Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) TESCO-Zsömle válasza Interceptor (#2497) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ő is 3 különböző embernek írt. Szerintem látták. ;)

Pecc: Azért a körülmények is fontosak. Emlékezetes pillanat volt, mikor 350-el romboltam az autópályán és nem volt pillanatnyilag annyi szabad procc, hogy betöltse a következő szakaszt. Csak lestem, hogy leestem...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2502) bazso29 válasza Mr.Csizmás (#2493) üzenetére


bazso29
aktív tag

Mindent próbáltam. C&Q is kikapcsolva, friss 32/64-es rendszerek, régi/új driver, proci/vga tuning, +ba berakott 86GT physx-nek hátha, felesleges programok kilőve.
59fps-nél pár perc után olyan lag van, hogy nem lehet vezetni normálisan. Fix 60-at v-sync-el meg nem tudok elérni, csak alacsony felbontáson alacsony beállítás mellett. Szánalmas..

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2503) Mr.Csizmás válasza Shuki (#2499) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] try it :)

(#2502) bazso29 vsync off, esetleg detail csökkentése egy fokkal GTA4-nél bejött nekem

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2504) TESCO-Zsömle válasza bazso29 (#2502) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

pár perc után olyan lag van, hogy nem lehet vezetni normálisan.

Ha pár percig jó akkor ott valami szvsz túlmelegszik.

vagy radial 2.0...

Másra nem tudok gondolni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2505) Marked


Marked
tag

Valakinek van valami tippje, hogy miért szaggathat nekem?
C2D E6600-am van 3 Ghz-re felhúzva, 2GB RAM és 4870 X2. 1680x1050-es felbontáson játszanék. Szinte semmi különbség a minimum és a max beállítások között, kb. ugyanannyi FPS. Ismerős gépén pedig simán ment mediumon, nem értem miért. (Az ő gépe: AMD Athlon X2 5500+, 2GB RAM, 9600GT)
Windows 7-en használom, 32 bites rendszer, legfrissebb VGA driver. :W :W :W
Komolyan nem értem, bőven megütöm a minimum gépigényt, sőt van amim az ajánlottat is. :W

[ Szerkesztve ]

(#2506) TESCO-Zsömle válasza Marked (#2505) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Milyen beállítások mellett szaggat?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2507) Marked válasza TESCO-Zsömle (#2506) üzenetére


Marked
tag

1680*1050 felbontás mellett élsimítás kikapcsolva, és az összes beállítás lowon van. Ha mindet felrakok highra, szinte alig lassabb pár FPS-el.

(#2508) bazso29 válasza TESCO-Zsömle (#2504) üzenetére


bazso29
aktív tag

Proci 50-55 fok, vga 70. Tuning nélkül ez kevesebb. Radial-féle fájl nyomát még nem találtam sehol. Kezdek a tápra gyanakodni, de olyat még nem hallottam, hogy lagot okozna ha nem bírná el, ráadásul más játékokat visz simán a gép.

Csizmás: V-sync offal 60+ fps-nél is lagol.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2509) jericho69 válasza Marked (#2505) üzenetére


jericho69
tag

A profilomban lévő , valamint haver gépén (4mag, 4870x2) szintén szaggat full minimumon. Még a sima 2x AA-t sem bírja. Szvsz. nem lehet mit csinálni, ilyen a játék :W

[ Szerkesztve ]

(#2510) Marked válasza jericho69 (#2509) üzenetére


Marked
tag

Azon filóztam, hogy megvegyem-e PS3-ra, de előtte ki akartam próbálni PC-n. Annak, akinek viszi, mi a véleménye? Megér 12 ezret? Esetleg van, aki konzolon játszik? :F

(#2511) Shuki válasza Mr.Csizmás (#2503) üzenetére


Shuki
tag

Tényleg ezek között van amit én linkeltem be... :D

(#2512) Fel válasza bazso29 (#2508) üzenetére


Fel
addikt

A gpu-z tud log fájlt készíteni a vga kihasználtságáról 3d alkalmazás alatt.
A rivatunerrel esetleg még a cpu-t is figyelheted. Lehet érdemes lenne megnézni, nem veszi-e le az órajeleket a cpu/vga a játék alatt.

(#2513) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Na,megvettem a rég áhitott játékom :D
Első benyomásaim az install után:
Hatalmas "filingje" van a játéknak,tényleg le a kalappal.
Sebességérzet jó szerintem. Zenék királyok.
A Billentyűs irányitás tényleg elég nyomi,gyorsan el kell felejteni.
A hangokkal én speckó megvoltam elégedve,10/8,viszont a grafikára én valami ütősebbet vártam volna,a leirások és a forumhsz-ek alapján,de nembaj igysem rossz 10/7.(ami pl nemtetszett az aljnövényzet az utak mellet olyan durung közelröl :DDD )

-Az Öreg vasam elég jól szerepelt,azért a forum alapján nemvártam ilyen teljeseitményt
1680*1050 AA*2 High-on teljesen játszható a játék,feljebb is probálkoztam,de ugy már a városban lepottyan rendesen 15 fps körülre,de ezekkel a beállitásokkal 20 a minimum fps városban :) .(frapsal) Városon kivül simán felmegy 35-40 átlagra :)
Az Öreg vas: X2 4850e huzva 2875mhzre :DDD
4gb Ram(820mhz)
4850 512mb (alapórajelek)

Online játszottam,laggolást nem tapasztaltam,JÓÓ LESZ EZ!!

Azt valaki tudja hogy hol kell a DLC-imet aktiválnom? (cdgalaxis-ban vettem) mert eddig ezt nem találtam meg.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#2514) Fel válasza AMD!4ever (#2513) üzenetére


Fel
addikt

DLC kód érvényesítés itt.

(#2515) bazso29 válasza Fel (#2512) üzenetére


bazso29
aktív tag

Logoltam egyet, minden rendben van.. az órajelekkel.

De ahogy nézem másoknak is vannak gondjuk, lehet a korábban összerakott listában egy patchet is meg kéne sürgetni.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2516) Shuki


Shuki
tag

Most nem igazán értem az egészet...Gyakorlatilag a játék egyáltalán nem támogatja a FF et??

Vagy ha igen akkor, hogy kell beállítani mert nekem egyszerűen nem sikerül:(

Ja és a másik, hogy kb 1 órája próbálok online csatlakozni de mindig ezt írja ki:

Test D. ..server is not aviable at this time...try to...

Mi a szar,?

[ Szerkesztve ]

(#2517) Plebi


Plebi
senior tag

Megjött a játék 576-tól, de nem magyar nyelvű mint ahogy írták, csak a kézikönyv az mint ahogyan az a cdgalaxis oldalán fenn van. Felhívtam őket, nagyon sajnálják, de a cng tájékoztatta őket így, de mivel csak a magyarítás miatt vettem volna meg náluk, így elküldták emailben a bugatti kódját is. Azt mondta, hogy 3 fajta kódot kaptak, szóval lehet, hogy mások is megkapják, az aston mellé...

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#2518) Pecc válasza Plebi (#2517) üzenetére


Pecc
őstag

Akkor most gyakorlatilag neked 3 dlc kódod van?
A magyaritás miatt adtak bugatti kulcsot?

[ Szerkesztve ]

(#2519) szabod válasza Plebi (#2517) üzenetére


szabod
senior tag

Na lol, mi is kérünk Aston kódot ;]

(#2520) Plebi válasza Plebi (#2517) üzenetére


Plebi
senior tag

Hívtam a cng-t is. Azt mondták nekem, hogy nem lokalizálták mert akkor nem kerülne ennyibe. Amúgy ők úgy tájékoztatták az 576 ot, hogy angol nyelvű és magyar kézikönyvvel, illetve 2 letölthető autó jár mellé. 576-nak is és cdgalaxisnak is. Veyron és Aston. Hétfőn majd még hív, addig nincs a marketinges kollégája...

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#2521) Plebi válasza Pecc (#2518) üzenetére


Plebi
senior tag

Igen!

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#2522) polonic


polonic
félisten

Na délután én is elhozom a játékot, csatlakozom hozzátok!
Az itteni 576-ba még nem ért ide, 4 óra után kell menni érte.
Egyezkedtem a dlc-ről és az eladó azt mondta, hogy meg tudjuk oldani.
Bár nem tudom, hogy ezt ő így el tudja-e intézni, de legyen igaza.

(#2523) Pecc válasza Plebi (#2521) üzenetére


Pecc
őstag

És mindet e-mailben küldték?

(#2524) ---Lasali--- válasza DigitXT (#2456) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

háháhá és tényleg! :C
Nem tudtam hogy ezt lehet kapcsolgatni, sose figyeltem..
Köszi. Megoldotta a problémát.

(#2525) Plebi válasza Pecc (#2523) üzenetére


Plebi
senior tag

Persze egymás alatt oszt jónapot, de nekem reklamálás miatt küldték, amúgy lehet belőle pár nap...

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#2526) TESCO-Zsömle válasza Plebi (#2520) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

illetve 2 letölthető autó jár mellé. 576-nak is és cdgalaxisnak is. Veyron és Aston.

Akkor ez azt akarja jelenteni, hogy mindenkinek 3 kódot kellett volna kapnia? :Y

sz: Akkor ezen buktam 1k-t, mert 576-tól el tudtam volna hozni személyesen is, de ők nem veyront adtak... :W

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2527) sagesz93 válasza TESCO-Zsömle (#2526) üzenetére


sagesz93
addikt

ja, biztos elrakták volna az egyik kocsit rosszabb időkre :D

(#2528) Interceptor válasza Marked (#2505) üzenetére


Interceptor
addikt

Úgy látom nemcsak én szenvedek ezzel, visszaolvasva többen is írták ezt a jelenséget. Elképzelhető, hogy nálunk esetleg fut valami olyan alkalmazás a háttérben amit nem szeret a gamma? Tanácstalan vagyok, más gammákkal nem szívok így. Nod32-öt használsz?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#2529) Pecc válasza Plebi (#2525) üzenetére


Pecc
őstag

Ahha, és aktiváltad is őket?

(#2530) Shuki


Shuki
tag

Kell steam ehhez a játékhoz, hogy tudjak online játszani?

(#2531) polonic válasza Shuki (#2530) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell.

(#2532) Fel válasza Shuki (#2530) üzenetére


Fel
addikt

Ha Steamen veszed, akkor természetesen kell. Egyéb esetben (Dobozos, D2D, stb...), akkor nem.

(#2533) deicide válasza jericho69 (#2509) üzenetére


deicide
veterán

Érdekes, nekem az i5 760 + GTX480 párossal 1920x1080 mindent maximumra téve fix 60 fps (vsync bekapcsolva), a GTX295-nél valószínűleg nem megy az SLI.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2534) polonic válasza Fel (#2532) üzenetére


polonic
félisten

Akkor sem a steamen keresztül megy az online rész.

(#2535) Fel válasza polonic (#2534) üzenetére


Fel
addikt

Persze, de a kolléga szerintem úgy értette, hogy kell-e mindenáron (bárhol vette is) aktiválni Steamen.

(#2536) polonic


polonic
félisten

Akit majd felvehetek barátnak, az jelezze!
Vagy írjuk már be a nevünket az első kommentbe, reményeim szerint az lesz a nevem, ami itt, ha szabad lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2537) Shuki válasza Fel (#2535) üzenetére


Shuki
tag

Szerencsére sikerült már online csekkolni. 2 órán keresztül próbálkoztam de nem ment...Gondoltam hátha én csesztem el valamit

Valaki nem tud valamit FF javításról?

(#2538) jocek91


jocek91
aktív tag

Hali, nem tudjátok véletlen hogy miért pattog a hang a játékban ha megy a media player vagy a TS3 vagy a Mumble?

(#2539) vittuka


vittuka
aktív tag

Jelentem beszálltam a sorba, immáron online! :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#2540) TESCO-Zsömle válasza sagesz93 (#2527) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy csak közösen megegyeztek, mert sanszos, hogy a Veyron SS nélkül többen is az 576-ot választják. Már csak azért is, mert nekik 21 boltjuk van szerte az országban, köztük 1-1 a legnagyobb plázákban, míg a galaxisnak egyetlen boltja van a város közepén vmi bérház aljában.

Speciel a Pólusba vagy a Duna Plázába személyesen is el tudtam volna menni, mert útba esik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2541) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Adatlapomon szereplő konfigon sima mint a vaj Full HD minden maxon.

Egyszer dobott csak ki asztalra valmai d3d hibával :F

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2542) bazso29


bazso29
aktív tag

Na fiúk! Mi lenne ha este összehoznánk az első prohardveres találkozót?

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2543) Interceptor


Interceptor
addikt

FXX Evo benne van az alap gammában?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#2544) polonic válasza bazso29 (#2542) üzenetére


polonic
félisten

Én benne vagyok!

(#2545) dajani


dajani
tag

Sziasztok.

Meg van valakinek pdf-ben Test Drive Unlimited 2 magyar kézikönyv? És el is küldené?

(#2546) szacsee válasza bazso29 (#2542) üzenetére


szacsee
nagyúr

Mondj időpontot meg helyszínt, de leginkább nicket és akkor megtaláljuk egymást. :)

(#2547) bazso29 válasza Interceptor (#2543) üzenetére


bazso29
aktív tag

Úgy tudom az FXX is klub-autó.

Gondolva azokra akik nemrég kezdték a profiljukat, szerintem leghamarabb 8kor legyen a tali. A helyszín a pacha előtt.

Szacsee: Maradtam "Opelos".

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2548) sagesz93


sagesz93
addikt

Már bánom hogy reggel nem vettem meg a játékot, most meg már nincs rá elég pénzem :(
na de majd talán hétfőn meg tudom venni, és akkor annyira nem maradok le :DD

(#2549) smisa válasza bazso29 (#2547) üzenetére


smisa
őstag

megpróbálok ott lenni de SmisaHUN-ra rákereshetek :D

(#2550) polonic válasza bazso29 (#2547) üzenetére


polonic
félisten

Én egyáltalán nem vagyok képben az ilyen tdu-s dolgokkal.
Nekem 4 után lesz meg a játék. Mit is kell csinálnom addig, hogy veletek tarthassak? Mármint a játékban elérendő célokra gondolok. Meg ott mi lesz? Találkozunk és indulunk versenyezni vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.