Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) medoc


medoc
újonc

Egyébként van workaround. A prohardver "régi" oldalán ha belépek, akkor a hardverapro új oldalán is be leszek lépve.

(#3702) csemberlen


csemberlen
őstag

Szeretném Met kollegát értékelni.
2 db piros ponttal, és
Korrekt segítőkész megrendelő üzenettel.

[ Szerkesztve ]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#3703) essexboy válasza csemberlen (#3702) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

(#3704) Nagytalp válasza essexboy (#3611) üzenetére


Nagytalp
senior tag

Beküldtem a megadott módon de nem történt semmi. :U

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#3705) 5teve


5teve
senior tag

most veszem észre, hogy az egyik hirdetésem hamarabb lejár, mint a hozzá vásárolt előresorolás. ingyenesen már nem tudom hosszabbítani, fizetősen pedig nem szeretném. ezt szerintem a rendszernek nem kellene engednie figyelmeztetés nélkül.
ilyenkor mi van? lesz egy előresorolt archivált hirdetésem? :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#3706) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Nekem az imént e-mail jött a vevőm általi értékelés kezdeményezésről, privát üzi nem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3707) kispal87


kispal87
aktív tag

Üdv!

Sikeresen lebonyolítottunk egy üzletet az egyik kollegával, de nem tudjuk értékelni mivel nem kaptunk pm-et róla, hogy értékeljünk.
Ilyenkor mit tudunk tenni?
Nekem ezt írja:
Kép
Neki pedig ezt:
Kép

Segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#3708) kispal87 válasza kispal87 (#3707) üzenetére


kispal87
aktív tag

Bocsi a link kimaradt.

(#3709) Winner_hun válasza kispal87 (#3707) üzenetére


Winner_hun
félisten

E-mailt se kaptatok róla?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3710) kozmy


kozmy
őstag

Úgy látszik, hogy az értékelősdi magyon nyögve nyelősen megy itt mindenkinek, a hogy nekem is sajna.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#3711) kispal87 válasza Winner_hun (#3709) üzenetére


kispal87
aktív tag

Nem sajnos, azt sem!.
Pedig pár héttel korábban nem volt vele gond, minden flottul ment, de most...

(#3712) deadwing


deadwing
addikt

A problémám úgy látom ismert. Egy tegnapi lezajlott üzlet után nem jön át az értékelést kezdeményező üzenet, amit persze az üzletfél elindított. Az értékelést kezdeményezte guszto kolléga.
Várható majd megoldás?
Továbbá, még egy apróság. Ha megnézitek a pontozásom, látszik a 32, de a részletek alatt meg csak 22 jön össze. Olyan mintha 2 user értékelése nem mentődött volna el, csak az összesítésben. Létezhet ilyen gond, vagy én vagyok tudatlan?

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#3713) 5teve válasza 5teve (#3705) üzenetére


5teve
senior tag

hát igen... lett egy archív fizetett kiemelt hirdetésem.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#3714) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Nem konkrét bug, de kiemeltem egy csomó hirdetésem, az utolsó kiemelés viszont kb 20 perce már nem történt meg, az SMS-ről semmi választ nem kaptam még...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#3715) MarQs


MarQs
senior tag

Üdv!
A Vevőm elindította az értékelést sikeres boltolás után, kaptam is erről emil értesítőt, de privátban nem jött meg a rendszerüzenet, így nem tudok reagálni - az "Értékeld!" gomb pedig az első klikk után már nem elérhető a folyamat újraindításához.
Lehet benéztem valamit, de mi ilyenkor a teendő?
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#3716) dirtboy86


dirtboy86
tag

Sziasztok,

Volt egy sikeres ádásvételem, eladtam egy terméket itt [ITT], [JEGI] kollega elindította az értékelést, de semmi nem jött róla nekem. Sajnos nem az első eset. Mi a teendő ilyenkor?

Pls fixáljátok az issue-t. Köszönöm! :R :R

(#3717) MarQs válasza dirtboy86 (#3716) üzenetére


MarQs
senior tag

Köbö ugyanez a helyzet nálam is! Emilben kaptam értesítést, de privát rendszerüzenetet nem, anélkül meg (ha jól emlékszem) meg vagyunk lőve...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#3718) zoltan6 válasza MarQs (#3717) üzenetére


zoltan6
őstag

ugyanúgy lehet email értesítőnél is értékelni,nem kell hozzá privát üzenet,ott a link,hogy kattints ide ha terméket valóban eladtad neki.

(#3719) MarQs válasza zoltan6 (#3718) üzenetére


MarQs
senior tag

Köszi szépen a választ!
Valóban, most már emlékszem, csak az a problem, hogy reflexből töröltem az emil értesítőt, mert a privát rendszerüzeneteknél szoktam klikkelgetni... hogy bahh@meg.

:F

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#3720) dirtboy86 válasza dirtboy86 (#3716) üzenetére


dirtboy86
tag

Sziasztok,

Nekem e-mail sem jött, sem HP üzenet privátban? A vevő viszont már elindította a folyamatot. Ilyenkor kinek kell jelezni? Egyszer már volt ilyen hagytam elveszni az értékelést, most viszont nem szeretném.

Pls segítsetek.

:R

(#3721) randras


randras
veterán

Értesítő privát:

Kedves randras!

&gt;Deego.. saját bevallása szerint megvásárolta tőled a(z) Külföldi termékrendelések lebonyolítását vállalom tetszőleges díjjal című apróhirdetésben hirdetett terméket, és szeretné értékelni a tranzakciót.

Neve: >Deego..

(#3722) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Üdv!

A_ScHuLcZ fórumtárs tegnap vásárolt tőlem két terméket, amiket le is jegeltem. Ő kezdeményezett értékelést, de Én nem kaptam privátot. Hol akadt el a dolog?

(#3723) canniball válasza szentkuti11 (#3722) üzenetére


canniball
nagyúr

E-mail?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3724) Bjørgersson válasza szentkuti11 (#3722) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jelentsen eladóként, majd nyomja be, hogy értékelni szeretne, onnantól a hardverapródok átveszik elvileg.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3725) szentkuti11 válasza canniball (#3723) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nem kaptam.

(#3726) MarQs válasza szentkuti11 (#3725) üzenetére


MarQs
senior tag

Megoldásként (talán) egyelőre csak ez van...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#3727) 5teve


5teve
senior tag

lehet, hogy létre kellene hozni egy külön "bugok az értékelési rendszerben" topikot, mert így "elvesződik" a többi bugreport.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#3728) classifieds


classifieds
csendes tag

Bug report

1. http://hardverapro.hu/adatmodositas
2. win7 home premium x64 / firefox 29.0.1
3.

"Hiba az adatmódosítás során
A(z) belépési e-mail cím mező kitöltése kötelező."

4. Az adatlapomon nem tudok változtatni,
mert az oldal mindig a fenti hibaüzenettel válaszol.
(A bejelentkezési cím persze ott van változatlanul)

Szeretném továbbá megváltoztatni
(a bejelentkezési) e-mail címemet,
ami szintén nem megy...

Köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#3729) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Sziasztok

Mobilnettel való belépésnél:
(Operációs rendszer Linux, Win 7-8, Böngésző Opera, Crome, Firefox.)
Mobilnet: Digi Move Telenor.hu HSPA

"SIKERES BELÉPÉS
Sikeresen beléptél, azonnal továbbítunk!
"
üzenet után megáll a bejelentkező képernyő és nem emgy tovább, ide nem lehetne betenni egy hitelesítő linket? Ilyenkor akárhova kattintok visszadob a hitelesítés előtti állapotba.

"Ha nem töltődik be az oldal kattintson IDE." üzenettel.

Köszönöm előre is. Jó munkát.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#3730) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok! nekem is volna egy kis problémám !
tegnap óta csak az ingyen rovat jön be a kiemelt hirdetések allat ! friss hirdetések szó szerint nálam eltűntek !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#3731) tomab04a válasza kisselandras (#3730) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Udv. Galaxy note. 4.1.2. Chrome
Amiota bejott a mobil verzio azota a gepes verziobol nem lehet kinagyitani. Teljesen ranagyitva hasznalhatatlan.

Nincs ekezet.

(#3732) Iknes


Iknes
csendes tag

Nem lehet bejelentkezni mobilon futtatott böngészővel, az adotok megadása után egyszerűen csak visszatesz főoldalra, mintha semmi sem történt volna
Teljesen mindegy milyen böngészővel próbálkozok

[ Szerkesztve ]

(#3733) cidalain


cidalain
veterán

Tableten nem enged belepni a prohardver.hu oldalon. Adatok megadasa utan ujra a login urlap jon. Hardverapron belepve tudok atjonni a prohardver forumba.

Mobilon hianyzik a nem lepek ki opcio, es az ip figyeles kiiktatasa funkcio. Igy ha lejar a timeout mindig ujra es ujra be kell lepnem, nem beszelve hogy az ip is gyakran valtozik: mobilnet, otthoni/melos wifi.

Tableten zavar a mobil nezet, jo lenne ha lehetne valtoztatni hogy mobil/desktop designt kapjak. Tableten siman elfert a desktop nezet, igy ott tovabbra is azt hasznalnam. Olyan kene a hardveraprora is mint a prohardvernel a teljes nezet gomb a lablecben

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3734) canniball válasza cidalain (#3733) üzenetére


canniball
nagyúr

"Tableten zavar a mobil nezet, jo lenne ha lehetne valtoztatni hogy mobil/desktop designt kapjak."
Ez csak a böngésződ beállításán múlik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3735) Bjørgersson válasza canniball (#3734) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van a Hardveraprónak mobilnézete?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3736) cidalain válasza canniball (#3734) üzenetére


cidalain
veterán

Nemhiszem hogy CSAK azon mulna mert tegnapig desktop nezetem volt hardverapron ma meg mar mobil nezet van, es a bongeszobeallitasokhoz nem nyultam, megis atvaltott.

Update: hol kellene ezt a bongeszoben allitani? Android/Chrome

Kovy: Ugy tunik van mobilnezet. Matol :-)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3737) szentkuti11 válasza Bjørgersson (#3735) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az addig oké, hogy van, de miért nem lehet alul váltani a nézetek között? :F

Multitouch nálam sem működik Hardverapró desktop nézeten. (Nexus 4@Chrome)

[ Szerkesztve ]

(#3738) cidalain


cidalain
veterán

Update: tenyleg lehet a bongeszotol asztali nezetet kerni, de nem marad ugy.
Ha bezarom/ujranyitom akkor ujra a mobil nezetet kapom.
A prohardver valasztoja ami a lablecben van megjegyzodik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3739) Bjørgersson válasza cidalain (#3738) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi a mobilnézet url-e?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3740) canniball válasza cidalain (#3736) üzenetére


canniball
nagyúr

Eddig nem volt mobil nézet, így eddig teljesen mindegy volt mire volt állítva a böngésződ. Most már van, ergo most már nem mindegy és most már a böngésződ beállításán múlik. ;)

kovy29!
Ezek szerint. Én csak annyi eltérést látok, hogy hiányzik a jobb oldali hasáb.
Nincs külön url.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3741) Bjørgersson válasza canniball (#3740) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor lehet ezért nincs az oldal alján link a váltáshoz, mert a böngészőtől függ.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3742) canniball válasza Bjørgersson (#3741) üzenetére


canniball
nagyúr

Az lehet.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3743) KnightDave


KnightDave
tag

A mai naptol mobilrol torteno belepes eseten en sem tudok kizoomolni. :(((
Windows Phone (Nokia Lumia 625)

Burn the rubber, not your soul.

(#3744) cidalain válasza canniball (#3740) üzenetére


cidalain
veterán

értem én, de hol tudom beállítani hogy egy oldal mindig ugyanolyan nézetben jelenjen meg.
mint az előbb írtam, ha a menüben asztali nézetet kérek, akkor átváltja, de nem jegyzi meg a böngésző.
nem is kell bezárni, elég ha elnavigálok máshová, majd visszajövök, akkor újra mobilnézetet kapok.
míg a prohardvernek a láblécbe beépített választógombjára ha rányomok, akkor az megjegyződik.

az eltérés nem csak annyi hogy hiányzik a jobb hasáb. például:
-a kommenteknél/témáknál nincs ott a hozzászólás időpontja, így nem tudod hogy egy 1000 éve kihalt topikba írsz, vagy napi szinten pörög.
-mivel nincs egy képen az összes vezérlőrész, ezért +2-3 kattintás míg eljutsz mondjuk az egyik privátodból ado hogy upolj egy hirdetést
-akkorák a bejegyzések, hogy egy vak oroszlán is látja két kilóméterről, cserébe csak 6-7 hirdetés látszik egy képernyőnyi felületen. hosszabb kommentek esetén ez csak 2-3 db. igaz cserébe nem kell szöszmötölni a rábökéssel, mert egy-egy gomb megnyomható akár tenyérrel is.

ezekkel nem lenne baj, mert 4"-on hasznos. de tableten már zavaróan nem jó ez. és itt visszakanyarodok ahhoz hogy nem tudom állandóra beállítani a desktop nézetet. :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3745) ABDUL96


ABDUL96
tag

Sziasztok barátnőm telefonjáról próbálok belépni hardverapróra és jó jelszavat adok meg meg az email cim is stimmel de utana magatol nem kidob hanem mintha nem erzekelte volna a belepest :/ tobbszori probalkozas utan se sikerul telefonon :/ mi lehet a baj?

(#3746) Tomika085


Tomika085
csendes tag

Sziasztok! Sajnos mobilról nem megy a belépés. Látom böngésző függő. Mit ajánlanátok?
(Samsung Galaxy S4)

Tomi

(#3747) ABDUL96 válasza Tomika085 (#3746) üzenetére


ABDUL96
tag

alapbongeszorol nem sikerult nekem es opera mini-rol sem ket telefonrol probaltam a sajatomrol huawei y300 es lg optimus 2x-rol

(#3748) SUPREME7 válasza cidalain (#3744) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha chrome-ot használsz és androidot, akkor töltsd le a chrome user agent-et, állítsd át desktopra-mobilra, ami kell.

(#3749) ABDUL96 válasza SUPREME7 (#3748) üzenetére


ABDUL96
tag

sikerult nekem koszonom :)

(#3750) canniball válasza cidalain (#3744) üzenetére


canniball
nagyúr

Ilyet (ha csak egy adott oldal nem ad rá lehetőséget) legjobb tudomásom szerint nem tudsz beállítani, globálisan kapsz mobil vagy desktop felületet. Tabletre javaslom a Boat Browser for Tablet böngészőt, abban két kattintás váltani.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.