatótól nagyon messze van. Várható változás vagy ez is marad ilyen? Lehet volt róla szó, nem olvastam vissza.

szerk: a hirdetés
Most látom, hogy az eredeti címben nem is szerepelt se akku se T500 szó:)
Mindenesetre a hirdetés szövegében szerepel a T500 és akku szó is. Ennek ellenére ha a kettőt együttesen írom be nem találja. Ha külön írom hogy "T500" akkor OK, "akku" szónál szintén.

szerk: én is kaptam értékelést, adtam is, egyikünknél se jelent meg, de ez még 12-e előtti és legyen ez a legnagyobb baj...

szerk: ok akkor hajrá, ha átmeneti a kereső defekt akkor várok, amúgy is várnék:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.