Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1625) szacsee válasza Bronco80 (#1624) üzenetére


szacsee
nagyúr

Na ja sok játék van aminél előnyösebb a steam.
Én a GTA4-nél kezdtem el favorizálni, hogy nem kell revokel törődni ha uninstall van esetleg.
Az OS álltalában akkor van telepítve ha nagyon behülyül vagy lelassul. Ha összeomlik akkor pedig esélytelen hogy revokold a securomos aktiválást.
TDU2-nél nem hinném hogy limitálva lenne a telepítés, de azon felül még előny, hogy nem kell bohóckodni a DVD-vel ha játszani szeretnék. Ritkán volt Errorom a steamen és ott is inkább a megjelenített tartalomnál ha belassult a net azon felül soha nem volt bibi.
Mostanság meg így 100Gb játék tartalom körül már azon agyalok nem kellene egy újabb accot létrehozni ha bukik az acc, akkor ne minden menjen. Bár nem adom ki soha a jelszavam senkinek és mostanság már elég hosszú és biztonságosnak mondható... de soha nem lehet tudni mi fog történni. Egybe accountal viszont kényelmesebb lenne. :D
Több játéknál meg nem hátrány, hogy a Steam mappát OS telepítésnél átnevezem (amúgy sem a C:\ van) és ha feltelepítettem a klienst, csak törlöm a mappát és visszanevezem a régit. Így ami megvan játék kb 10 perc alatt telepítem + a mentések visszamásolása. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.